RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Maslacak15 -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 20:12:42)

svesna si svega kazes, a rekao ti je sam da ne planira da se razvede. Osim toga kazes plasis se da neces morati preko suda da se boris za svoja prava? Znaci u sustini i tebi je situacija jasna. Ja te ne osudjujem, meni je zao jel smatram da si nacinila pocetnicku gresku. Ti mislis da ce dete nesto promeniti? Dete ni jednu vezu kao vezu ne moze da popravi moze samo one trule da rasturi. Mislis nisi mu bila dovoljna motivacija da se razvede?? Pa da ce se razvesti a do sada nije? Pa tek sad nece da se razvede draga moja. U to sam vise nego sigurna. Do sad si mu prruzala nesto sto nije imao kod kuce, mladost, svezinu ( pretpostavljam) avanturu itd. a sad ce da se bavi pelenama ?... A vec ima devojke na pragu punoletstva. Nema sanse. Slazem se sa Ivankom, tvoje dete moze da racuna samo na tebe. Sve ostalo je pod ogromnim znakom pitanja. Ja bih volela da gresim, ali sumnjam u to. Srecno i od mene, jel trebace ti.




Ivanka 75 -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 20:14:28)

Mama će ti se nasekirati kako god.
Udario ženu, udario ćerku... A kad ga ti za koju godinu pitaš gde je bio? Vidiš da nosi to u sebi, ne bi ti ovde pisala da te nije strah svega.




Maslacak15 -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 20:22:29)

divno sad jos znas i da je nasilan i mislis tebe nece[sm=zz_banghead.gif] ?? Zasto zene uvek misle da mogu muskarce da promene- zasto?? Da ce nekog ukrotiti, da ce ostaviti poroke zbog njih, postati " novi covek" itd. Ljudi se ne menjaju. Vuk dlaku menja ali cud nikada. Da ponovim, ne osudjujem sta vise svakim redom mi je sve vise zao.




Cvjeta ljubicica -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 20:23:13)

Ne smije mene da udari nisam mu ja XXXXX i bivsi muz mi je isto bio haos pa nije smio dic ruku.Ja se nadam samo da mu zena kad sazna da ima djete s drugom nece oprostiti jer koja bi to.I taj njihov brak nece bit vise isti.A on je na pocetku prico i o razvodu i o svemu.




Ivanka 75 -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 20:25:37)

Nikad ne reci nikad. Pamet u glavu Cvijeto, i bivšeg muža imaš, tako mlada.




wivern -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 20:31:35)

Nije na meni da moralisem i trubim niti cu. Ako zelis da zadrzis bebu zelis je zbog sebe, bez obzira da li ce on osecati potrebu da placa alimentaciju ili ne.
Ovako mi se cini kao da bebu zadrzavas da bi zadrzala i njega.




Maraj -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 20:34:19)

Jao cvjeto prvom prilikom ce te udariti. Kad je on jednom oslobodio ruku i udario zenu.... Daj Bože da te trudnu ne udari.
A toj zeni i deci ce ocito svanuti ako ih ostavi. Tu porodicu ne gleda i zlostavlja a tebe i tvoje dete ce maziti i paziti?!,! Da li si sigurna?




Ivanka 75 -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 20:36:56)

Ma zanosi se da će život biti idila...




Maraj -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 20:38:15)

I kazes upoznao te sa rodbinom , prijateljima.... pa ti ne shvatas da su muskarci u tim godinama u klimaksu. On hoce drustvu da pokaze kako seta mladu piletinu koja moze cerka da mu bude. Boli njega uvo za tebe kao sto ga briga i za svoju porodicu. To je samo mazohista u klimaksu




World -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 20:42:54)


IZVORNA PORUKA: Cvjeta ljubicica

Ne smije mene da udari nisam mu ja XXXXX i bivsi muz mi je isto bio haos pa nije smio dic ruku.Ja se nadam samo da mu zena kad sazna da ima djete s drugom nece oprostiti jer koja bi to.I taj njihov brak nece bit vise isti.A on je na pocetku prico i o razvodu i o svemu.



aman sestro, spanska serija [sm=smiley36.gif]

na vidjoh da je igdje dobro proizaslo nesto iz takvog nadanja.. jesi li svjesna cemu se nadas? karma ti je cudo...




