RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


emicaa -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (4.5.2015 20:33:58)

Branki šta radite u Bg,odmor ili obaveze nisam upućena [sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (4.5.2015 20:41:58)

Ma,nine odmor,nego boza IMA casove kod logopeda I defektologa,pa smo tu,a muz se vratio,,pa kad moze od posla,doce I on,samo nas je smestio.




NadaR -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (4.5.2015 20:46:19)

Sretno Branki! Nadam se da ce ubrzo biti rezultata. :-*




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (4.5.2015 20:51:04)

Ahaa,srećno [sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (4.5.2015 21:02:53)

hvala,zenskice moje!




anita -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (4.5.2015 21:05:10)

Zdravo mame
Ja sam sva na tri coska. Mihajlo mi je juce imao malo temperaturu. Vodila sam ga kod dr prvo nam je dao eferalgan ali posto smo jutros imali opet temperaturu ukljucio nam je i antibiotik sinacilin na 8h. Radili smo analize krvi i urina i rezultati su u granicama normale. Od cega bi se mogla javiti temperatura [sm=zmeden.gif]




Modessty -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (4.5.2015 21:30:54)

Dobro veče. Usoavah decu, muž na treningu, ja da virnem ovde pa na tuškanje i u krevet.

Anita virus verovatno, mada me čudi da su mu dali antibiotik ako je sve ok sa krvnom slikom.

Branki da vam bude i uspešno i lepo. I da se malo odmoriš ako možeš!




vonavoj -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (4.5.2015 21:34:07)

Anita,promeni tiker,da pratimo kako rastu! Kolika mu je bila temprrstura? Da nije rano za antibiotik?
Inace,na moru nigde sunca,tek danas..grozno vreme! Nadam se da ce biti lepse narednih dana! Mm se vratio kuci,a nas tri ostajemo jos 10dana! Klinci uzivaju,malo se svadjaju,biju,ali umeju i da se zaigraju..s obzirom da smo 700km udaljeni i da se vidjaju dva puta godisnje,savrseno se slazu i vole! Kao da su stalno zajedno,mnogo su slatki. Sestrin stariji ima 5,a mladji kao T 3.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (4.5.2015 21:36:01)

Branki,vi uzmete stan na mesec dana? Povela si i sveki.




bubulence -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (4.5.2015 21:38:00)

cao devojke!
anita a kolika je T?




superm -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (4.5.2015 21:41:31)

Bubi, ostale mame, [sm=smiley31.gif]




bubulence -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (4.5.2015 21:46:36)

heeeeej draga, nadam se da si dobro!?




superm -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (4.5.2015 22:18:44)


IZVORNA PORUKA: bubulence

heeeeej draga, nadam se da si dobro!?

Super sam/ smo! Klinci rastu, stomak raste![sm=jezicek.gif]




anita -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (4.5.2015 22:50:55)

Temperatura je bila 38,6 a antibiotik nam je dao jer su nam leukociti kada smo po drugi put vadili krv bili malo uvecani.




mali_mis -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (5.5.2015 7:23:00)

Jutro mame [sm=kava.gif]
A. se budio milion puta, skoro je ponovo zaspao. Mora da je opet kriv pun mesec [sm=smiley36.gif]




srculence25 -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (5.5.2015 7:44:07)

dobro jutro mamike [sm=kava.gif]
kako ste se provele za 1 maj?
inace M je prosla prehlada nosic mu ne curi ali zato mi nekako jos krci kad dise bojim se da se nespusti na pluca




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (5.5.2015 7:44:56)

Dobro jutro. Slabo pisem, jer nemam sifru na novom mobilnom. Samo vas citam. Sad kucam sa starog mobilnog. Deca su dobro. Ove nedelje imam seminar i opet takmicenje, pa ce dadilja da cuva decu.

