RE: IVF ZC Valjevo II deo (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Marini -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (1.2.2017 19:51:36)

E tako ce i biti Crvenokosa 👍
Prvo ce stici slicice tvojih bebica,pa dace Bog,posle i mojih,jedne,dve, kao i drugih drugarica sa foruma :-)





IvanaSK RR -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (1.2.2017 20:03:08)

Marini, zelim ti srecu. I tebi i ostalim devojkama.




BelaPerla87 -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (2.2.2017 16:22:18)

Devojke i ja da vam se priključim, pošto ću i ja verovatno od aprila na vto u Va, ako mi ne uspe druga iui u martu. Ja inače idem kod dr Bana već i on mi je radio već jednu iui koja nažalost nije uspela. Interesuje me da li se čeka dugo postupak za vto, dr mi je rekao maksimalno 4-5 meseci i to računajući vreme za skupjanje analiza (većinu imam,ali neke će do aprila isteći)?




Crvenokosaaa -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (2.2.2017 16:45:38)

BelaPerla kao prvo da ti pozelim dobrodoslicu!
Ne ceka se dugo najvise vremena treba da se skupe svi nalazi. Kada prodjes komisiju mislim da se ne ceka vise od 3 meseca, sve zavisi od guzve i od meseca u kojem kreces, odmori...
Generalno ide brzo, ja sam npr u januaru prosla komisiju u junu je bila aspiracija, neko je cekao i manje. Puno srece ti zelim sa inseminacijom!!! I da tu sam ako imas neko pitanje [sm=smiley36.gif]




BelaPerla87 -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (2.2.2017 17:05:02)

Hvala Crvenokosa! Tako mi je rekao i dr otprilike kao i ti, ako krenem u aprilu sa skupljanjem analiza, najverovatnije ćemo u septembru raditi vto. Jesi li ti išla na drugostepenu u Va, da li je dr Bane u komisiji? I kakvi su ti generalno utisci o klinici? Koliko sam videla ti si trudna i čekaš blizance, zar ne?




Crvenokosaaa -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (2.2.2017 17:37:00)

Da da ja sam na prvostepenu isla u Sabac a na drugostepenu u Valjevo. Ja sam licno odusevljena celim timom, svi su zaista divni, uvek spremni na saradnju, da izadju u susret, da objasne, da utese...Meni je Bane mnogo pomogao i dosta izasao u susret, pre svega je ispao covek, dobar covek pa tek onda doktor.
Kod njih se osecas kao covek, kao zena a ne kao broj ili kunic na kome ce da eksperimentisu. Da da ja sam jedna dokona [sm=smiley36.gif] trudnica koja nosi dve bebice posle 7 godina zahvaljujuci Valjevcima, i svakoj od vas zelim ovu brigu i srecu da osetite. Koliko verujem Banetu govori i to da sam nastavila i trudnocu da vodim kod njega [sm=smiley36.gif]




Crvenokosaaa -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (2.2.2017 17:38:59)

I da u komisiju su dr Bane i Dr Rajko koji je isto jako fin i ljubazan. Komisija je super, ne brini se u pravim si rukama [sm=smiley1.gif]




BelaPerla87 -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (2.2.2017 17:49:38)

Crvenokosa, nas dve smo izgleda iz istog kraja, jer ću i ja na prvostepenu u Šabac, a drugostepenu u Valjevo. I ja sam isto oduševljena dr Banom, baš mi uliva poverenje. Pokušavala sam da ti pošaljem pp, ali nešto neće. Ne snalazim se baš najbolje. Znači tebi je uspela prva vto?




Crvenokosaaa -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (2.2.2017 18:07:13)

Ja sam okolina Loznice [sm=smiley1.gif]
Mislim da za pp moras da imas odredjen broj napisanih postova, nisam bas sigurna i ja sam kuburila sa pp.
Da da meni je uspela iz prve, samo sto su meni vraceni pingvincici jer ja nisam imala pokusaj sa svezim blastama zbog hiperstimulacije. Dva pingvincica vracena i oba uzivaju kod mamite [sm=duda.gif][sm=duda.gif]




BelaPerla87 -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (2.2.2017 18:15:38)

Baš mi je drago zbog tebe i tvojih malih [sm=duda.gif][sm=duda.gif]! Pretpostavlila sam za pp, pokušala sam, ali neće. Ja sam iz Koceljeve, mesto na pola puta između Ša i Va. Jesi li radila možda neku iui pre vto? Mnogo ti hvala na odgovorima, svaka informacija mnogo znači!




nuna78 -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (2.2.2017 18:27:04)

Prvo posaljem jedan naveci [sm=smiley31.gif] nasoj velikoj Lavici.
A novim drugaricama pozelim dobrodoslicu i lepo druzenje na putu do uspeha.
Znaci okuplja se drustvo za novu letnju avanturu. [sm=rozacrtici.gif]






Crvenokosaaa -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (2.2.2017 18:31:38)

Nunice bice beta ovog proleca i ove godine samo tako. Prvo mame pingvincica pa onda vase beteeee...jedva cekam [sm=bravo.gif]
Ne mi nismo radili ni jednu iui, odmah smo isli na vto,iui u mom slucaju nije imala smisla. Sta god mogu da pomognem i odgovorim tu sam, znam kako ti je i znam koliko znaci kada imas nekoga da pitas ono sto te zanima.
Samo budi pozitivna i opustena i rezultat nece izostati.