Cvjeta ljubicica -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 20:49:54)

Bebu smo napravili jer smo zeljeli a ja naravno zeli i njega sad kraj mene.




Maraj -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 20:54:07)

Cvjeto ja samo mogu da ti pozelim da ti se ostvari to sto zelis al isto ti mogu reci da ces se pokajati za manje od godinu dana. Daj Boze da gresim




Ivanka 75 -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 21:00:22)


IZVORNA PORUKA: Cvjeta ljubicica

Bebu smo napravili jer smo zeljeli a ja naravno zeli i njega sad kraj mene.


Da li si se jednom zapitala kako je njegovoj deci, šta one žele?
Ako najstarija ima 15god najmlađa nema više od 10god, šta one žele?

Joj, sestro mila, da ti nisam u koži, obeležila si i sebe i dete za ceo život.




Anoniman -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 21:03:49)

Cveto dodje li ti ovde da nama ne bude dosadno, ili ti stvarno treba savet?
Sestro mila, ne bih ti bila u kozi!




Valerie -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 21:10:16)

nasilnik je nasilnik. ko digne ruku na bilo koju zenu ili dete je za izbegavanje. ako ne digne na tebe, moze na nekog tvog ili na dete.
ako zarko zelis dete i ako mozes sasvim sama, ili uz pomoc tvoje porodice, samo napred. ali ti zelim da vremenom nadjes drugog koji ne vara i ne bije nikoga. srecno




emicaa -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 21:21:38)

Ja sam se šokirala ovim udario ženu pa udario dijete,pa kad tad će udariti ponovo.To ne smije tebe jer nisi mu ti xxxxx ti nije nikakva garancija.Srećno ti bilo...




Maslacak15 -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 21:27:32)

ne Ivanka, najmladja cerka mu ima 15 znaci najstarija je sigurno punoletna. I razlika izmedju nje i najstarije cerke je manja od 10 godina vrlo verovatno. Ali to je samo jedan od detalja...
Ko sto rekoh, cvijeto pretpostavka da ce dete da ga natera da se razvede je skroz naopaka. Videces i sama. Po tvojoj prici i svemu sto si rekla on mi lici na sve osim na nekog ko ce sa 60 godina da se razvede i pocne da se bavi decijim pelenama.Nadam se kao sto i viw rece da se tom detetu radujes nevezano od tvojih ocekivanja od bebinog oca i da ce te ono ispuniti.




Cvjeta ljubicica -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 21:33:58)

Pogresi ja najmladja ima 15 najstarija 24.Pa on je uvjek govorio ima da prihvate ja sam mu govorila jedno su zelje drugo stvarnost.Sad ga uvatila panika kako ce reagovati.




Ivanka 75 -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 21:36:01)

IZVORNA PORUKA: Cvjeta ljubicica

Pogresi ja najmladja ima 15 najstarija 24.Pa on je uvjek govorio ima da prihvate ja sam mu govorila jedno su zelje drugo stvarnost.Sad ga uvatila panika kako ce reagovati.


Naravno da počinje da paniči, tek će paničiti, jedino ako ne uradi kao moj otac, ćuti, nikome ne pričaj, tajne ponesi u grob pa kad umreš ti se oslobodi a oni što ostaju nek rešavaju probleme, plaču i proklinju svoj život.

da si ti sebi lepo našla nekog momka sad bi se radoval, bila srećna a ne u problemu.
Da li si ti svesna kako sva ta osećanja utiču na bebu?




Cvjeta ljubicica -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 21:56:29)

Nece to ostat tajna ja cu se potrudit da njegovi saznaju hteo je dete htela i ja ima da se nosi s tim.Jer meni je strpljenje pri samom kraju.




serpica -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 22:02:38)


IZVORNA PORUKA: Cvjeta ljubicica

Pogresi ja najmladja ima 15 najstarija 24.Pa on je uvjek govorio ima da prihvate ja sam mu govorila jedno su zelje drugo stvarnost.Sad ga uvatila panika kako ce reagovati.




