|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sobno cvece
5.5.2019 19:46:08   
Ivanka 75


user posted image
Pitanjce... 
Imam ovaj Anturijum vec godinu dana, divno cveta, ali mi se cini da mu je potrebna veca saksija. 
Sta vi mislite? 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Sobno cvece
5.5.2019 19:47:07   
Ivanka 75
Olga, sta bi sa Bendzijem?


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Sobno cvece
5.5.2019 20:00:18   
Ivanka 75


user posted image
Meni su dva Bendzija uginula jos davno, ovog sam grančicu ćapila od kumine mame i evo ga 😊

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Sobno cvece
5.5.2019 20:04:46   
Ivanka 75
Obozavam cvece, spasavam i ono sto je na pola koraka od umiranja, osim Bendzija, sve sam uspela da spasem.
Spatifilum mi smrzo pre 4 god, ostao jedan list, sad ima 100ak listova i prvi put je cvetao ovo prolece. 
Yucca mi isto smrzla pa sam isekla tri grane i primile su se, a iz onog stabla sto je ostalo u saksiji nikle 3 grane iz korena. 😊
Mnogo sam ponosna 😊

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 5.5.2019 20:10:43 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Sobno cvece
5.5.2019 20:27:30   
kamičak
Ni moj Bendzamin nije preziveo, a bas sam se borila. Oset_ljiv je jako na temperaturne promene.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Sobno cvece
5.5.2019 21:09:44   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: kamičak

Ni moj Bendzamin nije preziveo, a bas sam se borila. Oset__ljiv je jako na temperaturne promene.



😔
Ja mnogo volim Bendzamine, ona dva sto su propala bukvalno u 10 dana su opali listovi i gotovo. Kad smo se vrstili s mora nijednog lista nisu imali. 
Da se to sada desava verovatno bi ih presadila, stavila koren da stoji u vodi neko vreme dok se ne oporavi, potkresala grane i cekala.. To bi verovatno upalilo. 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Sobno cvece
5.5.2019 21:13:28   
kamičak
Ivanka, sve sam to probala :( Nisam posle tog peha nista gajila.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Sobno cvece
5.5.2019 21:19:47   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: kamičak

Ivanka, sve sam to probala :( Nisam posle tog peha nista gajila.



Znaci nije im bilo spasa... 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Sobno cvece
5.5.2019 21:20:21   
Filadendronka
Nema smisla da ne napišem nesto u temi kad sam vec FILADENDRONka "😂😂😂

Ivanka, divno ti je cvece, bas mi se dopada. Kod mene trenutno nikad manje biljaka. Orhideja mi je jedino u cvetu trenutno, 

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Sobno cvece
5.5.2019 21:37:16   
Ivanka 75
Pisi Fili, pisi 😊
Hvala ❤️ 
Obozavam sve sto se zeleni 👍
Trenutno imam 6 saksija u dnevnoj, plus orhideju koja se nesto muči. 
U trpezariji jos 2 saksije a na terasi 12. Uglavnom rasadjujem ono sto je omalilo u saksijama pa zato ima dosta duplog cveca. 
Parica mi bila skoro metar u sirinu pa sam je isekla, pustila dosta mladih grana, i opet treba da je isecem. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Sobno cvece
5.5.2019 21:48:27   
Filadendronka
Ne pominji mi paricu, ukradose mi je sa sve ukrasnom saksijom koju sam nasledila od pokojne svekrve. 😥 Orhideji opalo par cvetova, ne voli ona ove promene vremena. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Sobno cvece
5.5.2019 21:53:39   
Filadendronka
Da ne znate slučajno zasto bromelija nece da cveta? Klasala je odavno, ali nikako da razvije cvet. 


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Sobno cvece
5.5.2019 22:18:18   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Da ne znate slučajno zasto bromelija nece da cveta? Klasala je odavno, ali nikako da razvije cvet. 





Jel ti cvetala prosle godine? 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Sobno cvece
5.5.2019 23:36:09   
Filadendronka
Dobila sam je pre par meseci tako da ne znam. A ako se ne varam one jednom cvetaju i posle se rasadjuju. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Sobno cvece
6.5.2019 0:25:54   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Dobila sam je pre par meseci tako da ne znam. A ako se ne varam one jednom cvetaju i posle se rasadjuju. 



Zato te i pitam, i ja sam tako cula. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Sobno cvece
6.5.2019 7:29:48   
Filadendronka
Ma cim ima klas trebalo bi da krenu cvetovi, ne znam zasto nece i sta pogresno radim. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Sobno cvece
6.5.2019 7:57:58   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Ma cim ima klas trebalo bi da krenu cvetovi, ne znam zasto nece i sta pogresno radim. 



Fili, procitaj ovaj clanak, mozda pomogne.

Bromelija


< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 6.5.2019 8:00:45 >

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Sobno cvece
6.5.2019 8:41:09   
Filadendronka
Hvala, bas sam procitala par tekstova na pre nego sto sam pisala ovde. Jedino je ne orosavam i nisam krenula sa prihranom. Mozda je prosto ne odgovara prostor, mada videcu kad je malo prihranim. Koje sobno cvece vam se pokazalo kao lako za odrzavanje? Obozavam orhideje, ali bas su zahtevne.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Sobno cvece
6.5.2019 13:38:17   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Olga, sta bi sa Bendzijem?



Preživeo je Bendži al je jaaadan. Posekla sam sve suvo i on je mučenik pustio neke listiće, ko metla je ofucan ali živ i štrkljav. Još ga nisam iznela napolje, kad se sredi ovaj maj onda ću. Valjda će se srediti. Zamisli kakav je kad ne smem za pelcer da mu uzmem grančicu user posted image
Al živ je!

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Sobno cvece
6.5.2019 13:59:01   
Ivanka 75
Sigurno mu treba vremena da se oporavi, kad ga dohvati sunce ima da se rasiri! 

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Sobno cvece
8.5.2019 9:25:50   
Filadendronka
Neki saveti iz prakse kako je najbolje negovati orhideju? Ono sto provereno deluje kad biljka dugo miruje i nikako da cveta jeste promena temperature i nivoa svetlosti. U praksi to znaci ubaciti je u ormar na pet dana i nakon toga bi trebalo da krene formiranje cvetne drske. Ovo naravno vazi za zdravu biljku koja dugo nije cvetala. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Sobno cvece
8.5.2019 9:55:32   
Ivanka 75


user posted image
Moja tuzna orhideja
Pitah u nekoj grupi na fb stada joj radim pa mi rekoseda ocistim koren i ubacim u vodu
Tsmodam citala da zeleni caj i od vrbe prijaju orhidejama. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Sobno cvece
8.5.2019 13:14:03   
Filadendronka
Znam da je kora od banane bas hranljiva za sobno cvece, ali ne znam da li bi orhideji prijala. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Sobno cvece
8.5.2019 13:17:48   
Ivanka 75
Ne pominju tamo u grupi kore od banane.
A divne orhideje zene imaju. I retke vrste im opstaju. Znaju sa njima. 

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Sobno cvece
8.5.2019 13:20:14   
Ivanka 75
Ne sme gornji deo koji one zovu krunica da bude ni u zemlji ni u vodi inace trune. Valja orosavati orhideju ali da se voda ne zadrzava izmedju listova jer opet trune.
Kad se odsece suva grana staviti posuti cimetom da spreci infekciju. 
Trule korenove ostraniti, svući ono trulo da ostanu samo žilice. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here