|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 8:28:50   
Jeca*
e, ali nije to loše. Imala sam i ja tu fazu u početku, pa natrpamo u sterilizator, explodirace...ali kako su se povecavale flasice tako smo morali da smanjujemo broj, jer nisu mogle da stanu user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 8:37:25   
minavb
I dude ubacujem unutra. Moja mama htela i lancic od dude, kaze sve mora da se sterilise. user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 8:38:27   
Jeca*
user posted image user posted image  i ja sam u početku svašta sterilisala dok luku nisam jednom uhvatila kako jede hleb koji je bacio na pod i koji nisam mogla da nadjem dan ranije user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 8:38:40   
Trcosava
au breeee....

nego žene, kad smo kod sterilizacije, na dudama od 6 meseci piše da ne smeju u sterilizator???


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 8:44:01   
Grejs
Mene interesuje koliko dugo treba da koristimo sterilizator,ja sve flasice operem i onda sterilisem po cetiri toliko staje u sterilizator,i samim tim sto otvorim da uzmem jednu mislim da one tri vise nisu sterilneuser posted image pa onda opet dodam jednu i ponovo sterilisem i tako ceo dan...

_____________________________

"Neki traže da budemo ne njihovi prijatelji, već prijatelji njihovih zabluda. Zbog toga se ne ostvaruju ili kvare mnoga prijateljstva.", Duško Radović

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 9:08:32   
Jele
Ja sam sterilizator (Aventov na paru) koristila redovno, tj. svaki dan dok recimo Uroš nije napunio čini mi se 5 meseci, onda sam prešla na jednom u dva-tri dana, pa jednom nedeljno i tako. Meni je to super praktična stvar i stvarno sam prezadovoljna. Otkuvavanje na početku mi je bilo gnjavaža jer smo bili u jako malom stanu, pa je šporet bio u sobi, pa to isparavanje vode, pa se uhvatila buđ na zidu, pa ne mogu da nađem hvataljku da izvadim ono vruće iz lonca, pa da li je sve dovoljno potopljeno, pa pazi koliko otkuvavaš da ne propadne brzo... Ovako uključim sterilizator, on se sam isključi kad završi posle 8 minuta, sačekam još tri minuta i izvadim šta mi treba, milina.
A što se tiče pitanja kada otvoriš sterilizator pa narušiš sterilnu sredinu za ono što ostaje unutra, mislim da ne treba preterivati i bespotrebno se opterećivati, jel' dete i udiše taj vazduh... I ja sam se na početku to isto pitala i posle shvatila da ne postoje baš savršeno sterilni uslovi...

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 9:18:10   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Trcosava

au breeee....

nego žene, kad smo kod sterilizacije, na dudama od 6 meseci piše da ne smeju u sterilizator???



Stvarno??? Ja sam ih sve sterilisala, i ranije i kasnije user posted image Sada sa dudama više nemamo posla, pa ih niti kupujem, niti sterilišem.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 9:25:04   
Trcosava
Grejs mislim da je to individualno, ja kao planiram da ga koristim do godinu dana. Ali opet, kažem, ja ih sterilišem jednom dnevno.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 9:26:31   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

IZVORNA PORUKA: Trcosava

au breeee....

nego žene, kad smo kod sterilizacije, na dudama od 6 meseci piše da ne smeju u sterilizator???



Stvarno??? Ja sam ih sve sterilisala, i ranije i kasnije user posted image Sada sa dudama više nemamo posla, pa ih niti kupujem, niti sterilišem.



Barem na onim koje ja imam. Duda nam inače služi noću kad je uspavljujem, kadizvadim flašicu, stavim dudu koja završi negde ukrevetu u roku od pola sata... Preko dana se igramo sanjom user posted image


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 9:26:46   
Jeca*
ja ih jos uvek sterilisem jednom u 2-3 dana...volim da bude lepo čista cuclica koju dete uveče pre spavanja stavlja u usta kad pije mleko user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 10:22:49   
Grejs
hvala na odgovorima,htela sam da pitam dr ali sam zaboravila a ona je otputovala na more

_____________________________

"Neki traže da budemo ne njihovi prijatelji, već prijatelji njihovih zabluda. Zbog toga se ne ostvaruju ili kvare mnoga prijateljstva.", Duško Radović

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 10:24:50   
choopa choops
Mi nismo kupovali sterilizator. Nije nam bio potreban. 