Branki super sto nisi sama u Bg-u.
Ljise nema.
Ostala deca da ozdrave.




daca77 -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (5.5.2015 7:50:54)

Dobro jutro!!!
Kako ste, mame? Zelim da vam se decica brzo oporave[sm=smiley1.gif]
Mi smo nocas morale 2x da se hranimo...ne znam zasto je ne drzi sitom nesto duze...jedino da joj dam pasulj kasno i onda bih bila mirna do jutra. [sm=smiley1.gif]
Kuca mi je u rasulu, a ja nesto nista ne stizem da sredim[sm=zmeden.gif] Zato odoh dok jos imam volje...




emicaa -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (5.5.2015 8:00:30)

Dobro jutro,nisam sastavila ni 5 sati sna.Čvrsto sam odlučila da joj ne dajem mlijeko oko 3-4 nego tek kad ustane oko 7.Do tri se stalno vrtila i kmekala u snu bilo joj vruće a posle tri katastrofa,stalno je tražila mlijeka ali sam izdržala.Mislim da je prva noć najgora,nadam se [sm=smiley13.gif]
Jeste vi i dječica dobro?Opet nam je Queen pobjegla.




bubulence -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (5.5.2015 9:06:08)


IZVORNA PORUKA: superm


IZVORNA PORUKA: bubulence

heeeeej draga, nadam se da si dobro!?

Super sam/ smo! Klinci rastu, stomak raste![sm=jezicek.gif]


diivnoooo [sm=smiley27.gif]! jeste li saznali pol ili cekas AC da cujes?
cao zenice!
anita ja se ne razumem kada su tako mala deca u pitanju ali samo poslusaj sta kaze dr i bice sve super...
Marija mi je dobila alergiju na kravlje mleko... poludecu... a ne mozemo kod dr jer vlada stomacni virus, haos je u cekaonici a nece da nas prime ni preko reda niti da nas negde izoluju...




branki* -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (5.5.2015 9:16:22)

Von,sad he sveki sa mnom,a posle CE doci moja mama,a posle muz.namesec Dana smo uzeli,a mozda produzimo I drugi mesec.
Bubi,kakva alergija,pocela si da mariji dajes kravlje mleko?ja jos nista nizam,samo sisa I dalje.




mali_mis -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (5.5.2015 9:17:41)

bubi, kako bre nece da vas prime preko reda, mala beba je u pitanju, a ni alergija nije mala stvar [sm=zz_banghead.gif] Oni su idioti.
[sm=smiley31.gif] za tebe, Mariju i Emu.




bubulence -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (5.5.2015 9:31:29)

misu pa to... nije ovo NS, tacno cu prebaciti kartone pa makar ih svaki put vozila do NS...
branki nisam pocela sa kravljim, nego sam morala da popijem neke lekove pa sam joj jedno jutro dala bebelac i sva se osula, sutra dan dam novalac ono jos gore... a posto oba mleka sadrze tragove kravljeg mleka posumnjala sam na to. uzela i nakapala joj malo kravljeg mleka na ruku i bukvalno 3 kappi u usta i jaaako se osula na oba mesta... ja inace ne konzumiram nista mlecno zbog mog stomaka. juce pojedem proju u kojoj je bilo kiselo mleko i ona dobije proliv... tako da sam sigurna da je to u pitanju... mi lepo sikimo nego mi dohrana treba samo za jedno jutarnje hranjenje




wivern -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (5.5.2015 10:30:58)

Eej mamike [sm=smiley31.gif]
Bubi dobro je da ste primetili, e sad da jos nahvatate nekoga da se pozabavi detetom..ja to ne razumem, da ne puste preko reda alergija nije mala stvar. Kod nas je sve naopacke.

Ja se spremam M da vodim u setnju i razmisljam sta da mu obucem. Bice pakleno ali mi rano da ga skinem u kratak rukav.






milicicak -> RE: Razgovori mama 05/15 [chat] (5.5.2015 10:33:27)

Bubi, sva ad mleka su kravlje mleko samo prilagodjeno za bebe.
Ako moras ad onda gledaj da kupis neko sa oznakom HA, u njima su proteini kravljeg mleka delimicno razgradjeni pa manje smetaju oset_ljivoj deci. Mislim da je Aptamil HA najbolji ali moze i bilo koje drugo.
Ljubi devojke i pisi ako nesto treba
I zaboravih ako pocne da otice ili povraca nema sta da trazis kod opste prakse, ides pravac u hitnu. A kad dodjes do dr opste prakse odmah trazis uput za alergologa.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>