Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (30.6.2015 20:35:41)

Lifemedic u julu mesecu nagrađuje tri Ringerajina korisnika paketom svojih prirodnih preparata! Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „PHARMALIFE Meda sprema se za more, plivanje, sunčanje, igre u pesku i prirodi ..." ..."

U svakom paketu se nalazi:


APPETITO sirup - prirodno rešenje za poboljšanje apetita!
(od 1 godine)

Appetito sirup je prijatnog ukusa, 100% prirodnog sastava jer sadrži: Amara prečišćene ekstrakte Lincure, Kantariona, Grčkog sena + ekstrakt Polena i pšeničnih klica (nutritivno dejstvo).
[img]http://www4.slikomat.com/13/0331/2bw-apetit.jpg[/img]




ISILAX prirodni laksans - razmekšava stolicu, za olakšano pražnjenje i redovne stolice!
(od 1 godine)

ISILAX je 100% prirodan jer sadrzi: biljna vlakna i laksanse prirodnog porekla Sorbitol (iz koncentrovanog soka suvih šljiva) + Manitol (biljni ekstrakt Mane) + Inulin (prebiotik) + Pektin (iz jabučne pulpe).
[img]http://www4.slikomat.com/13/0331/uqe-isilax.jpg[/img]


MAPEZ sprej za kožu - prirodna i sigurna zaštita za decu, protiv ujeda komaraca i drugih insekata, već od prvih dana života!
(od 0 meseci)

MAPEZ sprej je mešavina netoksičnih, neiritirajućih, efikasnih, prirodnih ekstrakata. Mapez ima miris prirodnog porekla koji je PRIJATAN ZA DECU i odrasle, a neprijatan za insekte. Nanešen na kožu formira barijeru koja odbija komarce, muve i ostale insekte.
Mapez nije mastan, ne ostavlja fleke i vlaži kožu.

[img]http://www4.slikomat.com/13/0430/61p-mapez.jpg[/img]


NASALEZE ALLERGY sprej - prirodna zaštita od alergija!

(od 18 meseci)

NASALEZE allergy nazalni sprej sa praškastom celulozom sprečava nastanak alergija, ali ukoliko su simptomi alergija (kijanje, zapušenost, curenje nosa, svrab) već prisutni, ovaj sprej brzo i efikasno smanjuje njihov intenzitet. Delujući na sam uzrok nastanka alergija, ali i na ublažavanje simptoma, nazalni sprej sa celulozom se razlikuje od uobičajenih antialergijskih lekova (antihistaminici, kortikosteroidi), koji deluju samo na simptome. Pošto je celuloza prirodnog porekla –Nasaleze allergy sprej ne izaziva pospanost, naviku, ne oštećuje sluzokožu nosa i potpuno je bezbedan za upotrebu u najranijem dečjem uzrastu (od 18 meseci), kao i za trudnice, dojilje, sportiste i odrasle osobe.
[img]http://www4.slikomat.com/13/0331/5xl-kutija.jpg[/img]

PROČITAJ VIŠE




Objavite na forumu zanimljiv komentar/anegdotu svog mališana ili postavite crtež (fotografiju crteža), rad svog mališana, na temu: „PHARMALIFE Meda na moru, pliva, sunča se, igra u pesku ..."



A ukoliko želite da proverite kako naša junska inspiracija - MEDA izgleda, možete videti u tekstovima posvećenim sjajnim Lifemedic preparatima, na sledećem linku Lifemedic tekstovi



Postavljanje komentara i crteža smatra se prijavom za konkurs, prijave primamo od 1.7. do 26.7.2015.
Članovi Ringeraje će nakon objave svih radova i komentara, svojim glasovima izabrati tri pobednika na forumu! Glasanje traje od 27.7. do 31.7. (zaključno sa 31.7.).
Po vredan paket Lifemedic proizvoda osvajaju tri korisnika čije su objave imale najviše glasova! U slučaju izjednačenih glasova pobeđuje komentar/fotografija koji je ranije objavljen/objavljena.
Pobednicima će nagrade biti poslate u avgustu na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Učestvujte, i srećno!!! [sm=bravo.gif]





vikiveki -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (30.6.2015 20:44:16)

[sm=bravo.gif] za RR i sponzore, nagrade je odlična




vonavoj -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (30.6.2015 21:30:38)

Odlicne nagrade! Mapez sjajan,divno i mirise! Mozda se i prijavimo!




mila83 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (30.6.2015 22:34:31)

Bravo za RR i sponzora ! [sm=bravo.gif]Mapez je divan,odusevljeni smo! Navijamo i glasamo za vas dRRugarice nase ! [sm=bravo.gif]




