RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


pngpme -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (27.10.2015 7:42:03)

Ne znam hoću li izdržati. Radoznala sam, a pogotovo sad. [sm=zmeden.gif]




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (27.10.2015 8:23:50)

Moraš izdržati. Ja tri meseca za redom sam pravila testove pre očekivane [sm=hudicek1.gif] i samo prvi put mi je bio pozitivan i posle i dobila, ni to me nije naučilo pa sam nastavila raditi, i svaki put negativan, i ništa mi nije olakšalo, posle sumnja da li sam ipak rano uradila a jesam trudna i tako u nedogled. Ovaj mesec sam zacrtala sebi da neću i tačka. Neka kasni pa ću na kraju otići ginekologu. Ako bude uopšte kasnilo.
Nešto mi se povećala jedna dojka i boli me, baš onako kao kad imam mleka. I svrbi me i boli i topla je i teška. I očima se vidi koliko je otežala i nabubrila pa je niže od ove što nije. [sm=zmeden.gif] Ako ne prođe ili nastavi ovako, posetiću ginekologa da vidim šta je u pitanju. Baš bezveze. Razmišljam da je nisam možda nažuljala kad sam spavala ali nemam pojma.




pngpme -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (27.10.2015 21:11:53)

Ja se sve plašim da tumačim simptome jer iz glave sigurno ide pola kad je neko opterećen pravljenjem bebe, kao što sam ja ovih dana.




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (27.10.2015 21:29:25)

Ma ovo što ja imam nije umišljanje nikako, morala sam kupus stavljati, moguće da sam prehladila dojku jer sam ovih dana izlazila napolje u majici na bretele [sm=zz_unsure.gif] Doduše boli me i druga dojka ali nema vreline u njoj. I čudno mi je što sada imam bubuljice one bolne koje mi izađu pred samu [sm=hudicek1.gif] a sad još 9 dana do [sm=hudicek1.gif]. A tek što sam nervoznaaaa [sm=zz_banghead.gif] Imam i puno posla tako da nemam vremena da mislim o bilo čemu, umorna sam kao pas, odoh da legnem. Kuckamo se crtice [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif]




pngpme -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (27.10.2015 22:06:38)

Ma ne mislim za tebe to... Ne znam zašto ti ne odgovorih za tvoje simptome, mislim da je zato što sam ja uvijek pozitivna kad su bebe u pitanju pa sam uvijek to je to! Trudna si! I onda to bude ponekad iritantno. A kad sam ja u pitanju plašim se da tumačim simptome, počela sam strašno da se tripujem. Heeej, trebalo bi da nedobijem dan posle tebe... Zajedno čekamo, nadam se da ćemo se načekati skoro god.dana...




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (28.10.2015 9:04:53)

Ja bi trebala NE dobiti 6 novembra. Ne znam ,za simptome je još rano da bi sa sigurnošću rekla da li jesam ili nisam trudna, samo znam da su me počeli grudi boleti i dobivati napade besa već posle 5 dana od ovulacije, tako da sve je moguće. Imam posla, sad moram da idem, čujemo se kasnije [sm=smiley31.gif] Koje ti simptome imaš?




Ivanka 75 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (28.10.2015 16:02:28)

Ja ne bi trebala dobiti danas-sutra.... Sudeci po cudnom osecaju u stomaku, stiže svakog trena, spremna sam za doček [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (28.10.2015 16:08:35)

Ivanka mislim da ćemo ti i ja vući jedna drugu [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (28.10.2015 16:11:51)

Samo da izvučemo do kraja [sm=smiley36.gif]




Ella2407 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (28.10.2015 17:47:54)

I ja trebam NE dobiti 7-8
Pokusavam ne razmisljati toliko ovaj mjesec [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (28.10.2015 18:39:02)

I ja pokušavam da zaboravim na sve ovo, zato i ne pišem puno. Okupiram mozak obavezama i za sada mi uspeva.




vocicana -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (28.10.2015 18:49:22)

Zenskice, oseca se napetost u redovima koje ste iskucale. Bas!
Samo polako I doci ce [sm=rozacrtici.gif], nema razloga da se to nervirate, bar je vecina vas to prosla jednom najmanje. Znate da mislim na svaku, jako vas [sm=smiley31.gif], bice bice....




pngpme -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (28.10.2015 19:39:24)

Od ovulacije me boli jajnik svakog bogovetnog dana. Grudi me bole, bole, bole. Idem u WC mnogo češće, sekret nemam ali tokom odnosa je skroz drugačija... tekstura sekreta. :) Dakle drugačija nego inače - ikad. I svi ovi simptomi su normalni u toku ciklusa, ali nikad kao sad, ne u ovoj mjeri. Sto posto su neke bakterije ili bolešćine ili ide sve iz glave. Neću ni da mislim da je [sm=duda.gif] jer me je strah razočaranja.




pngpme -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (28.10.2015 19:47:58)

Ne od ovulacije, nego od perioda kada je bila ovulacija pa do sad...[sm=zmeden.gif]




BubaBubica -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (28.10.2015 20:41:47)

