Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Magi.Magdalena -> Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (2.5.2015 10:39:34)

Molim iskusnije za savet. Imam decka vec godinu dana i mogu da kazem da imamo idealnu vezu. Zaista je divan, pazljiv, pozrtvovan i bas mi znaci.
Prvi put u zivotu sam ozbiljno bolesna, imam jaku upalu usiju i primam injekcije. Malo mi je frka od bocki jer bas bole. Nije da ih ne mogu izdrzati, najbitnije mi je da ozdravim, ali je bas neprijatno. On me svaki dan vozi do ambulante i ceka u kolima ispred, a jutros me je pitao hocu li da udje sa mnom, rakla sam mu da nema potrebe. Dok sam cekala razmisljala sam o tome i mislim da bi mi znacilo njegovo prisustvo, da bih se osecala sigurnije.
Plasim se kako bi to uticalo na nas dalji odnos, da li bi mogao da vidi nesto sto bi nas udaljilo, neka moja grimasa na bol....




World -> RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (2.5.2015 10:51:30)

Ako ce ga grimasa udaljiti, ostavi ga dok je vrijeme.. Sta bi tek radio onda da gleda dok se poradjas??




Kata90 -> RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (2.5.2015 10:58:45)

world[sm=smiley36.gif]mislim stvarno,zbog grimase.......neko se opet zeza sa nama[sm=smiley36.gif]




jabudic -> RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (2.5.2015 11:01:36)

Ovo je stvarno životna dilema. [sm=smiley36.gif]




ivaMark -> RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (2.5.2015 11:03:44)

super tema
[sm=zz_eek.png][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]





World -> RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (2.5.2015 11:12:01)

a jeste grozne, pa cura je u problemu... ccccccc




Magi.Magdalena -> RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (2.5.2015 11:13:23)

Izvinite devijke, stvarno nisam imala losu nameru pokretanjem teme. Zanima me da li ste bile u ovakvoj situaciji, da li ste sa partnerima komentarisale...




mali_mis -> RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (2.5.2015 11:13:35)


IZVORNA PORUKA: World

Ako ce ga grimasa udaljiti, ostavi ga dok je vrijeme.. Sta bi tek radio onda da gleda dok se poradjas??


[sm=smiley20.gif]




jess021 -> RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (2.5.2015 11:19:31)

Da li on tebe ikad vidi bez sminke, nervoznu, neraspolozenu...??
Koliko imas godina?
Izvini ako sam direktna, ali cini mi se da si mlada i nesigurna, ako mislis da bi vas tako nesto udaljilo.
Mislim da ti ne preostaje nista drugo sem da probas, pa to ce vam se desiti pre ili kasnije.




wivern -> RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (2.5.2015 11:33:48)

A zna li on i da ti kakis, piskis, prdis i podrigujes kao i ostali ljudi?
Mozda zvucim malo grubo ali svi na pocetku veze malo idealizujemo partnera iliti tudje [sm=zz_poop.gif] ne smrdi.
Da je situacija drugacija da li bi to kod tebe nesto promenilo? Krenes lepo od sebe, a ako stvarno postoji osoba koja bi zbog toga nekoga gledala drugacije e onda ....(da ne vulgarisem)

I da, mislim da nas opet neko zeza.




Magi.Magdalena -> RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (2.5.2015 11:42:06)

Imam 20 godina. Iz mog ugla bi to bilo ok, ali svi znamo da muskarci neke stvari gledaju iz potpuno drugog ugla.




Anarunika -> RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (2.5.2015 14:11:37)

Magdalena, zajedno ste godinu dana, srećni...ne verujem da bi vas tako nešto nikako udaljilo. Naprotiv...možda bi vas još više zbližilo...kao na primer da se zajedno smejete toj tvojoj grimasi koje se plašiš [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (2.5.2015 17:48:25)

MagiMagdalena, ti i trebas da vidis sve njegove reakcije na stvari koje vam se desavaju u zivotu.
On je u vezi sa zivom osobom kojoj se desavaju stvari bilo dobre, bilo lose, lako je biti tu i slaviti kad je sve super sjajno, karakter izlazi na videlo kad nam je tesko.
Moj deda je umro kad smo mm i ja bili u vezi oko godinu dana, on je presao 260km da dodje mom dedi na sahranu, da bude uz mene, meni je taj gest sve rekao o njemu i o tome koliko ja njemu znacim.
Opusti se i pusti ga da te pazi, zahvalices se ti njemu kad ozdravis [sm=smiley1.gif]




Ana RR -> RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (2.5.2015 17:52:06)

Kad sam pročitala da je ozbiljno bolesna stvarno sam pomislila da je nešto strašno...




emicaa -> RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (2.5.2015 17:54:32)

Magi opusti se,pa nije sad da ti vade zube "na živo" pa da ti se lice izobliči od bolnih grimasa [sm=smiley1.gif]




Jasn@ -> RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (13.5.2015 6:39:11)

Ajde, pa sigurno ne praviš baš takve grimase da bi pobjegao od tebe [sm=smiley36.gif] Šalu na stranu...

Ponudio se, želi biti uz tebe i u bolnim trenucima i mislim da se nemaš razloga bojat da će te ostavit jer te boli kad primaš injekciju. Neka ide s tobom i vjeruj da će ti biti lakše, a steći ćeš i veće povjerenje i on u tebe.

Sretno!




tekilica -> RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (21.5.2015 8:05:38)

Nemas se cega bojati. Sama kazes da oni na stvari gledaju drugacije. Ne obracaju oni paznju toliko na takve stvari, niti toliko analiziraju kao zene. Samo nemoj ni ti toliko naglasavati to i pridavati veci znacaj nego sto ima. Sve ce biti ok, neka ti bude podrska! Good luck!




mila83 -> RE: Dozvoliti partneru da vidi vas bol ili ne??? (21.5.2015 8:16:33)

Tekilice,odlican savet, a i sve gore receno.




Stranica: [1]