|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 13:12:51   
Ivanka 75
Ana, mm i ja nikad ne idemo na svadbe kolega. On ide kod svojih ja kod svojih. Ja licno mislim da mi tu nije mesto.
A  kolege mora da ispostuje u kakvom god raspolozenju da se nalazim. Kako god okrenes neko ce biti uvredjen. Lakse se meni izvini nego kolegi da objasnjava zasto nije dosao, porodicni problemi su porodicni, ne mora da se siri okolo. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 13:17:17   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ana, mm i ja nikad ne idemo na svadbe kolega. On ide kod svojih ja kod svojih. Ja licno mislim da mi tu nije mesto.
A  kolege mora da ispostuje u kakvom god raspolozenju da se nalazim. Kako god okrenes neko ce biti uvredjen. Lakse se meni izvini nego kolegi da objasnjava zasto nije dosao, porodicni problemi su porodicni, ne mora da se siri okolo. 



Mene licno ne tangira da li ce neko da se uvredi. Prvo mi je bitno da resim problem sa mužem. Ovo pricam kao primer da sam ja ta koja pravi problem.
Moj mm gleda kako uopste da izbegne svadbe user posted image Uvek pita jel za ženu važi poziv bez obzira kakav je događaj.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 13:20:23   
bebilule
Ma... ja ti Ljisho nemam šta reći pametno.
Ivanka, oni su došli do razlaza, nije to baš ona varijanta Izvini, znam da nisi raspoložena. Imaju ogroman dubok problem. Neću pametovati, ali mi je grozna situacija. Voljela bih da izbrojiš do 10. Kažem to isključivo radi tvog mira i mira djece, dok ne vidiš šta on misli i da li misli mijenjati. Svisnućeš. Imam osjećaj da ti sada to namjerno radi, čisto da on postavi granice.
Ima li on kakvog druga, malo starijeg od njega, da mu objasni kako se izlazi iz krize srednjih godina i šta su prioriteti?! Nije klinac da mu bude ofirno da ne ode na svadbu, jbt.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 13:22:24   
smeško
Tacno, bubi.


(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 13:31:03   
Rosita
Ja mislim da niti jedna od NAS koje ovde razgovaramo ne bi otišla na svadbu da je situacija obrnuta. 



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 13:32:35   
Ivanka 75
Kad malo bolje razmislim, ja nisam ni kompetentna da savetujem... Nikad nismo bili u ovolikom problemu. 
Ali... I dalje mislim da Ljisa i njen muz nisu pred razvodom i da ovo mogu da rese. 

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 756
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 13:33:53   
Ana RR
Ne slažem se, Ivanka. Znači bolje da se pravda i izvinjava tebi nego kolegi? Kolegi koji verovatno nije bitan faktor nikome? Ne mogu sa tim da se složim nikako.

Moj N nikad ne bi pristao da ode na svadbu na koju je pozvan da dođe solo - on prvi bi rekao da je to nepoštovanje.

A ovo što Ljišin muž radi je teranje nekog inata, izgleda. Nije glup da ne vidi koliko je to boli i koliko joj to smeta ali ne odustaje od odlaska. Grozno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 757
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 13:37:03   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Rosita

Ja mislim da niti jedna od NAS koje ovde razgovaramo ne bi otišla na svadbu da je situacija obrnuta. 




Apsolutno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 758
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 13:41:28   
pari
Mi smo skroz drugacije od muskaraca...Oni su mnogo sebicniji...

Ljisho, da li mislis da je on svestan koliko si ti nezadovoljna i koliko je vas brak u krizi? Ili on misli da je to samo jos jedna svadja...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 759
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 13:46:24   
Ivanka 75
Anci, nije nespostovanje nesto sto smo se dogovorili.
Mm je 3x ove godine isao na proslavu nove godine, sam. Sa sportskim drustvom, sa firmom pa sa nekim saradnicima iz Beograda. 
Jeste mi malo bilo krivo sto ide vise od mene ali sta je tu je. Da sam reagovala verovatno bi doslo da prepirke. Ovako, on otisao i vratio se - meni. I ostao tu, to mi je najbitnije. 
Nadam se da cete nekad razumeti moj stav i zasto radim i ponasam se ovako kako vam pisem. 
4 vrlo ruzne veze sa muskarcima koji mi nisu odgovarali su me mnogo cemu naucile. A onda sam srela mm, dusa od coveka, uz njega s ja postala bolja osoba, on tako utice na mene. 
Uz njega sam naucila da kontrolisem svoj temperament, mnogo mnogo mnogo. 

