RE: U čemu spava vaša beba? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


emicaa -> RE: U čemu spava vaša beba? (17.2.2016 19:35:35)


IZVORNA PORUKA: amelia

Emice kakva je to termo pidzama?

amelia ona izjedna pidzama ali baš debela,kao one termo dječije hlačice.Mislim da smo je u c&a kupili.




Maraj -> RE: U čemu spava vaša beba? (17.2.2016 19:42:27)

Super tema , taman se pitam , L ima 4 meseca. Do sad je spavao u zeki. Dobili smo pidzamu na poklon , i sad jer vi bebama obuvate carapice kad im obucete pidzamu(iz dva dela bez stopice)
Zeka mi je super jer ga ne steze carapica tj onaj lastis od carape




Sanjalicaaa -> RE: U čemu spava vaša beba? (17.2.2016 19:42:35)

Mila hoce, uopste se ne buni. Ima raznih dezena, mi smo uzeli neki sa diznijemin junacima pa mu je i to interesantno. Ja sam licno ocekivala malo bolji kvalitet, ali ajde nema veze s obzirom da smo muku mucili sa pokrivanjem i da su to jedini dzakovi sa nogavicama koje sam nasla.




jess021 -> RE: U čemu spava vaša beba? (17.2.2016 21:07:41)

Maraj, mi imamo jednu zekicu koja nema stopice, pa sam joj obuvala carapice kad to nosi.
Ana, bas cu da kupim dzak.
Jel ima nekih preporuka za njega?




Maraj -> RE: U čemu spava vaša beba? (17.2.2016 21:48:26)

Jess ja videla na fb neku stranicu sa tim. Pustiću ti na fb




dijana1* -> RE: U čemu spava vaša beba? (17.2.2016 21:57:52)

Jess meni se K stalno otkrivao i kupim mu dzak. Sada samo spava u njemu i nema sanse da mu bude hladno.
Moracu i Urosu kupiti, mlati nogicama pa se otkrije.




jess021 -> RE: U čemu spava vaša beba? (18.2.2016 9:25:13)

Ana, Dijana jeste kupilie one obicne dzakove ili ove sad sto imaju nogavice?
Nisam spavala celu noc, samo podize nogice i upetlja se u cebe ili se upetlja kad se okrece na stomak, guzica mala[sm=smiley1.gif]




Sanjalicaaa -> RE: U čemu spava vaša beba? (18.2.2016 9:54:20)

Jess za male bebice obican dzak je ok. Sa nogavicama je za starije jer ih dzak sputava pa ga ne vole.




Ana RR -> RE: U čemu spava vaša beba? (18.2.2016 10:05:39)

Jass, obican dzak. Imali smo divan beli, mekani, kupljen u Cartersu ali ga je prerastao neverovatno brzo. Cuvam ga [sm=smiley1.gif]




dijana1* -> RE: U čemu spava vaša beba? (18.2.2016 10:14:20)

Jess obican dzak. Kosta se bas okrece i vrpolji u snu ali mu nista ne smeta[sm=smiley1.gif]
videla sam u h&m lep dzak.




Anoniman -> RE: U čemu spava vaša beba? (18.2.2016 10:14:22)

bodic na druge rukave , a dole donji deo sa stopicama, ili bodic bez rukava i zekica[sm=smiley1.gif]




jess021 -> RE: U čemu spava vaša beba? (18.2.2016 10:34:09)

Ana, cuvaj, trebace ti jos[sm=smiley1.gif]
Hvala, ici cu vec danas da pogledam. Treba mi neki da ne greje puno, jer je kod nas bas toplooo.
Kupicu taj obican, oni sa nogavicama mi se ni ne dopadaju.( kako li sam ovu recenicu sastavila)




Ana RR -> RE: U čemu spava vaša beba? (18.2.2016 10:49:42)


IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, cuvaj, trebace ti jos[sm=smiley1.gif]



Ah, to teško, ali žao mi je da ga dam [sm=9nebesa.gif]




Maraj -> RE: U čemu spava vaša beba? (18.2.2016 14:31:17)

Ja gledala te sa nogavicama. Jako cudno izgledaju. Cini mi se rascerece dete kao siroki povoj.




