|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:19:00   
Misha i Ljisha
Ja nisam pametna. Ako krenem da idem bice da se inatim i “k.rcim” ako ostanem ostajem pomirena sa situavijom. Ako zvocam izazivam svadju ako cutim dobicu vir na zelucu. Ali on prosto ne kapira. Smisljam s kumom taktiku da ga ona napici. Dobri su njih dvoje pa neko da ga malo pokrene da razmislja

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:19:13   
smeško
Ja volim da me pozove s vremena na vreme u toku dana. Jer on cesto ide na put van Beograda. Iz ciste brige, nema veze sa poverenjem. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:21:47   
vonavoj
Ljisho,a sta ces sa P? I njega bi vodila?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:22:51   
smeško
Ljisho, ja bih otisla i provela se najbolje na svetu. I rekla mu milion puta da sam bas srecna sto smo izasli zajedno. Da vidi sta je alt_ernativa tvom ,,zvocanju", jedna lepa i zadovoljna zena. Za to sa kumom nisam sigurna. Najbolje ga poznajete pa cete znati da li je dobar potez. Jer, mm bi to shvatio kao mesanje u brak, jer nije budala da ne shvati odakle potice prica.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:23:26   
Misha i Ljisha
Ma mm zove mene cesce no ja njega.  On zove recimo negde oko 8 da pita kako nam je proteklo jutro i onda kad ima vremena u toku dana.  Ali relativno se dosta cujemo. A opet to je bas tj razlog cesto ide negde pa ga nema pola dana. Da se javi kad ce doci ili da li treba da kupi nesto u povratku i sl. Daleko je to od bilo kakvog kontrolisanja

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:23:39   
Ivanka 75
Dunja, mm telefon sluzi za 10s razgovora, ni toliko. Poruke su tipa da, ne i nista vise.
Ni on se ne javlja nikad, poverenje izmedju nas je beskrajno. Ali da u 12h javi da ide na teren, kaze doci cu do Ivinog engleskog u 7 da je vodim i onda ga nema nigde satima, sta da pomislim? Ne javlja se, nedostupan, otisao sa nekim, ne znam ni sa kim... Svasta mi prolazilo kroz glavu... Otisla sam na posao radila ko da nisam prisutna... Nisam znala za sebe... Posaljem mu poruku ona ne stigne po 2h, zovnem nedostupan... 
I onda oko pola 12 zovne i kaze stizem za 1h, ja i srecna i ljuta. Pitam odakle stizes on prekida vezu. Zovem, ne javlja se. 
Sve faze tuge bola i besa sam prozivela za tih sat vremena. I jos ulazi na vrata i kaze " ti li si malo ljuta, a?" 
A ja mu pridjem pa krenem da ga udaram rukama iz sve snage, placem tiho da me dete ne cuje, ona spava. 
Kaze bio na Kosovu u Bogosloviji poslovno. Prizren valjda... 
Nije hteo da mi kaze da ne bih brinula. A ja mu onako tiho kroz suze kazem briga je moja stvar, moram da znam gde si. Nisi otisao u Aleksinac ni u Pirot. Samo moja dusa zna sta je prozivela za to popodne. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:24:24   
dunja RR
Ovako bih i ja.

IZVORNA PORUKA: smeško

Ljisho, ja bih otisla i provela se najbolje na svetu. I rekla mu milion puta da sam bas srecna sto smo izasli zajedno. Da vidi sta je alt_ernativa tvom ,,zvocanju", jedna lepa i zadovoljna zena. Za to sa kumom nisam sigurna. Najbolje ga poznajete pa cete znati da li je dobar potez. Jer, mm bi to shvatio kao mesanje u brak, jer nije budala da ne shvati odakle potice prica.



_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:25:00   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ljisho,a sta ces sa P? I njega bi vodila?

dovoljno je velik da ga vodim na popodne negde. Pa ja bih ostala do 18h i onda sa P kuci. Ne bih sigurno zaglavila. 


Smesko to sa kumom. On se sam izrekao kumi. Tako da bas me briga. Svejedno dolazi na kafu pa da malo natucne koju. Jer on MENE ne slusa

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:27:13   
dunja RR
Iv pazi, imali smo bezbroj ovakvih situacija, ali upravo zato što nema telefon, ja se ne kidam. Jednostavno verujem da će biti dobro. I uvek bude, hvala Bogu.