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 14:55:36   
pepeljuga
ja imam aventov sterilizator na paru. super je ali iskreno, posto nemam mesta da mi stalno stoji u kuhinji, malo me smara da ga montiram svaki cas, nekad je lakse iskuvati u serpici user posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Sterilizator DA ili NE?
28.7.2010 14:58:35   
marija32
Evo ja posle 7 godina ponovo ga koristim punom parom, apsolutno ZA!!!!

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Sterilizator DA ili NE?
17.10.2010 22:47:49   
bojdej
Dali u avent sterilizator za mikrotalasnu mogu samo da stanu aventove flasice ili mogu i druge konkretno mislim dali mogu nukove posto mi ovaj aventov sterilizator izgleda bas nizak i cini mi se da samo male flase staju u njega razmisljam se izmedju avent i chicco sterilizatora.Pomozite da se odlucim?

(odgovor članu marija32)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Sterilizator DA ili NE?
18.10.2010 14:57:45   
*Alexx*
Ja imam chicco sterilizator na struju (ne za mikrotalasnu) i u njega staju aventove flašice user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu bojdej)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Sterilizator DA ili NE?
18.10.2010 15:46:08   
Grejs
Ja imam Lindam sterilizator za mikrotalasnu i u njega mi staju 4 Avent flasice vece- od 260ml i ima jos mesta tako da mislim da bi stale i duze flasice,najbolje je da pogledas na kutiji kad kupujes meni je bilo nacrtano koje sve flasice staju.

_____________________________

"Neki traže da budemo ne njihovi prijatelji, već prijatelji njihovih zabluda. Zbog toga se ne ostvaruju ili kvare mnoga prijateljstva.", Duško Radović

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Sterilizator DA ili NE?
25.10.2010 11:56:47   
Ana007
Ja imam aventov sterilizator na paru,i prezadovoljna samuser posted image

_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Grejs)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Sterilizator DA ili NE?
26.10.2010 20:55:27   
bojanica7
ja se dvoumim da li da koristim sterilizator. hm. ako bude nesto trebalo, iskuvacu u vodi, sta znam. videcu jos. user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu Ana007)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Sterilizator DA ili NE?
26.10.2010 21:14:01   
Verus
Pisala sam i ranije.  Mislila sam ne, iskuvavacu, medjutim, kazu da se flasice steriilzuju prvih 6 meseci.  Ja sam prva 4, od tada, stvarno nista ne sterilizem, cak ni flasice u kojima drzim moje mleko u frizideru...samo ih operem u vreloj vodi, sa malo deterdzenta za sudje (koristim neko prirodno, bio razgradljivo).

Ja kazem jedno veliko DA.  Osobito ako se flasice puno koriste.

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Sterilizator DA ili NE?
26.10.2010 23:56:48   
LillyT
Mišljenja sam da se sterilizator ne treba kupovati pre porođaja. Ja sam Laru dojila do nešto više od 6 meseci i ne vidim razlog za imanje istog kod kuće. Ako iz nekog razloga žena mora da dohranjuje bebu (ili skroz hrani) onda nije problem otići do apoteke ili bebi prodavnice i kupiti ga. Za početak nije potreban

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Sterilizator DA ili NE?
3.11.2010 13:40:26   
Nensi*
Jel moze da mi odgovori neka od vas koja ima sterilizator za mikrotalasnu da li tako ostaje kamenac od vode na flasicama? Razmisljam da kupim sterilizator,jer me mrzi da svako vece 2-3 puta iskuvavam,a plus sto su flasice grozne zbog kamenca...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Sterilizator DA ili NE?
3.11.2010 13:50:35   
mihi
Ne ako kupiš demineralizovanu vodu ili ja sam sipala i Rosu, posle 3 meseca po neki trag kamenca se vidi na onoj rešetci ali staviš malo sirćeta i ubaciš u mikrotalasnu sve se skine.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Sterilizator DA ili NE?
3.11.2010 15:47:32   
Nensi*
A koliko vode treba da se sipa u taj sterilizator? Jel on radi na paru ili...?

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Sterilizator DA ili NE?
4.11.2010 9:36:42   
marija32
Ja imam chiccov i u njega ide oko 70 ml vode. Kada se uhvati kamenac po dnu sterilizatora, samo stavim mesavinu sirceta i vode na par sati i skine se, a po flasicama nema kamenca ako ih sterilises u sterilizatoru.

_____________________________

Ljubav su moja deca, a sve drugo je emotivna reakcija.

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.
Kako se pravi beba u jednom afričkom plemenu
Roditelji su ti koji odlučuju da li će i kada imati dete, ali dete u stvari samo bira svoje roditelje i pronalazi put do...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here