|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bicikl
10.3.2015 12:36:09   
mila83

IZVORNA PORUKA: Bibilib

Pa nije rano da dete bude zasticeno,bolje spreciti nego leciti....user posted image

user posted image otkud znam,nisam bas vidjala decu na biciklu sa tim.Nisam ni ja sa tim ucila....

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Bicikl
10.3.2015 12:38:31   
Bibilib
Nisam ni ja ucila sa stitnicima ni kad sam vozila rolereuser posted image user posted image ali ovde u KŠ vidjam decu da tako voze....

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Bicikl
10.3.2015 12:42:59   
veselicaa
Moje nisu nosile stitnike ali mi smo bas pazljivi,a i prvo su ucile na travi u dvoristu,na ulicu su izasle tek kada su lepo naucile da voze.

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Bicikl
10.3.2015 12:48:01   
mila83
Mi nemamo veliko dvoriste,zato cemo u parku user posted image Samo da dodje vise to proleceeeeeeeeeee !

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Bicikl
10.3.2015 12:59:15   
Mala Elena
Ja sam ipak za stitnike , sto je sigurno , sigurno, ne mogu stalno da sam napeta na koju ce se stranu srusiti user posted image Otom, potom user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Bicikl
10.3.2015 13:01:07   
veselicaa
Me mi smo ih kupili,i stitnike i kacigu,nosila ih je dva dana i nije htela vise ni da cuje.Mada sam i ja za zastitu,naravno.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Bicikl
30.4.2015 21:07:40   
Meisje
Jao ljudi sto je ovo dobra stvar!
slika1
slika2

Uzela sam polovsn u vrlo losem stanju ali konstrukcija je sasvim ok pa cu da ga sredim. Babboe Big je marka,za 4 dece,ostalo troje cemo da pokupimo usputuser posted image
Moram jos da se naviknem,bas je trip da ces da padnes kad se skrece ili na neravnine

< Poruku je uredio Meisje -- 30.4.2015 21:11:37 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Bicikl
30.4.2015 22:06:01   
Meisje
user posted image

user posted image

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Bicikl
1.5.2015 0:59:22   
Azra_
Haha, super... Može i jedna odrasla osoba unuta. user posted image

Mi merkamo bicikl za dečaka. Nauživao se vozeći SmartTrick, sam ga vozi, ali već mu je baš knap. Koja veličina ide za detet 3-4 godine? On je visok 107cm... Neka preporuka za proizvođača, marku? Ja nemam pojma. Videli smo neke u Intersportu, lepo izgleda, ali je cela glomazna, preteška i vel 14 košta 16 000din.

< Poruku je uredio Azra_ -- 1.5.2015 1:02:17 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Bicikl
1.5.2015 8:14:19   
Didy
Mi smo sve bicikle nasledili od starijeg brata - pvo triciklic, pa s pomocnim tockovima ( u dve velicine) i sad je Stefan dobio onaj neki sto ide pre standardnog. Zivelo nasledjivanje! user posted image Sofija samo preuzme bajs koji je Stefanu mali i milina. Inace i rolere smo nasledili u svim velicinama. user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Bicikl
1.5.2015 8:55:52   
Meisje
Azra najbolje ce ti reci prodavci u radnji a i samo dete kad proba!
Ja sam bratancu htela da kupim pravi bicikl za taj uzrast 4god +- ali njegovi mama i tata zapeli bolje elektricni trocikl i tako sad skuplja prasinu.,

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Bicikl
1.5.2015 9:07:27   
mila83
Jao Meisje sto je to dobra stvar ! Ja imam troje klinaca i vec nas zamisljam user posted image Kao mini bus user posted image
I ja bih trebalo starijoj cerki novi bicikl da uzmem, prerasla je ovaj.Mislim da je najbolje konsultovati se u prodavnici oko velicine i marke.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Bicikl
1.5.2015 10:29:10   
Meisje
E to,kad imas vise dece ovo je zakon! Ja sam ga najvise kupila zbog kise i vetra,moram onu tendu da ugradim... Svuda idemo bajsom,i u vrtic,do posla,nazad...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Bicikl
1.5.2015 10:36:45   
Azra_
Napravis taksi bicikl od njega! :-)