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Dunja, mm telefon sluzi za 10s razgovora, ni toliko. Poruke su tipa da, ne i nista vise.
Ni on se ne javlja nikad, poverenje izmedju nas je beskrajno. Ali da u 12h javi da ide na teren, kaze doci cu do Ivinog engleskog u 7 da je vodim i onda ga nema nigde satima, sta da pomislim? Ne javlja se, nedostupan, otisao sa nekim, ne znam ni sa kim... Svasta mi prolazilo kroz glavu... Otisla sam na posao radila ko da nisam prisutna... Nisam znala za sebe... Posaljem mu poruku ona ne stigne po 2h, zovnem nedostupan... 
I onda oko pola 12 zovne i kaze stizem za 1h, ja i srecna i ljuta. Pitam odakle stizes on prekida vezu. Zovem, ne javlja se. 
Sve faze tuge bola i besa sam prozivela za tih sat vremena. I jos ulazi na vrata i kaze " ti li si malo ljuta, a?" 
A ja mu pridjem pa krenem da ga udaram rukama iz sve snage, placem tiho da me dete ne cuje, ona spava. 
Kaze bio na Kosovu u Bogosloviji poslovno. Prizren valjda... 
Nije hteo da mi kaze da ne bih brinula. A ja mu onako tiho kroz suze kazem briga je moja stvar, moram da znam gde si. Nisi otisao u Aleksinac ni u Pirot. Samo moja dusa zna sta je prozivela za to popodne. 



< Poruku je uredio dunja RR -- 17.6.2019 14:28:57 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:27:39   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Ljisho, ja bih otisla i provela se najbolje na svetu. I rekla mu milion puta da sam bas srecna sto smo izasli zajedno. Da vidi sta je alt_ernativa tvom ,,zvocanju", jedna lepa i zadovoljna zena. Za to sa kumom nisam sigurna. Najbolje ga poznajete pa cete znati da li je dobar potez. Jer, mm bi to shvatio kao mesanje u brak, jer nije budala da ne shvati odakle potice prica.



Za ovakve stvari ne bih petljala kumu za nase bracne probleme.
Malo mi je to detinjasto.
Ispisasmo mi ovde svasta

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:27:41   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: smeško

Ja volim da me pozove s vremena na vreme u toku dana. Jer on cesto ide na put van Beograda. Iz ciste brige, nema veze sa poverenjem. 


Upravo tako. Ja sam po prirodi takva da previše brinem, pogotovo nakon svih tragedija koje su nam se desile.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:29:00   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: smeško

Ja volim da me pozove s vremena na vreme u toku dana. Jer on cesto ide na put van Beograda. Iz ciste brige, nema veze sa poverenjem. 


Upravo tako. Ja sam po prirodi takva da previše brinem, pogotovo nakon svih tragedija koje su nam se desile.


Upravo to. Posle saobracajne nesrece kad je jedva ostao živ naravno da brinem. I ne zovem ja njegs, nego on meni samo pusti poruku da je stigao.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:31:53   
Ivanka 75
Ako Ljiso, nek cuje od drugih ponesto, mozda mu dopre do mozga.
Komsinica 2 godine spasavala brak, spasila a vasi problemi nisu ni priblizni njihovim. 
Njen zet razgovarao sa njim, pa drug, pa drugarica, pa porodicna intervencija i njeni i njegovi... Na kraju se sve sredilo na njihovu srecu. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:34:59   
Misha i Ljisha
Kazem ja sigurno ne bih petljala kumu. Ali on se cuo s njom. Pricao. Kazem sam se izrekao. Ja joj nista nisam ni rekla.  A posto ne znam kako da doprem do njegovog mozga mozda ipak da cuje i da drugima to nije ok. Jer on smatra da ja bespotrebno dizem frku i paniku. Pri tom kazem ta svadba nije ni raZlog niti pravi problem. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:42:23   
Ivanka 75
Ljisho, ja licno sam toj kpmsinici savetovala da ne uplice nikoga u njihove probleme. A ona kaze kad mene ne slusa mozda ce drugi imati vise srece. Ni ja nisam verovala da to moze da ima nekog uticaja osim da se ne naljuti.
A onda sam promenila misljenje jer je tako on pocinjao da shvata da je porodica na prvom mestu, ono sto je ona njemu sve vreme govorila. 
E sad, posto ne on licno kumu upetljao zasto da se ne umesa. Nece moci da ti prebaci da nesto mutis njemu iza ledja. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:44:19   
Rosita
Ivka, kao što kažeš svađe se pamte, teške reči se pamte, tako se pamte i te intervencije sa strane, kako kod supružnika, tako i kod onih koji se se mešali.





