FERONA NS (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


PalcicaBg -> FERONA NS (20.4.2015 14:48:09)

Drage moje evo nove klinike za vto,skoro je otvorena pa nam svako iskustvo sa njima znaci puno.Pisite ako ste culi nesto o njima ili bili tamo,ja cu napisati ono sto sam videla na netu i ono sto mi je dr Kopitovic rekla.

Predlozila nam je da radimo kod nje u Betaniji ili u Feroni.Histeroskopija mesec dana pred postupak.
Kada bi radili u Feroni radili bi hecing,embrioskop,neko zavrsno sazrevanje embriona ako sam dobro razumela,biopsija embriona pred vracanje da se vidi da nema neku genetsku gresku i dobila bih neupogen(valjda se tako kaze) za bujanje endometrijuma.
Sve to plus zamrzavanje za 1600e plus lekovi ako se javimo do prvog maja.Imaju neki popust zbog otvaranja klinike.
Doktorka nista ne prepusta slucaju,trazi da se pojedini hormoni stalno ponavljaju u toku stimulacije i nakon transfera,da se pre vto ispita sve moguce kako bi se nasao problem ako ga ima.

Vec u maju bih mogla na histero,u junu postupak,ako bih radila privatno.Ako drzavno,onda tamo u novembru,decembru.
To je to cega sam se trenutno set__ila.
Ostaje da razmislimo i da joj javimo sta smo odlucili.

Kaze da u Feroni imaju super opremu i da je to nesto sto do sada nije bilo na nasim prostorima,da su dosta obuceni i usavrseni za to.
Imaju paket vto + histero 1900e,ova cena vazi do 1og maja.

Sada cu prekopirati neke postove sa drugog sajta.




Maraj -> RE: FERONA NS (20.4.2015 14:52:21)

Palcice [sm=bravo.gif] za otvaranje teme.
Nadam se i navijam da ova klinika tebi i ostalim devojka donese [sm=duda.gif]




PalcicaBg -> RE: FERONA NS (20.4.2015 14:54:10)

Reklamiranje nije dozvoljeno bez prethodnog kontakta marketinga RR.

Hvala!




jess021 -> RE: FERONA NS (20.4.2015 14:59:38)

Palcice, kad sam videla spisak lekara, ne mogu da ne prokomentarisem kako doticna gospoda drze monopol u Novom Sadu sto se tice steriliteta, ne znam samo kad sve postignu. Svi, ali svi navedeni rade na bar jos 3 mesta. Znam tacno i gde.
Nemojte pogresno da me shvatite, ja sam bila bar jednom kod svakog od njih i jedna od ovih dr je zasluzna za moju trudnocu, ali pitanje je koliko se posvecuju zenama u Betaniji kad su im naravno prece ove sto rade privatno.




PalcicaBg -> RE: FERONA NS (20.4.2015 15:03:21)

Jess i ja se pitam kako sve postizu,to je za svaku pohvalu ako su u svakoj klinici tako uspesni.
Doktorka mi je rekla da ako radimo u Betaniji to je prepodne,a u Feroni popodne i uvece,kako god nam odgovara.
Verovatno zato stizu sve,nekako su se podelili.




jess021 -> RE: FERONA NS (20.4.2015 15:05:12)

Veruj mi da nije bas tako, ali nema veze. Nije za temu, pa necu da sirim pricu.




PalcicaBg -> RE: FERONA NS (20.4.2015 15:09:34)

Pa nemam pojma,niti bih da zalazim u to,ja sam u NS otisla kod dr Kopitovic i u Feronu bih otisla iskljucivo kod nje,da me ona vodi.
Mada sam i za par doktora sa ovog spiska cula dosta pohvala.Svi oni su radili i u Genezisu,mozda i dalje rade,a Genezis procentualno ima najvecu uspesnost u Srbiji.




