RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Druženja, događaji



Poruka


Anarunika -> RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ (2.7.2015 19:12:00)

amdn [sm=bravo.gif] Nadam se da ćemo do 14. jula stići da vidimo slike uživo. Klinci inače posećuju izložbe pošto moja tetka slika amaterski pa su joj oni moralna podrška [sm=smiley36.gif],tako da će im sigurno biti interesantno da vide i tvoje radove kao i meni .




amdn -> RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ (3.7.2015 10:47:57)

Ana izlozba je je 14. jula pa ako mozes svrati,
Veselice, mali moj prtljag je sad uvek samnom kad su izlozbe, a kad je zvanicno otvaranje opdmah trci kod mene da stojimo zajedno
Anarunika javi kad cete setati da skoknem do galerije, da se upoznamo, ako bude popodne mozda povedem i mog `ajduka, prepodne je u vrticu





amdn -> RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ (3.7.2015 10:53:26)

evo linka sa otvaranja,
bilo je zaista divno, srecna sam i puna utisaka, otvaranje je proslo savrseno, bili su mi dragi ljudi, prijatelji, kolege, kao i mnogo ljudi koje sam upoznala te veceri.
kritike su za sad odlicne, a nadam se jos boljim,
nadam se da cu bar fotografijama moci da vam docaram atmosferu i utiske.
Inace izlozene su grafike koje su nastale u periodu 2013-2015. tehnika kolografija, inspiracija Grad, apstraktni ekspresionizam,
malo ko voli apstrakciju ali eto ako se kome dopadne izvolite, ljubim vas [sm=bravo.gif]

OTVARANJE




vikiveki -> RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ (3.7.2015 11:15:08)

Am [sm=bravo.gif] vidi se da je otvaranje prošlo u prijatnoj atmosferi




veselicaa -> RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ (3.7.2015 11:29:00)

amdn sve je divno,svaka cast [sm=bravo.gif]




Modessty -> RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ (3.7.2015 11:32:38)

ja se oduševila kad sam videla dečicu u galeriji! [sm=bravo.gif]
Divno je sve ana! Čestitam i da bude još puno uspešnih izložbi!! [sm=smiley1.gif]

Ja idem večeras na izložbu našeg druga. Jedva čekam. [sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ (3.7.2015 14:25:57)

Amdn,cesto i ja svoj prtljag najsladi na svetu,vodim sa sobom na koncerte [sm=smiley1.gif] Mame umetnice moraju tako [sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ (14.7.2015 23:12:04)

mamike evo neko je trazio fotografije sa izlobe mislim na radove, evo dobila sam fotke pa da podelim sa vama,
Inace izlozba je zavrsena ja sam jako srecna, kritike su pozitivne i odlicne, najvise su me obradovali i odusevil iposetioci za koje nikad ne bih rekla da im se dopada ovako nesto.
Oni srecni sto su me upoznalija srecna sto im se svidja, puna sam utisaka i sada kad je gotovo, moram da jurim u nove pohode.
Moj decak glavni dasa uvek na izlozbi, kad je otvaranje tj. govor on me uvek drzi za ruku [sm=smiley27.gif]

Galerija i radovi




Anarunika -> RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ (15.7.2015 13:18:29)

amdn dve nedelje mi proletelo kao metak! Nismo nigde išli a kamoli do Kneza,muž radio po ceo dan a usput i bolovao.Nije me ni na rr bilo, ne stižem. Ali biće valjda još prilike.




amdn -> RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ (15.7.2015 14:46:28)

Anarunika ma opusteni i meni proletelo nisam mogla da verujem da je vec gotovo, a posto smo u bg-u i vi i mi onda mozemo i neko druzenje nekad,
mi smo inace na vidikovcu, sutra putujem pa se vracam krajem jula, tako da smo posle u bg-u pa eto [sm=smiley1.gif]




amdn -> RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ (15.7.2015 18:15:21)

evo jos jedna lepa vest u Rochester Contemporary Art Center,
New York, USA, prodata su 6 moja rada jeeeee

ROCO




mila83 -> RE: Izložba OTISAK VREMENA - ANA MILOSAVLJEVIĆ (15.7.2015 23:26:31)

Bravo Amdn ! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]