|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija IV deo
13.12.2015 15:46:47   
nata11

IZVORNA PORUKA: Zahvalna

bg80 cestitke, radujem se s tobom! user posted image

nata11 da, na to sam i mislila, ali znas li zasto je procenat uspesnosti veci ako se radi iz meseca u mesec? user posted image

ivannna koja je cena kod Ivanovica? ja sam kod Sretenovica radila...
Sad kazes cekas menstruaciju pa ces opet na IUI? user posted image user posted image


Imala sam negde tabelu koju sam skinula Pokusacu da je pronadjem pa okacim.

_____________________________





(odgovor članu Zahvalna)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Inseminacija IV deo
13.12.2015 15:49:33   
nata11
Mislim da je ovo, pogledaj.
klik

_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Inseminacija IV deo
13.12.2015 16:06:46   
Zahvalna
Hvala ti... user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Inseminacija IV deo
13.12.2015 16:21:12   
nata11
Nema na cemu ako mozes da izvedes probaj. Meni je to nezivodljivo jer je u KC N tolika guzva da se pomolis bogu kada pozoves da zakazes iui.

_____________________________





(odgovor članu Zahvalna)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Inseminacija IV deo
14.12.2015 9:14:44   
ivannna
zahvalna pisem ti pp jer ne znam da li ovde smem da pisem cene
bila sam kod dr,rekla mi da se vise ne mlatimo sa iui i ovaj mesec radim vto

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Inseminacija IV deo
14.12.2015 11:31:25   
nata11
Mislim da smes Ivana.

_____________________________





(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Inseminacija IV deo
14.12.2015 16:32:33   
Zahvalna
ivannna pa super je to sto mozes vec ovog meseca vto user posted image kad se samo setim svih papira koji su potrebni da se prikupe za vto smraci mi se. Mada kad se privatno radi sigurno ide sve to mnoooogo brze, jeste da i kosta, ali ko moze da priusti sebi srecan je, zivci nigde nemaju da se kupe. Ja cu videti sta ce biti ovog meseca, pa cu se malo zaustaviti i odahnuti.... u januaru ce mi biti 2 godine kako pokusavamo, pa eto pokusavacemo jos bar pola godine (ali sami, bez folikulometrije, IUI...) pa ako ne bude nista, vto nam ne gine....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Inseminacija IV deo
16.12.2015 20:32:08   
Zahvalna
Moji folikuli su se skroz ulenjili. user posted image
4 dana nakon prethodnog UZ-a i dalje su najveci 10 mm, endometrijum 5,4 mm, nema vodeceg folikula... dr mi kaze da 20% zena ne reaguje na klomifen i sad znam da ja spadam u tih 20% user posted image
Za pet dana idem opet, ne bi li videli kakav pomak... nastave li ovim tempom da rastu nece do Nove godine porasti. Umorila sam se. Jedva cekam da sve prodje i da stanem, malo dusu da odmorim. I telo.

(odgovor članu Zahvalna)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Inseminacija IV deo
30.12.2015 12:43:07   
inAngel
Poz devojke, imam jedno pitanje (ako uopste neko i vidi, jer vidim da dugo nikoga nema :) ) Naime, sl. mesec 11dc idem da mi prate folikule da bi mi uradili inseminaciju, a ono sto mene zanima je da li od tog 11 dana mora muz da ide samnom ili ne? I na koliki folikul rade inseminaciju? Mada nesto se ne nadam previse jer jutros kada sam videla da devojka nosi sat vremena uzorak kod sebe, postala sam skepticna po tom pitanju da su ozbiljni za inseminaciju. I recite mi da li su te injekcije obavezne ili ne? Hvala!

(odgovor članu Zahvalna)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Inseminacija IV deo
30.12.2015 13:51:00   
ivannna
inAngel-koliko sam razumela kreces na folikulometriju 11dc? tada nije potrebno prisustvo tvog muza jer ce samo tebi raditi ultrazvuk,tako te par dana prati na uz i na vreme ti kazu kad ce raditi da bi se muz pripremio odn da bi se spermici skupili,obicno je potrebna apstinencija od 3-5 dana
na koliko ti je ovulacija obicno dana? prate se folikuli i obicno oko 18,19,20mm pucaju ali to je individualno
ja sam uvek za to da se uzorak da kod njih a ne kod kuce,to mi nekako sigurnije i ne moras da razmisljas da li je dovoljna temperatura i da li ce se nesto desiti,da li tamo gde planiras da radis rade filtrranje sperme?
injekcija tzv stop injekcija nije obavezna,to ce proceniti tvoj dr,mada moze samo da ti pomogne

