|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: U čemu spava vaša beba?
31.5.2016 8:25:57   
Maraj
Meni je ovaj dzak za spavanje - spas. Zato smo kupili i frotirski. L bas mlati nogama kad spava. Celu noc ga pokrivam. Sa dzakom se bar ja naspavam user posted image

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: U čemu spava vaša beba?
31.5.2016 8:33:47   
muzicarka
Mi džak nismo koristili uopšte, ni sa starijim detetom a ni sad... Razmišljam o pamučnom za ovu bebu, mada se ona još ne otkriva, mala je

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: U čemu spava vaša beba?
31.5.2016 8:47:34   
suzi kju
Moje mačkice su noćas prvi put spavale u bodiću kratkog rukava i kako da su za nijansu bolje spavale ili je mm ustajao više puta a ja spavala, ne znam user posted image

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: U čemu spava vaša beba?
31.5.2016 9:17:34   
Anck Su Nmaun
Mi jos ne spavamo u kratkim, bude u sred noci i izjutra prohladno pa se ne bih igrala. Pogotovo sinoc sto je zahladilo, seva grmi a ni kap nije pala user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: U čemu spava vaša beba?
11.6.2016 10:31:30   
suzi kju
Mame jer koristite one vreće za spavanje. Juče sam videla u aksi tanke skroz, pamučne. Moje beke baš nemirno spavaju, non stop su otkrivene. Strah me da se ne prehlade. A pogotovo sad kad odemo kod mojih em je kuća, em je hladnije dosta.
Dal da im kupim?

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: U čemu spava vaša beba?
11.6.2016 12:11:58   
mila83
Ne znam sta da ti kazem Suzi,neke bebe prihvate dzakove,neke ne.Moji nijedno od troje nije prihvatilo.
Probaj mozda prvo da ih stavis u pamucnu jastucnicu da spavaju,mislim taj donji deo,do struka da ih stavis..mozda uspe.user posted image ja sam i to probala.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: U čemu spava vaša beba?
11.6.2016 13:21:58   
Anarunika

IZVORNA PORUKA: suzi kju

Mame jer koristite one vreće za spavanje. Juče sam videla u aksi tanke skroz, pamučne. Moje beke baš nemirno spavaju, non stop su otkrivene. Strah me da se ne prehlade. A pogotovo sad kad odemo kod mojih em je kuća, em je hladnije dosta.
Dal da im kupim?




Ja moje nikada nisam uspela da strpam u to čudo baš zato što nemirno spavaju. Probala par puta i toliko ih je nerviralo što ne mogu da se slobodno vrte i što se zarozavaju da nismo spavali uopšte dok im nisam skinula.
Što kaže Mila stvar je individualna ,možda da probaš mada neće ništa njima da bude od otkrivanja,a ti ćeš sve jedno ustati da ih opet pokriješ user posted image

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: U čemu spava vaša beba?
11.6.2016 17:08:39   
emicaa
Suzi ja sam Doru oko 8-9 mjeseca morala izvadit i z vreće,nije se mogla vrtit kako hoće i gotovo a tvoje su sad u tom periodu čini mi se.T

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: U čemu spava vaša beba?
11.6.2016 17:37:53   
wivern
Ja sam stavljala jedno vreme, ali se nekako bas potrefilo da svaki put kad ga stavim u vrecu M dobije temperaturu. Naravno da to nema nikakve veze, ali sam ja prestala da ga stavljam u vrecu a bogami i da ga pokrivam. user posted image
Spava u bodicu i donjem delu pidzamice i to je to.
Ionako se nenormalno znoji.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: U čemu spava vaša beba?
11.6.2016 17:43:36   
isidora88
Mateja spava u majici kratkih rukava i donjem delu pidzame, a Aleksej spava u bodicu i pantalonicama ili pamucnoj tankoj zekici. Mateja je hteo u vrecu otprilike od neka 4-8 meseci i posle toga nije imalo sanse da mu obucem

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: U čemu spava vaša beba?
11.6.2016 21:38:57   
suzi kju
Verovatno neću kupovati. Obućiću ih lepo i pokrivaću ih kad se otkriju.
Pitala sam i sestru i drugaricu, nijedna dete nije prihvatalo vreću. Ne ću da bacam pare badava. Bolje da im kupim nešto korisnije.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: U čemu spava vaša beba?
11.6.2016 21:45:35   
Maraj
Paeni je dzak spas. L spava na boku. Dosta se vrti. Tj s levog na desmi bok , nelad je i na ledjima. Ne vidim da mu smeta. Ppslednjih par dana je spavao u onom zimskom , veceras sam ga stavila u frotirski. On zaspi , i ja ga samo spustim u dzak i zakopcam
Ne znam sta vam je problem da obucete detetu dzak. Nekad i legnemo zajedno , ja ga stavim u dzak , pa tek onda zaspi. Opet kazem , meni je dzak bas super