PalcicaBg -> RE: FERONA NS (20.4.2015 16:17:06)

http://feronaivf.rs/?cat=139

Ovo mi je spominjala doktorka ,,cistu sobu,, Tada mi nije bilo najjasnije pa sam nasla na njihovom sajtu o cemu se radi.
Neki posebni uslovi u laboratoriji.




lilik -> RE: FERONA NS (20.4.2015 19:03:23)

Pozdrav drage zene. Upucena sam za ovu novootvorenu kliniku.. Ali, ne bih se slozila da Genezis ima najveci procenat uspeha. Upravo to ima Betanija.. Svi pomenuti lekari rade na sterilitetu u Betaniji. Mene je predvodila dr Trninic Pjevic.. Nista vam bilje nece biti odradjeno privatno u odnosu na Betaniju. Koga hpce, joce. Znam za x primera koji nisu uspeli u Genezisu i ljubi bespotrebmo bacili npvac, a u Betaniji im je uspelo. Tako ni ja nisam htela da se zalecem. Malo se duze ceka na celu proceduru, ali dodje i taj dan. Pozdrav za Maraj i jos jednom da ti se zahvalim sto si me malo ohrabrila kada me je ujvatila panika vezano za beta hcg. Konacno sam docekala danasnji dan i otisla na uz i uhvatise se sve tri bebice. E sada, sledece nedelje opet idem na uz da vidimo orkucaje srca. Inace, sve pohvale za dr Trninic :)




jess021 -> RE: FERONA NS (20.4.2015 19:21:30)

Cestitam Lilik[sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: FERONA NS (20.4.2015 20:49:36)

Srecno Palcice [sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: FERONA NS (20.4.2015 21:42:25)

Lilik[sm=bravo.gif] divno. [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




PalcicaBg -> RE: FERONA NS (20.4.2015 21:46:46)

Lilik cestitam,to je divno! Neka ti trudnoca protekne u najboljem redu!

Samo da ne zatrpavamo temu jer je o samoj klinici.




lilik -> RE: FERONA NS (20.4.2015 22:05:12)

Hvala vam drage. Ja se izvinjavam, nisam htela da odvlaci nikakvu temu. I ja sam htela da idem private, ali mi se muz protivio,jer imamo prava na tri pokusaja. Na kraju sam ga i razumela, jer sam shvatila da vto nije caroban stapic i da nekad ne ide kako bismo mi zeleli, bilo ti private ili drzavno.. Bila sam i ja par puta i u Ilicu i Genezisu. Istina, svi dr rade na obe strane i nije istina gde ce vas bolje gledati. A vama zelim uistinu da sve najbolje prodje. Jos jednom se izvinjavam, ali ja jos lutam po ovim forumima, slabije se snalazim. Jedino sto sam bila malo aktivna peosle godine na forumu za inseminaciju. Hvala na razumevanju...




Maraj -> RE: FERONA NS (20.4.2015 22:10:24)

Lilik imas deo trudnoca. Dodji sada tu u taj deo foruma da caskamo o "trudnickim mukama" [sm=smiley1.gif]




NikaAa -> RE: FERONA NS (24.5.2015 0:48:46)

Evo da i ja napisem svoje iskustvo sa Feronom. Suprug i ja nismo iz NS-a, u nasem ne tako malom gradu ima samo jedan doktor koji je strucan za sterilitet i samo jedna privatna laboratorija. To spominjem zato sto smo na nalaze razne pre svega ovoga dali oko 600e, to mu dodje dobar deo vantelesne ali sta je tu je. Od pregleda do pregleda sve je super jos ovo, za njegov spermogram su rekli super. I odemo mi u NS, kod Aleksandre Trninic Pjevic i zena mi kaze za problem sa mojim jajovodima i zatrazi da suprug ponovi spermogram neki njihov specijalan jer je upucena da ti rezultati nisu ok. I zaista njegovi rezultati su bili losi! Mene ceka histeroskopija zbog neke pregrade na materici za dve nedelje a u julu vto ako sve bude dobro! Ljubazne sestre, posvecena doktorica, strucnost, pa da spomenem i izgled klinike koji je fenomenalan. Svima bih preporucila Feronu!




PalcicaBg -> RE: FERONA NS (25.5.2015 9:39:08)

Nika srecno!Da sto pre resite problem i krenete sa postupkom.Neka bude uspesan! [sm=bravo.gif]




PalcicaBg -> RE: FERONA NS (25.5.2015 9:49:47)

Ja sam prosle nedelje radila histeroskopiju u Feroni kod prof Kopitovic,sve je super proslo,ne osetis da si u bolnici.
Dosli smo oko 8h,kuci otisli oko 11h.
Suprug je sve vreme bio sa mnom u sobi sto meni mnogo znaci.
Klinika je prelepa,sve je novo,cisto,svaka soba ima kupatilo sa tus kabinom.
Sobe imaju dva kreveta,ja sam bila sama u sobi.
Ako ste dalje doktorka vam ponudi da sa suprugom prespavate kod njih,to ulazi u cenu.
To vazi i posle aspiracije i transfera.
Mi smo imali popust za histero jer vto radimo kod njih i cena sa biopsijom je bila 37500.
Inace je cena operativne oko 66000,a za dijagnosticku nisam sigurna,ali mislim da je 54000.

