|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
3.5.2015 7:50:43   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: wivern

BM meni je otac jednom prilikom rekao "ja placam alimentaciju sta ima da ti dajem jos para, ona te je trazila neka ti ona i daje"
Na zalost svakakvih ljudi ima, budi srecna sto je otisao drugoj zeni trebalo je to mnogo ranije. Sad ces biti u haosu ali na kraju se sve kockice sloze.
Ne treba ti takav necovek, imas decu i svoj mir. A ljubav se uvek moze naci i negde uz put user posted image


Da nisu tvoj tata i moj tata u nekom blizem rodu? user posted image
Ovo je i moj tata jako cesto umeo da govori sto meni, sto mom bratu, mami. I ona recenica "sto bih ja deci kupovao kompjuter i ulagao u vasu kucu", kad ga je mama pitala da podele troskove.
Ja ni dan danas ne razumem, koji mu se to djavo otkacio u toj njegovoj blesavoj glavi, pa je prestao da se interesuje za nas, da nas vidja. Pa prodje vise od 10 godina, pa se kao uvredi sto mu nije javljeno da je postao deda. Alo bre, some jedan user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Bračni problemi II deo
3.5.2015 8:03:36   
Ivanka 75
Moj otac nije ni davao alimentaciju, ali je zato poklonima obasipao svoju devojku. Vodio je u shoppinge po Evropi a za decu nikad nije imao para.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Bračni problemi II deo
3.5.2015 8:03:55   
Ivanka 75
Sada, ta ista devojka/supruga tvrdi da nas je otac izdrzavao, misleci na onih nekoliko puta kad nam je dao novac, i sto mi je dao novac za skolarinu jer sam bila na samofinansiranju.
Ma daleko im lepa kuca svima, nije valjao ni dok je bio ziv a sad i mrtav nam pravi probleme.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 3.5.2015 8:09:13 >

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Bračni problemi II deo
3.5.2015 8:20:28   
cockic
ni moj tata nije davao alimentaciju,moji su se razveli jer je mama podnela papire za razvod.stvarno nije imala lep zivot sa tatom.sad su u ok odnosima na daljinuuser posted image ,cak on svarca kod nje i brata na kafu kad sam ja sa decom tamo.kao da ih vidi,a svi zivimo u istom naseljuuser posted image .a onda ako krenu neku tezu temu krece cackanje.tako da oni stavrno nikako ne mogu da funkcionisu evo i posle 12 godina od razvoda.razvod jeste bolan,ali uvek je bolje razvesti se nego nesto trpeti.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Bračni problemi II deo
3.5.2015 9:04:06   
Didy
Užas! Ja bih sve te "očeve" pošteno istresla iz gaća, naplatila bih im duplo za svaku mesečnu neplaćenu ratu. Nek crknu od gladi ako ne mogu/neće da rade, al za decu bi morali redovno uplaćivati. Na kraju bih obesila nekoliko reprezentativnih primeraka na trgu za primer.
Malo sam surova, ali strašno me nerviraju takve stvar i mislim da naša država uopšte ne štiti žene i decu u takvim situacijama, naprotiv. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Bračni problemi II deo
3.5.2015 11:13:42   
mila83

IZVORNA PORUKA: Didy

Užas! Ja bih sve te "očeve" pošteno istresla iz gaća, naplatila bih im duplo za svaku mesečnu neplaćenu ratu. Nek crknu od gladi ako ne mogu/neće da rade, al za decu bi morali redovno uplaćivati. Na kraju bih obesila nekoliko reprezentativnih primeraka na trgu za primer.
Malo sam surova, ali strašno me nerviraju takve stvar i mislim da naša država uopšte ne štiti žene i decu u takvim situacijama, naprotiv. user posted image


user posted image Potpuno se slazem ! Nazalost, na vidiku nista slicno tome, samo prazne price i obecavanja od drzave...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Bračni problemi II deo
6.6.2015 9:41:01   
big mum
Drage moje

Prošlo je dugo vremena od kad sam vam se javila.Moj muž nas je napustio i otišao da živi sa svojom ljubavnicom i njenom djecom.Svoju viđa povremeno tj kad on ima vremena.Za sebe i dalje tvrdi da je dobar otac i da od svega najviše voli svoju djecu.user posted image
voli ih toliko da ih je napustio jer nemože da napusti svoju dragu niti da živi bez nje.

