|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
1.2.2017 19:51:36   
Marini
E tako ce i biti Crvenokosa 👍
Prvo ce stici slicice tvojih bebica,pa dace Bog,posle i mojih,jedne,dve, kao i drugih drugarica sa foruma :-)


(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1776
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
1.2.2017 20:03:08   
IvanaSK RR
Marini, zelim ti srecu. I tebi i ostalim devojkama.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1777
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.2.2017 16:22:18   
BelaPerla87
Devojke i ja da vam se priključim, pošto ću i ja verovatno od aprila na vto u Va, ako mi ne uspe druga iui u martu. Ja inače idem kod dr Bana već i on mi je radio već jednu iui koja nažalost nije uspela. Interesuje me da li se čeka dugo postupak za vto, dr mi je rekao maksimalno 4-5 meseci i to računajući vreme za skupjanje analiza (većinu imam,ali neke će do aprila isteći)?

(odgovor članu Marini)
Direktna veza do poruke: 1778
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.2.2017 16:45:38   
Crvenokosaaa
BelaPerla kao prvo da ti pozelim dobrodoslicu!
Ne ceka se dugo najvise vremena treba da se skupe svi nalazi. Kada prodjes komisiju mislim da se ne ceka vise od 3 meseca, sve zavisi od guzve i od meseca u kojem kreces, odmori...
Generalno ide brzo, ja sam npr u januaru prosla komisiju u junu je bila aspiracija, neko je cekao i manje. Puno srece ti zelim sa inseminacijom!!! I da tu sam ako imas neko pitanje user posted image

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1779
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.2.2017 17:05:02   
BelaPerla87
Hvala Crvenokosa! Tako mi je rekao i dr otprilike kao i ti, ako krenem u aprilu sa skupljanjem analiza, najverovatnije ćemo u septembru raditi vto. Jesi li ti išla na drugostepenu u Va, da li je dr Bane u komisiji? I kakvi su ti generalno utisci o klinici? Koliko sam videla ti si trudna i čekaš blizance, zar ne?

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1780
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.2.2017 17:37:00   
Crvenokosaaa
Da da ja sam na prvostepenu isla u Sabac a na drugostepenu u Valjevo. Ja sam licno odusevljena celim timom, svi su zaista divni, uvek spremni na saradnju, da izadju u susret, da objasne, da utese...Meni je Bane mnogo pomogao i dosta izasao u susret, pre svega je ispao covek, dobar covek pa tek onda doktor.
Kod njih se osecas kao covek, kao zena a ne kao broj ili kunic na kome ce da eksperimentisu. Da da ja sam jedna dokona user posted image trudnica koja nosi dve bebice posle 7 godina zahvaljujuci Valjevcima, i svakoj od vas zelim ovu brigu i srecu da osetite. Koliko verujem Banetu govori i to da sam nastavila i trudnocu da vodim kod njega user posted image

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1781
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.2.2017 17:38:59   
Crvenokosaaa
I da u komisiju su dr Bane i Dr Rajko koji je isto jako fin i ljubazan. Komisija je super, ne brini se u pravim si rukama user posted image

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1782
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.2.2017 17:49:38   
BelaPerla87
Crvenokosa, nas dve smo izgleda iz istog kraja, jer ću i ja na prvostepenu u Šabac, a drugostepenu u Valjevo. I ja sam isto oduševljena dr Banom, baš mi uliva poverenje. Pokušavala sam da ti pošaljem pp, ali nešto neće. Ne snalazim se baš najbolje. Znači tebi je uspela prva vto?

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1783
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.2.2017 18:07:13   
Crvenokosaaa
Ja sam okolina Loznice user posted image
Mislim da za pp moras da imas odredjen broj napisanih postova, nisam bas sigurna i ja sam kuburila sa pp.
Da da meni je uspela iz prve, samo sto su meni vraceni pingvincici jer ja nisam imala pokusaj sa svezim blastama zbog hiperstimulacije. Dva pingvincica vracena i oba uzivaju kod mamite user posted image user posted image

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1784
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.2.2017 18:15:38   
BelaPerla87
Baš mi je drago zbog tebe i tvojih malih user posted image user posted image ! Pretpostavlila sam za pp, pokušala sam, ali neće. Ja sam iz Koceljeve, mesto na pola puta između Ša i Va. Jesi li radila možda neku iui pre vto? Mnogo ti hvala na odgovorima, svaka informacija mnogo znači!

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1785
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.2.2017 18:27:04   
nuna78
Prvo posaljem jedan naveci user posted image nasoj velikoj Lavici.
A novim drugaricama pozelim dobrodoslicu i lepo druzenje na putu do uspeha.
Znaci okuplja se drustvo za novu letnju avanturu. user posted image



(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1786
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.2.2017 18:31:38   
Crvenokosaaa
Nunice bice beta ovog proleca i ove godine samo tako. Prvo mame pingvincica pa onda vase beteeee...jedva cekam user posted image
Ne mi nismo radili ni jednu iui, odmah smo isli na vto,iui u mom slucaju nije imala smisla. Sta god mogu da pomognem i odgovorim tu sam, znam kako ti je i znam koliko znaci kada imas nekoga da pitas ono sto te zanima.
Samo budi pozitivna i opustena i rezultat nece izostati.

