|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U čemu spava vaša beba?
17.2.2016 19:35:35   
emicaa

IZVORNA PORUKA: amelia

Emice kakva je to termo pidzama?

amelia ona izjedna pidzama ali baš debela,kao one termo dječije hlačice.Mislim da smo je u c&a kupili.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: U čemu spava vaša beba?
17.2.2016 19:42:27   
Maraj
Super tema , taman se pitam , L ima 4 meseca. Do sad je spavao u zeki. Dobili smo pidzamu na poklon , i sad jer vi bebama obuvate carapice kad im obucete pidzamu(iz dva dela bez stopice)
Zeka mi je super jer ga ne steze carapica tj onaj lastis od carape

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: U čemu spava vaša beba?
17.2.2016 19:42:35   
Sanjalicaaa
Mila hoce, uopste se ne buni. Ima raznih dezena, mi smo uzeli neki sa diznijemin junacima pa mu je i to interesantno. Ja sam licno ocekivala malo bolji kvalitet, ali ajde nema veze s obzirom da smo muku mucili sa pokrivanjem i da su to jedini dzakovi sa nogavicama koje sam nasla.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: U čemu spava vaša beba?
17.2.2016 21:07:41   
jess021
Maraj, mi imamo jednu zekicu koja nema stopice, pa sam joj obuvala carapice kad to nosi.
Ana, bas cu da kupim dzak.
Jel ima nekih preporuka za njega?

< Poruku je uredio jess021 -- 17.2.2016 21:08:16 >


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: U čemu spava vaša beba?
17.2.2016 21:48:26   
Maraj
Jess ja videla na fb neku stranicu sa tim. Pustiću ti na fb

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: U čemu spava vaša beba?
17.2.2016 21:57:52   
dijana1*
Jess meni se K stalno otkrivao i kupim mu dzak. Sada samo spava u njemu i nema sanse da mu bude hladno.
Moracu i Urosu kupiti, mlati nogicama pa se otkrije.


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: U čemu spava vaša beba?
18.2.2016 9:25:13   
jess021
Ana, Dijana jeste kupilie one obicne dzakove ili ove sad sto imaju nogavice?
Nisam spavala celu noc, samo podize nogice i upetlja se u cebe ili se upetlja kad se okrece na stomak, guzica malauser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: U čemu spava vaša beba?
18.2.2016 9:54:20   
Sanjalicaaa
Jess za male bebice obican dzak je ok. Sa nogavicama je za starije jer ih dzak sputava pa ga ne vole.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: U čemu spava vaša beba?
18.2.2016 10:05:39   
Ana RR
Jass, obican dzak. Imali smo divan beli, mekani, kupljen u Cartersu ali ga je prerastao neverovatno brzo. Cuvam ga user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: U čemu spava vaša beba?
18.2.2016 10:14:20   
dijana1*
Jess obican dzak. Kosta se bas okrece i vrpolji u snu ali mu nista ne smetauser posted image
videla sam u h&m lep dzak.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: U čemu spava vaša beba?
18.2.2016 10:14:22   
Anoniman
bodic na druge rukave , a dole donji deo sa stopicama, ili bodic bez rukava i zekicauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: U čemu spava vaša beba?
18.2.2016 10:34:09   
jess021
Ana, cuvaj, trebace ti josuser posted image
Hvala, ici cu vec danas da pogledam. Treba mi neki da ne greje puno, jer je kod nas bas toplooo.
Kupicu taj obican, oni sa nogavicama mi se ni ne dopadaju.( kako li sam ovu recenicu sastavila)

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: U čemu spava vaša beba?
18.2.2016 10:49:42   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: jess021

Ana, cuvaj, trebace ti josuser posted image



Ah, to teško, ali žao mi je da ga dam user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: U čemu spava vaša beba?
18.2.2016 14:31:17   
Maraj
Ja gledala te sa nogavicama. Jako cudno izgledaju. Cini mi se rascerece dete kao siroki povoj.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: U čemu spava vaša beba?
18.2.2016 15:56:58   
Sanjalicaaa
Ne mogu da rascerece dete :) nisu debeli puno, i nisu uz nogu nego onako sirkasti.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: U čemu spava vaša beba?
18.2.2016 19:24:06   
Anarunika
Ja u sžak nisam mogla da turim niti jedno dete,tj.sa Živom nisam ni probala jer je sa ovom dvojcom bilo bezuspešno. A zaključila sam da je Živi u zeki toplo jer se znoji,i spava sada samo u bodiću.A i jeste nezdravo toplo napolju brate.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: U čemu spava vaša beba?
18.2.2016 20:15:07   
Maraj
Ja L pokrivam jorganom. Za sada se nije otkrivao nocu. Samo ujutru kad se vec razbudi. Inace spava u zeki. On bas ne trpi vrucinu ne znam kako bi podneo taj dzak. Nisam probala mada umam dva komada koja sam dobila (jedinuicu i dvojku)

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: U čemu spava vaša beba?
3.3.2016 14:36:06   
Animsaj9
pamucni zekica,pokrivamo se cebencetom i jorgancic laganiuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: U čemu spava vaša beba?
29.5.2016 13:03:16   
emicaa
Treba mi pomoć,pojma nemam u čemu da mi beba spava,biće sredina jula,treba li mu duga pidzamica.Kupila sam tanku ljetnu vreću za spavanje i jednu malo deblju za hladnije noći ali šta ispod?
I nije baš tema ali da i to ovde,hoće li mu biti hladno lheti u kratkim rukavima i hlačicama kad vani baš grije.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: U čemu spava vaša beba?
29.5.2016 13:10:52   
mila83
Videces Emice,zavisi od temperature u sobi...Ja sam rodila dvoje julske dece,spavali su samo u bodicu kratkih rukava i pamucni pokrivac preko,ili peskir.
Moja T sada spava u bodicu kratkih rukava i tankoj pidzami samo donji deo,jer se i dalje otkriva nocu.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: U čemu spava vaša beba?
29.5.2016 13:25:19   
Mala Elena
Sada spavaju komotnije, E u majici idonjem delu pidzame, a P u trik majici i benkici i dole u helankicama koje joj sluze kao pidzamica, posto nema pravu jos uvek...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: U čemu spava vaša beba?
29.5.2016 13:30:00   
degu
Emice meni je Teodora spavala samo u bodiću kratkih rukava, pokrivena pelenicom. I sad joj je pretoplo, nemam pojma šta da joj obučem, spava u bodiću kratkih rukava i donjem delu pidžame, pokrivena peškirom i budi se mokra skroz, nekoliko puta sušimo kosu noću, a rano mi je da je samo u bodiću, nemam pojma.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: U čemu spava vaša beba?
29.5.2016 14:01:49   
emicaa
Ja bih znala šta da obučem da je novembar ili da je on malo stariji a ovako stvarno pojma nemam.Kod nas je inače u sobi toplo,i prošlo ljeto sam stalno morala otvarati balkonska vrata da se malo rashladi.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: U čemu spava vaša beba?
29.5.2016 20:00:54   
muzicarka
Moja beba nema jos 3 meseca, i spava u benkici i bodicu a dole carapice i donji deo sa stpicom....Izgleda da , mozda, preterujem ali , cini mi se, da voli toplo...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: U čemu spava vaša beba?
29.5.2016 20:34:48   
mila83
Muzicarka,ako beba lepo spava i ne buni se,znaci da joj nije pretoplo. Ja tacno znam kad pocnu jako da se vrte,a i znoje,da im je vruce.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here