|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: decji apetit
31.8.2010 12:13:32   
Anck Su Nmaun
Nema vise pravila... kad sam je pohvalila da jede poslenjih dana user posted image evo za celo jutro popila 30 ml...i nesto maalo sikila.... tek sad je popila 80 i to je pocela da place  , a mislila sam gladna je sve ce popiti kad ..mlo sutra...idemo malo u setnjicu sad pa ce malo sokica ako nhista drugo mozda joj se otvori apetit!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: decji apetit
31.8.2010 16:08:05   
lanajelena
Anck od sokica joj se nece otvoriti apetit,ne bih da pametujem ali ja bih na tvom mestu izbacila sokice od njih sigurno nece napredovati ako vec uvodis dohranu bolje joj pravi kasice...to ti ja sve pricam iz mog iskustva sa Lanom znam sta je muka user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: decji apetit
31.8.2010 18:00:50   
Anck Su Nmaun
Ne nisi me razumela ne od soka da joj se otvori apetit nego od set_nje po svezem vazduhu ... a sok joj danas prvi put dajem a ponela sam ga ako slucajno ogladni da je zavaram dok ne stignemo kuci!

A kasice polako uvodimo svaki dan jabukica ili sargarepica, krompir!


< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 31.8.2010 18:01:51 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: decji apetit
1.2.2011 9:59:28   
NadaR
Milos poslije one prehlade,strasno slabo jede user posted image

Sto god ga pitam ,kaze > Nee mooogu user posted image

Juce je prezivio dan na dve flasice mlijeka i jedan tanjir pilece supe.


Jos je sada kod tete koja se i ne trudi nesto posebno da ga natjera da jedeuser posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: decji apetit
1.2.2011 10:14:38   
nela79
I Vanja je oko Bozica bi samo na NETU(necu), iako inace stvarno dobro jede. Posto sam izbacila vecinu grickalica i slatkisa iz vidnog polja apetit se vraca u normalu. Ja ga obicno i ne tjeram, ako nece ne mora, jesce kad bude gladan. Jedino mi je bitno da svaki dan pojede nesto corbasto ili supicu. Ostalo sta god da ubaci u kljun zadovoljna sam. I tvoj MIlos ce se polako vratiti u normalu vidjeces.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: decji apetit
1.2.2011 11:35:30   
mihi
Nado ne brini to su faze, biće bolje, a juče pročitah članak nejog nutricioniste koji kaže da deci rekonvalescentima ne treba dodavati vitaminske i mineralne suplemente (dodatke) nego prirodne voćne i povrćne sokove.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Decji apetit
31.10.2017 9:55:13   
Anck Su Nmaun
Hvala bogu s apetitom nemamo problem , sto se tice V kao sto sam imala sa njima oko 2 god. On jede kao mecava. Samo da se jede, sve sto vidi da se moze pojesti ..daaaaj user posted image .

Sad imam problemcic sa H, velika je al jao slabo jede. Ovako je ona ok, i krv, i kilaza na sistemackom ali mrsavica je.

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Decji apetit
31.10.2017 9:57:02   
vocicana
Isto Anck, jede kao mecava, muskarcici, drugacije je sa njima. Samo da sije, da trci i da klopa i nema problema. Dobar je pu, pu, pu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Decji apetit
31.10.2017 9:59:54   
Anck Su Nmaun
ma nekad je vise dosadan koliko bi jeo. Juce je celo popodne jeo bolonjeze. Posto smo jeli svakko kako dodje s posla, vrtica i skole, kako ko sedne da jede eto njega trci u tanjir user posted image user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 31.10.2017 10:03:31 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Decji apetit
31.10.2017 10:00:18   
Mala Elena
Devojcice su cudo, vecita borba.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Decji apetit
31.10.2017 10:02:06   
vocicana
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Decji apetit
31.10.2017 10:12:16   
Sanjica26 RR
Deciji apetit kako dune vetaruser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Decji apetit
31.10.2017 10:45:07   
Sarav
Moja S jede na mahove. Ubucka se, pa poraste i tako u krug. Zezamo se ovih dana jer jede kao provaljena da ima pantljičaru koja ima gliste koje imaju kandiduuser posted image

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Decji apetit
31.10.2017 16:45:34   
IvanaSK RR
Kod nas je retko da imaju apetit user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Decji apetit
31.10.2017 18:12:57   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Sarav

Moja S jede na mahove. Ubucka se, pa poraste i tako u krug. Zezamo se ovih dana jer jede kao provaljena da ima pantljičaru koja ima gliste koje imaju kandiduuser posted image



Tako je bilo sa P kad je bila beba, taman se ubuci uhvati je bolest kada.nista ne jede i smrsa.