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 17.6.2019 13:48:31 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 760
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 13:50:49   
jess021
Ivanka, sad banalizujem, ali da li bi tako pricala i da je otisao, prevario te, pa se opet vratio tebi??

Nemoj da se ljutis ali ja stvarno preko nekih stvari ne prelazim. Sigurno da imas svoje razloga zasto se tako ponasas, ali ja ne bih nikad tako.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 761
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 13:50:49   
Rosita
Ja pokušavam da te razumem. I čini mi se, uspevam. Ali, iza toga stoji neka vaša priča. Iskustvo, pozadina koja pojašnjava tvoje reči, nešto što mi ne znamo, ovako istrgnuto iz vaše priče zvuči drugačije. Kao ni bilo koje drugo iskustvo, nije opšte primenljivo. 



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 762
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 13:52:37   
smeško
Niko, bas niko me ne zanima koliko moja porodica. Ne radim drugima nista lose. Bar ne svesno. Ako se uvrede zato sto imam prioritete, onda to i nije paznje vredna relacija.Mm je hteo na slavu pre par meseci. Sa nama. Bilo je hladno, J beba, slava u kafani, u Vojvodini (znaci daleko od kuce). U pitanju je bio njegov bivsi kolega, sadasnji saradnik, sa kojim se svakodnevno cuje i blisko saradjuje. Bilo mu je bitno da ode, Von ce znati kako kom.direktori sklapaju poslove. Nije otisao, jer ja nisam bila spremna da maltretiram bebu. Bar da je toplo, pa da je proset_am napolju. Ostali smo kod kuce. Zato cemo ici sledece godine ili mimo slave. Tako smo se dogovorili. Nije hteo da ide bez nas.Bas tako Anci, mene sve vreme muci taj inat kojim zadaje bol svojoj zeni, prijatelju, ljubavi, zbog tamo neke svadbe. Bila sam u situaciji da sam stavljena na poslednje mesto. Duze vreme. Boli nenormalno. Zato i pisem pomalo ostrasceno. Nije to samo slazemo se, ali dodje trenutak kad smo nervozni. Dovodi te do tacke da mislis da si u bezizlaznoj situaciji. Do tuge i do besa jer ne uspevas da objasnis. Znam kako je tesko to resiti, ali sto Ika rece, nije nemoguce. Samo treba pokrenuti njenog supruga na razmisljanje, jer on to trenutno ne radi. Da nadju nacin da oboje budu zadovoljni, jer cutanje i trpljenje na duze staze nista ne znaci. I nema pravog saveta jer smo svi razliciti i univerzalnog resenja nema.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 763
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 13:56:31   
Ana RR
Ivanka, ako to tebi odgovara to je u redu. Svi drugačije funkcionišemo, balansiramo, nalazimo kompromise. Ja samo mogu da govorim u svoje ime i kažem da nikada, ali NIKADA ne bih mogla tako da radim. I ne razumem to, zaista. Iskreno kažem. Nikada nisam imala loše iskustvo sa muškarcima a bilo ih je zaista raznih i sigurna sam da je to pre svega zbog mog stava prema samoj sebi. Nemoj me sada pogrešno shvatiti molim te, ali da mm ode na doček nove godine negde bez mene, i to ne jednom već tri puta, a da ja na to kažem bitno je da se vratio meni - za mene bi to bilo tako nisko. U svojim očima bih pala :(

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 764
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 13:57:45   
smeško


IZVORNA PORUKA: Rosita
Kao ni bilo koje drugo iskustvo, nije opšte primenljivo. 





