Rivotril u trudnoci. Da ili ne?! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Icko87 -> Rivotril u trudnoci. Da ili ne?! (27.10.2015 15:26:20)

Drage moje trudnice, nije me bilo neko vreme, vidim da se lepo druzite i da ste mi bile vredne[sm=bravo.gif] Zanima me da li je neka od vas imala tj. ima iskustva sa lekovima tokom trudnoce, tacnije sa rivotrilom??? Ja ga pijem godinama unazad, zbog anksioznosti i panicnih napada, a takodje sam i zaleceni politoksikoman(bivsi uzivalac opijata, alkohola i benzodiazepina). Trenutna kolicina rivotrila koju pijem se krece izmedju 1, 5 do 2 mg dnevno, tj. jedna tableta najvise. To je do sada najmanja doza koju sam pila, toliko sam uspela da smanjim samo. Pokusam ja da ne pijem tablete, ali me uhvati takav panicni napad da mi se cini da cu se srusiti, imam kosmare, glavobolje, bukvalno se bojim da izadjem napolje [sm=smiley19.gif] Pricala sam sa ginekologom, on mi je rekao da zna zene koje su pile i vecu dozu pa je plod bio ok, ali naravno to ne mora da znaci da cu tako i ja proci i da smanjim tablete koliko god mogu.I da je naravno pitanje, koliko ko moze da ostavi lekove.. Besna sam jako na sebe, jer nikada sebi ne bi oprostila da se dete rodi sa nekom anomalijom zbog mene. Inace, trudnoca napreduje sasvim ok, plod se razvija dobro, hvala Bogu. Ahhh, ako neka ima slicno iskustvo, zaista bi mi znacio svaki savet.. Pozzic [sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif]




jecapereca1985 -> RE: Rivotril u trudnoci. Da ili ne?! (1.11.2017 16:43:43)

Pozdrav.....zanima me da li je neko imao iskustva sa rivotrilom u trudnoci?
Pozdrav svima




Srecko47E -> RE: Rivotril u trudnoci. Da ili ne?! (8.11.2017 22:26:02)

Meni je bio izbacen.Posavetuj se sa doktorom koji ti vodi trudnocu




MamaNecaVo -> RE: Rivotril u trudnoci. Da ili ne?! (13.11.2017 12:17:43)

Ne.




Stranica: [1]