RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


dijana1* -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 9:09:36)

Moji momci jos spavaju. Tako da sam ja to iskoristila i isunjala se da popijem kafu. Al ce se muz obradovati kada ustane i vidi da me nema[sm=jezicek.gif]




vikiveki -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 9:10:42)

Dobro jutro mame i ovde...ko želi kafu ima jednu lepu tamo u kafani na terasi[sm=smiley1.gif]
Moji još spavaju...uveče neće dugo da zaspe a onda bi ujutru da spavaju do podne...raspustili se od kako su na raspustu[sm=smiley36.gif]
Ivanka biće valjda presuda u vašu korist kod dr. držim vam palčeve




Trcosava -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 9:49:50)

Uf bre mame, pa kud silne bolesti u leto?!

Da mi svi brzo ozdravite [sm=smiley31.gif]

Ivanka nadam se da ipak idete na more na vreme.

Moje mlađe dete je ok. Juče je jeo kuvanu kelerabu. I to nisam stigla da skuvam pre nego je popio mleko, pa sam posle. I slistio sve. Ana dosadna za medalju kao i obično. Doduše, popodne je bila dobra. Danas mi i zaova dolazi sa klincem. Sad da zdimim, srknem još malo kafe pa valja ići do prodavnice da uzem sira da napravim kiflice. Ani e ne da da ide, ne mora. Sedeće kod bake, ja i Luka idemo sami. Možda bi bilo bolje da ih oboje ostavim. [sm=smiley36.gif] Mislim da ću tako i uraditi.




emicaa -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 10:28:19)

Čula sam se Ljišom,dobro je ali nedeljama nema net pa zato ne svraća.




branki* -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 10:30:18)

e,dobro je,pozdravi je,emice od nas[sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 10:33:15)

[sm=bravo.gif] Emicee pozdravi Ljišu od svih...
Moj mali badža ustao i već ima svoje čarolije.Hoće da se kupa u bazenu,a voda je još hladna,tek je noćas napunjen...evo ga vrišti ali kad ne može nema popuštanja.Ta vriska kod baba pali ali kod mene je kontraproduktivna[sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 13:03:03)

AAAAAAAAAAAa

Elem, videh da se pisalo o bazenima. Mi smo Ani uzeli čamac jer je jedini bio dovoljno uzak da stane na jednu terasu kod mojih. A veliki je u dužinu. Al'''' ga sročih. I tako ponešena vašim pričama, reših da tražim detetu čamac ne bi li ga napunila. Prvo sam se skuvala dok sam otišla i došla do prodavnice, pa onda na potkrovlju tražila čamac (gore je +50). Naravno da nije bio gore već u podrumu. Dok sam ga napumpala sam drugi put bla mokra i vrhunac - ušljiva kuća nema crevo nego sam u kadicama (za kupanje beba) nosila vodu na terasu (krak stepenica niže, da ne pričam kako su uske stepenice i kako nemam snage toliko vode da nosim)... I tako napunih detetu bazen
Evo kako izgleda
[img]http://www4.slikomat.com/13/0703/8ak-caamac.jpg[/img]




Kata90 -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 14:28:37)

Trco....ti si se bas onda namucila da to sredis kako valja..vazno da si uspela[sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 14:32:15)

Cao mame,nije me bilo sto godina u ovoj temi,otvorila se i nova tema[sm=smiley1.gif] Uspela sam malo da iscitam,svasta se desavalo vidim. Nadam se da ste sad vec svi ozdravili i da se kupate.
Trco,super je bazencic ! Ja moram mojoj T uzeti neki za bebe,dok se klinci vec kupaju eno u svom bazenu iza kuce.




vikiveki -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 14:41:58)

Evo mene,pospremila kuću spremila ručak i sada čekamo da taja dođe sa posla da ručamo pa posle idemo na kupanje u bazen




mila83 -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 14:51:47)

Moji obavili kupanje pre rucka,sad rucak pa crtanje i bojenje,dok ne prodje ta vrucina,..a ja da pravim neku torticu,M je sutra 7.rodjendan,ali cemo samo za babu i dedu i keku i ciku,a 16.jula kada je i Dimitriju rodjendan,slavicemo zajedno ove godine , u igraonici.