E, bas to. Resenje je ono sto dovede do unutrasnjeg mira obe strane, a ne do osecaja da cutis i trpis zarad mira. Svako resenje je razlicito, kao i put do njega.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 765
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 13:58:55   
Rosita
Baš to, ivanka se oseća ok u svojim izborima, to je najvažnije. Ljiša se ne oseća dobro.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 766
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:00:37   
Ana RR
Slažem se Smeško.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 767
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:04:13   
Misha i Ljisha
Prvobitno je bilo da ne idem. Pnda sam ga zamolila da idem. On rekao ok. Da bi isto popodne poceo da mi prosipa pricu kako je bezveze da ja idem i da cu da licim tamo na inspektorku i da ce me Boze moj svi gledati i da ce on biti crna ovca i da ce mene biti sramota i tr. Jelte. Ok neces da idem necu ici. Onda g je zvao kolega da potvrdi koliko nas dolazi. I sinoc ga ke opet zvao kolega da pita s kom dolazi mm. I mm m probudi i pita ocs da ides na svadbu tako dok je pricao sa kolegom na tel. Majke ti. Pri tom pitao je iz eto. Da sam rekla ra hocu napravila bij problem: on sigurno ne odustaje.   I kladim se da ce biti kolega koji ce povesti svoje zene. Pa na svadbu kad zoves momke i devojke uvek racunas plus 1  a ne kad zoves porodicne ljude. Ja njemu ne mogu da objasnim da bi se SVAKA zena naljutila. Pri tom poznajem i one koje bi isle iz inata

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 768
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:06:34   
Ivanka 75
Rosi, ja mnogo vagam pre nego sto nesto kazem ili uradim. Mozda i previse.
Kad me mm zaprosio i ja pristala, dosla sam kuci, uzela papir i podelila na pola, za i protiv udaje za njega. I naravno, vise lepih za je prevagnulo. 
Ali tu sam i sebe preispitivala, da li ja mogu da podnesem npr. da on pijan dodje kuci, sebi sam onako u glavi postavljala hipoteticke situacije i pitala sebe kako bih ja ovakva reagovala na njih, sta bi rekla i uradila... I dan danas tako radim... 
Stavljam sebe u neke situacije pa razmisljam o njima. Mislim da sam se tako i naucila samokontroli, ja sada nisam ona osoba koja sam bila tamo nekih 2000tih...
Podset_ite me nekad da vam napisem kad je otisao na teren, javio se da ide pa ga nema ceo dan. Kad zvoni ne javlja se, pa je onda nedostupan po nekoliko sati. Pa dodje u 1 posle ponoci. 

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 769
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:11:37   
Ivanka 75
Ljisho, ta svadba vam je kamen spoticanja.
Za teretanu ne znam sta da kazem, u nasoj kuci sam ja ta koja ide u teretanu 😁
Kad je svadba? 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 770
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:12:32   
Misha i Ljisha
U subotu. Ma svadba bi bila nebitna totalno da on kapira neke druge stvari. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 771
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:12:53   
Misha i Ljisha
Isao je on na gomilu svadbi bez mene 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 772
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:15:13   
Ivanka 75
Jao Ljisho... Mislila sam da sam pametna... Nisam... 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 773
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:15:13   
dunja RR
Mm nema telefon. Ju?? Stvarnnoo? Da, stvarno (ima neki praistorijski koji ponese sa sobom samo kada je starije dete bolesno, pa da mi javne gde su ih poslali).
Verovatno jedini na ovom svetu .. živi vanvremenski. Nema nalog niti na jednoj društvenoj mreži.
Ne treba mi da se čujemo non stop. Da, imam beskrajno poverenje. Nikada u životu mi nije poslao SMS. Išao na svadbe bez mene puno puta, kada je S bio mali (ali u dogovoru sa mnom). I spavao tamo, i po Bosni i po Srbiji.
Ali, mi smo u svemu malko drugačiji i čudni, i super nam je tako user posted image
Meni je čudnije to zivkanje supružnika non stop.

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.6.2019 14:19:44 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 774
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:18:25   
Ana RR
Dunjči, i mi imamo bezrezervno poverenje jedno u drugo. Ne proveravam ga niti me proverava. Nikada. A tvoj D je car user posted image

Ja zivkam samo kada znam da je u vožnji a ja od pre 10ak godina imam baš strah od puta i vožnje pa nisam mirna dok mi se ne javi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here