|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bračni problemi II deo
15.7.2015 21:10:27   
doktorkakristal
pa ne znam iskreno nije pametno ovako bas savetovati,ono sto meni upada u oci da on to nije uradio jednom pa i da mu progledas kroz prste ,vec radi konstantno,pitanje je koliko ga volis i sta si sve spremna da trpis i precutis,pretnje da ces ga ostaviti retko urode plodom,ako predjes preko neceg hjednom,dva puta,on ce misliti da hoces svaki put,pa nastavlja po starom,moraces konacnu odluku sama da doneses,sve najbolje

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu DrLektor)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Bračni problemi II deo
15.7.2015 21:21:33   
vikiveki
doktorkakristal,dugo nisam bila na ovoj temi,malopre isčitah unazad i vidim šta ste sve prošli,i ti i Big Mum,kakva je sada situacija kod tebe?
DrLektor,što je rekla i dr.kristal nezgodno je savetovati tebe,kada neznamo celu priču.Ja se eto zapitam da li ti misliš da je normalno što tako nemate odnose po dva a možda i više meseci.Mislim da li je tako oduvek bilo? I da li je to počelo od kada si ga prvi put uhvatila kako se dopisuje?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Bračni problemi II deo
15.7.2015 21:41:41   
Ana RR
Ja ne znam šta bih rekla, nemam savet. Znajući sebe, posle prve situacije sve bi bilo gotovo. Poverenje više nikad od mene ne bi imao a za mene je to stub veze i braka.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Bračni problemi II deo
15.7.2015 21:50:10   
NadaR
Ja se slazem sa Anči. Ne bih mu mogla vise vjwrovati,nema sile. Cim bi uzeo telefon,ja bih odmah u glavi imala cijeli film. To ne bi donijelo nikome od nas nista dobro. :-(

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Bračni problemi II deo
15.7.2015 22:05:04   
DrLektor
Pa sto se odnosa tice proredili su se od trudnoce.Razmisljala sam o svmu naravno jos posle prvog puta,i naravno ono to sam rekla nikada meni se dogodilo.Pitajte ako vas interesuje neki detalj,mnogo mi znaci misljenje neutralnih osoba.Hvala na vremenu.
Inace kada sam rekla da ga ostavljam prekinuo je,vidi se promena i u ponasanju.Ono zbog cega ga nisam ostavila je najvise dete.Zaista ga voli,brine o njemu i posvecuje mu paznju,imala sam utisak da cu biti odgovorna za detetove traume odrastanja bez oca jer je jako vezan za njega.Inace sam odlucna da ukoliko se jos jednom ponovi da cu ga ostaviti,medjutim svesna sam da ce mi biti tesko sve da postignem,posao,skolovanje,dete...

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 1:46:28   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ja ne znam šta bih rekla, nemam savet. Znajući sebe, posle prve situacije sve bi bilo gotovo. Poverenje više nikad od mene ne bi imao a za mene je to stub veze i braka.

Slažem se.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 7:22:45   
doktorkakristal
VIKIVEKI mi smo u procesu razvoda tj cekamo pozivza sud,dugo vec ne zivimo zajedno tako da opusteno,ja vec imam svoj zivot user posted image
DrLektor upade mi u oci tvoj komentar,ako ga ostavis bices odgovorna za detetove traume zbog odrastanja bez oca,izvini ali to je glupost,tvoje dete ce da odraste i zivi svoj zivot,a sta ce biti sa tvojim zivotom,mislim te fore ostala sam zbog deteta su meni bljak,izvini ako je direktno,ali ja to ne volim i mislim da su to ciste lazi,ostala si jer ga volis i nemas hrabrosti da ga napustis i nastavis zivot kao samohrana majka,nadam se iskreno da ce se tvoj muz promeniti

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 7:28:49   
mali_mis
DrLektor, muskarci su svinje koje ne znaju da cene ni zenu koja ih voli, ni sto im je rodila dete, ma nista.
Ostajati u braku zbog deteta, je po meni samo izgovor. To dete je sad jos uvek malo, ali porasce, primetice da stvari ne funkcionisu kako treba. I onda ce mu biti jos teze.
user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 8:27:52   
Trcosava
Za dete je najbitnija ona stara dobra izreka

Bolje dobar razvod nego loš brak.

Lažeš samu sebe ''ostajem zbog deteta''



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 8:49:36   
DrLektor
Sve ja to znam,i ne kazem da je to jedini razlog.Ne pravdam sebe time,ne mogu da kazem da ga volim.Sto se mene tice vise sam ostala zbog komfora,kao sto rekoh ne mogu sa svojom platom da finansiram sve,a i morala bih u podstanare.Kada pomislim sta me sve ceka...Lakse mi je da ostanem dok ne zavrsim fakultet,mada obecala sam,jos jednom i zaista odlazim.
Moji roditelji su razvedeni,i ja se slazem da je bolje razvesti se nego ziveti u losem braku.Medjutim meni je ipak bitnije skolovanje trenutno,nisam bas zainteresovana za nov zivot sa nekim muskarcem.Ne vidim sebe u tome.Cini mi se da u svakom slucaju je sa te strane moj zivot propao.user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 8:56:09   
vikiveki
DrLektor,negde si pomenula posao.Da li si zaposlena ili samo studiraš?

