|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sobno cvece
25.10.2009 18:18:32   
Anoniman
user posted image


evo i moje palmice ... user posted image

(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Sobno cvece
25.10.2009 18:49:52   
Shishica
To ti je Dragacena Marginata (tako se izgovara, ne znam sad kako se pise) i ako se krajevi suse to obicno znaci da je suv vazduh. Ne sme bas pored radijatora (mada nekad ni nemas gde drugde) i orosavaj jedno tri ili cetiri puta nedeljno, neku dobru prskalicu nadjes sto sitno prska, pa iz daleka je orosavas.. Meni je bila super pumpica od glis k. za kosu, ali mi tata uzeo, presekao i tamo sad nesto sa rakijom radi, meri i sta ja znam.. ode moja super prskalica user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Sobno cvece
25.10.2009 18:57:09   
magnetic
Ah da i saksija pored cveca mora da mi bude neka keramicka extra i da se uklapa u sobu

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Sobno cvece
25.10.2009 18:59:58   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica

To ti je Dragacena Marginata (tako se izgovara, ne znam sad kako se pise) i ako se krajevi suse to obicno znaci da je suv vazduh. Ne sme bas pored radijatora (mada nekad ni nemas gde drugde) i orosavaj jedno tri ili cetiri puta nedeljno, neku dobru prskalicu nadjes sto sitno prska, pa iz daleka je orosavas.. Meni je bila super pumpica od glis k. za kosu, ali mi tata uzeo, presekao i tamo sad nesto sa rakijom radi, meri i sta ja znam.. ode moja super prskalica user posted image


user posted image pametan čovek! user posted image

e vidiš počinju da se suše krajevi-tek sam sada primetila!user posted image ne držim je pored peći, baš je daleko od nje...
zalijem je 1 nedeljno i to je to.. znači moram i da je prskam,a?user posted image
joj, doneli mi gosti neko sobno cveće, skroz je neobično, ima čudan crveni cvet.. ne znam kako se zove..
slikaću pa ću postaviti sličicu...user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Sobno cvece
25.10.2009 19:02:08   
Shishica
Aj mozda znam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Sobno cvece
25.10.2009 19:12:49   
Ana RR
Moja svkrva ima oooogrooomnu božićnu zvezdu, prelepa je kad se zacrveni user posted image

Ja imam jedino bendžamina, koji očigledno ne želi da poraste user posted image a svekrvin bendžamin i božićna zvezda stoje na međuspratu kod svetlarnika i fantastično izgledaju, mog bendžu gde god staviš-ništa user posted image šmrc..


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Sobno cvece
25.10.2009 19:23:53   
Anoniman
user posted image




(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Sobno cvece
25.10.2009 19:52:19   
Shishica
Anthurium

http://www.svetbiljaka.com/Forums/viewtopic/t=643/postdays=0/postorder=asc/start=345.html

Nece da mi sredi link! user posted image Tu imas nekoliko stranica o njemu user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Sobno cvece
25.10.2009 19:57:47   
Anoniman

hvala draga!

evo sad sam malo zvirnula..postoji i roza cvet, baš je lep..lepši od crvenog..bože, al* sam halava...user posted image

problem je što ne znam gde da ga smestim...user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Sobno cvece
25.10.2009 20:01:40   
Shishica
Eeee uvek je problem mesto.. I ja bi od celog malog dzeparca kupovala samo cvece, ali nemam gde da drzim.. mozda cu imati kad se preselim..i sredimo stan..

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Sobno cvece
25.10.2009 20:13:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Shishica

Eeee uvek je problem mesto.. I ja bi od celog malog dzeparca kupovala samo cvece, ali nemam gde da drzim.. mozda cu imati kad se preselim..i sredimo stan..


sve to dođe na svoje draga, veruj mi...user posted image

(odgovor članu Shishica)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Sobno cvece
26.10.2009 10:04:44   
Anoniman
Iz teme Cveće u saksiji:

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Ovo je moja cvećka (što se sama pelcovala)...