(odgovor članu inAngel)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Inseminacija IV deo
30.12.2015 14:18:52   
inAngel
Hvala na odgovoru! Tako je 11dc krecem, ovulacija na 14 dana uglavnom. Razumem da mora folikul biti veci, naravno, nego reko' mozda u Frontu ima neko pravilo... U Frontu radim inseminaciju, ali koliko znam tamo ne filtriraju spermu... user posted image zato i kazem da nemam neku nadu jer, prvo ne filtriraju, drugo jutros devojka jedna cekala sat vremena sa uzorkom ispred savetovalista... Mislim da je to uopste glupo sto rade, utisak- samo da otaljaju posao. Doduse, moja dr. je super pa se kao nesto uzdam u nju Vesna Krsic...
I je l' ta injekcija boli? user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Inseminacija IV deo
30.12.2015 14:33:47   
ivannna
ako je vec 14dc neka se i tvoj muz pripremi,odn neka na vreme krene da apstinira,ne znam kako to rade u Frontu ja sam radila privatno
injekcija malo bocne i gotovo,nista strasno,par sekundi i gotovooooo

(odgovor članu inAngel)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Inseminacija IV deo
30.12.2015 14:35:25   
inAngel
Hvala puno! A da li je tebi uspela inseminacija?

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Inseminacija IV deo
30.12.2015 14:39:16   
ivannna
prva mi je uspela iz prve,sada ima 3 god
za drugo smo uradili 2 iui i nisu uspele a pre par dana sam radila vto,sad cekam rezultate...

(odgovor članu inAngel)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Inseminacija IV deo
30.12.2015 14:40:56   
inAngel
Divno za prvu user posted image ohrabrujuce moram priznati user posted image i ovo ce uspeti, drzim fige!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Inseminacija IV deo
30.12.2015 14:43:59   
ivannna
hvala puno!
srecno i javljaj kako je proslo!

< Poruku je uredio ivannna -- 30.12.2015 14:44:26 >

(odgovor članu inAngel)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Inseminacija IV deo
30.12.2015 14:46:07   
inAngel
Naravno, javljam! A do tada se citamo ovde :)

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Inseminacija IV deo
13.1.2016 22:22:30   
ognjena28
Pitanje za sve vas koje ste radile inseminaciju u Frontu, i molba da mi odgovorite. Da li folikule prati i inseminaciju radi isključivo tvoj ordinirajući lekar?
Prosto na folikulometriju ideš kada ti kažu, da li dan pre toga treba da se proveri da li tvoj lekar radi, ili folikule može da prati i neko sasvim deseti? Ja uskoro krećem sa folikulometrijom, pa prosto ne znam kakva je organizacija u Frontu po pitanju da li je tvoj izabrani lekar zadužen da vodi ceo postupak?

(odgovor članu inAngel)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Inseminacija IV deo
14.1.2016 14:59:57   
inAngel
Imas pp Ognjena :)

(odgovor članu ognjena28)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Inseminacija IV deo
29.1.2016 22:36:49   
inAngel
ivannna
samo da javim da je juce i prekjuce odradjena insem. sada cekamo... user posted image

(odgovor članu inAngel)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Inseminacija IV deo
3.2.2016 11:03:53   
ivannna
srecnoooooo! drzim fige! za pozitivnu i veeeeliku betu!user posted image

(odgovor članu inAngel)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Inseminacija IV deo
3.2.2016 13:05:12   
Zahvalna
ivannna kako je protekla vto?

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Inseminacija IV deo
3.2.2016 13:29:15   
inAngel
ivannna hvala puno! user posted image kako je kod tebe? nesto novo? user posted image

(odgovor članu Zahvalna)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Inseminacija IV deo
3.2.2016 14:44:24   
ivannna
vto nije uspela.al imam 3 smrzlica pa ce mi ovaj mesec njih ubacivati,sada se bockam i pijem tabletice da se telo pripremi i za nekih 14 dana je ubacivanje

(odgovor članu inAngel)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Inseminacija IV deo
3.2.2016 16:18:39   
inAngel
user posted image uf bas mi je krivo... Sigurna sam da ce uspeti sada i drzim ti palceve, svim devojkama kao i sebi zelim user posted image u sto kracem roku da se desi!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?
Retke bolesti deca češće nasleđuju od oca
Greške u očevoj DNK mogu biti uzročnici retkih bolesti kod dece, jer se upravo od očeva nasleđuje četiri puta više novih...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here