RE: Majska teRRasa [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


serpica -> RE: Majska teRRasa [chat] (3.5.2015 21:35:54)


IZVORNA PORUKA: wivern


Meni se negde putuje bas, bas... onako sednes i zaputis se negde, bilo gde




Izvoli put juzne pruge,dok jos mogu neku palacinku da okrenem a imam i dobar domaci caj,prva liga [sm=smiley2.gif]




mali_mis -> RE: Majska teRRasa [chat] (4.5.2015 7:15:22)

Jutro [sm=kava.gif]




emicaa -> RE: Majska teRRasa [chat] (4.5.2015 7:50:53)

Dobro jutro,kakve ste danas [sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Majska teRRasa [chat] (4.5.2015 8:05:15)

Dobro jutro!!! [sm=smiley1.gif]
Konačno jedan lep i miran vikend!
Pravili piknik za 1.maj, završili naravno na piknik ručku kod bake u dvorištu [sm=smiley36.gif], petak imali goste, nedelju opet skitnja i takooo.
Sad u nove radne pobede!
Kako ste mi vi?




mila83 -> RE: Majska teRRasa [chat] (4.5.2015 8:40:58)

Dobro jutro ! I kod nas prodje vikend lepo,u porodicnom druzenju i setnjama.Sad evo najmladja smizla ide da jede pa na spavanjac,a mama na kuvanje rucka i kasica [sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Majska teRRasa [chat] (4.5.2015 8:43:20)

Mila kako vam ide ručkanje? Jel bolje?




mila83 -> RE: Majska teRRasa [chat] (4.5.2015 8:53:48)

Ma evo jutros brljavi,kasice jede bolje hvala Bogu,ali ide iz krajnosti u krajnost,evo sad je pojela oko 40g kruske sa Milupinim pahuljicama i ni makac,prica nesto,peva,bas je briga.I jutros oko 5h je popila 80ml mleka na spavanju. Ali ne nerviram se vise,napreduje lepo i zadovoljna sam. Valjda ce se navici i na mleko i sokic,vodu,to jos nista nece. Retko kad pojede onu malu punu teglicu(to mi je mera) ali desi se i to jednom u deset dana,uz brdo zanimacije i dubljenja na glavi cele porodice [sm=smiley36.gif],pa sam optimisticna [sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Majska teRRasa [chat] (4.5.2015 9:03:33)

Mila znam da se sekiraš ali imaju svi oni periode kad više ili manje jedu. Evo kod nas se sad okrenula situacija. Danilo jede ko provaljen a Nikola zeza.




emicaa -> RE: Majska teRRasa [chat] (4.5.2015 9:12:34)

I Teodora već par dana baš malo jede,čini se da ne pojede više od 5 zalogaja a onda joj naidje period kad cjeli dan nešto žvaće.




mila83 -> RE: Majska teRRasa [chat] (4.5.2015 9:57:54)

Meni je bitno da vidim boljitak po pitanju jela,mislim da nema averziju vise generalno prema hranjenju,vec iskljucivo prema flasici i tecnom.Tecno nece ni na casu,kasiku,spric.Jedino otvara usta ko blesava kada joj dajem Zorkaptil,njen lek za pritisak,valjda se na njegov ukus navikla.Pa na spricevima je od 2.meseca zivota. Nadam se da ce ici na bolje jos kada dobije vise zubica pa krene i sama da zvace i rucka,i bude vise zedna,otkud znam. A stariji klinci isto imaju periode,ali generalno super jedu,ne biraju [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Majska teRRasa [chat] (4.5.2015 20:02:23)

Ženskaći ajte na terrasu da nešto popijemo kad je ovako divna veče [sm=smiley1.gif]




Torbica -> RE: Majska teRRasa [chat] (4.5.2015 20:11:40)

Cao zenice, ja sam koma. Druga torta gotova za sutra.. Da nadjem kablic pa da i nju okacim, lepa je [sm=zz_wub.gif] Sad jos slanise da pripremim, sve da bude na gotovs pa ujutro da se pece... Mali predah.. I mi cigani imamo dusu... A bila sam na 7 operacija danas, 5 na plasticnoj hirurgiji i 2 na abdominalnoj, imala sam ekstra dan, sve mi je nekako islo od ruke, bas sam srecna! [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Majska teRRasa [chat] (4.5.2015 20:32:23)

