|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pregledi u Tirsovoj
5.12.2018 0:14:45   
dunja RR
Evo, došao je i taj 5.12.
Zvala sam juče pedijatricu, pričala sa sestrom, obrazožila šta su mi rekli u Tiršovoj (da dođem striktno 5.12. posle 14h), ali, naša pedijatrica je ove nedelje prepodne, tako da mi rekoše da ne dolazim danas popodne jer me primiti niko neće, već da se nacrtam u četvrtak u 7h u DZ, pa će videti da li je ostalo termina. Videćemo ...ako termina ne bude tražim uput i pravac Tiršova, baš kao što mi rekoše kada su me zvali sa klinike.

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Smeško, bila si u pravu!

Pre neki dan su me zvali iz Tiršove, baš kada smo krenuli u Zoo vrt, i ljubazna žena mi reče da se javlja povodom maila koji sam poslala Tiršovoj.
Kaže da ima termina, da nije smela peedijatar iz DZ da me uputi kod privatnika, i reče da dođem opet kod svog pedijatra 5.12. nakon 14h, tada izlaze tarmini za januar, i da tražim termin. Ako ne da, onda da joj tražim uput, i pojavim se u Tiršooj, javim se toj ženi koja me zvala, i direktno će zakazati.

IZVORNA PORUKA: smeško

Dunja, nije toliko do Tirsove, koliko do pedijatra.





< Poruku je uredio dunja RR -- 5.12.2018 0:17:37 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Pregledi u Tirsovoj
5.12.2018 7:54:45   
smeško
To je jako bezobrazno, Dunja. Nas pedijatar sam zakazuje i samo nas pozove da nam javi kada i da odemo po uput. Posle 14h cela Srbija zakazuje za Beograd. 

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Pregledi u Tirsovoj
6.12.2018 9:26:10   
dunja RR
Evo zavrsih, cekala dugo jer je dr na bolesnoj strani. Nije bilo terminaaa, pa mi je dala uput. Sad trcim kuci imam sastanak sa sefom na skype, poduzi, pa cu videti posle da otrcim do Tirsove. 

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Pregledi u Tirsovoj
6.12.2018 9:45:53   
smeško
Ma, sjajno! Trudna si, probaj da se ne nerviras. Ali, pedijatar vam je kriv.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Pregledi u Tirsovoj
6.12.2018 18:40:45   
dunja RR
Nisam se nervirala smeško stvarno, kuliram.

Završih danas sa sastankom sa šefom oko 13h, i reko ajd da ih prvo nazovem u Tiršovu, pre nego krenem, imala sam onaj broj sa kojeg su me zvali.
I javi se opet ljubazna teta, dade mi broj kardiologije, kaže nemojte dolaziti ako imate uput (a imam, jutros ga dobila), nazovite posle 14h i zakažite.
I tako ja uradim, javi se na taj drugi broj neljubazna teta user posted image , kaže otkud vam ta ideja da može, pa drvlje i kamenje na koleginice koje su mi rekle da to može, pa idite danas opet kaže u DZ da dobijete termin, popodne! A ovi kod nas ne primaju popodne ako dr naša radi prepodne, a ja još jutros bila i rekoše nema termina.
I na kraju nas ta (neljubazna) teta zakaza ipak za 4.1., od 16h da dođemo, ali kao čekaćete pa kada dočekate.

< Poruku je uredio dunja RR -- 6.12.2018 18:42:08 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Pregledi u Tirsovoj
4.1.2019 9:13:18   
Misha i Ljisha
Ja cu siz dobiti. Salje nas oftalmolog u tisovu ili imd da odradimo Vep pregled. Bez ikakvog jasnog objasnjenja.  Jel neko to radio? Inace na izvestaju je napisala dioptrija +1 kolko sam ja shvatila. Drzim  malog kad buddm pri izvestaju napisacu

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Pregledi u Tirsovoj
4.1.2019 11:43:45   
Rosita
U Tirsovoj nema oftamolog! Imd ili Ocna klinika u Pasterovoj. Ne znam sta je to :(

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Pregledi u Tirsovoj
4.1.2019 13:55:15   
Misha i Ljisha
Vep pregled je kolko sam skapirala kao eeg glave s tim sto se posmatra samo deo mozga zaduzen z vid.mislim da moze i neurolog da vrsi vep ne mora oftalmolog. Oftalmolog cita nalaz

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Pregledi u Tirsovoj
4.1.2019 14:03:13   
mama Jo
Ljisho, a to ne moze u NS da se uradi?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Pregledi u Tirsovoj
26.1.2021 17:17:23   
dunja RR
Mame, da li neko zna, kakvo je sada stanje sa kotrolama / pregledima kod specijalista u Tiršovoj?
S bi trebao na redovnu kontrolu kod kardiologa.
Da li uopšte ići sada, i da li se zakazuje preko perdijatra u DZ? Toliko je puta menjano do sada, ja sam svaki put direktno pisala Tiršovoj i dobijala termine, jer kod pedijatra nikada termina nije bilo.

Ili da ga vodim privatno ako je u Tiršovoj haos, da nađem nekog kardiologa iz Tiršove, ako kojim slučajem radi privatno.


Razmišljam šta mi je činiti ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Pregledi u Tirsovoj
27.1.2021 13:48:22   
smeško
Dunja, zakazuje se preko dz. Mi bar jesmo. Samo sto je guzva, haos. Mi upravo cekamo kod nefrologa vec 4 sata.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Pregledi u Tirsovoj
1.4.2021 17:44:55   
dunja RR
Hvala Smeško, da tako je.