Žao mi je moje djece jer im je uništeno djetinjstvo i razmišljaju o svom ocu umjesto da se igraju i smiju.
Trudim se da im olakšam i da vodimo život kakav smo vodili i do sad.

Šta tu ima rećiuser posted image

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Bračni problemi II deo
6.6.2015 10:12:59   
jabudic
Big mum, draga, žao mi je kroz to prolaziš user posted image
Reći ću ti ssamo koliko god da je sad teško, biće bolje. Djeca će malo patiti, pa zaboraviti. Vremenom će oni sami iskristalisati šta se desilo i ko je roditelj, a ko nije. Ne govorim iz svog iskustva, ali moja sestra je izašla iz lošeg braka prije par godina, i mogu ti reći to je najbolje što je uradila. I ona i djeca su se preporodili. VJerujem da ti nije lako. Ali gledaj na to kao da su se vrata jednog lošeg perioda zatvorila, a da se vrata boljeg otvaraju. Sve će proći, uvjek prodje! user posted image

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Bračni problemi II deo
6.6.2015 10:29:21   
doktorkakristal
BM ja kada sam razgovarala sa psihologom vezano za decu i razvod rekla mi je da deca odrastu i odu svojim putem,svaki razvod jeste trauma ali se to prevazidje vremenom,bolje da deca rastu u miru nego uz nezadovoljne roditelje,takodje mi je i rekla sta god roditelji ucinili nikada svojoj deci nece biti idealni prosto je tako i to treba na vreme shvatiti,na tebi je da se okrenes i sebi da se posvetis sebi da odvojis vreme za sebe koliko je to moguce i nadjes nesto sto ce ti biti izduvni ventil,on je otisao jer se covek zaljubio,i bolje je sto je otisao nego da te vara i da lezi sa tobom u krevetu a misli o drugoj osobi tj da je ostao samo zbog dece,svako ima pravo da trazi svoju srecu,ja nekako gledam tako na stvari,tebi je tesko jer ostajes sa decom i gomilom obaveza ali ces se vremenom uhodati i videces da nije tako lose kada vise nikome ne polazes racune,kada si slobodna i svoja,odboluj koliko je potrebno,a onda pravo napred u bolju buducnost,nikad se ne zna mozda te neko bas divan ceka,neko kraj koga ces biti srecna i ispunjena.Nazalost sve vise brakova puca bar oko mene,kao da je neka epidemija razvoda,ne znam mozda je prag tolerancije mnogo manji nego ranije,mozda ljudi gube kontrolu nad sobom pritisnuti sve vecim i tezim problemima,a mozda je samo takvo vreme,kako god bitno je da uvek i svakodnevno ponavljas sebi JA SEBE VOLIM ,JA ZELIM DA BUDEM SRECNA ,saljem ti veliki user posted image ,kad god bude tesko tu smo mi da ti damo snagu da guras napred

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Bračni problemi II deo
6.6.2015 10:54:58   
branki*
Big mum..bas kao sto si i napisala-sta tu ima reci vise.
I sta sad da menjas i da radis..nista.iz koze se ne moze.moras da budes jaka i stabilna,jer imas njih dvoje koji zavise od tebe.grlim te puuuuno,nadam se da ce vreme uciniti svoje.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Bračni problemi II deo
6.6.2015 11:04:15   
big mum
Hvala vam na ovim divnim riječima i podršciuser posted image