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu DrLektor)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 8:59:15   
DrLektor
Zaposlena sam,imam posao za stalno,i radno vreme gde uglavnom imam dezurstva,ali i dosta slobodnih dana.Problem je sto bi on morao da uzima dete iz vrtica kada radim dnevnu smenu i kada imam predavanja popodne,sto znaci da bih morala da iznajmim stan blizu njega,a ta pomisao me iritira.Ukoliko se razvedem ne zelim da zivim ponovo blizu njega.Znam koliko sve ovo zvuci sebicno....

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 9:09:48   
DrLektor
Mislila sam da ja preterujem.Jedna bivsa drugarica mi je uvek govorila,ma kakvi su muzevi nasih drugarica tvoj je zlatan.Mislila sam da je mozda zaista problem u meni,zato mi znaci vase misljenje.Shvatam da nisam preterivala.

(odgovor članu DrLektor)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 9:28:25   
Buba Mira
Moje mišljenje je da žene koje ovde traže mišljenje u stvari ne traže mišljenje nego opravdanje za svoje opraštanje muževima. Da zaista mogu i žele da ostave svoje muževe - to bi i uradile, a ovde unazad čitamo vaganja i opravdanja za, u suštini, mirenje sa situacijom. I to mirenje sa situacijom u suštini i odgovara ženama i to je njihova konačna odluka sa kojom su se podsvesno pomirile, sad samo smiruju sebe. Ovo nije kritika, da se razumemo, ovo je samo iskreno sagledanje činjenica.

A ta grozna fraza "kakvi su ostali, moj je još i dobar" me užasava, zašto poredite muževe sa gorima od njega, zašto ne poredite sa boljim? Jer, da prostite, u poređenju sa prolivom govno je dobro, ali je i dalje govno...

(odgovor članu DrLektor)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 9:33:15   
Buba Mira
Dr Lektor, ovo nije tebi lično namenjeno, da ne shvatiš pogrešno user posted image
Svaka od nas je imala manje ili veće probleme u braku, a ti ćeš tvoj problem rešiti i ostati sa mužem kad vas ta kriza prođe. Videćeš. user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 9:34:40   
DrLektor
Meni ne treba opravdanje,ja sam odluku donela i ona je takva za sada.Nemam bas puno udatih drugarica,pa me zanimalo sta neutralne osobe misle,posto ja ne znam da li preterujem ili ne.Na poslu sam videla svasta,ali to je vec neka druga prica.Ne volim mnogo da pricam o svojim problemima ljudima oko sebe posto sam se opekla vise puta.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 9:40:54   
Buba Mira
Ti ćeš ostati sa svojim mužem. Isčitala sam svaki tvoj post i dala si nesvesno više razloga ZA ostanak sa njim nego PROTIV. Dakle, ostaćete zajedno. Odlučila si, ne znam samo da li si to shvatila. user posted image Doduše, nadala sam se da ćeš pored komfora, traženja stana i školovanja, kao razlog za ostanak pomenuti i ljubav, aali...
A sad, ono što sleduje je more kompromisa. I ti ćeš plivati u tome i ostaćeš tu. Srećno!

(odgovor članu DrLektor)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 9:46:38   
DrLektor
Volim ljude koji proricu neciju buducnost,i znaju sta ce ostati a sta ne zauvek.Nemam nameru da se raspravljam.
Ljubav ne postoji.Ja ne verujem u ljubav,vise ne.Nemam bas malo godina,i sve sto sam dozivel do sada mi je dodatna skola.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 9:55:27   
Buba Mira
Ne, nisi me razumela. Ja se ne raspravljam, zaista se trudim da ti pomognem. I iskrena sam. I čitam ono što si napisala: žao ti je da napuštaš konfor i važno ti je školovanje, a i ne želiš da se seliš. Znači, ostaćeš tu gde jesi jer postoje stvari koje ne želiš da menjaš. To nije proricanje, to je čitanje tvog posta i rezonovanje.
Ne znam zašto si zaključila da ti mislim loše.
A to za ljubav, to je tvoja stvar da li ćeš da veruješ ili ne.

(odgovor članu DrLektor)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 10:02:28   
DrLektor
Rekla sam da je trnutno tako.I jos sam napisala lepo da ukoliko se ponovi dosadasnja situacija da cu ga ostaviti.Medjutim nemamo svi prioritete iste.Eto meni je vaznije trenutno skolovanje,nego da se maltretiram,i jos kao sto rekoh od svoje plate ni stan ne mogu da placam.Ne mogu da zivim na ulici sa detetom.Imam ustedjevinu ali ona bi pokrila tek mozda kiriju za tri,cetiri meseca i to je sve.Posto otplacujem kredit.Sa fakultetom ipak mogu ocekivati bolje radno mesto.
Sada mi je jasnija situacija,uradila sam sve ono sto sam rekla da nikada ne bih...Eto sta da radim,tacno je da ono NiIKADA samo ceka iza coska da ga izgovoris pa da te pogodi.Jasno mi je,sada mogu da priznam sebi da sam glupa i da sam se ponizila,ali sta da se radi.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 10:14:24   
Buba Mira
Razumem, zato sam ti i rekla da ćeš ostati sa njim i pristati na kompromis. Zbog svega toga što si navela. Ne zato što želiš, to je jasno, ali je i jasno da ćeš ostati, za sada. Samo čitam šta pišeš, ništa drugo.

