|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sami odaberite pol bebe
30.6.2015 12:33:54   
vikiveki
Ja sam uvek imala redovan ciklus ali ovo mi nije pomoglo pri određivanju pola,svi proračuni su bili da će biti devojčica a bio je dečakuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Tamar@)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: sami odaberite pol bebe
30.6.2015 13:07:55   
Tamar@
ma da nije svakome sve isto.. desi se da nekom i upali user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: sami odaberite pol bebe
30.6.2015 13:12:05   
Марија
javicu za pol tamara@ user posted image

(odgovor članu Tamar@)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: sami odaberite pol bebe
30.6.2015 13:18:41   
superm

IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa i nije bas tako...
zivot muskog spermatozoida je kratak tako da ako hocete decaka treba imati odnos na dan O . A kako zenski spermatozoidi prezive u telu zene i do pet dana, ko zeli devojcicu, trebalo bi da ima odnos par dana lpre O


Kod mene je ovo ispalo tačno. Nisam ganjala pol bebe ni jednom ali kad vratim film, dečaci su nastali na dan O i 1 dan posle O, a ova devojčica 4 dana pre O, slučajno je tako ispalo i slučajno znam jer je to bio jedini odnos tog meseca.


_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: sami odaberite pol bebe
30.6.2015 13:59:29   
Tamar@
svima nam je najbitnije zivo i zdravo bebe....al i meni je ispalo tacno..
lepo je da skratimo vreme deleci svoja iskustva sa ostalim mamama

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: sami odaberite pol bebe
27.7.2015 14:40:50   
rosana
svaka planirana trudnoca se zna kad je bio odnos, a pogotovo zadnji ciklus pa valjda se vodi racuna o tome...

(odgovor članu Марија)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: sami odaberite pol bebe
27.7.2015 14:45:38   
rosana
a gle meni prva trudnoca 15 sedmica, rano je jos da se otkrije pol, po tome kad sam imala odnos bice cura bilo je 3 dana prije ocekivane ovulacije

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: sami odaberite pol bebe
12.8.2015 17:44:11   
Lisa Simpson
I ja mislila da je ovo neki inžinjerng pa htela da kritikujemuser posted image meni je drago što to ne može da se bira, ne znam da li je ovo baš tačno a i ne znam kako 100% utvrditi ovulaciju, ja išla na folikulometriju pa mi se nije uklopila ni sa lh trčicama ni sa grafom bazalne. Lh ble neg a ovulacije bilo i progesteron 21 dan potvrdio, a bazalna sločila 3 dana kasnije. A bogme je skočila i u ciklusu kad je dr na folikulometriji rekao da nema O
Ja sam samo primetila da se u procesu vto rađa više dečaka nego devojčica.

(odgovor članu rosana)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: sami odaberite pol bebe
25.11.2015 8:00:42   
Марија
Tamara evo da ti kazem da smo mi plavi ovaj put user posted image

(odgovor članu Tamar@)
Direktna veza do poruke: 34
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here