Znaci da si samo 4 god starija od njegove cerke [sm=smiley13.gif] nemam nista protiv razlike u godinama,ali iz tvojih postova se vidi da ni on ne zna sta ce,a ima 50 god.. i nekako ne verujem da bas tu ima ljubavi ( ne zameri ) on je prosao vise od polovine svog zivota,pa si mu dosla ko kec na deset,a tebi beba isto tako..ne shvati me pogresno,dovoljno si zrela da sama prihvatis odgovornost i cuvas dete i tu niko nece da te osudjuje,samo ne treba mesati stvari... a uci u neciji brak o tome necu da komentarisem..




dijana1* -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 22:54:28)

IZVORNA PORUKA: Cvjeta ljubicica

A on je na pocetku prico i o razvodu i o svemu.



Naravno , to je stara fora. svi muskarci to rade. Kao pluju svoju zenu i brak i razvode se jer znaju da "pjedinim" zenama to imponuje jer onda misle da su bolje od njegove zene.


IZVORNA PORUKA: Maraj

I kazes upoznao te sa rodbinom , prijateljima.... pa ti ne shvatas da su muskarci u tim godinama u klimaksu. On hoce drustvu da pokaze kako seta mladu piletinu koja moze cerka da mu bude. Boli njega uvo za tebe kao sto ga briga i za svoju porodicu. To je samo mazohista u klimaksu


U potpunosti se slazem sa Maraj.


IZVORNA PORUKA: Cvjeta ljubicica

Nece to ostat tajna ja cu se potrudit da njegovi saznaju hteo je dete htela i ja ima da se nosi s tim.Jer meni je strpljenje pri samom kraju.



Strpljenje ti je pri samom kraju a tek si na pocetku.

Vidi ja sam protiv abortusa milijardu posto, ma to mi je nesto najgore na svetu. Ali tebi bih sada pre savotavala da prekines trudnocu i da spasis i sebe i tu zenu i decu i njega ma sve. Ovako jadan li vam je zivot svima[sm=smiley13.gif]
Ti si mlada, tek pocela da zivis, umesto da nadjes mladog, slobodnog muskarca ti se uvalila u problem do guse.




amdn -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 23:17:29)

Draga da sam na tvom mstu, cuvala bih bebca sama kako znam i umem, taj se nece razvesti i ostaviti svoju zenu i troje cerki. Nece i ako mu buddes rodila sina. Zato planiraj kako ces sama sa bebom, da obezbedis i sebi i njoj lep i lagodan zivot.
Pozzz i srecno.




Anarunika -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (14.4.2015 23:47:14)


IZVORNA PORUKA: Cvjeta ljubicica

Nije njemu samo do toga da me ima ima on toga vjeruj mi flegman ti je to.Al on je sve otkacio radi mene bar polovinu jer je samnom bio po 24 sata..Mene brine to samo za bebicu da ne budemo morali preko suda ako ne bude htio da mi pomaze.


Ako želiš to dete po svaku cenu, ne vidim razlog da uopšte razmišljaš o stvarima kao što je rešavanje odnosa preko suda. Ako ga prihvati ,prihvatio ga je , ako ne opet dobro,šta će ti. Neće biti lako ali ako znaš šta želiš , vodi se time.




jocajaca -> RE: Trudna sa ozenjenim,sta uciniti.. (15.4.2015 0:02:58)

Prvo stvarno ne mogu da vjerujem da još uvijek postoje žene koje vjeruju u ove bajke da će muškarac ostaviti ženu i da je eto sad ona posebna a njego a žena bezveze zato mislim da trolaš ali nema veze.
IZVORNA PORUKA: Anarunika



Nece to ostat tajna ja cu se potrudit da njegovi saznaju hteo je dete htela i ja ima da se nosi s tim.Jer meni je strpljenje pri samom kraju.

A u slučaju da je ovo sve istina što misliš da nije dovoljno što ćeš ti patiti pa nek malo pati i ta jadna žena kojoj si se umiješala u brak i koja je ni kriva ni dužna ko zna samo zbog čega morala ostati sa njim. Zašto se na primjer ne zapitaš zašto ona poslije tog kad je udario njihovu ćerku nije otišla jer to žene rade, ne odu kad njih tuče ali odu kad im dirne dijete? Nisi nikad pomislila da joj on ne da da ode?
De ti to dijete dobro čuvaj i okani se budale!!!!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>