(odgovor članu DrLektor)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 11:04:19   
wivern

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR
Za dete je najbitnija ona stara dobra izreka
Bolje dobar razvod nego loš brak.
Lažeš samu sebe ''ostajem zbog deteta''


Ovo potpisujem. Pri tome, dete iz fiktivnog braka dobija pogresnu poruku kako bracna zajednica treba da izgleda. Ono nikada nece moci da ima dobar odnos sa svojim partnerom jer mu model ponasanja to ne dozvoljava. A ko god misli da deca ne vide nista i nikakve probleme vara se. Sve vide i upijaju kao sundjeri.
Odavno sam prestala da govorim to "nikad" jer svakome moze da se desi.
A o ovome sto ne verujes u ljubav ne bih..potpuni fijasko. Ljubav se ne planira tako, kao nikada se vise necu zaljubiti...


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 12:27:21   
Misha i Ljisha
uuuu ja bh se zaljubila da ostavim muza user posted image nista lepse od leptirica u stomaku od neizvesnosti poljupca i td. naravno ne bih ostavila muza nemam jos nekih realnh razloga (mozda on mene prvi ostavi jer ga izludjujem ponekaduser posted image )

Telefoni i fb su sranje. ja ne znam ali eto mozda sam ja glupa ali ja nikad ne proveravam. A mm nekad nije tu po ceo dan, mislim moj tata mi kaze "on se svalera, sta mislis gde je ceo dan?" ej moj tata??? A ja ni u jednom trenutku stvarno nisam posumnjala vec tatu zezam samo zato sto je on takav ne znaci da su svi muski takvi. Eto mozda sam debil ali stvarno ne sumnjam u muza. Jos on jutros ide na posao i kaze kako mu je kolegnica rekla da je on "naj seksi" u firmi user posted image a ja ga zezam jel to rekla neka baba funkcionerka pa da je j*** da imamo svi neke koristi od nje ahhaha...Al dobro nadju se dve budale pa svima super.

Ne znam sta bih ti rekla DrLektor. Da li imas zelju mozda malo da ucestate seks? Da se doteras? Malo ga zavedes? mislim ti ni ne znas da li je on tebe stvarno prevario ili se samo dopsivao sa nekom ne? Mada dodje na isto pomisljaj na prevaru i prevara.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 12:46:32   
Ivanka 75
Dr, mene interesuje kako se on sada ponaša prema tebi i detetu?
U kojoj meri dete oseća ono što se događa u okruženju?
Da li se svađate pred detetom?
Jel fin, dobar? Obezbeđuje sve što je potrebno za porodicu?
Da li ti je grozno da sediš za stolom sa njim i jedete ono što si spremila za vas?
Da li ste se u poslednje vreme priset_ili zajedničkih srećnih trenutaka?

Ja sam osoba koja uvek piše listu ZA i PROTIV, to mi olakšava donošenje odluka.

Ne mogu ti dati savet, nemam pravo na to.
Ono što bi meni bilo bitno jesu odgovori na ova pitanja. Ako su negativni, onda.... user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 16.7.2015 12:50:50 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Bračni problemi II deo
16.7.2015 12:53:40   
DrLektor
Sada je manje vise ok,posvadjamo se ali ne tako cesto,uglavnom jer smo premoreni,nemamo pomoc oko deteta,i sve sami radimo.On stalno radi na nekim istrazivanjima i bas ima posla u smislu pisanja radova i sl...Drugima izgleda kao da ni jedan problemcic nemamo,ironicno....Daje sve sto je neophodno,nikada me skoro ne pita za st ami treba novac,brine o detetu,bas sam pisala kako su vezani jedan za drugog,Seta ga,cuva,presvlaci,igra se sa njim,Nigde ne izlazi sam,cak nas zove da idemo sa njim gde god ode da mu pravimo drustvo.Ja idem sama da se vidjam sa drugaricama nikada mi ne pravi problem,on za to vreme cuva dete.Nemam ni jedan drugi dokaz osim tog dopisivanja.
Sto se muskaraca tice,ne znam,nemam zelju da ih gledam,niti da zapocinjem zivot sa nekim drugim.Bas sam ga volela.Ironija je to sto je on bio taj koji je zeleo brak.
Sada smo isli na zajednicki odmor,bilo je ok.Ne znam presla sam preko toga ali ono sto su mnoge clanice napisale:Izgubila sam poverenje.To mi je strasno.I znam da mu nikada vise necu verovati.

< Poruku je uredio DrLektor -- 16.7.2015 12:56:38 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here