Naravno, planiram da odvedemo dete i da sam proba. Samo da ne uzmemo neki krš. Zato pitah za marku, proizvođača...?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Bicikl
1.5.2015 10:46:02   
mila83
Da,ako neko ima preporuku za marku,znacilo bi nam,da je cvrst. Ali da nije nesto preterano skupo.Da joj posluzi par godina,ona sad u julu puni sedam godina

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Bicikl
1.5.2015 11:32:33   
Anoniman
mi smo uni uzeli capriolo za 2 rodjendan ali je vec prerasla. opet bih istu uzela...samo vecu.
mada ona vec 2 meseca vozi rolere bicikla joj nije interesantna...

(odgovor članu mila83)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Bicikl
1.5.2015 12:22:33   
branki*
ako neko ima da prodaje polovni bicikl za decaka od 4 godine,neka mi pise u ppuser posted image user posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Bicikl
2.5.2015 0:56:26   
Azra_
UM, koju veličinu ste vi prerasili? tj. koju sada kupujete?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Bicikl
2.5.2015 2:09:43   
Ana RR
Mi smo kupili odlicnu biciklu letos u Tempu. Ima i u Aksi ali nas je u Tempu izaslo jeftinije. Ne mogu da se setim koji je model ali sad kad dodjemo u Bg pogledacu pa cu napisati. Moja preporuka definitivno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Bicikl
13.6.2015 20:21:05   
Azra_
Anči, ajde ako imaš vremena, gvirni za marku bicikle....

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Bicikl
13.6.2015 21:03:35   
Ana RR
E Azra, izvini zaboravila sam potpuno. To je ova bicikla, 16-ica:

user posted image

Da napomenem da Marko vozi kao ludak, juri trista na sat, ništa joj nije. Mi smo gledali da sedište bude udobno, to nam je bilo na prvom mestu. Još da kupimo helmet, nikako da odemo do grada.

Evo Mare sa svojim kumom user posted image

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 13.6.2015 21:09:12 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Bicikl
14.6.2015 16:56:51   
Azra_
Anči, hvala ti... Ja ovakve nisama viđala. Ne mogu ni da rastumačim sa slike šta piše na njoj pa da vidim marku. Znaš li da li je sada ima negde da se kupi, neka online kupovina, ili sl.?

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Bicikl
14.6.2015 17:29:45   
Ana RR
Azra, piše 4max kids na njoj, ali skinuli smo deklaraciju pa ne znam ko uvozi. Bilo je u Aksi i Tempu, a evo našla sam ti ovde klik
Mi smo stvarno obišli gomilu radnji, nije nam bila bitna cena već da je bicikla udobna i laka za upravljanje, što i jeste.

< Poruku je uredio Ana RR -- 14.6.2015 17:31:06 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Bicikl
14.6.2015 17:37:09   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Mis mo Uni uzeli ovaj bajs samo crveni KLIK

i moje dete je danas sa nepune 2ipo godine naucilo samo da ga vozi, naravno sa pomocnim tockicimauser posted image user posted image user posted image

azra ovaj smo mi uzeli U za drugi rodjendan ok 110 e je bio... 12 ja mislim

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Bicikl
14.6.2015 23:31:40   
Azra_
Anči, hvala ti puno!user posted image Naravno da je najbitnije da je udobna, stabilna, da se lako upravlja...

UM, mm je gledao Capriolo, video je neku koja je ok, ali nikako da stignemo da dete ode da proba. Ja rekoh da istražimo i ostale opcije, tj.da čujemo iskustvo što mi je nekako najbitnija stavka.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada dete nema ni maminu ni tatinu krvnu g...
Postoje tri različite verzije tog ABO gena i to su A, B i O verzije. U jednostavnom svetu te tri verzije bi dale tri krv...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here