mama micki -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 15:08:37)

Dobar dan mame i ovde! Nije me bilo dugo, pa rekoh da vam se javim.
Vidim da uživate. Ja sam kući već skoro mesec dana, bila na odmoru, sad sam na bolovanju, prija mi da budem kući.
Blago vama sa dvorištem i bazenom.
Mi čekamo tatu da dođe sa posla pa ćemo malo na Adu, tamo oko 5, taman da prođe vrućina malo.
Trćo pa ti si stvarno žena zmaj. I baš vam je lep taj bazenčić!
Sve vas puno [sm=smiley31.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 15:11:15)

meni bila mama malo...bar sam stigla da se ofarbam i istusiram kao covek..sad je odvela bozu malo kod njih,boka i ja same,muz jos radi...
mama micki,dobrodosla nazad[sm=smiley1.gif]




mama micki -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 15:15:21)

Hvala Branki!
Nedostajale ste mi!!!




Ivanka 75 -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 15:34:03)

Bili kod dr - presuda - nije Ivi nista!
Cista joj pluca, dala uput za KS ako dobije temp. A ja je odmah odvedem u lab da da krv pa da vidimo kakvi su keukociti i CRP, da li da ocekujemo nesto ili nista.
Dobili smo zeleno svetlo za more [sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 15:35:39)


IZVORNA PORUKA: mama micki

Hvala Branki!
Nedostajale ste mi!!!

i meni jako nedostaje RR kad nemam nekad vremena da pisem,bas se navikne covek a ovaj virtuelni svet i ljude...
ivanka,dobro je!




vikiveki -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 15:36:34)

[sm=bravo.gif]Ivanka...znači počinjete spremanje za more[sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 17:17:42)

Dobar dan! Meni je dan ludilo. Bila mi je drugarica iz Bg. Sve vreme sam molila Boga da se deca probude da mozemo da je sacekamo. Prvi put da jeSofija duze spavala. Taman su se one probudile kad je ona stigla. Trk oblacenje. Koja radost za Teodoru jer joj neko doneo poklon.
Sitnica, ali ona se raduje malim stvarima. Sinoc sam napravila dorucak i dezert tako da sam bilaoko toga slobodna.
A njena beba je bila prava dobrica. Moja Sofija se naljutila jer nije bila u centru paznje.
Mlatimo se oko nose. I Teodora trci oko nje. Mali prevarant sve zna, ali u stanju je da trpi jako dugo i onda se ispiski po podu.
I kad je grdis ignorise. Nemam pojma sta dalje. A pocela je da se ojede guza od pelena koje koristi odavno.
Branki nadam se da ce te svratiti ovog leta u selo.





Mariya -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 19:49:23)

Dan Mame!!!
Evo žive smo!! Doduše još uvek slinimo sve tri ali kakve smo bile, sad je i dobro.
Von, i ja bih po simptomima rekla da je laringitis, ali dr. mi nije rekla a nisam videla šta je upisala u komp., koju dijagnozu. Dobila je defrinol, danas završava i omnitus do nedelje. Mada njoj je nos i dalje čudan, nije skroz zapušen ali ne curi. I dalje je promukla i žali se da je boli grlo. (boli je već 11 dana[sm=zmeden.gif]ne znam da li može toliko ili se folira). AErius smo pili jednom, kada je ispila terapiju a nos joj i dalje curio.
A Helena... Ona je samo slinila, ali još uvek slini, njoj baš curi nos i kija. Usisivač neprestano radi. I danas joj se upali oko[sm=hudicek1.gif] Nisam htela da je vodim kod dr, nego je nazovem, kaže mi da je verovatno prljavim rukicama dirala oči i da joj dajem Gentokulin 3x 1-2 kapi, nedelju dana. Jao, baš volim kad mi dr da tako dijagnozu preko telefona pa ne moram da idem kod nje.
I meni curi nos,ali danas dišem bez kapi, grlo me grebucka, glava bolucka... Mada moguće da je glava od šopinga. Bila ja danas sa sestrom i Lenom u Subotici. Obišla buvljak, smorila sam se, baš su nikakve stvari[sm=smiley13.gif] Ali našla sam jedan crni sako i kupila sam 3/4 helanke. I obišle gomilu dečijih radnji tražeći nehodajuće cipelice i nisam našla odgovarajuću veličinu.. A najsmešnije je da ni u jednu dečiju prodavnicu ne može da se uđe kolicima[sm=zmeden.gif] a sve imaju stepenice[sm=hudicek1.gif]. i tako..
Kako ste vi mame, von, jeste li vi ozdravile? Za ostale sam videla da jeste!! Ivanka možeš da se pakuješ!! Ja imam osećaj za filing da ću i ja tako, mi putujemo 28., garant će se tamo oko 25.og razboleti nešto...