Teško jeste ali bože moj i to je dio života,kroz sve se mora proći.Žao mi je moje djece fali im otac.Djeca bi trebalala da se igraju ,smiju i imaju porodicu na okupu koja će im pružati bezuslovnu podršku i ljubav.Trebaju da imaju čvrst oslonac u svom životu te izrastu dobre i stabilne ličnosti.
Trudiću se da im to sve pružim da ja budem njihova stijena a on će vremenom shvatiti šta je učinio.
Nek ga nek uživa a savjest će odraditi svoje

< Poruku je uredio big mum -- 6.6.2015 11:13:29 >


_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Bračni problemi II deo
6.6.2015 11:06:58   
QueenJ
BM, drži se, kao što dr reče, odboluj koliko ti je potrebno, pa se potpuno posveti sebi i svojoj deci. Znaš kako kažu-Bolje srećan razvod nego loš brak. Sigurno boli što je vašu porodicu zamenio drugom, ali mene bi više bolelo da je ostao samnom zbog dece, a varao me...
Glavu gore! Ti si žena! Ti si jaka! Ti si MAJKA! Ti možeš sve!!!
user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Bračni problemi II deo
8.6.2015 10:40:29   
jess021
BM, verovatno ti sad ne izgleda tako, ali vremenom ces videti da je tako najbolje. Sigurno da je to bolno iskustvo i za tebe i za decu, ali prevazici cete vec to.
Mozda da se posavetujes sa psihologom na koji nacin, svi zajedno, to najbezbolnije prebrodite i da opet budete veseli i nasmejani.
Zelim vam svu srecuuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Bračni problemi II deo
8.6.2015 10:46:57   
wivern

IZVORNA PORUKA: big mum
Trebaju da imaju čvrst oslonac u svom životu te izrastu dobre i stabilne ličnosti.


I imaju, tebe. To im je dovoljno, znam iz iskustva.
Uzivaj zeno, tvoj zivot je u tvojim rukama. Imas divnu decu, otarasila si se emotivnog vampira i sad mozes da zivis onako kako hoces i kako zasluzujes. Najgore je proslo.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Bračni problemi II deo
9.6.2015 8:49:08   
big mum
Vaše riječi mi puno znače,hvala Vam user posted image

Bile ste u pravu,kako dani odmiču sve mi je lakše.Osjećam jedno veliko rasterećenje, puno sam mirnija a samim tim i moja djeca.Što ga manje viđam bolje mi je.Sofi više i ne pita za nega jedino malo Strahinja.
Sad vodim jedan lijep i miran život,puno sam jača,zrelija.Vremenom ću biti još jača.Hodam ponosno dignute glave,neokaljanog obraza,srećna sam i zadovljna žena.Puno lakše se nosim sa životnim nedaćama.Biće to sve OK ,najbitnije je da sam se rješila kako Wiw kaže emotivnog vampira

Niko više nema pravo da me blati,omalovažava imam svoj život svoju djecu za koju živim sve ostalo je manje bitno.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Bračni problemi II deo
9.6.2015 8:55:10   
NadaR
Bravo,bravo! To je stav!
Svu sreću svijeta ti želim! :-*


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Bračni problemi II deo
9.6.2015 9:38:36   
veselicaa
big mum ne znam sta da ti kazem samo ti saljem jedan veliki user posted image
Mi zene se izborimo sa svim nedacama jos kada smo majke,e tek onda mozemo sve.

< Poruku je uredio veselica -- 9.6.2015 9:39:27 >

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Bračni problemi II deo
9.6.2015 20:32:12   
choopa choops
BM žao mi je, biće bolje user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Bračni problemi II deo
10.6.2015 13:49:25   
Maraj
BM user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Bračni problemi II deo
10.6.2015 19:32:35   
big mum
Hvala vamuser posted image

Svakim danom je sve lakše,konačno dišem punim plućima.
Rekla sam mu danas kad je došao po djecu da sam ga preboljela,te da nema pravo da me ponižava,omalovažava a pogotovo da istresa na mene svoju negativnu energiju.Rekla sam mu da sad ima "svoju ženu" i da se sa njom svađa teda mu ja nisam kriva za njegove probleme.Da me pusti da vodim svoj život u miru i ako želi da nam pomogne nek to i učini ako ne da mi ne pravi probleme.
Da ne vodi djecu u stan u kojem živi sa njom i njenom djecom te da ih ne spaja ninakav način tipa bazeni izleti i sl.To ne dozvoljavam!

