|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sterilizator DA ili NE?
23.2.2010 14:44:20   
ivanable
Marija, koji chicco sterilizator imas? Ja imam chicco Sterilnatural basic ali nemam uputstvo pa ne znam kako se koristi! Molim te za pomoc ukoliko imamo isti sterilizator.

(odgovor članu marija17)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sterilizator DA ili NE?
23.2.2010 14:44:58   
ivanable
Greja, koji chicco sterilizator imas? Ja imam chicco Sterilnatural basic ali nemam uputstvo pa ne znam kako se koristi! Molim te za pomoc ukoliko imamo isti sterilizator.

(odgovor članu Greja)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sterilizator DA ili NE?
23.2.2010 18:39:27   
A.N.A.
Da li neko za sterilisanje flasica koristi kese koje se ubace u mikrotalasnu??? Ne znam ni koliko flasica moze u tu kesu da stane... Pise na njima da je za vise koriscenja... Kakva su vam iskustva?

(odgovor članu ivanable)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sterilizator DA ili NE?
24.2.2010 14:09:22   
marija32
apsolutno sam za sterilizator. Ivanable, ja imam chiccov, ali kupljen pre 7 godina(za prvu user posted image ), znam da smo stavljali malo vode- ne znam tacnu kolicinu, pa ga ukljucis, a on se po zavrsetku sterilizacije sam iskljuci. Stvari za bebu su mi jos u vikendici, pa ne znam detalje, ali javljam cim budem otisla po isteuser posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu A.N.A.)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sterilizator DA ili NE?
24.2.2010 16:03:32   
ivanable
Hvala Marija, ovo je isto malo stariji sterilizator cini mi se, a evo i slike istog http://www.chicco.com/ProdottiChicco/SchedaProdotto/tabid/87/art/00067289000100/language/en-US/Default.aspx
, pa kad budes imala vise informacija molim te mi prosledi...
Hvala

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sterilizator DA ili NE?
24.2.2010 17:46:18   
marija32
Nema na cemu, a ako se ne javim u dogledno vreme,predlazem ti da odes u neku radnju sa bebi opremom, verujem da i na kutiji pise koliko vode ide za sterilizaciju.
Pozz user posted image

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu ivanable)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.2.2010 14:48:46   
majka mara
ivanable poslala sam ti pp,inace imam ja taj isti sterilizator,za prvo koriscenje sipas 100ml vode zatvoris,ukljucis u struju i on sterilise oko 15 tak min,elem za taj prvi put nemoj ubacivati flasice u njega.

sledeci put,operes flasice i sisaljke od mleka ubacis flasice i 100ml vode,zatvoris i pritisnes dugme.po zavrsetku pazi poklopac je vreo i flasice pazi da se neopeces samom parom,pusti uvek 5min da ti se malo prohladi,u njemu mozes drzati flasice dude i ostalo do koriscenja,prilikom svake upotrebe ostane malo vode u njemu tu vodu izbaci iz sterilizatora,uvek ti ide 100ml.

posle 10 tak dana videces da se skupilo kamenca na ploci-grejacu,sipas 100ml vode i oko 40ml belo sirce to sipas u sterilizator i ostavis preko noci,nemoj da ukljucujes samo ta voda ostane u nutra,ujutro sundjerom skines kamenac-lako se skida,malo isperes i ja opet sipam 100ml vode i pustim sam da sterilise bez flasica da bi miris ispario.

nadam se da sam pomogla,PRI CISCENJU STERILIZATORA IZVADITI KABL IZ STRUJE!!!

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sterilizator DA ili NE?
12.3.2010 11:42:19   
upgrade011
Da li treba unapred kupovati sterilizator i grejac bocica i koliko su oba aparata zaista potrebna ako se samo doji? 

(odgovor članu majka mara)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sterilizator DA ili NE?
12.3.2010 11:46:22   
Lu
IZVORNA PORUKA: upgrade011

Da li treba unapred kupovati sterilizator i grejac bocica i koliko su oba aparata zaista potrebna ako se samo doji? 

Ma ne treba,vidjećeš koliko budeš imala potrebu,bar to uvijek možeš kupiti a šteta je da ostane neiskorištenouser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sterilizator DA ili NE?
22.3.2010 22:55:02   
ljubičica
Je l` ima neko "Giordani" sterilizator? Ja sam dobila jedan, a ta drugarica koja mi ga je dala ne zna kako se koristi, nema uputstvo za upotrebu jer ga je izgleda bacila. Pa bih vas ja molila ako znate da mi objasnite.

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sterilizator DA ili NE?
1.4.2010 10:38:57   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: ljubičica

Je l` ima neko "Giordani" sterilizator? Ja sam dobila jedan, a ta drugarica koja mi ga je dala ne zna kako se koristi, nema uputstvo za upotrebu jer ga je izgleda bacila. Pa bih vas ja molila ako znate da mi objasnite.


Pa je l` ima neko????

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sterilizator DA ili NE?
1.4.2010 22:45:00   
LillyT
Ja iskreno pojma nemam, ali pokusaj da nadjes uputsvo na netu

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sterilizator DA ili NE?
1.4.2010 22:46:45   
maslinica
IZVORNA PORUKA: ljubičica

IZVORNA PORUKA: ljubičica

Je l` ima neko "Giordani" sterilizator? Ja sam dobila jedan, a ta drugarica koja mi ga je dala ne zna kako se koristi, nema uputstvo za upotrebu jer ga je izgleda bacila. Pa bih vas ja molila ako znate da mi objasnite.