Izvukla nam dr termin, juče mi reče, i baš je ubola kada nismo u Bg, uzela sam par dana odmora, i ne odustajem od toga jer sam na ivici života od umora.
Namerno sam izabrala kraj aprila kada još nije gužva u Sokobanji, tako da ne želim da pomeram za maj, a ne bih ni mogla čak i da želim, jer je hotel u koji idemo tada već popunjen.
Videću direktno sa Tiršovom da pomerim, ili će propasti termin pa će nam dr zakazati ponovo, jer sada ne može dokle god važi trenutni uput.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Pregledi u Tirsovoj
1.4.2021 17:48:55   
dunja RR
A tako mi je krivo, jer su i dr i sestre divne i već mesec i po su tražile termin za nas. Ja sma mislila da su i zaboravile, kada mi juče dadoše uput, prvo se obradovah, pa kada videh datum, smorih se. Ispadoh nezahvalna, ali nadam se da znaju da nisam.
Jednostavno, ne mogu više, treba mi odmor i tačka.
Nadam se da ću uspeti da pomerim ili dobijem novi termin.

< Poruku je uredio dunja RR -- 1.4.2021 17:49:49 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Pregledi u Tirsovoj
1.4.2021 22:44:49   
mati
Suzi, nemoj da ti je krivo. Imaš i ti dušu, i hvala Bogu nije ništa strasno da bi moralo odmah.
Po meni je najpoatwnijw da zoveš i tražiš drugi termin, jer kad je već guzva, da ne propadne termin, da nekome zalažu. Ili možda samo da rotiraju. Ako nekome treba ranije pa vi posle.
Da ne mašim temu, piši mi u temi o Sokobanji kada idete, možda bi za vikend mogle da se vidimo...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Pregledi u Tirsovoj
1.4.2021 22:49:41   
vonavoj
Samo ti trazi novi termin,zovi Tirsovu direkt.

Vidis i ja bi mozda trebala da vodim J...isla je kod karsdiologa pre 3 godine..moeam da proverim da li je pisalo kontrola pre skole...i za M na 2 godine..pojma nemam..oboje imaju sum na srcu.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Pregledi u Tirsovoj
1.4.2021 22:53:27   
mati
Von, kod nas je bilo prvo na šest meseci, pa na godinu, i sada na tri godine. Stariji M je imao, zatvorilo se to, ali da se i dalje prati i ide na redovne kontrole.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Pregledi u Tirsovoj
2.4.2021 12:05:59   
dunja RR
Kod nas je od starta na 2 godine, bili smo do sada 3 puta (sa 2 meseca, sa 2god i sa 4 i po, kada sam bila trudna sećam se), i sada treba 4. put, tj negde u januaru nam je padalo 2 godine.

Probaću sada da ih dobijem telefonom.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Pregledi u Tirsovoj
5.4.2021 14:24:44   
dunja RR
Dobila ih jutros, posle nekih 100 poziva, ali ne, ne može da se pomeri. Čak neće/ne mogu ni da otkažu, već je jedino rešenje da nam istekne termin / uput, pa da nam dr da novi uput, jer ne može da dobije novi termin dokle god važi sadašnji uput. Ko zna kada će uspeti da dobije novi, ai šta da radim ..

< Poruku je uredio dunja RR -- 5.4.2021 14:25:03 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Pregledi u Tirsovoj
5.4.2021 14:26:45   
mati
Ja ne verujem u tu priču, bezobrazluk. Šta je problem da rotira dva zakazana pregleda.
Još pazi, da čekaš da istekne uput? Šest meseci jel???

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Pregledi u Tirsovoj
5.4.2021 14:30:15   
dunja RR
Nemam pojma, nama je termin za 2 nedelje, kada on istekne, dr može da nam da drugi valjda.
Mada u Tiršovoj tvrde da naša dr može i sada da otkaže taj naš termin i da nam novi, a naša dr mi je prošle nedelje rekla da ne može da otkaže.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Pregledi u Tirsovoj
5.4.2021 16:55:54   
smeško
Тирпов сама не сме да откаже термин све док не истекне, а педијатар би требало да може. Наш може.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Pregledi u Tirsovoj
5.4.2021 16:57:18   
smeško
Тиршова, извињавам се. И ја управо чекам упут за сутрашњу магнетну, па сам на опрезу да чујем прозивање. И одмах грешим.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Pregledi u Tirsovoj
5.4.2021 17:19:33   
mati
Aha... Ja mislila bas koliko traje uput da morate da čekate. Kod nas je drugačije malo, pa ne zameri. Mislim to sa uputima.
Suzi moraš nekome da budeš dosadna. Da im svaki dan skacea kako bi se neko udoatojio da te sasluša. Da je neko njihov našli bi termin u toku od odmah.
Smeško 🤗

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Pregledi u Tirsovoj
5.4.2021 19:35:11   
smeško
Мати, тамо је хаос. Нису чак ни нељубазни колико су преоптерећени.Цела Србија је тамо.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Pregledi u Tirsovoj
5.4.2021 19:40:40   
smeško
Ево, добих упут! Јеее. Надам се да је добар, јер су ми из Тиршове рекли телефоном да узмем плави, а др каже нема више плавог. Она обично даје упут за дневну болницу,..рекох:,,Немојте, молим Вас, дете ће ми опет плакати као прошлог пута. Сада сам му обећала да не остаје." Тамо дневна болница ради до 13h, а нама снимање почиње после 14h.

Видећемо сутра.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here