Sve u svemu,moji nalazi su uredni i od 23.maja smo krenuli sa suprefactom.Prvu kontrolu imam 5.juna.Tada radimo UZ,LH,E2.
Imaju i lekove za stimulaciju,ja sam se raspitivala za cene po apotekama i mogu reci da su povoljniji od ostalih apoteka.Cula sam da nemaju marzu pa su zato jeftiniji.




Maraj -> RE: FERONA NS (25.5.2015 10:02:49)

Divno palcice [sm=bravo.gif]
super je sto ces od njih uzimati terapiju da ne juris po gradu!
Vucem te sto pre u trudnicke teme [sm=kuza.gif]




jess021 -> RE: FERONA NS (25.5.2015 10:13:16)

Palcice, srecno!!!




NikaAa -> RE: FERONA NS (25.5.2015 12:28:53)

Palcice ogromno hvalaaaa na informacijama! Zaista mi znaci da cujem to od nekoga ko je skoro prosao sve! :) Polako prestajem da se bojim i dobijam snagu sve vecu i volju! :)
Zelim ti uspesnu VTO! I da se uskoro zajedno radujemo! :) Ja imam neku pregradu na materici pa kada sredimo to u julu na vto ako naravno sve bude ok.
I ja cu kod njih lekove! :) manje se maltretiram![sm=smiley1.gif]




NikaAa -> RE: FERONA NS (12.6.2015 20:19:00)

Drage evo i ja da se javim. Danas sam bila u Feroni na histeroskopiji, uklonili mi pregradu glupuuuu :D Dosla sam oko 15h a kuci pustena oko 18h! Koliko su ljubazniiiiiii, divni, predivni. Na svakih deset min. mi u sobu dolazila sestra da vidi kako sam dok sam se oporavljala, da li mi nesto treba. Suprug je bio uz mene u sobi non stop, jedino smo se razdvojili dok sam bila u sali haha :)
Citala sam mnogo komentara za Trninic Pjevic da je kruta, da nije bas neko ko puno bodri pacijente i emotivno ukljucena. U mom slucaju je bila savrsena a moram da naglasim da sam ja preosetljiv ludak!
Od 27. juna pocinjem sa bockanjem, Puregon su mi dali. 1.07 imam ultrazvuk prvi a onda mi rece naravno okvirno docentkinja da ce 5. ili 6. biti aspiracija i oko 12. ili 13.transfer. Naravno sve je okvirno i ako bude sve teklo kako treba.
Zaboravila i na bolove, na sve i imam ogromaaaaaan kez! :D




jess021 -> RE: FERONA NS (12.6.2015 20:26:41)

Nikaa, ja nisam neki fan dr Trninic, ako mogu tako najblaze da se izrazim, ali to uopste nije bitno.
Najbitnije da si ti zadovoljna sa njom i da imas poverenja u nju, a za ostale...uvek ces naci nekog kome se nece dopasti.
Srecno[sm=bravo.gif]




PalcicaBg -> RE: FERONA NS (12.6.2015 20:34:57)

Bravo Nika,sad si spremna za bebicu ili mozda dve :)

Ja da prijavim da sam 9.6.krenula sa stimulacijom,u nedelju imam prvi uz i kontrola estradiola.




NikaAa -> RE: FERONA NS (12.6.2015 20:45:36)

Jaoj Palcice dragaaa,ti ces jos pre. Divnooooooo!!! :) Brzo ce to da proleti pa da i mi imamo bebiceee!
Jess021, ja sam zbog tih pricica i bila rezervisana prvi put, ali danas me odusevila. Cula je moje ime i izasla samo da me pozdravi, potom me ona primla u sobi, pa opet dosla da razgovaramo, onda me zasmejavala u sali dok se nisam uspavala, potom me obilazila a onda dosla i da razgovaramo o vto. A sa ostale dve devojke to tako nije bilo, one nisu bile kod nje i toliko mi je pozitivne energije prenela, dosla sam sva istraumirana a otisla sa osmehom! Cak mi izlazi u susret u svemu da sve sto mogu odradim u svom gradu od nalaza i da bas dolazim kod nje kada je neophodno. Ali naravno ja postujem svacije misljenje.
I treba da smo svi drugaciji i da nam leze razliciti doktori. Zdrava konkurencija stvara jos bolje rezultate.:)




Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>