|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bicikl
1.5.2019 8:22:19   
Filadendronka

Ivana, koja to radnja drzi tako povoljne bajseve? Sad mi Von u drugoj temi potvrdi da klinja nije mali da za rodjendan dobije prvi bicikl. Pa sam krecem u akciju potrage.
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Pisala sam u temi Trotinet, mi smo nas uzeli za 3200din, kod Olimpa.. Javi ako ne pronadjes jeftiniji da ti dam broj..



(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Bicikl
1.5.2019 8:25:37   
Filadendronka

Moja greska, previdela sam da pricas o trotinetu. 
IZVORNA PORUKA: Filadendronka


Ivana, koja to radnja drzi tako povoljne bajseve? Sad mi Von u drugoj temi potvrdi da klinja nije mali da za rodjendan dobije prvi bicikl. Pa sam krecem u akciju potrage.
IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Pisala sam u temi Trotinet, mi smo nas uzeli za 3200din, kod Olimpa.. Javi ako ne pronadjes jeftiniji da ti dam broj..






(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Bicikl
1.5.2019 9:29:44   
kamičak
Bez 7 -10 hiljada je tesko naci dobar bicikl..

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Bicikl
1.5.2019 10:25:04   
Filadendronka
Ma nije problem u novcu kad kupujemo nesto konkretno. Medjutim mislim da je za manji bajs bzv davati neki veci novac. Samo jos da vidim neke preporuke iz prve ruke. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Bicikl
3.5.2019 10:00:13   
Filadendronka
Definitivno cemo malcu za treci rodjendna uzeti bajs. Evo nekih instrukcija prilikom odabira velicine koji sam pronasla:
user posted image


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Bicikl
3.5.2019 10:06:03   
Filadendronka
A postoji odredjivanje mere na osnovu duzine noge deteta sa unutrasnje strane:
user posted image


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Bicikl
3.5.2019 10:35:31   
Ana RR
Fil, to zavisi i od visine deteta. Moj Marko ima 7 godina i 10 meseci, visok je 142cm trenutno i od prošlog leta vozi 24ku.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Bicikl
3.5.2019 10:43:12   
Ivanka 75
I mi smo Ivi prosle god kupili 24ku, iako je po visini zrela za vecu,  ali kad je sela na vecu ipak joj ruke kratke za volan.
Tako odlycismo da ovu vozi dok moze, nadam se bar dve god da je izgura pa cemo trampiti za vecu. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Bicikl
3.5.2019 10:45:29   
Filadendronka
Bas je visok, idealno po meni za decake i kasnije muskarce. On je po ovom gornjem obrascu upao u stariju grupu. Nego shvatam da je sve ovo okvirno, cisto kao prvi korak sta gledati. Moj malisa ima oko 1m visine i taman je izgleda za ram od 14 inca. Najbolje bi bilo da proba bajs, ali onda cemo da pokvarimo iznenadjenje. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Bicikl
3.5.2019 11:02:48   
Ana RR
Jeste, visok je, raste kao da ga zalivamo user posted image

Fil, mislim da je vama 12ica ok. Svakako će u početku voziti sa pomoćnim točkićima a posle, kada bude učio da vozi bez njih, biće mu lakše da uči na manjoj bicikli. Ja mislim da su čak najbolje one bez pedala jer tu odmah uči kako da održava ravnotežu. Jedna naša mala drugarica je sa takve biciklice samo prešla na veliku (bez pomoćnih točkića) i odmah je savladala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Bicikl
3.5.2019 11:36:55   
Filadendronka
Ana, dosta njih mi je reklo da uzmemo balans za pocetak tj. bajs bez pedala. Tako najbolje savlada odrzavanje ravnoteze. Mada on je profi na velikom trotinetu. Kad smo uzeli trotinet nisam ni znala za te velicine i odmah smo uzeli veliki do 60kg. Svideo mi se dizajn. 🤣🤣🤣

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Bicikl
3.5.2019 12:22:53   
Ana RR
Joj i Marko je dušu izvadio trotinetu user posted image za rođendan smo mu obećali novi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Bicikl
3.5.2019 14:20:23   
flamingos
Divan poklon za rođendan,čestitke slavljeniku.I mi smo našoj ćerkici za treći rođendan kupili bicikl,mada,nije baš nešto volela da se vozi.Više su je zanimale ljuljaške,tobogan.Sada je već velika,u julu puni devet godina,pa najviše voli da skače po trambolini i vozi trotinet.Pozdrav.


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Bicikl
3.5.2019 14:29:28   
Filadendronka
Tobogan je takodje super poklon, samo ko ima dvoriste ili veci prostor u kuci/stanu. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Bicikl
3.5.2019 16:23:15   
kamičak
Ima li prolecnih akcija u Planet bajku?

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Bicikl
3.5.2019 17:14:33   
Tiziana
Balans je super. Nasi su obone terali to i odmah presli na bicikl bez pomocnih tockica, za jedan dan. Svaka preporuka. 


(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Bicikl
3.5.2019 17:18:06   
Filadendronka

Trebalo bi da bude uskoro. 
IZVORNA PORUKA: kamičak

Ima li prolecnih akcija u Planet bajku?



(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Bicikl
3.5.2019 17:23:14   
flamingos
Da,nama stoji u dvorištu i čitavo leto i letnji raspust provedemo u selu,uživancija za dečicu,a i za nas


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Bicikl
3.5.2019 17:49:24   
kamičak
Kako tako brzo elimimiset_e pomocne tockove..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Bicikl
3.5.2019 18:57:43   
Ivanka 75
Deda je Ivki skinuo tockove i pomocne i glavne sa bicikle pa je tako terala nekoliko dana dok nije  naucila da balansira.
Ispod sedista zakacio sipku od armature pa je izgledalo kao za one guralice 😊
Kad joj je vratio glavne tockove pridrzavao nekoliko dana onu sipku i samo je pustio. 😊

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Bicikl
3.5.2019 18:58:49   
Filadendronka

To se uglavnom odnosi na decu koja su savladala balans bike. Tad vec nauce da drze ravnotezu i posle je bicikl smesan u odnosu na to. 
IZVORNA PORUKA: kamičak

Kako tako brzo elimimiset__e pomocne tockove..



(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Bicikl
3.5.2019 19:34:03   
kamičak
Ne znam za taj balans bike, imamo klasicni sa pom. tockovima.

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Bicikl
3.5.2019 21:51:53   
Filadendronka
Ma bukvalno kao bajs samo nema pedale i dete gura nogama. Ali treba vremena i balans da se savlada

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Bicikl
4.5.2019 10:31:30   
Duškić
Ja sad jos malo pa sinu bicikl moram uzeti

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Bicikl
4.5.2019 10:32:33   
kamičak
Lovicu akciju u Bajklendu ili Planetbajku

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







OVO JE ZA 5+! Pismeni rad malog Teodora (9)
Pismeni rad devetogodišnjeg Teodora Kovačevića iz Beograda o njegovom ocu Milanu, koji je vrlo brzo postao viralan, razn...
Koji obrok mališani smažu BRZO, BRŽE ILI Z...
Nutrino Junior kaša u zip pakovanju je savršen izbor za doručak, užinu ali i laganu večeru jer ne samo da zadovoljava de...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image
Click Here