Razmena knjiga (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica >> Knjiga i film



Poruka


nata11 -> Razmena knjiga (27.6.2015 11:42:41)

U ovoj temi mozemo raditi razmenu knjiga. Ako niste opsesivni sakupljac knjiga navedite sta imate vec procitano pa mozemo da uradimo zamenu.




nata11 -> RE: Razmena knjiga (27.6.2015 11:44:42)

Ja trazim vec duze vreme Taking Charge of your fertility pa ako neko ima neka se javi. Pristajem i da je kupim a moze naravno i zamena. ( posle 15 .7. sam u SR pa cu naknadno ubaciti svoj spisak knjiga za zamenu)
Takodje ako imate bilo koju knjigu o sterilitetu ili pak knjige na engleskom su mi isto interesantne.




vikiveki -> RE: Razmena knjiga (27.6.2015 11:45:42)

Nato kako si to zamislila?Da ja tebi pošaljem ono što sam pročitala od svojih knjiga,a ti meni od svojih? A kada završimo sa čitanjem šta onda?Vraćamo ili šta već?




nata11 -> RE: Razmena knjiga (27.6.2015 11:47:34)

Da tako. Pa mozemo da vracamo ako je nekome bas draga knjiga ili poklon a inace sam mislila da radimo klasicne zamene, kao biblioteka [sm=smiley36.gif] Ide od jednog do drugog.




vikiveki -> RE: Razmena knjiga (27.6.2015 11:52:30)

Uh ja volim da kupujem knjige,pre sam za varijantu razmene međusobno s tim da posle vraćamo,jer ne bih mogla da se odreknem zauvek knjiga koje sam kupila.Inače tako nešto slično već radim sa koleginicama na poslu,razmenjujemo se i čitamo knjige međusobno




nata11 -> RE: Razmena knjiga (27.6.2015 11:57:12)

Stvar dogovora. Ja licno ne sakupljam knjige- imam samo 3 drage tj. imala sam jer sam dala 1 drugarici a 2 kumi i sada se one prave blesave ne vracaju ali to je druga tema [sm=hudicek1.gif]
Pa moze i tako. Samo ako je knjiga bas poveca i ne isplati se tipa da das 2x150 din za express postu ako mozes da je kupis za 400 din na popustu.A ako moze u kovertu da stane sasvim je ok i ta varijanta.

Stavljajte knjige koje imate i koje bi htele da zamenite pa da radimo [sm=smiley36.gif]
Ja sa nestrpljenjem ocekujem knjige na engleskom [sm=bravo.gif]




Stranica: [1]