Sanjalicaaa -> RE: U čemu spava vaša beba? (18.2.2016 15:56:58)

Ne mogu da rascerece dete :) nisu debeli puno, i nisu uz nogu nego onako sirkasti.




Anarunika -> RE: U čemu spava vaša beba? (18.2.2016 19:24:06)

Ja u sžak nisam mogla da turim niti jedno dete,tj.sa Živom nisam ni probala jer je sa ovom dvojcom bilo bezuspešno. A zaključila sam da je Živi u zeki toplo jer se znoji,i spava sada samo u bodiću.A i jeste nezdravo toplo napolju brate.




Maraj -> RE: U čemu spava vaša beba? (18.2.2016 20:15:07)

Ja L pokrivam jorganom. Za sada se nije otkrivao nocu. Samo ujutru kad se vec razbudi. Inace spava u zeki. On bas ne trpi vrucinu ne znam kako bi podneo taj dzak. Nisam probala mada umam dva komada koja sam dobila (jedinuicu i dvojku)




Animsaj9 -> RE: U čemu spava vaša beba? (3.3.2016 14:36:06)

pamucni zekica,pokrivamo se cebencetom i jorgancic lagani[sm=duda.gif]




emicaa -> RE: U čemu spava vaša beba? (29.5.2016 13:03:16)

Treba mi pomoć,pojma nemam u čemu da mi beba spava,biće sredina jula,treba li mu duga pidzamica.Kupila sam tanku ljetnu vreću za spavanje i jednu malo deblju za hladnije noći ali šta ispod?
I nije baš tema ali da i to ovde,hoće li mu biti hladno lheti u kratkim rukavima i hlačicama kad vani baš grije.




mila83 -> RE: U čemu spava vaša beba? (29.5.2016 13:10:52)

Videces Emice,zavisi od temperature u sobi...Ja sam rodila dvoje julske dece,spavali su samo u bodicu kratkih rukava i pamucni pokrivac preko,ili peskir.
Moja T sada spava u bodicu kratkih rukava i tankoj pidzami samo donji deo,jer se i dalje otkriva nocu.




Mala Elena -> RE: U čemu spava vaša beba? (29.5.2016 13:25:19)

Sada spavaju komotnije, E u majici idonjem delu pidzame, a P u trik majici i benkici i dole u helankicama koje joj sluze kao pidzamica, posto nema pravu jos uvek...




degu -> RE: U čemu spava vaša beba? (29.5.2016 13:30:00)

Emice meni je Teodora spavala samo u bodiću kratkih rukava, pokrivena pelenicom. I sad joj je pretoplo, nemam pojma šta da joj obučem, spava u bodiću kratkih rukava i donjem delu pidžame, pokrivena peškirom i budi se mokra skroz, nekoliko puta sušimo kosu noću, a rano mi je da je samo u bodiću, nemam pojma.




emicaa -> RE: U čemu spava vaša beba? (29.5.2016 14:01:49)

Ja bih znala šta da obučem da je novembar ili da je on malo stariji a ovako stvarno pojma nemam.Kod nas je inače u sobi toplo,i prošlo ljeto sam stalno morala otvarati balkonska vrata da se malo rashladi.




muzicarka -> RE: U čemu spava vaša beba? (29.5.2016 20:00:54)

Moja beba nema jos 3 meseca, i spava u benkici i bodicu a dole carapice i donji deo sa stpicom....Izgleda da , mozda, preterujem ali , cini mi se, da voli toplo...




mila83 -> RE: U čemu spava vaša beba? (29.5.2016 20:34:48)

Muzicarka,ako beba lepo spava i ne buni se,znaci da joj nije pretoplo. Ja tacno znam kad pocnu jako da se vrte,a i znoje,da im je vruce.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>