RE: Kada je bitnije sve osim zdravlja deteta (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


choopa choops -> RE: Kada je bitnije sve osim zdravlja deteta (19.9.2015 16:19:21)

O mače malo...Užasne slike[sm=smiley13.gif], mogu da zamislim kako vam je bilo uživo to da gledate a ne možete da joj pomognete [sm=smiley13.gif]. Najgore je prošlo (Valjda); nadam se da će se sve sredit kako treba.[sm=pikapoka1.gif]




dijana1* -> RE: Kada je bitnije sve osim zdravlja deteta (19.9.2015 16:33:21)

Iskreno sve sam procitala, ali sam videla samo prve 2 slike... trudna sam i od bola, besa, tuge me je sve u momentu zabolelo tako da nisam mogla da gledam dalje.[sm=smiley19.gif]
Draga moja zelim vam brz oporavak, da malecka sto pre ozdravi i da uziva u svojim.bebecim danima. Veliki poljubac za malu dusicu.
I dalje ne mogu da shvatim te monstrume od ljudi koji su ovo videli uzivo i nisu odmah reagovali i poslali vas za Bg[sm=hudicek1.gif] zalosno gde zivimo[sm=smiley19.gif]





Baffy -> RE: Kada je bitnije sve osim zdravlja deteta (19.9.2015 17:11:12)

Ja sam od stresa dobila 11 dana ranije uz uzasne bolove... Necu stati, teram dalje... Hocu da se sve istera... Hocu da znam sta je bilo detetu u Knjazevcu kako ne postoje nalazi..
Isto tako se nadam da ce biti rutinska kontrola i da je gotovo sa njenim patnjama!




SunFlower -> RE: Kada je bitnije sve osim zdravlja deteta (19.9.2015 21:41:09)

srce maleno, ja ne znam gde ce dusa tim "doktorima" koji znaju koliko to prvenstveno boli a onda sve ostalo, tako malu bebicu. Stoka[sm=hudicek1.gif] Drago mi je da se sve dobro zavrsilo.




Ana RR -> RE: Kada je bitnije sve osim zdravlja deteta (19.9.2015 23:22:17)

Duša malena...




Azra_ -> RE: Kada je bitnije sve osim zdravlja deteta (21.9.2015 0:34:37)

Baffy, nadam se da je svemu kraj. Sada je druga beba. Vidi se i lepa boja lica, i živahne okice!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]