RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


wivern -> RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat] (30.6.2015 12:43:28)

BM tako je i meni bilo, potop i to krv jarko crvene boje. Inace elevit je odlican, zaista. Ja sam ga pila tri meseca kao pripremu za vantelesnu. Slobodno ga mozes pititaman ce ti to znaciti i za sledecu trudnocu.
Ni meni nije jasno kako ti se materica pomerila kad to i nije zvanicno bila trudnoca, to se tek zakacilo i to povrsno. Ma valjda ona zna sta prica, ne mogu ja biti bolji dr od nje [sm=smiley36.gif]
Eh zene hvala na podrsi ali ja ne ocekujem mnogo, nadam se - da ali sanse su male.




nata11 -> RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat] (30.6.2015 15:55:22)

Prerano si se upustila u te testove i sve to. Ko sto rece neko ko zna koliko biohemijskih imaju zene to se nikada nece saznati. Sledeci put test posle kasnjenja M.




buba.marica -> RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat] (30.6.2015 17:40:03)

nato hvala na savetu, ali meni je test tek zesce bio pozitivan nakon 3 dana kasnjenja. Prokrvarila sam 6 dan malo. Tek 9 dan je bi oodlucujuci za spontani. Beta se prva tri puta pravilno duplirala i na zalost tek 4 put pala.

Uglavnom. Krvarenje ne staje i dalje, danas je 12ti dan kako krvarim i sada je kravrenje braon, ali poprilično obilno sa jako mnogo ugrušaka.
NAjviše me je strah što je miris užasno neprijatan ... planiram da odem sutra do dr. Čak se i ne osećam dobro u smislu nesvestica i ogromnog umora.




vocicana -> RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat] (30.6.2015 17:43:48)

Lezi i odmaraj BM, kad je vec tako bzv. Sutra naravno, pravo lekaru, ne treba se cekati kada to toliko traje. Zao mi je, jako mi je zao sto toliko tuge imas sada u sebi is to sve to prolazis. Drzim pesnice i zelim ti da se sto pre pridignes psihicki, tesko jeste, ali moras dalje. [sm=smiley31.gif]




bumba -> RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat] (30.6.2015 20:41:10)

Bm zao mi je..Ja sam ti odmah rekla da je to biohem.tr.
Opusti se,krvarenje ce prestati.Ne trebas toliko to tragicno da shvatis vjeruj mi da zene prolaze kroz mnogo teze spontane a nemaju klince.
Ti ne pravi nikakvu pauzu jer za to nemas potrebe .




nata11 -> RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat] (30.6.2015 21:14:45)

E to nisam ispratila. Jesi imala utrog. u terapiji?




buba.marica -> RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat] (30.6.2015 22:57:54)

vocicana [sm=smiley31.gif] drzim se ja ...

nato u prvoj trudnoci koju sam vodila u Beogradu sam u petoj nedelji odmah nakon prvog krvarenja dobila utrogestan i pila 3*200 do sestog meseca, a onda 2*200 pila i 2*200 stavljala vaginalno sve do devetog meseca do tri dana pred porodjaj.

sada kada sam prokrvarila , odnela sve papire iz prve trudnoce doktorci ovde (u Ljubljani) , ona je rekla da ona do 8 nedelj ene daje progesteron ni u kakvom obliku i da ne voli da gleda male trudnoce jer mos misliti nikad sa njima ne znas ... prvi uz zakazuje u 8 nedelji i zna sa "cim ima posla"...

Danas sam telefonirala svojoj dr u Beogradu , ona smatra da je ogromna greska napravljena sto mi odmah nije uradjen crp kao u prvoj trudnoci, sto nisam odmah dobila utrogestan i sto nije pratila sve nalaze iz prve trudnoce jer iako su sve trudnoce razlicite, neki tipicni simptomi koji se desavaju (a ja sam prvu trudnocu izgubila zbog slicne greske) trebaju da budu propraceni ...

Dzabe ja davim i vas i sebe kada je sve bilo kako jeste ... moram menjati lekara i jacati sebe psihicki ... drugog resenja nema ...




Modessty -> RE: Čekamo II crtice 06/15 [chat] (1.7.2015 8:51:05)

Drage moje vreme je za novu temu! [sm=smiley1.gif]

Čekamo dve crtice 07/15




Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 18 [19]