Pa je l` ima neko????


meni tek treba da stigne i to ne znam koji, ali mislim da ti oni svi rade na isti princip..mozda da odes u neku radnju da vidis, pa pogledaj uputstvo:)

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sterilizator DA ili NE?
1.4.2010 22:47:22   
ljubičica
Ma nema nigde..... user posted image
Čak sam i po tipu sterilizatora išla i nema ništa... Na kraju ću lepo da ga vratim i aj zdravo. Jbt, kupila ga je i nikada ga (kao) nije ni koristila.... i nema pojma kako se koristi.... A, nema ni kutiju ni uputstvo user posted image  

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sterilizator DA ili NE?
1.4.2010 22:50:43   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: maslinica

IZVORNA PORUKA: ljubičica

IZVORNA PORUKA: ljubičica

Je l` ima neko "Giordani" sterilizator? Ja sam dobila jedan, a ta drugarica koja mi ga je dala ne zna kako se koristi, nema uputstvo za upotrebu jer ga je izgleda bacila. Pa bih vas ja molila ako znate da mi objasnite.


Pa je l` ima neko????


meni tek treba da stigne i to ne znam koji, ali mislim da ti oni svi rade na isti princip..mozda da odes u neku radnju da vidis, pa pogledaj uputstvo:)



Sve sam probala i ništa zato sam mislila da vi možda znate. Jer sigurno bar jedna žena na ovom forumu ima ovakav sterilizator...
Ima nekoliko jačina od 1-5 i 3 sličice na tom točkiću za određivanje načina sterilisanja, ali problem je što ne znam kolika je jačina za svaku stavku i koliko vremenski treba da se radi sterilisanje na svakom broju.

< Poruku je uredio ljubičica -- 1.4.2010 22:52:26 >


_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sterilizator DA ili NE?
1.4.2010 22:53:26   
engimengi
Mi smo danas dobili sterilizator od kumova!Chicco,nije los,dosta flasica stane,evo sad sterilose prvi put!!user posted image user posted image

_____________________________

Mnogo ih volim!!!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sterilizator DA ili NE?
1.4.2010 22:54:37   
maslinica
hm...pa sutra malo osvezi temu, tokom dana, mozda ti se ko javi...

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Sterilizator DA ili NE?
1.4.2010 22:58:18   
ljubičica
Nadam se da će se javiti neko ko zna... Hvala drage moje user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu maslinica)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Sterilizator DA ili NE?
1.4.2010 22:59:10   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: engimengi

Mi smo danas dobili sterilizator od kumova!Chicco,nije los,dosta flasica stane,evo sad sterilose prvi put!!user posted image user posted image


Blago tebi user posted image

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu engimengi)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Sterilizator DA ili NE?
2.4.2010 8:31:25   
mejvis
Ljubičice stvarno ne znam.
Ja sam dobila chicco isto bez uputstva ali je jako prosto. Ima samo jedno dugme i kad ispari sva voda ono se isključi i to je to.
Pokušaj u nekoj radnji da nadješ takav sterilizator pa neka ti prodavačica objasni kako se koristi. Ili pošalji nekoga pošto si ti u 9. mesecu!
Mora da ima negde u BG da se kupi takav!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Sterilizator DA ili NE?
29.4.2010 3:04:47   
Verus
Iako sam pre dolaska bebe mislila da ovo nije potrebno-sada moram reci jedno veliko DA. Zasto? Iako dojim, pumpam nekoliko puta na dan, sto da stvorim zalihu smrznutog mleka (banku mleka), sto da mi grudi prave vise mleka....To znaci pranje bocica, i delova za pumpu i naravno sterilisanje istih.  Iako ne planiram da svaki put sterilisem prane bocice kad mi beba bude starija, mislim da je to sada bitno, dok su jos tako mali i loseg imuniteta, bar prva dva meseca zivota. 

Ja imam onaj koji ide u mikrotalasnu: znaci opere se sve, poredja u njega doda oko 200 ml vode, i sve stavi u mikrotalasnu na 2 minute.

Mislim da je sterilizator jako jako potreban, osobito majkama blizanaca, koje moraju hraniti na flasice: to je puno opranih flasica koje treba sterilisati, pa je ona opcija sa loncem malo teza....

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Sterilizator DA ili NE?
29.4.2010 20:00:50   
Grejs
I ja koristim ovaj za mikrotalasnu i mislim da je sterilizator odlicna stvar!

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Sterilizator DA ili NE?
7.6.2010 15:23:24   
LillyT
Da li je neko koristio tablete za sterilizaciju? Ja nisam imala pojma da postoje, slucajno sam nabasala na njih, vidim da se koriste u cesmovaci.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Sterilizator DA ili NE?
7.6.2010 15:48:06   
*Alexx*
Odličnu ideju si mi dala! Da te tablete nosim na odmor, a da ne vucaram ceo sterilizator user posted image
Treba još razmisliti, ali se radujem mogućnostima.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Sterilizator DA ili NE?
7.6.2010 15:50:22   
LillyT
I ja tebi jednom da dam ideju user posted image Ja sam mislila da ih ponesem na more. 

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here