|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Temenjača
24.5.2016 20:01:15   
misika
i ja cesljam moju bebu od prvog dana..
temenjaca je seboreicni dermatitis i neko je dobije, a neko ne.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Temenjača
30.5.2016 0:24:53   
muzicarka
Mi je nemamo, nije imao ni sin, stariji ni beba

(odgovor članu misika)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Temenjača
30.5.2016 8:19:19   
Mala Elena
Nemamo je vise, bas je pocela da.me smara, ali iscistilo se potpuno.

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Temenjača
19.9.2016 11:12:51   
emicaa
Sto meni tjemenjaca bode oci,sinoc sam mu mazala maslinovim uljem.Za Doru smo kupovali sampon i pomogao je ali ne sjecam se posle koliko je spalo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Temenjača
7.10.2016 7:47:51   
Sandricak
I ima ljuspice po glavici, ali nisu zute... to je citam neki blazi oblik dosadne temenjace... od veceras cu svako drugo vece da mazem ulje pre kupanja pa da malo stoji i da cesljam, tako sam i Makiju, mada je on dobio dosta kasnije

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Temenjača
7.10.2016 12:12:47   
Khaleesi
Ovako ja sam starijoj stalno mazala ulje i cesljala da se skine.
Pre 2 mes kada smo bili kod pedijatra sa bekom na kontroli rekla mi je da ne radim tako nego kada peremo kosicu da jako utrljam sampon, ne jako da povredim bebu ali jagodicama dobro da utrljam i lepo isperem . Od tada tako radimo i nema vise ljuspica... Da sam znala pre user posted image

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Temenjača
7.10.2016 12:15:20   
Anck Su Nmaun
V ima tacno na mestu gde mu je fontanela, pa ne smem da budem grublja da mu istrljam to user posted image

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Temenjača
7.10.2016 12:59:14   
Khaleesi
I ova moja je najvise tu imala. Ali to mozda i jeate zato ... Kako je dr rekla ta temenjaca nastaje od loja koji luci koza i mesa se sa kozom prasinom i cime sve... I kada se ne pere lepo onda sve gore i gore tj ima je sve vise. Ti polako peri malo vise trljaj na kednom meatu pa ce vremenom valjda da spadne...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Temenjača
7.10.2016 14:56:30   
branki*
Boku spalo nakon dva utrljavanja,utrljavala sam joj maslinovo ulje,sve spalo.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Temenjača
9.10.2016 19:17:48   
emicaa
ovo Davididovo je bilo toliko gadno da sam mu mogla stalnu kapu drzati,juce u apoteci kupoli neku kremu i pocelo se odvajati kao ludo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Temenjača
9.10.2016 22:14:53   
degu
Koju kremu? Meni Doda još ima, ništa nam nije rešilo problem

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Temenjača
9.10.2016 22:19:16   
dunja RR
I S još ima. Je se uopšte više ne brigam. Joj degu njih dvoje su isti user posted image Kada nju vidim sa onim obrazima, haha, imaju mi nekako isti tip face user posted image

Ja znam zašto imamo, jer ne peremo često kosu. Em on ne voli da pere, dernja se ko magarac, em mislim da i nema potrebe da se često pere, em je prehlađen sada, a kada nije, plašim se da se ne prehladi (od kada je zahladilo), i tako.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Temenjača
10.10.2016 7:22:28   
Trcosava
Dunja, Degu jeste probali mustelinu kremu i šampopn???

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Temenjača
10.10.2016 9:41:22   
degu
Jesmo sampon, nikad nije spala skroz, mozda je malo pomoglo ali opet se stvara.
Ni ja se vise ne cimam oko toga, nekad me uhvati da opet trazim resenje. Dunja mi joj peremo 2 puta nedeljno kosu i opet ima. A Dunja isti su, i ona se dere kao magare kad peremo. Sinoc prvi put nije plakala, pre kupanja smo se dogovorile da nece plakati. Vec zadnjih ne tnam koliko pranja joj objasnjavam da ako ne bude plakala da ce biti brze, da joj necemo pokvasiti oci, jer je tad hvata panika. To je bilo otimanje. Ali joj je iz hiljaditog puta uslo u glavu da ako ne place i slusa mamu sve ce biti brze i lakse.

< Poruku je uredio degu -- 10.10.2016 9:43:04 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Temenjača
10.10.2016 11:15:23   
emicaa
I ja imam Teodoru koja se dere kao magarac user posted image
Evo je,


user posted image

< Poruku je uredio emicaa RR -- 10.10.2016 11:17:25 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Temenjača
27.2.2018 16:11:46   
Mala Elena
Sta koristite za temenjacu? U apoteci nam nisu preporucili parafinsko ulje a nikakvo bebi ulje nemam trenutno...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Temenjača
27.2.2018 17:34:10   
mama Jo
Za temenjacu su nam rekli da je najvaznije dobro osusiti kosu user posted image
Iz iskustva mnogih mama u okolini znam da su neka deca prosto sklona da dobiju temenjacu...
Bekutan ulje recimo

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Temenjača
27.2.2018 17:53:38   
Mala Elena
Osusiti pa cesljati ?

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Temenjača
27.2.2018 18:03:14   
Maslacak15
Mustela schampon!!! Ne da je pomoglo nego je nestala skroz. Sve ostalo Su polovicna resenja. Jeste da kosta Ali vredi svaku paru.bas bih ga preporucila za ovaj Problem.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Temenjača
27.2.2018 18:18:31   
Mala Elena
Mm su nudili neke preparate za 1500din , ali nesto se mislim, mnogo mi...dali nam ad vitamine kapi, ali nista, vec dve nedelje .

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Temenjača
27.2.2018 18:52:14   
mama Jo
Pa mi susimo cesljanjem, onako bas duho cesljamo sa avih strana dok potpuno ne buse suva, pa jos...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Temenjača
27.2.2018 18:53:51   
Mala Elena
A ja sam uvek cesljala dok je jos kosa mokra...
Pokusacu.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Temenjača
27.2.2018 18:55:46   
mama Jo
Pa i ja isto tako... ja joj susim cesljanjem, malo prvo peskirom pa onda onom bdbecom cetkom

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Temenjača
28.2.2018 13:33:40   
Dragce86
Mi smo imali bukvalno par dana, ali mislim da joj je to doslo na promenu vode za kupanje. Kod nas u stanu nije imala ali kad smo isli kod mame na selo, voda je bunarska i ide preko hidrofora i starijih cevi pa je bukvalno nakon tog kupanja sutradan imala zute ljuspice na glavi, kad smo dosli kuci pocela sam sa beb uljem da natopim i rascesljam pre kupanja a onda dobro trljala temenjacu i ispirala vodom i spalo je za par dana. Vise se nije pojavljivalo nikad, hvala Bogu.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Temenjača
28.2.2018 20:01:44   
Mala Elena
Cistila sam joj, onako jace utrljavala sampon MIXA micelarni , i dosta je spalo, posle sam susila fenom i malo sa pelenom trljala. Sutra cu sa cesljicem nakon ulja.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here