|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bicikl
5.3.2018 7:34:10   
Dora89
Tricikl sa godinu dana, trotinet sa godinu i po, i bicikl sa dve godine. Sa pomoćnim točkićima, ali vežbamo.

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Bicikl
5.3.2018 7:41:07   
Anck Su Nmaun
Moji ne mogu da docekaju prolece da voze bicikl

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Bicikl
5.3.2018 8:05:07   
Mala Elena
Dora,svaka cast. Moja sa dve god ne moze da dohvati pedale na triciklu a velika moze, mada sada voza po kuci.user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Bicikl
14.3.2018 16:23:54   
madre

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Moji ne mogu da docekaju prolece da voze bicikl


kod nas se vec uveliko voziuser posted image i roleri i trotineti...
razgledam ovih dana bicikle, uglavnom po netu, za B nam treba veci, tockovi 24, znaci one ozbiljnije junior varijate, brzinke... ima lepih, ali ne znam na sta da obratim paznju. uglavnom se svelo na plorer i capriolo. sta vasa deca voze?

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Bicikl
14.3.2018 16:32:41   
Sanjica26 RR
I nama treba veca bicikla. Ovo leto cemo morati da joj uzmemo. Rolere ima i bas ih vozi. Sofi je trenutno na trotinetu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Bicikl
14.3.2018 16:35:20   
vocicana
Mi smo bicikl dobili za prvi rodjendan, naravno veci nego sto mu treba, ali vidim da sve vise pokazuje interesovanje za trotinet.
Ne znam sta cemo prvo, ali s obzirom da nam je tata bicikljista, onda mogu da zamislim.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Bicikl
14.3.2018 19:36:47   
Anck Su Nmaun
Mi juce uzeli Taci novi bajs i to 26 inca, a planirali 24 al kad nam je velika devojka user posted image
A prethodni dan ja prodam njeno biciklo od prosle godine za iste pare user posted image

Madre, jel uzimate novo il polovno? Ako je novo ma svako je super user posted image to je to.Da je udoban sic, da lepo dohvata nogama .

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 14.3.2018 19:39:11 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Bicikl
14.3.2018 20:29:26   
madre
novi, novi, ipak ce ga voziti tri momkauser posted image mi cemo uzeti 24ku, dvoumim se izmedju dva modela, jedan je explorer a drugi capriolo, cene su priblizno iste...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Bicikl
14.3.2018 20:30:09   
vonavoj
Anck.koliko je visoka? Koji ste uzeli? I koliko je..i ja planiram T da uzmem..ona ima 131cm..user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Bicikl
14.3.2018 20:32:09   
vonavoj
Mm i ja imamo dobre bajseve i imamo 2 korpe..ali cemo imati jos jednog putnika..a T ce morati sama svoj novi bajs kad joj kupimo..svi cemo moci da vozimo sledece godineuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Bicikl
15.3.2018 11:06:53   
IvanaSK RR
Sin ima Capriolo vec tri, četiri godine.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Bicikl
15.3.2018 11:20:28   
emicaa
i ja planiram uzeti,ai hocu polovno jer ce brzo prerasti a nikako da nadjem nesto da je blizu nas.Ona hoce da je pink boje user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Bicikl
15.3.2018 19:49:40   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Anck.koliko je visoka? Koji ste uzeli? I koliko je..i ja planiram T da uzmem..ona ima 131cm..user posted image


T je 134cm , uzela sam polovno jer za duplo manju cenu mozes naci extra bajs ako nov. Kazem hteli smo 24 ali dete i mene iznenadilo kad je sela na 26 koja inace za decu od 10 god. Mada ona nikad nije bila u rangu njenih godina sto se tice i visine, i po garderobi user posted image Najvisocija u vrticu bila i sad u skoli deli prvo mesto sa jos jednom curicom .

Mi smo svi opermljeni bajkovima, pa vikendom uzivancija od voznje. Vuki uziiiva da se voza. Odmah me vodi u biciklanu kad izadjemo napolje da se voza. Da vidite tu radost user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Bicikl
15.3.2018 19:58:42   
vonavoj
Anck.gde da gledam polovne😅😅

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Bicikl
15.3.2018 20:14:22   
Anck Su Nmaun
Joj ja prevrnem sve zive oglase na FB a pogledaj i Kupujem Prodajem stvarno svega ima. Mada imas likove da donose pa prodavaju raspitaj se mozda imas negde u blizini.Znam neke koje imaju vise bajkova nego u prodavnici user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Bicikl
9.4.2018 20:04:16   
milicicak
Mi smo danas uzeli bicikl mini bubi, 18-icu, 20-ica joj je ipak prevelika. Zbog balans bajka smo odmah skinuli pomocne tockice i super joj ide, samo jos malo da se usemi sa pedalama i bice super