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Decji apetit
31.10.2017 18:19:41   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sarav

Moja S jede na mahove. Ubucka se, pa poraste i tako u krug. Zezamo se ovih dana jer jede kao provaljena da ima pantljičaru koja ima gliste koje imaju kandiduuser posted image


Za mene su ovo govorili do 20 i neke user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sarav)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Decji apetit
1.11.2017 13:18:15   
MamaNecaVo
Mislim da kod svakog deteta ima tih faza.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Decji apetit
1.11.2017 13:39:51   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: Sarav

Moja S jede na mahove. Ubucka se, pa poraste i tako u krug. Zezamo se ovih dana jer jede kao provaljena da ima pantljičaru koja ima gliste koje imaju kandiduuser posted image


Za mene su ovo govorili do 20 i neke user posted image

Takodjeuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Decji apetit
13.11.2017 16:21:18   
MamaNecaVo
Kod nas je faza kada A nece da jede i to traje i traje..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Decji apetit
13.11.2017 18:27:05   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Deciji apetit kako dune vetaruser posted image



Potpisujem...
Mada u principu jos uvek nemam velikih problema sa apetitom, desavaju se dani kada jede i hoce i milina, onda samo odjednom bira, te nece ovo te nece ono....

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Decji apetit
14.11.2017 7:12:12   
Misha i Ljisha
kod nas je faza nejela vec 3 i nesto godine user posted image , ja sam cak bila i do psihologa da se posavetujem sta da radim jer sam probala sve moguce i nemoguce metode, izgladnjivanje, ucenjivanje, kaznjavanje, nemarenje, cekanje da kaze da je gladna, teranje, cak sam je tukla po guzi user posted image i i dalje smo na istom a psiholog mi rece da je ne teram. Ona nije mrsava, ima 20,5 kg. Sto je cak vise od njenih vrsnjaka, kaze nasa dr da joj toliko imaju prvaci, ali s obzirom da je ona i visa od svojih vrsnjaka sve ok i BMI je ok.

JA kazem dorucak, pa se teramo. Izmedju dobije bananu jabuku ili mandarinu, pa kazem rucak pa se teramo, posle rucka smo smo se nacerali dobije slatkis. I dodje vecera pa se ceramo. Grickalice su joj dozvoljene nekad nakon vecere, tipa kokice. I non stop imamo problem.

Evo bila je kod mojih 2 noci i 3 dana i nista jela nije, mama se moja nasekirala, pravili joj pomfrit, nijedan nije uzela, tata pekao palacinke ona nije pojela nijednu celu, supu je popila iz solje jer ne voli testo iz supe, i jela je malo pecene slanine i to je to.Oni po ceo dan nju nutkali a ona samo kaze nisam gladna kasnije cuuser posted image . Zivi mmi se roditelji nasekirali. Kaze mama da je divno dete, disciplinovano ali je katastrofa za jelo. Nije htela ni keksa i mleka ma nista. Oni su u cudo kako nece ni slatkouser posted image . I tako... Ja se vec navikla ali se svaki obrok mucimo

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Decji apetit
14.11.2017 8:03:18   
emicaa
T ne bira sta ce da jede.Cesto ruca dva puta ali sto to traaaajeee.Meni rogovi izrastu dok ona zavrsi sa ruckom.100 puta joj ponovim jedi Teodora

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Decji apetit
14.11.2017 8:11:02   
Milena18
M za sada ne bira, sve rado jede osim spanaća. Nadam se da će tako i ostati.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Decji apetit
14.11.2017 9:06:27   
emicaa
Milena Davidu je spinat medju omiljenim stvarima ali zato bira na svemu ostalom user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Decji apetit
14.11.2017 9:09:57   
mama Jo
Moja drugrica je za svoju dvogodisnju ceru pre neki dan rekla - ja ne zna stvarno od cega ona raste i zivi, ona nista ne jede 😊


< Poruku je uredio mama Jo -- 14.11.2017 9:10:56 >


_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MOTORNI RAZVOJ DETETA - ENIGMA DO DANAŠNJI...
U potrazi za odgovorom gde je istina i kako odbraniti sebe kao roditelja i svoje dete koje je jedinstveno u onom najlepš...
Kako ostati normalan kada vaša beba ne žel...
Vaša beba već danima plače i nervozna je, a vi pucate po šavovima. Evo kako da ostanete pri zdravoj pameti kada vaša beb...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here