Inače noću podigne lišće, a danju, kada ima sunca, spusti ga skroz. Morala sam da je odmaknem od zida, jer je šuškala, pa sam stalno imala utisak da se neko šunja po kući. user posted image

user posted image


(odgovor članu magnetic)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Sobno cvece
26.10.2009 10:15:45   
Lu
Ja ne volim sobne biljke,kod mene to ne može preživjeti,zimi je prevruće jer se volimo se raskomotitiuser posted image
Kupim ponekad onu Božićnu zvijezdu koja nam trajemalo do iza N.Godineuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Sobno cvece
26.10.2009 10:18:01   
afrodita
Zasto ova tema nije u:
od cvetica do salaticeuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Sobno cvece
26.10.2009 10:20:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Ja ne volim sobne biljke,kod mene to ne može preživjeti,zimi je prevruće jer se volimo se raskomotitiuser posted image
Kupim ponekad onu Božićnu zvijezdu koja nam trajemalo do iza N.Godineuser posted image


i ja imam taj problem.ali volim sobno cveće  .imam utisak da je biljkama pretoplo u kući.. user posted image
nego, jel ih neko od  vas drži u sobi u kojoj spava?
kod mene je  ona palmica u spavaćoj... nemam gde da je držim osim tamo...

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Sobno cvece
26.10.2009 10:23:35   
Anoniman
Biće sređeno afro.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Sobno cvece
26.10.2009 14:48:44   
Kleopatra
user posted image



I ja imam ovu palmicu i mnogo je volim,meni stoji pored radijatora ali joj nisu pozuteli krajevi


_____________________________

Sreca prati hrabre!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Sobno cvece
26.10.2009 17:34:47   
Anoniman
user posted image

evo, ja se ponovila danas! user posted image

(odgovor članu Kleopatra)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Sobno cvece
26.10.2009 18:18:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Kleopatra

user posted image



I ja imam ovu palmicu i mnogo je volim,meni stoji pored radijatora ali joj nisu pozuteli krajevi




mojoj su tek krenuli, maaalkice...user posted image počela sam sa orošavanjem, nadam se da će doći sebi...

(odgovor članu Kleopatra)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Sobno cvece
6.12.2009 19:40:24   
Markovicka
Mi imamo pet saksija sobnog cveca, od toga su dva poveca, a stan ima svega 30 kvadrata. Jako volimo cvece ali sve nesto mislim u poslednje vreme da izbacim koje jer ipak dolazi beba, mozda nije zdravo? Zna li neko o tome nesto. Ja jedino znam da stvara dodaatnu vlagu, cula sam da prociscava vazduh, ali mozda emituje i neke otrovne gasove???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Sobno cvece
6.12.2009 19:43:13   
magnetic
Ja sam isto cula da ne valja imati mnogo cveca tamo gde boravi beba,tako da ce i naseg dosta biti poklonjeno

_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Markovicka)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Sobno cvece
6.12.2009 20:35:37   
gina
Imam jednu baš veliku dracenu i veliku palmu u dnevnoj sobi. Nedavno je uletela još jedna manja cikas palma. Dnevna soba je dovoljno velika da prihvati ove velike biljke. Ne vidim zašto bi biljke koje nemaju cvet smetale bebama user posted image user posted image user posted image ... Mojim biljkama više smetaju bebe koje ih stalno čupaju user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Sobno cvece
6.12.2009 21:39:31   
sneza24
Mi imamo 58 saksija cveca.user posted image

(odgovor članu gina)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Sobno cvece
6.12.2009 21:44:16   
buhla
ja imam oko 20ak saksija, lozu tri vrste, isusov venac, difenbahiju, drvo zivota, aloju...

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Sobno cvece
12.1.2010 17:41:23   
Anoniman
... kupila sam danas novu biljčicu user posted image

Euphorbia lactea

...sa sve vevericom
user posted image

(uvek kupim neku zezanciju da zabodem u zemlju)

user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here