RE: Meksički pasulj (sa mlevenim mesom i paradajz sosom) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kuvajmo zajedno



Poruka


Ana RR -> RE: Meksički pasulj (sa mlevenim mesom i paradajz sosom) (26.1.2011 17:00:12)

Aj probaću odokativnom metodom [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] a jel ok ako stavim malo manje ml. mesa, recimo 300gr?

Nisam ni počela da pravim a već izvoljevam[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Ana RR -> RE: Meksički pasulj (sa mlevenim mesom i paradajz sosom) (26.1.2011 17:02:14)

Viking, taj pasulj u konzervi u meks. sosu, jel ljut? 




viking -> RE: Meksički pasulj (sa mlevenim mesom i paradajz sosom) (26.1.2011 18:43:07)

Ana, nije ljut, taj sos je samo malo začinjen (pikantan) ali nije ljut, a osim toga, to je toliko mala količina u odnosu na sve ostalo, pa ne bi ni primetila. Što se tiče 300 g mesa, ja ne bih.
U stvari, ako već hoćeš da prilagođavaš, ja bih na tvom mestu prvo napravila po receptu, da vidim kako je u originalu pa bih krenula od toga i sledeći put menjala ono što mislim da treba (a ne ono što mislim da mislim da treba [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image])

I evo, pogledala sam na konzervi piše da je ovaj običan pasulj "težak" 250 g, a ovaj u meksičkom sosu 200 g.




magnetic -> RE: Meksički pasulj (sa mlevenim mesom i paradajz sosom) (1.2.2011 14:42:27)

Upravo topim meso za ovaj recept,pa vam javim kako mi je ispalo[sm=smiley1.gif]




bebać -> RE: Meksički pasulj (sa mlevenim mesom i paradajz sosom) (1.2.2011 14:51:15)

Danas već stavila kupus za ručak,a obzirom da sam u zadnje vrijeme u fazi oprobavanja novih recepta,pravim ovo uskoro[sm=smiley1.gif]

meni samo neka ima paradaiz sosa u jelu,odmh mi je dobro[sm=smiley1.gif]




magnetic -> RE: Meksički pasulj (sa mlevenim mesom i paradajz sosom) (1.2.2011 16:42:57)

Evo rucali smo[sm=smiley1.gif]
Moram priznati da je jako ukusno,mm se ne svidja crveni pasulj zbog izgleda,pa cu sledeci put praviti sa belim.




bebać -> RE: Meksički pasulj (sa mlevenim mesom i paradajz sosom) (3.2.2011 12:37:40)

Evo upravo sam kupila sve sastojke za ovo jelo,i odoh pravit[sm=smiley1.gif]

Moj Sergej obožava pasulj,pa mi je užitak u tome veći[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

javim kakav je ispao[sm=smiley1.gif]




bebać -> RE: Meksički pasulj (sa mlevenim mesom i paradajz sosom) (3.2.2011 19:09:54)

pravili....hm,baš ukusno...nešto novo u jelovniku mom....i bolje mi je ovako nego onaj obični pasulj.....ja sam ovaj napravila više na fazon čorbe...dodala sam čitav jedan paradaiz pelat u konzervi+pola konzerve paradaiz sosa....

i da,nisam dosipala vodu,nego sam iskoristila onu vodu u kojoj se kuhao pasulj(u konzervi što je bila)...

ja bih ovo jelo ocijenila sa jednom 4[sm=smiley20.gif][sm=smiley20.gif]




Modessty -> RE: Meksički pasulj (sa mlevenim mesom i paradajz sosom) (30.11.2012 10:15:10)

nikad nisam pravila pasulj sa paradjzom [sm=zmeden.gif] Baš ću da probam




Ana RR -> RE: Meksički pasulj (sa mlevenim mesom i paradajz sosom) (30.11.2012 11:53:20)

Mod, odlično je [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image] ja stavljam manje mesa ili stavim meso u komadu, nisam neki ljubitelj mlevenog mesa ali kako god okreneš ukus je odličan.




viking -> RE: Meksički pasulj (sa mlevenim mesom i paradajz sosom) (30.11.2012 19:13:16)

Moj muž više voli kad je ovaj pasulj čorbastiji, tj. kad ima više paradjz sosa, a ja opet više volim kad je gust, da ga jedeš viljuškom. I više voliim da ima više pasulja nego mesa. Kod ovog recepta je dobro što možeš da ga prilagođavaš, hoćeš više ili manje mesa, više ili manje pasulja, više ili manje sosa, više ili manje ljuto... U svakom slučaju je ukusno i vrlo lako se prema. Totalni no brainer.




Ana RR -> RE: Meksički pasulj (sa mlevenim mesom i paradajz sosom) (30.11.2012 19:35:09)

Vik, i ja volim tako kao ti, tako spremam i običan prebranac, gust ali sočan.




daca77 -> RE: Meksički pasulj (sa mlevenim mesom i paradajz sosom) (1.12.2012 13:40:59)

Pravila i ja nedavno od belog pasulja i odlican je[sm=smiley1.gif]




pepeljuga -> RE: Meksički pasulj (sa mlevenim mesom i paradajz sosom) (1.12.2012 14:48:42)

uuu, ovo mi se svidja, pravim sigurno u toku nedelje, na odmoru sam pa konacno mogu da kuvam [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]