RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


tuzna29 -> RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat] (30.9.2015 10:01:41)


IZVORNA PORUKA: BubaBubica

Ja nemam još simptome po kojima bih zaključila da sam trudna, ipak prerano je, jedino me krsta bole što može biti znak, tako mi je bilo i u prošloj trudnoći, ali čekamo. Brzo će 10 dana [sm=smiley36.gif]


Divim ti se draga, tebi ce brzo proci 10 a ja ne mogu da sacekam 2 dana do petka bila bih potpuno sigurna da nisam al me zbunilo sve ovo sto se desava ove nedelje ne mogu da docekam taj petak :)




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat] (30.9.2015 11:03:03)

Hehehe čekaj da se i meni približi, i ja ću pucati od nestrpljenja [sm=jezicek.gif] I sad me uhvati na trenutke ali moram da ohladim glavu, pogotovo što se plašim da bi tako blokirala da se beba zakači, pa se trudim da smanjim doživljaj hahaha, samo danas sam opet primetila raztegljiv sekret, ali samo na toalet papiru, a veš mokar ko da sam se upiškila [sm=smiley29.gif] ko će ga znati više.




tuzna29 -> RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat] (30.9.2015 19:18:11)

Drage ja sam nocas totalno sebana napistam dragog sve ovo utice lose na mene shvatila sam da mnogo lose utice da je mnogo negativan, misli samo na sebe nista mu bitno malo pokaze srecu i onda opet ma bas me briga ja sam kriva za sve sto ne mogu da zatrudnim i sacuvam trudnocu , nemam podrsku bas sam sjebana al mogu ja sama ako me bema da znate sta je u slucaju da je trudnoca sama cu brinuti za svoje dete javicu vam kad saznam, hvala vam puno svima od vas sam imala podrsku koju nisam imala kod kuce :***




borica -> RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat] (30.9.2015 19:40:19)

Tuzna nemoj da donosis nagle odluke.Malo se smiri, bice to sve u redu. Izgleda je danas inace cudan dan za vecinu bio.[sm=smiley31.gif]




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat] (30.9.2015 22:35:26)

Tužna, potpuno te razumem, a i dobro znam kakvu podršku daje muž [sm=smiley36.gif] mi smo u svakoj trudnoći pred razvodom koliko sam besna na njega, a nikad se ne razvedemo. Primećujem kad počnem da pričam šta me muči, on kao da mu je neprijatno, nema šta da kaže, pa se ja razočaram i tako, bolje da se izjadam ovde, nama ženama koje me razumeju a za muža ostavljam druge teme. Jednostavno postoje takvi muškarci koji ne znaju kako da se postave.

Ja sam danas jela ko odvaljena a i dalje sam gladna. Ne znam šta da jedem više, ništa mi se ne jede a gladna sam [sm=smiley13.gif]
Odoh ja na spavanje, laku noć [sm=smiley31.gif]




dijana1* -> RE: Čekamo II crtice 09/15 [chat] (30.9.2015 22:46:36)

Drage moje nova tema[sm=smiley1.gif]
Klik




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]