|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
5.8.2017 7:42:13   
degu
Meni je ovo stvarno nocna mora, s obzirom da je B alergican na soju,mleko i jaja, bar koliko sam do sad ispratila i cak ni ja ne jedem jos cokoladu, a on ima 7 meseci. Ja T stalno pricam da on ne sme, da je alergican, za sad nije pokusavala nista da mu stavi u usta sem prstica da vidi jel mu rastu zubi user posted image
Inace ni T nisam dugo davala slatkise, do 2 god sigurno. Ni sad ona ne jede puno niti trazi, pojede 2 kinder cokoladice, ili jednu bananicu, pola kinder jaja, stanglu obicne cokolade. To joj je mera.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
13.10.2017 13:21:18   
Dragica Draga
Mi smo sa prvim jako pazili, sa drugim onako, a sa trecim prosto ne stizes na sve da obratis paznju... jos je jako mali pa ne jede jos uvek, i pokusacu sto kasnije da.mu dam...
Ali recimo uvek u kuci ima nesto slatko, i kad god neko dodje donese i daju direktno njima i onda o e odmah hoce to da otvore i jedu...
Ova najstarija sada pazi pa nece toliko da jede, a ova srednja samo ide i sta god vidi trazi da jede... sad smo poceli da sakrivamo 😁😂

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
13.10.2017 13:39:02   
Mala Elena
To najvise mrzim , kada sa vrata pruze cokolade ili grickalice. J*ga daj meni kesu , posle ne jedu ceo dan.
Od 11,12m , ne secam se vise...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
13.10.2017 14:57:33   
emicaa
ja ne skrivam slatkise.Dora uzme nekad nesto da pojede ali stvarno ne jede mnogo slatkise.David jednom ili dva puta sedmicno pojede po kinder cokoladicu.Nacisto poblesavi posle tog.Udari mu secer u glavu user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
13.10.2017 18:37:48   
Dragica Draga

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

To najvise mrzim , kada sa vrata pruze cokolade ili grickalice. J*ga daj meni kesu , posle ne jedu ceo dan.
Od 11,12m , ne secam se vise...


Isto! Onda nece ni rucak ni veceru samo poklone... ja gde god da odem roditeljima dam kesu 😊

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
29.10.2017 18:11:12   
Anck Su Nmaun
Srecxom moje su velike pa sta god da dobiju pitaju prvo kad s i sta smeju.

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
30.10.2017 11:38:16   
Sanjica26 RR
Kod nas se dobije kad ja dam. Ne kopaju po komadama. Sve sto dobiju, ja to slozim u viseci deo i vadim kad traze. Teodora u poslednje vreme kaze da joj se jede nesto slatko.
I drugo primecuje se uvek da su deca puna adrenalina cim pojedu nesto slatko posebno ako im dajete u vecernje sate.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 30.10.2017 11:39:05 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
30.10.2017 11:50:16   
IvanaSK RR
Moja su i bez cokolade puna adrenalina user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
30.10.2017 11:50:28   
degu
Isto tako Sanjice, dam joj kad mislim da treba, bez obzira sto je nesto dobila, ako je vec jela slatko kazem ovo cemo ostaviti za sutra i ona se ne buni, ali sve vise trazi slatko kako je starija.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
30.10.2017 11:54:56   
Mala Elena
Kod nas su slatkisi isto u visecem delu, cesto jedu kupovne, ali i ja cesto pravim poslastice ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
30.10.2017 11:59:18   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: degu

Isto tako Sanjice, dam joj kad mislim da treba, bez obzira sto je nesto dobila, ako je vec jela slatko kazem ovo cemo ostaviti za sutra i ona se ne buni, ali sve vise trazi slatko kako je starija.