IZVORNA PORUKA: vikiveki

...evo ga vrišti ali kad ne može nema popuštanja.Ta vriska kod baba pali ali kod mene je kontraproduktivna[sm=smiley36.gif]


Hehe, i ja ovo govorim Luciji, da babi može da vrišti ali meni ne može, samo će me naljutiti[sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]
A izluđuje me inače, već duže vreme ništa ne zna da traži lepo nego vrišti, plače i dere se. Lepo se igra i onda samo odjednom počne da plače i kaže "Mamaaaaa, hoću soooook/gladna saaaam/Lena je uzela igračku,aaaaaa" Sve tako plačljivim glasom, pa se baci na pod i valja i vrišti. Joj. A baba naravno kad to uradi odmah trči da joj ispuni želje..




branki* -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 22:34:05)

sanjice,videh slike na fejsu,divne ste!nadam se da cemo svratiti,volela bih posto ionako ne idemo nigde,se tog beograda..
mi bili danas kupili konacno tepih za dnevni..




vikiveki -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 22:39:07)

Evo ja sam moje sredila,i leže već pola sata u krevetu...igraju se




Jole84 -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (3.7.2015 22:55:45)

Ćao mamike [sm=bravo.gif]
Trćo super vam je fora s čamcem [sm=smiley36.gif] Ja Mili uzela neki bazenčić za terasu ali okrugli, baš sam se zeznula i malo je plići pa samo jurim da je ne poklopi kad krene da se penje uz stranice. A u selu kod svekijevaca uzeli smo joj veći, tamo ima mesta u dvorištu, suutra će da bude kupanjac.
Branki joj i ja živa neofarbana, i sve čekam mamu al se nešto odužilo. Odlazak kod frizera je već nemoguća misija [sm=jezicek.gif] Najviše me nervira kad i za tuširanje mora da čekam nekog, pa se onda na kraju tuširam tek u ponoć i to brzinski da se M ne probudi slučajno..[sm=smiley1.gif]
Diksi a vi na moru? [sm=bravo.gif] Gde ste?




Mariya -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (4.7.2015 0:13:13)

Ja sam tu!!!
jole,ja kad sam sama sa helenom,stavim je u ogradicu,pa ogradicu ispred kupatila da moze da me vidi i tako se tusiram[sm=smiley36.gif]




Jole84 -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (4.7.2015 0:33:54)

Probala sam i to Mariya, ali pošto me ne vidi jer ogradica ne može da uđe u kupatilo, udara dreku [sm=smiley36.gif] to jedino radim kad obavljam veliku nuždu, ostavim je u ogradici u dnevnoj sobi a ja otvorim vrata od wc-a, i gledam je da i tu ne napravi neku pakost, kao što je recimo cepanje tapeta [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




dijana1* -> RE: Razgovori mama 07/2015 [chat] (4.7.2015 0:40:21)

Jole i mi smo vec krpili tapete[sm=smiley36.gif]
Ja sam Kostu stavljala u hranilicu ili kolica ispred kupatila i otvorim vrata. Jos ako masina radi milina. Zagleda se u bubanj[sm=smiley36.gif] posle godinice ga stavim da sedi na ulazu u kupatilo i dam mu igracku u ruku. Sada vec uveliko trci po celom stanu a ja se slobodno okupam.
U Hrvatskoj smo. Super nam je bilo. 27.7. se ponovo vracamo na 7 dana. Jedva cekam.
Malopre sam sve spakovala i sutra uvece idemo kuci.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>