Torbi ženo odmori malo,svaka ti čast kako sve stižeš [sm=smiley1.gif]
Nego reci ti možeš li me na lijepe oči ubacit kod plastičnog hirurga da mi sredi stomak [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Majska teRRasa [chat] (4.5.2015 20:47:26)

Bravo Torbi ! Ajd odmori sad malo! Znam taj osecaj,kad ide,ide...,zao ti da stanes [sm=smiley36.gif]




Torbica -> RE: Majska teRRasa [chat] (4.5.2015 21:51:54)

Hihihi, ljubim vas sve!




Modessty -> RE: Majska teRRasa [chat] (4.5.2015 21:53:20)

Torbi još si tu?
Akomože jedno pitanjce. Da li se Neodeksacin kapi stavljaju i u uvo?




Modessty -> RE: Majska teRRasa [chat] (4.5.2015 22:11:07)

Jao kad krenem da listam RR ne umem da stanem! Ajd odoh na kupanjac! Laku vam noć!




lesica -> RE: Majska teRRasa [chat] (4.5.2015 22:17:04)

Ahoooj!

Jeste li dobre?

Ja cekam cvrleta malog da se budi da sisa, pa da spavam i ja.
Danas bili na prvoj kontroli, pisah po temama o napredovanju i toj prvoj kontroli, pa smo jurili da povadimo dokumenta za roditeljski, onda je on ostatak dana prevristao zbog grceva, L podivljala.. iskreno jedva cekam da je sutra liferujem u vrtic pa da probam da odmorim.

Sad dajem sebi oduska uz casu pivceta i mir i tisinu. Ko je za?




mali_mis -> RE: Majska teRRasa [chat] (5.5.2015 7:20:06)

Jutro [sm=kava.gif]
E sto volim kad me ostave bez ijedne cigare ujutru, pa moram od ranog jutra da motam, pa sam jos osamucena, pa mi ne ide motanje, i onda smotam dve cigare, i dodje mi da obe zapalim u isto vreme od nervoze [sm=hudicek1.gif] Pocecu opet da stekam cigare ispod tastature.




Modessty -> RE: Majska teRRasa [chat] (5.5.2015 8:01:30)

Dobro jutro! Ja se sinoćć komirah u roku od odma!
Ko je za kafu! Niš ne vidim kolko mi se i dalje spava!
[img]http://www.dodaj.rs/f/11/bU/4JwWl8cJ/coffee.jpg[/img]




emicaa -> RE: Majska teRRasa [chat] (5.5.2015 8:03:42)

Jutro,može za mene puno puno kafe [sm=smiley1.gif]
Jel se Trća vratila,ne vidjam je ovde.




Modessty -> RE: Majska teRRasa [chat] (5.5.2015 8:10:06)

Vratila se. Reče juče da se još nije raspakovala. sad dok se malo vrate u normalu. Vidim da joj bilo kratko vreme provedeno u BG [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Majska teRRasa [chat] (5.5.2015 8:15:40)

Jutriic... spremam se za posao posle produzenog bikenda... uh kad bih mogla jos koji dan [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Majska teRRasa [chat] (5.5.2015 8:19:45)

Ma bilo bi kratko i da su na tri sedmice došli,uvjek ostane neko koga nisi stigao vidjeti.
Nama ostalo još 6 dana do leta [sm=smiley1.gif]




wivern -> RE: Majska teRRasa [chat] (5.5.2015 10:42:36)

Meni jedna casa vode [sm=smiley36.gif] da me razbudi
IZVORNA PORUKA: serpica
Izvoli put juzne pruge,dok jos mogu neku palacinku da okrenem a imam i dobar domaci caj,prva liga [sm=smiley2.gif]

Serpi ne reci dva puta. Samo da pocnem da konzumiram i ostale namirnice i eto me [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>