RE: sami odaberite pol bebe (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


vikiveki -> RE: sami odaberite pol bebe (30.6.2015 12:33:54)

Ja sam uvek imala redovan ciklus ali ovo mi nije pomoglo pri određivanju pola,svi proračuni su bili da će biti devojčica a bio je dečak[sm=smiley36.gif]




Tamar@ -> RE: sami odaberite pol bebe (30.6.2015 13:07:55)

ma da nije svakome sve isto.. desi se da nekom i upali [sm=jezicek.gif]




Марија -> RE: sami odaberite pol bebe (30.6.2015 13:12:05)

javicu za pol tamara@ [sm=duda.gif]




superm -> RE: sami odaberite pol bebe (30.6.2015 13:18:41)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa i nije bas tako...
zivot muskog spermatozoida je kratak tako da ako hocete decaka treba imati odnos na dan O . A kako zenski spermatozoidi prezive u telu zene i do pet dana, ko zeli devojcicu, trebalo bi da ima odnos par dana lpre O


Kod mene je ovo ispalo tačno. Nisam ganjala pol bebe ni jednom ali kad vratim film, dečaci su nastali na dan O i 1 dan posle O, a ova devojčica 4 dana pre O, slučajno je tako ispalo i slučajno znam jer je to bio jedini odnos tog meseca.




Tamar@ -> RE: sami odaberite pol bebe (30.6.2015 13:59:29)

svima nam je najbitnije zivo i zdravo bebe....al i meni je ispalo tacno..
lepo je da skratimo vreme deleci svoja iskustva sa ostalim mamama




rosana -> RE: sami odaberite pol bebe (27.7.2015 14:40:50)

svaka planirana trudnoca se zna kad je bio odnos, a pogotovo zadnji ciklus pa valjda se vodi racuna o tome...




rosana -> RE: sami odaberite pol bebe (27.7.2015 14:45:38)

a gle meni prva trudnoca 15 sedmica, rano je jos da se otkrije pol, po tome kad sam imala odnos bice cura bilo je 3 dana prije ocekivane ovulacije




Lisa Simpson -> RE: sami odaberite pol bebe (12.8.2015 17:44:11)

I ja mislila da je ovo neki inžinjerng pa htela da kritikujem[sm=smiley9.gif] meni je drago što to ne može da se bira, ne znam da li je ovo baš tačno a i ne znam kako 100% utvrditi ovulaciju, ja išla na folikulometriju pa mi se nije uklopila ni sa lh trčicama ni sa grafom bazalne. Lh ble neg a ovulacije bilo i progesteron 21 dan potvrdio, a bazalna sločila 3 dana kasnije. A bogme je skočila i u ciklusu kad je dr na folikulometriji rekao da nema O
Ja sam samo primetila da se u procesu vto rađa više dečaka nego devojčica.




Марија -> RE: sami odaberite pol bebe (25.11.2015 8:00:42)

Tamara evo da ti kazem da smo mi plavi ovaj put [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]