Mala Elena -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (4.7.2015 20:54:59)

I mi smo koristili mapez na moru, cak sam se i ja grebala i super je i mirisa i teksture. Lepa nagrada. Apetito bi legao kao kec na desetku [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (4.7.2015 21:01:27)

Mi ocekujemo nas Mapez,bas nam je potreban..... Stavljamo sliku kad stigne....




vikiveki -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (5.7.2015 0:20:37)

Još nema crteža,e sutra moramo poraditi nešto po tom pitanju,da angažujem mog malog umetnika da nacrta jednom medu[sm=smiley1.gif]




Tajčica -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (7.7.2015 13:39:23)

Ajmo mamike i dečice [sm=bravo.gif]




mila83 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (8.7.2015 10:52:25)

Ajde mamike i deco..volim ovu temu i decije umetnicke radove sa Pharmalife medom ! I da glasamo za vas ! [sm=bravo.gif]




LP mama -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (8.7.2015 17:11:17)

Divno, svi preparati su[sm=smiley20.gif] odlični, počinjemo sa crtanjem




vikiveki -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (8.7.2015 17:13:55)

Mi smo još u fazi crtanja[sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (8.7.2015 17:25:12)

samo vi crtajte,mi cemo rado glAsati[sm=bravo.gif]




mila83 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (8.7.2015 18:06:15)


IZVORNA PORUKA: LP mama

Divno, svi preparati su[sm=smiley20.gif] odlični, počinjemo sa crtanjem


Bravo ! Jedva cekamo ! [sm=bravo.gif]




LP mama -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (8.7.2015 18:09:58)

Hvala, na preporuci za forum, evo već dva sata listam i čitam
šta sve ima, oduševljena sam. Petar spava a suđe me samo tužno gleda,
[sm=jezicek.gif]




zeka peka -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (9.7.2015 11:09:51)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0709/p9r-IMG-20.jpg[/img]
EVO GA NAS MEDA




Anarunika -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.7.2015 13:10:41)

Da li je moguće da dečica ne žele da crtaju?A mi baš želimo da glasamo[sm=bravo.gif] Hajde mame,nagrada je baš lepa i vredna!




Anarunika -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.7.2015 13:11:33)


IZVORNA PORUKA: LP mama

Hvala, na preporuci za forum, evo već dva sata listam i čitam
šta sve ima, oduševljena sam. Petar spava a suđe me samo tužno gleda,
[sm=jezicek.gif]



LP mama dobro došla! [sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.7.2015 13:14:42)

Ajde mamike,aktivirajte decicu ! LP mama,cekamo te ! [sm=bravo.gif]




vikiveki -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.7.2015 13:15:21)

Ja samo da uvatim ovog mog umetnika[sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.7.2015 14:42:20)

mi cekamo glasanje, ja bih rado da stavim crtez, al nece da crta medu, nacrta pa ga ga posara kao sto znate, uvek ili padne jaka kisa ili se sakrio u sumi, popeo na drvo pa je u krosnji...[sm=smiley36.gif]
zato cekamo vase crteze i glasanje[sm=bravo.gif]




Anarunika -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.7.2015 16:51:03)

Pa dobro čovek ima svoje viđenje, ko smo mi da ih sprečavamo da ispolje ono što zamisle kako god to nama nerazumno izgledalo [sm=smiley1.gif]




amdn -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.7.2015 17:25:25)

Jeste Anarunika meni su zanimljivi njegovi crtezi. svaki ima naziv, ima mastu decak i to bas slikovito objasnjava,
samo kazem da ne mozemo da stavimo ovde crtez mede[sm=smiley1.gif] pa cekamo da glasamo[sm=smiley1.gif]




LP mama -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.7.2015 17:50:59)

Joj, drage moje, mi smo i nacrtali i uslikali a nikako da nađem vremena da sednem
za komp, preko tel-a ne mogu da se snađem, ako neko može da mi objasni bila bih mu
zahvalna do neba[sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




amdn -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.7.2015 18:12:50)

Lp imas slikomat sajt, samo ukucaj slikomat i onda izbaberes fotku i onda pise nalozi, pa ti nalozi [sm=smiley36.gif]
i kopiraj kod za forume, onda ovde u poruci samo nalepi kod i to je to [sm=smiley1.gif]
nadam se da sam pomogla




LP mama -> RE: Julski nagradni konkurs PRIRODNA POMOĆ ZA NAŠE MALE JUNAKE (15.7.2015 23:07:57)

[img]http://www4.slikomat.com/13/0715/lc5-Photot.jpg[/img]




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>