|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 19:41:27   
milicicak
Nato, mi imamo dr Browns, odlican je. Ja sam u njemu sve sterilisala. On je dovoljno visok da nisam morala da polazem flasice. Meni se isplatio i sa mini bubom i sa V.


< Poruku je uredio milicicak -- 15.3.2019 19:43:12 >

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 20:11:54   
nata11
Svakako za 2000 din ne planiram razvlaciti serpe.


A jel ima poente prati posebnim deterdžentom za flasice ili moze bilo koji obican? 

_____________________________





(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 20:21:02   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: nata11

Par pitanja. 
Sterilizator za mikrotalasnu
Da li su univerzalni-za sve flasice? (reer npr.) 
Kako sterilisem vece flasice koje ne mogu uspravno? Da li je ok položiti ih? 
Pre ubacivanja u sterilizator potrebno je oprati cetkom i posebnim sretstvom? 




Nato, ja sam dobila Avent sterilizator uz pumpicu (inače smo planirali da kupimo dr Brown's jer su nam sve flašice bile upravo dr Bown's). Sve smo stavljali uspravno, ako se dobro sećam moglo je da stane 6 flašica plus poklopci itd. Ako smo nešto maksimalno iskoristili to je bio sterilizator. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 20:58:36   
Maraj
Nato ja sam na pocetku kupovala deterdzent za flasice. Njesra ... uzmes obican deterdžent. Samo sam imala poseban sundjer za flasice.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 21:00:44   
dunja RR

Nato ja sam prala sa Frosch baby. 
Ja nemam sterilizator , tj sad mi nije potreban jer beba samo sisa, a pumpica mi je nepotrebna kao i flasica, jednu smo pripremili za svaki slucaj, ali eto bice za kasnije za vodu. Jedino kasnije da uzmem sterilizator kada krenemo sa ccrstom hranpm, mada nisam sigurna da li ce mi trebati uopšte? Nato koji si gledala? 
IZVORNA PORUKA: nata11

Svakako za 2000 din ne planiram razvlaciti serpe.


A jel ima poente prati posebnim deterdžentom za flasice ili moze bilo koji obican? 




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 21:06:46   
Maraj
Dunja nece ti trebati tada
Mislim da kad krenete sa cvrstom hranom, to je nekih 6 meseci, da tada ne treba otkuvavati flasice.
Ja sada sa S ne koristim sterilizator jer ona sisa
I to je po meni bas spas. Sad kada jede i cvrstu hranu, koristim joj flasicu za vodu, ali je samo perem. Ne sterilisem je

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 21:10:42   
dunja RR
Super Maraj, tako sam i mislila.I drago mi je da nema pumpica, flasica, mnogo je lakse. Zbaci sterlizator nepotreban u mom slucaju, kao i pumpica. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 21:11:15   
dunja RR

I lakse i lepse,da dodam. 
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Super Maraj, tako sam i mislila.I drago mi je da nema pumpica, flasica, mnogo je lakse. Zbaci sterlizator nepotreban u mom slucaju, kao i pumpica. 




_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 21:14:56   
nata11
Raar ili dr. B sam poslala mail da vidim koje su dimenzije.


Nzm meni bas deluje praktično i za glodalice i kasicice, teglice kasnije. 
Jel se to posle 6 meseci ne sterilisu laze? 

_____________________________





(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 21:19:36   
dunja RR
Mi ni laze nismo koristili a i M nece sad, a glodalice isto slabo. Teglice za hranu se ne secam da sam sterilisala, a ni silikonske kasicice. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 21:21:32   
bubulence
Moje su obe sikile iz pocetka tako da je i nama bio bespotreban. Flasicu smo poceli da koristimo sa 4,5 meseci, staklenu, i prala sam je kao i Maraj, posebnim sundjerom. Jednom u nekoliko dana bih je iskuvala i to je to. Dude sam iskuvavala svako vece, prva 2 meseca, ali je to posao od 5 min. Imala sam posebnu malu serpicu za to. Glodalice sam samo prala, mada one i nisu to nesto koristile.Htedoh reci, ne treba zuriti. Ako beba bude sikila mislim da i nema velike potrebe za sterilizatorom. A ako bude trebao odes i kupis ga, ili porucis u sutradan ti je na adresi. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 21:54:19   
Maslacak15
Jao Nato ja neznam kakvog to smisla ima. Moja deca Su od 5 meseci bila pokretna Pa ih je bilo svugda. Pocnu da trpaju svasta u usta, tako da neznam U cemu je poenta sterilisati bilo sta. Ja Sam samo sterilisala za najstarijeg Sina, Ali on je dohranjivan i onda je sterilizator praktican. Ovo drugo dvoje Su bili samo dojeni, uvela Sam im vodu tek sa 4,5 meseca o onda tu flasicu nisam sterilisala. Vodila Sam eto Malo racuna da je dobro operem i to je to. A kad im krene oralna faza onda j stvarno besmisleno.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 21:55:58   
nata11
Boze sta sve nece izmisliti.