Eto. To je tacno. Pre nije toliko trazila slatko T. Sad vec trazi. A drugo ja ne vidim nista korisno u tim industrijskim proizvodima da se jedu cesto.
Znate sta moja T crta u skoli sta je zdrava hrana? Voce.user posted image Tako da sam ponosna na sebe i na njih.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
30.10.2017 12:00:09   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Moja su i bez cokolade puna adrenalina user posted image

I to je tacno. Jos fali da im roknem i slatkise i da ne spavaju citavu noc.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
30.10.2017 12:03:06   
veselicaa
Ja nisam primetila vezu izmedju slatkisa i hiperaktivnosti.Ja slatkise isto ne krijem,samo bombone i lizalice od S,A vec sama nece puno slatkisa i odmah posle trci da pere zube.Nini dam pomalo cokolade kada jedemo mi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
30.10.2017 15:28:35   
Dragica Draga
Ja sam isto u jednom periodu pocela da povezujem slatkise sa hiperaktivnoscu... ali ne znam iskreno da li je to tacno...
Vise volim da im dajem.nesto domace spremno sto ionako gledam da bude sto zdravije, nego industrijske slatkise...
Ali jedu i to kupovno, s vremena na vreme

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
30.10.2017 17:20:15   
IvanaSK RR
Sve u granicama normale. user posted image
Moj sin danima ne jede nista slatko, pa pojede celu cokoladu. Desi se user posted image mada, on je lud, pa lud i bez cokolade.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
30.10.2017 19:35:16   
veselicaa
Ma ne diraj lepotanka,sve je zdravo kada je umereno.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
30.10.2017 20:02:08   
Sanjica26 RR
O tome i ja pricam. Samo umereno i da slatkisi ne zamene obrok kao sto neki rade.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
30.10.2017 20:28:36   
veselicaa
Sanjice bas tako,tri obroka i voce kao uzine i onda moze i grickalice i slatkisi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
31.10.2017 8:58:15   
Anck Su Nmaun
Normalno, zna se kad je vreme za slatkise i u kojoj meri.
Ja ne volim uvece da dajem cokolade, da se ne pomame user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
31.10.2017 9:19:55   
Rosita
Kad mu gosti daju, on da meni. Ne skrivam i ne sklanjam. Stoji dostupno, ali D sam uzme posle rucka parcence, kad zeli. Pogledam koliko je uzeo, nekad smanjim, ali on to lepo kontrolise. Mimo toga
ne dira. Ne trazi napolju i slicno. Inace voli. Kad ima recimo torta, trazi posle rucka svih dana dok ima. Mislim da je dobro samoregulisan .

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
3.1.2018 0:06:08   
MamaNecaVo
Imam srece pa A ne voli cokoladu.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
8.3.2018 13:27:12   
Dora89
Vau, to je super!

Sa godinu i po dana. Naravno, cela rodbina me je napala, a počeli smo samo da se ne bismo razlikovali od druge dece, inače bih ja i kasnije. Naravno, kako da rodbina ne zabada nos u tuđe živote, kao da neće celog života jesti slatkiše, a bolje dete što kasnije da se navikava na to. Umesto da kupe detetu voće, ili da iscede sok, oni su face i jako predusretljivi što kupe čokoladu!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
8.3.2018 14:48:29   
mama Jo
Kontrolisemo kad i koliko jede... prvi put smo joj dali kad je imala oko 18 meseci

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
8.3.2018 14:52:08   
jess021
Onda kad se dete toliko obraduje kad dobije cokoladu od nekog drugog i izgleda kao da nema sta da jedeuser posted image
Ali ozbiljno, ja sam bas bila kategoricna po tom pitanju, do godinu dana skoro nista slatko,a i posle toga bas bas retko. Onda mi je mm rekao jedan dan da olabavim i da necemo da nam deca padaju u nesvest od srece kad im neko da cokoladu. Sad skoro svaki dan pojedu jednu stanglicu.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čokolada-kada prvi put dati detetu čokolada
8.3.2018 15:30:37   
Maraj
Kod mene isto kao kod jess. Ali od kako je probao... pa to je strasno... mogao bi samo na slatkom da zivi... A ima i na koga. mm i ja se davimo u slatkisimauser posted image

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
Prelepa GRČKA imena ZA DEČAKE
Grčka je zemlja sa drevnom kulturom, bogovima i mitološkim bićama, koja nam je dala i prelepa ženska i muška grčka imena...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here