Nek on vodi tu ženu i njenu djecu gdje hoće a moju da ne miješa u to.
Djeca ga sve manje vole jer osjete i vide ko se brine za njih.Ne odgovaram ih od njihovog tate niti pričam ružno o njemu oni to jednostavno osjete

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Bračni problemi II deo
10.6.2015 19:40:05   
superm
Bm, svaka ti čast, ti si jaka žena, prava majka, a tvoj bivši glupak i bednik!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Bračni problemi II deo
10.6.2015 19:49:48   
big mum
Hvala,jesam jaka sam MAJKA SAM!!!Kao i sve vi,vjerujem da bi se svaka od vas ovako postavila.

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Bračni problemi II deo
10.6.2015 20:11:41   
emicaa
BM ti si jedna hrabra žena i divna majka...tvojoj djeci ništa više ne treba user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Bračni problemi II deo
10.6.2015 23:50:17   
mila83
BM,samo napred ! To samo majke mogu i razumeju, tu volju i snagu za borbu za zivot i svoju decu ! A ostale , ko sisa !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Bračni problemi II deo
15.7.2015 17:14:43   
DrLektor
Zdravo drage dame,potrebno mi je vase misljenje.
Suprug i ja smo u braku tri godine,imamo dete.U pocetku je sve bilo super,medjutim dok sam bila trudna odnos se promenio.
Nismo imali odnose od petog meseca uopste.Nasla sam meil i to slucajno,nije mi bas padalo na pamet da ga spijuniram,nego se nije odjavio i vidim poruku devojci sa kojom je nekada bio u semi kako mu nedostaje,i zeli da je vidi.Naravno poricao je,i tvrdio kako je to sala.Zatim sam primetila kasno stizanje poruka i sl.Medjutim mesc dana nakon porodjaja,opet posumnjam ,odlucim da napravim lazni fb profil.On inace zvanicno nema fb,ali imao je ranije neki bez ikakvih podataka koji mu je sluzo za dopisivanje.I naravno lazna slika i td....i on me prihvati.Da li verujete da je drugi dan prihvatio poziv na sastanak sa laznom fb devojkom,medjutim nije hteo on da ostavi telefon,i odmah joj je rekao da je ozenjen.Tada sam mu rekla da sam ja!Jer trazio joj je adresu.Mozete zamisliti,mesec dana nakon sto je dobio dete.Nakon toga vise nista toliko eksplicitno do pre N.G .Primetim da okrece telefon naopako.Shvatim da se dopisuje sa nekim.To je trajalo tri ipo meseca.Jedno vece uzmem telefon(ne ponosim se ovim cinom)i vidim poruku od nje u 4 ujutru:Videcemo kako ce biti!Vidim da su se culi dok smo bili na odmoru.Sve sam mu rekla.Da cu ga ostaviti jer ne dozvoljavam da me pravi budalom.
Sada je manje vise ok situacija.Medjutim nemamo odnose nekada i po dva meseca.Kao cimeri smo.Tu je on ovako kada mi treba podrska,oko deteta se bas angazuje i voli ga.Ne znam sta da radim dalje,povremeno mislim kako on mozda stalno ima nekoga a ja to ne vidim.Ne izlazi nigde,osim sto ide na posao.Mada ja ga naravno ne spijuniram,ne znam sta radi i gde ide.
Sta mislite?Hvala na odgovorima i izvinite na dugom postu.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here