BelaPerla87 -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (2.2.2017 19:51:47)

Mogu ti reći da mi mnogo znače odgovori, jer stvarno nemam nikog da pitam, svi u mojom okolini imaju decu i njima je ova priča skroz nepoznata, što je i normalno. Pitam te za iui, jer me strah da ne gubim vreme, ali dr kaže da moramo da pokušamo, pa možda i uspe. Valjda ćemo sve ovde uskoro ugledati [sm=rozacrtici.gif]!




Crvenokosaaa -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (2.2.2017 20:19:19)

Ne gubis vreme sigurno, ni vto ti nije garancija da ce uspeti iz prve i na to moras biti spremna. Bolje je prvo probati iui ipak je to dosta manje invazivno i prirodnije je. Samo polako i pozitivno, na silu ne moze nista. Kada bude pravo vreme tada ce se i desiti. Moji bebani i ja vam jakooooo drzimo fige i verujemo u vas zajednicki uspeh [sm=smiley1.gif]




BelaPerla87 -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (2.2.2017 21:17:52)

Znam da vto nije garancija za uspeh, zato ću i pokušati sigurno još jednu iui, a možda i dve i dr Bane je za to, jer kod nas nema konkretnog problema. Ma bitno je da smo u dobrim rukama i verujem da će ove godine biti puno [sm=duda.gif] u ovoj grupi!




Crvenokosaaa -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (2.2.2017 21:20:31)

Ovo je godina valjevskih bebaaaaa [sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif]
Javljaj kako napredujes sa iui i ako Bog da da nam uskoro javis veliku betu!!!




BelaPerla87 -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (2.2.2017 21:27:24)

Naravno, javljam sve, sada imam pauzu ceo februar, kaže dr možda nam se posreći i prirodno, a ako ne u martu idemo na iui. A ti čuvaj te tvoje male bebaće i uživaj!




Crvenokosaaa -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (2.2.2017 21:30:09)

Budite vredni pa da dobijemo bebu iz domace radinosti [sm=smiley36.gif]!!!
Hocu hvalaaaa [sm=smiley31.gif]




BelaPerla87 -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (2.2.2017 21:33:02)

Bićemo, bićemo, ipak je februar mesec ljubavi![sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




bgdtanja -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (13.2.2017 14:50:57)

Žene,meni su malopre javili da sam prošla drugostepenu u Višegradskoj i da dodjem po potvrdu.Za postupak sam birala Valjevo.Da li neko zna kakav je postupak dalje,da li ja trebam da zovem u Valjevo ili čekam da oni mene zovu za termin za konsultacije?




Crvenokosaaa -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (13.2.2017 15:57:23)

Tanja cestitam [sm=bravo.gif]
Mozes ih i ti pozvati i videti kada su ti zakazane konsultacije, mada treba da ti stigne pismo u kome ce pisati sta ti treba sve za razgovor i kada je zakazan. Ja sam ih zvala jer mi je pismo kasnilo i rekli su mi kada da dodjem.




bgdtanja -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (13.2.2017 17:33:01)

Hvala crvenokosa! Užasno sam nestrpljiva,sve ovo oko analiza i komisija se oteglo,baš me je smorilo čekanje.




Crvenokosaaa -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (13.2.2017 17:47:01)

Znam kako ti je [sm=smiley1.gif], ali veruj mi cim krenes sa kontraceptivima vreme ce da proleti. Slobodno ih nazovi ujutru i pitaj kada su konsultacije. Mislim da i dalje vazi da moras da imam upute, za tebe zeleni tj stacionarni a za muza za spermogram overeno na komisiji.




bgdtanja -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (13.2.2017 18:09:40)

Danas su mi javili da sam prošla komisiju,zar mogu odmah sutra da ih zovem?Imaš li broj telefona na koji mogu da zovem?




Crvenokosaaa -> RE: IVF ZC Valjevo II deo (13.2.2017 18:12:56)

Ja sam u Va prosla komisiju tako da ne znam kako funkcionise u Bgd-u. Mozes i sacekati par dana pa nazvati ne kosta te nista a jako su ljubazni. Broj je 014/295-465




Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>