(odgovor članu nuna78)
Direktna veza do poruke: 1787
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.2.2017 19:51:47   
BelaPerla87
Mogu ti reći da mi mnogo znače odgovori, jer stvarno nemam nikog da pitam, svi u mojom okolini imaju decu i njima je ova priča skroz nepoznata, što je i normalno. Pitam te za iui, jer me strah da ne gubim vreme, ali dr kaže da moramo da pokušamo, pa možda i uspe. Valjda ćemo sve ovde uskoro ugledati user posted image !

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1788
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.2.2017 20:19:19   
Crvenokosaaa
Ne gubis vreme sigurno, ni vto ti nije garancija da ce uspeti iz prve i na to moras biti spremna. Bolje je prvo probati iui ipak je to dosta manje invazivno i prirodnije je. Samo polako i pozitivno, na silu ne moze nista. Kada bude pravo vreme tada ce se i desiti. Moji bebani i ja vam jakooooo drzimo fige i verujemo u vas zajednicki uspeh user posted image

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1789
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.2.2017 21:17:52   
BelaPerla87
Znam da vto nije garancija za uspeh, zato ću i pokušati sigurno još jednu iui, a možda i dve i dr Bane je za to, jer kod nas nema konkretnog problema. Ma bitno je da smo u dobrim rukama i verujem da će ove godine biti puno user posted image u ovoj grupi!

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1790
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.2.2017 21:20:31   
Crvenokosaaa
Ovo je godina valjevskih bebaaaaa user posted image user posted image user posted image
Javljaj kako napredujes sa iui i ako Bog da da nam uskoro javis veliku betu!!!

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1791
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.2.2017 21:27:24   
BelaPerla87
Naravno, javljam sve, sada imam pauzu ceo februar, kaže dr možda nam se posreći i prirodno, a ako ne u martu idemo na iui. A ti čuvaj te tvoje male bebaće i uživaj!

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1792
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.2.2017 21:30:09   
Crvenokosaaa
Budite vredni pa da dobijemo bebu iz domace radinosti user posted image !!!
Hocu hvalaaaa user posted image

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1793
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
2.2.2017 21:33:02   
BelaPerla87
Bićemo, bićemo, ipak je februar mesec ljubavi!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1794
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
13.2.2017 14:50:57   
bgdtanja
Žene,meni su malopre javili da sam prošla drugostepenu u Višegradskoj i da dodjem po potvrdu.Za postupak sam birala Valjevo.Da li neko zna kakav je postupak dalje,da li ja trebam da zovem u Valjevo ili čekam da oni mene zovu za termin za konsultacije?

(odgovor članu BelaPerla87)
Direktna veza do poruke: 1795
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
13.2.2017 15:57:23   
Crvenokosaaa
Tanja cestitam user posted image
Mozes ih i ti pozvati i videti kada su ti zakazane konsultacije, mada treba da ti stigne pismo u kome ce pisati sta ti treba sve za razgovor i kada je zakazan. Ja sam ih zvala jer mi je pismo kasnilo i rekli su mi kada da dodjem.

(odgovor članu bgdtanja)
Direktna veza do poruke: 1796
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
13.2.2017 17:33:01   
bgdtanja
Hvala crvenokosa! Užasno sam nestrpljiva,sve ovo oko analiza i komisija se oteglo,baš me je smorilo čekanje.

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1797
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
13.2.2017 17:47:01   
Crvenokosaaa
Znam kako ti je user posted image , ali veruj mi cim krenes sa kontraceptivima vreme ce da proleti. Slobodno ih nazovi ujutru i pitaj kada su konsultacije. Mislim da i dalje vazi da moras da imam upute, za tebe zeleni tj stacionarni a za muza za spermogram overeno na komisiji.

(odgovor članu bgdtanja)
Direktna veza do poruke: 1798
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
13.2.2017 18:09:40   
bgdtanja
Danas su mi javili da sam prošla komisiju,zar mogu odmah sutra da ih zovem?Imaš li broj telefona na koji mogu da zovem?

(odgovor članu Crvenokosaaa)
Direktna veza do poruke: 1799
   RE: IVF ZC Valjevo II deo
13.2.2017 18:12:56   
Crvenokosaaa
Ja sam u Va prosla komisiju tako da ne znam kako funkcionise u Bgd-u. Mozes i sacekati par dana pa nazvati ne kosta te nista a jako su ljubazni. Broj je 014/295-465

(odgovor članu bgdtanja)
Direktna veza do poruke: 1800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here