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Bicikl
9.4.2018 20:16:12   
Misha i Ljisha
Uuu super. Moja D nece bez pomocnih nikako. A vozi rolere sto je po meni mnogo teze sto se tice ravnoteze. Ali nece pa nece. Mi doduse nismo imali balans bajk ali smo imali jedan super mali bajs koji su ovi divljaci pokvarili (ovi sa kojima.delimo dvoriste). Koristili ga i bacakali pa orvo slomili na njemu pomocne pa onda kaf ga ostavljaju ga bace ne naslone i sad se pedale jako cudno mrdaju tako da stalno spada lanac. A D smo nabavili drugi ali taj joj je velik. No idemo u tu akciju uskoro nadam se. Bez pomocnih. Mozda ja ovako trudna da pokusam heheh a mozda i poceram derana time da izadje ranije

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Bicikl
9.4.2018 20:27:57   
vonavoj
Ljisha.znas kakp sam je ja ucila..pustila sam je prvi dan da samo kotrlja bajs..bas zbog ravnoteze..da sedi i nogama se odguruje i okrece...
Sutradan sam je drzala i naucila..

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Bicikl
11.4.2018 20:04:29   
vonavoj
Kupili smo T bicikl..presrecna je!
user posted image
Uzeli smo capriolo 24ka..

< Poruku je uredio vonavoj -- 11.4.2018 20:05:26 >

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Bicikl
11.4.2018 23:43:26   
Ana RR
Super Von user posted image i mi gledamo, treba da kupimo ovih dana.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Bicikl
12.4.2018 7:00:14   
Misha i Ljisha
von pa ona je bas visoka. Il mi se cini. A moja D nije mala. Ma mi se uskoro bacamo u tu avanturu iako realno ima vremena moja ima tek 5 godina. Mozemo mi do i dogodine nego ja verujem eto da ona to moze iz razloga ako moze klizaljke i rolere moze i ovo. PA sam ustvari ja zapela da ona nauci ove godine da vozi bicikl

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Bicikl
12.4.2018 7:07:24   
vonavoj
Moja je sa 5.5 naucila da vozi..prosle godine.
Visoka je bas..veci bicikl joj je taman da dohvati dole,ali joj je korman daleko..ovaj je super.
Anci,ima od 12.000 do 17.000..ali kontam ne treba bacati velike pare..prerasce ga.
A sad su svi unisex..istu precku izmedju imaju.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Bicikl
12.4.2018 7:17:00   
Misha i Ljisha
Ma da i ja se slazem mi smo uzeli polovan. Samo mi nije jasno zasto je moj tata bacio moj zeleni biciklic sa belim gumama, ma bas je bio fensi. I to ga je bacio pre par godina. A mi ludaci nismo "apelovali" na njega ahahah No dobro imamo bajs. Jos samo da se dama oslobodi.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Bicikl
12.4.2018 10:08:59   
Ana RR
Tnx Von, gleda mm pa ćemo videti koji ćemo. Mare je dosta visok ali nešto me bune dimenzije koje stoje uz bicikle pa ćemo ići da isprobamo.

Ljišo, Mare je naučio da vozi pre 2,5 godine. Kukao je da neće da vozi bez pomoćnih točkića, plakao od straha. Ludo dete. I mm ga uceni user posted image kao ajde da proba bez točkića da vozi do prodavnice i ako uspe kupiće mu neku igračku u toj prodavnici. I ovaj pristane. Skinu točkiće i mm mu je malo pridržavao biciklu ali ovaj je vozio. Posle nekih sat vremena mm me zove da izađem ispred kuće da vidim nešto. Ja dođem kad tamo moje dete vozi po ulici sve u 16 user posted image sa vremena mu je trebalo a kukao je kao najgora kukavica.

< Poruku je uredio Ana RR -- 12.4.2018 10:10:05 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Bicikl
12.4.2018 10:50:45   
milicicak
Von, tvoja T je tri meseca starija od mini bube i vec moze 24? Wow, bas je visoka. Napisah da moja T na 20-ici nije mogla da dohvati prstima tlo.
Mini bubi ide voznja, samo sad ne zna sta ce pre rolere ili bicikl user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
Mamina mama je više vezana za unuke od tat...
Mamina mama obično ima jaču vezu sa svojim unucima, naučnici veruju zato što je ona rodila ćerku koja je rodila to unuče...



Anketa

Pomozite da odaberem!!
Admin

Koje ime od ova dva vam se vise svidja?

Nina (56%)

Una (44%)


Ukupan broj glasova: 240

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here