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: U čemu spava vaša beba?
11.6.2016 23:08:16   
Mala Elena
Ja sam ih stavljala kao novorodjencad kad je bilo hladnije u ono mekano cebence na zakopcavanje. Muz se na zimu bio zagrejao da E kupi dzak, posto se otkriva ali ja ga ubedila da ne kupimo. Znam kakva je, ne bi ga prihvatila, nema sanse...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: U čemu spava vaša beba?
13.6.2016 22:12:12   
Mala Elena
Kad giod malu ostavim u kratkom rukavu, zacepi joj se nosic...tako da cekam one bas ekstremno vidsoke temperature da je skinem u kratak rukav.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: U čemu spava vaša beba?
13.6.2016 22:19:41   
maljicki
evo mene i ovde :)
moj maljicki spava u bodicu kratkih rukava,pokriven pelenom i tako mu bude vruce

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: U čemu spava vaša beba?
13.6.2016 23:52:56   
choopa choops
Mi baš imamo problem. Do nedavno je spavala u vreći, i kako smo je skinuli ona se toliko kprca da cijelu noć bude otkrivena. Spava u bodiju kratkih rukava i pidžami dugih. Kod nas u sobi bude baš hladno, ja se pokrivam debelim ćebetom i onda sam cijelu noć budna pokrivaući je, a ona počne da luduje i izbacuje noge. Uništi me user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu maljicki)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: U čemu spava vaša beba?
14.6.2016 8:09:24   
Anck Su Nmaun
Bebac jos uvek dug rukav ali nesto tanko, kratki rukavi ce sacekati temp. od 30 stepeni. Ipak je nocu malo hladnije.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: U čemu spava vaša beba?
14.6.2016 16:48:17   
branki*
Moja spava u bodiju dugih rukava i donjoj pidzami dugoj.ne voli da se pokriva,pa zato joj oblacim duge rukave,nije jos nocu toplo toliko.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: U čemu spava vaša beba?
15.6.2016 18:06:23   
Lisa Simpson
Uf trenutno u bodiću kratkih rukava ili jednodelna pidzamica kao bodi sa nogavicama dužjne šorca i odozgo benkica

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: U čemu spava vaša beba?
15.6.2016 18:47:08   
vocicana
Ostavljala sam ga zato sto je u stanu nemoguce sparno, zasto ne znam, u bodicu kratkih rukava, dole ima svedsku, kao da jos malo ispostujemo taj "siroki povoj", dole pelenica, carapice, pokrijem ga pokrivacem, imamo one Jungle, oni su od srednje tankog pamuka, on se ujutru budi znojav, ne bi ga previse utopljavala. Ali svako vece me glava boli od tog oblacenja i pokrivanja.Ostavim ga jedno vreme posle kupanja u pantalonicama, ali ga ksinem pre spustanja u krevet. Ne znam ni sama.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: U čemu spava vaša beba?
24.6.2016 14:53:23   
muzicarka
Poceli smo da spavamo u bodicu kratkih rukava, a dole je imala samo carapice kratke i pokrila sam je tankim pamucnim pokrivacem.... Pretoplo je ovih dana....

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: U čemu spava vaša beba?
24.6.2016 14:56:44   
Mala Elena
Voci, Muzicarka i ja u bodicu, bez sirokog povoja jer nam vise ne treba a i da treba ne bih ga stavljala jer je pretoplo...bez carapica...i pokrijem je samo sa tim jungle prekrivacem preko stomaka, nogice su joj otkrivene.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: U čemu spava vaša beba?
24.6.2016 15:00:59   
muzicarka
Mi još nosimo široki povoj..... a nogice joj nisu vruće pa nosi i čarape.... Možda grešim user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: U čemu spava vaša beba?
24.6.2016 15:40:30   
serpica
Mi spavamo samoi u pampersu poslednje tri noci i to nam je prozor otvoren,prebacim pelenu preko ledja ali ona i to zbaci sa sebe,i opet je sva mokra..
muzicarka skini joj carapice pretoplo je ne treba joj cak i ako joj nisu vruce nogice...i oni jedva disu od ove toplote.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: U čemu spava vaša beba?
24.6.2016 15:52:13   
madre
Samo bodi na kratke rukave.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

koliko cesto vodite ljubav?
Branko



vise od jednom nedeljno (53%)

jednom nedeljno (25%)

jednom u mesec dana (22%)


Ukupan broj glasova: 148

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here