Dobri su simptomi, u suštini to je to, isti kao PMS samo dosta jači, ja sam imala osećaj da me strašno drma PMS toliko da mi se plakalo i želela sam da nisam žensko [sm=smiley36.gif] Ja sada nemam nešto simptome, nervozna sam ali to je normalno za mene, zabrinula me je ova dojka, još uvek je topla ali nije više tvrda tako, boli me više od druge a ova druga me boli samo sa strane. Ovo ne bih rekla da je pokazatelj moguće trudnoće. Videću kako će se dalje razvijati situacija. Ovako me bocne jajnik svremena na vreme ali ništa neobično.




pngpme -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (28.10.2015 22:02:17)

Opusti se, opusti se... Ma nema sanse. Čovjek samo razmišlja - aha, boli me ovo, osjećam ono, da nije možda... Kada bi period neizvjesnosti malo kraće trajao, to bi bilo super...




wivern -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (29.10.2015 10:32:38)

Gde ste vrednice.
Ma nista meni to sa simptomima nije merodavno. Svi simptomi isti kao i u pms-u. Ja u sve tri trudnoce nisam imala ni jedan drugaciji simptom od pms-a.
Nego zenskaci deli se super nagrada na RR ja je dobila prosli mesec, za poboljsavanje kvaliteta jajne celije. Ivanka to je dobro za tebe i mene jer sto bi rekao ginekolog koji mi je radio vto "koliko vi ono imate godina..aha, pa znate toliko imaju i vase jajne celije i nisu bas u cvetu mladosti" [sm=smiley36.gif]
Ne kazem ja da smo mi matore, pa taman posla [sm=jezicek.gif]




AnaAna1 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (29.10.2015 11:12:37)

Mi smo kao bili vredni ali bez nekog ocekivanja zbog loseg spermograma, pa mozda bas sas ubodemo kad ne ocekujemo ni malo [sm=smiley36.gif]

Ja sutra idem kod gin.na redovan godisnji pregled i da usput prvi put u zivotu uradim i ureo,mikroplazmu i hlamidiju, cisto da budem mirna, mada nisam imala gde da pokupim to ali ajde da ne kazem da nisam uradila :) od viska glava ne boli, samo novcanik [sm=smiley36.gif]

Jedno pitanjce, jel egg sekret znaci ovulaciju tog dana ili najavljuje da ce da dodje za dan,dva?




Sensa86 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (29.10.2015 13:31:03)

Evo i mene posle 100 god da kukam malo. Nisam mogla da izdrzim i uradim test 3 dana pre ocekivane [sm=hudicek1.gif] i pokazao je negativno,posle nekih sat-dva ja krenula da ga bacim i ono vidi se bleda linija. Ja pomislim verovatno je ona famozna evaporacijska crta. Kupim juce novi test i uradim opet ujutro,ponovo neg u stvari videla se neka bela linija i ja opet pogledam posle 2-3h i on isto ima svetlu liniju. Sad stvarno mislim da sam luda i da li je moguce da me ovako testovi zezaju. [sm=zmeden.gif] Jel neko imao slicna iskustva sa "odstajalim" testovima?




pngpme -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (29.10.2015 14:28:14)

Eto, ni ja nešto ne vjerujem u simptome, ali sad je došlo do toga da ili ludim ili se nešto stvarno dešava. Bole me krsta kao prvi dan kad dobijem, a za 7 dana (ne)očekujem menstruaciju. Nikad me ne bole ovako mimo [sm=hudicek1.gif]. Možda su bubrezi, ali sad stvarno ne mislim da me mozak vara. Bole jajnici, bole krsta, kao prvi dan [sm=hudicek1.gif]. Moguće je još i da mi se ciklus poremetio pa da dobijem 7 dana ranije, mada mi se to nikad nije desilo.




pngpme -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (29.10.2015 14:30:06)

Ja ne razumijem kako bijela linija kad je test bijel sam po sebi? Svaka linija u polju gdje očitava trudnoću bi trebalo da bude [sm=duda.gif], a ne može da ne bude rozikasta, ali ja nemam iskustvo da bih mogla da kažem šta i kako, samo teorijsko znanje. [sm=smiley1.gif]




Ivanka 75 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (29.10.2015 14:36:57)

Ako se druga crta ne pojavi odmah, posle nekoliko sekundi, nema trudnoce. Ja sam radila 10 dana posle ovulacije i crta se pija ila posle10ak sekundi, bledo roze ali je bila tu. Uradi ponovo kad ti bude kasio ciklus.




emicaa -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (29.10.2015 15:28:08)

Meni danas kasni sedmi dan,ako u narednih sedam dana ne dobijem uradiću još jedan test.




eca89 -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (29.10.2015 15:36:59)

Wauuuu, Emice [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif], kad si radila test nisam upućena? Navijam da su[sm=rozacrtici.gif]!




vocicana -> RE: Čekamo II crtice 10/15 [chat] (29.10.2015 15:45:53)

Ijao Emice, pa ti si divna! Navijam [sm=bravo.gif], javljaj javljaj sta se desava.
Ostale, budite vredne!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>