Sada gledam u Americi prave mleko na aparatu kao kafu. Ubacis kapsulu. 😊




_____________________________





(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 21:58:56   
nata11
Mi imamo ljubimce u kuci pa bih ipak ja to uzela za svaki slucaj da obucim muza na vreme :)


A i poznavajuci nasu porodicnu istoriju a i mene bice tu dohrane. 

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 22:23:11   
madre
nato, sterilizator kupujes tek kada definitivn shvatis da ti je potrebanuser posted image tvoja beba ce sisatiuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 22:34:40   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Maraj

Nato ja sam na pocetku kupovala deterdzent za flasice. Njesra ... uzmes obican deterdžent. Samo sam imala poseban sundjer za flasice.



Isto. Inace imama aventov sterilizator za mikrotalasnu,sve flasice lepo stanu,dobjla sam ga uz pumpicu pre 7 godina.Nato,ne kupuj unapred. Za kasnije nema potrebe da se sterilise,osim ako beba njje na dohrani.ja sam do nekog 5og meseca sterilisala.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 22:34:45   
Rosita


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Jao Nato ja neznam kakvog to smisla ima. Moja deca Su od 5 meseci bila pokretna Pa ih je bilo svugda. Pocnu da trpaju svasta u usta, tako da neznam U cemu je poenta sterilisati bilo sta. Ja Sam samo sterilisala za najstarijeg Sina, Ali on je dohranjivan i onda je sterilizator praktican. Ovo drugo dvoje Su bili samo dojeni, uvela Sam im vodu tek sa 4,5 meseca o onda tu flasicu nisam sterilisala. Vodila Sam eto Malo racuna da je dobro operem i to je to. A kad im krene oralna faza onda j stvarno besmisleno.





Ovako i ja.
Flašice nisam koristila ni sa jednim, a sterilisala nisam glodalice, igračke,  ništa. Prvi put jesam kuvala avent pumpu jer nisam znala šta ću sa mlekom, litre sam imala viška. 
Nato, ne bacaj pare unapred, ako ti bude potrebno kupićeš.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 22:56:02   
Ana RR
Moj je sa 7 meseci počeo da ustaje, sa 8 da puzi, sa 10 prohodao a ja sam sve sterilisala do punih godinu dana user posted image

Nato, jeste praktično. Ja sam posle i teglice sterilisala, pa u vruću teglicu sipam vruću klopu, zatvorim, spakujem u onu torbicu koja drži temperaturu i spremni smo za skitnju user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 23:07:52   
Maslacak15
Anci a sta vredi sterilna flasica kad ona posle 5 minuta jede zemlju iz saksije?? user posted image Mislim do 3 meseca stvarno sam vodila racuna, mali su, osetljivi, alil posle 4-5 meseci mi je sizifov posao.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Sterilizator DA ili NE?
15.3.2019 23:42:48   
Ana RR
Hahahaha, Maslačak user posted image sve sam to znala ali bilo je jače od mene user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Sterilizator DA ili NE?
16.3.2019 8:34:52   
Misha i Ljisha
Ja svako vece iskuvam flasice. Cak i neke igracke 😂 te sto cesto trpa u usta ali realno ovaj moj najvise voli da glodje cipele tako da kad se stvarno razmisli nema smisla sterilizacija kad u usta nema sta ne trpaju


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Sterilizator DA ili NE?
16.3.2019 10:43:17   
vonavoj
Moj najvise voli nase kucne papuce..mm je rekao da ce mu kupiti jedne da ih jede.Nema svrhe sterilisati cim krenu da sede,puze.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Sterilizator DA ili NE?
16.3.2019 11:20:39   
Sanidej
Ako se i sterilisu flasice obicno je to slucaj samo sa prvim detetom :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Sterilizator DA ili NE?
18.3.2019 10:15:52   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Ako se i sterilisu flasice obicno je to slucaj samo sa prvim detetom :)


Znači drugo dete je potpuno nebitno? Wow.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Sterilizator DA ili NE?
18.3.2019 11:03:13   
bubulence
Hihi, nije drugo dete nebitno , ali smo daleko opusteniji. Mislim da se sa prvim detetom bas preteruje, a cini mi se da je i Sanidej to htela da kaze. Ja sam prva jako preterivala sa Emom, sa Masom daleko manje, da bebom valjda necu uopste☺️


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 [15] 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here