_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:45:01   
Ivanka 75
Ljisho, ljubavi vam ne manjka. Mozda vam je ovo vrhunac problema, od sada samo sledi polako resavanje jednog po jednog problema. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:45:06   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: smeško

Ja volim da me pozove s vremena na vreme u toku dana. Jer on cesto ide na put van Beograda. Iz ciste brige, nema veze sa poverenjem. 


Upravo tako. Ja sam po prirodi takva da previše brinem, pogotovo nakon svih tragedija koje su nam se desile.


Upravo to. Posle saobracajne nesrece kad je jedva ostao živ naravno da brinem. I ne zovem ja njegs, nego on meni samo pusti poruku da je stigao.


Ja ne brinem u ovakvim situacijama, verujem da će biti dobro.
Nemam ništa od brige, ne mogu da promenim ništa.

Imam oko sebe ljude koji stalno brinu, stalno u nekom grču, a kada se nešto loše desi, i kada mogu da deluju, ukoče se.
O brige za bratom sam dobila endometriozu, i lečila se deceniju i više, tako da dosta od mene.

Ne zivkamo i super nam je :) i opet kažem, hvala Bogu sve bude dobro. A i da ne bude ne daj Bože, kako mogu da promenim. Nikako.
Ja samo verujem da mora biti dobro, i usmerim mislim da nešto produktivno.
To je što se tiče brige, a poverenje imamo, tako da ni tu nema problema.

< Poruku je uredio dunja RR -- 17.6.2019 14:48:16 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:48:46   
Ana RR
Jasno Dunjči, ali to je jače od mene. On je odličan i savestan vozač i ne sumnjam u njega ali brinem zbog raznih ludaka sa vozačkom dozvolom. Pa brat mi je poginuo na 100m od kuće. Stric na 300m od kuće. Sve zbog budala. Daleko bilo naravno ali eto, prosto je jače od mene. Trudim se da mislim pozitivno naravno user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:52:33   
Ivanka 75
Ni mi se ne zivkamo, taman posla da jos i to moram, po ceo dan da proveravam gde je i kuda je. A dve moje drugarice su se razvele zbog ljubomore i neppverenja. Nemam ja dovoljno zivota za takve stvari 😉
Desavalo se da ode za Vrnjacku Banju, odu i vrate se u radno vreme a on se set_i da mi kaze tek uvece. Ili kad se nekad vidimo tog dana, zbogm og radnog vremena. Nekad se i ne vidimo do 22h i vise. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:56:34   
Misha i Ljisha
Ivka Ovo je nista spram raZnoraznih problema koje ljude snadju. Nista sto nije popravljivo. Moja drugarica kaze cak i da bi prevaru oprostila ali nije mogla alkohol i agresiju. Ni blizu nismo ni jednog ni drugog. On prosto covek misli i smatra da nista pogresno ne radi

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 14:59:27   
Ivanka 75
Shvatice Ljisho, pre ili kasnije.
Sad mu mozda inat ne otvara oci ☹️

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 15:02:19   
Misha i Ljisha
Znate kad sam rekla da cu da trazim posao u Bg samo da bih sto dalje putovala od kuce. Danas me zove drugarica i kaze u Indjiji da posaljem CV i sto posto dobijam posao. U inat bih sad to odradila i patila se sa putom do Indjije. Ali ja evo nikad ne bih tako nesto uradila bez prethodne konsultacije sa njim. Nisam takva

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 15:12:45   
Ivanka 75
Oko tih stvari se uvek treba dogovarati. Inat je zla boljka. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Bračni problemi II deo
17.6.2019 15:15:25   
Misha i Ljisha
Ivanka slazem se sa tobom. Nista nisam uradila bez prethodnog razgovora s njim. Pa cak i onaj moj famozni odlazak na svadbu sa D kD sam takodje planirala da se vratim do 21 i to iz Kovina. Ja ispadoh budala. Meni su njih troje na prvom mestu. A ja sam njemu na poslednjem izgleda. To mene boli. Sto su tamo neke kolege bitniji od mene. Pa proslava NG je bila 28. Decembra za moj rodj. Ni poklon mi nike kupio. Molila ga da ne ode. Otisao. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here