Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (31.10.2015 23:10:58)

Kompanija Candy Universe će u novembru mesecu nagraditi najvrednijeg Ringerajinog forumaša paketom od 1 kg. bombona sastavljenih od gumenih žaba, zmija i meda, pa u kombinaciji sa karamelama, dražejama i čokoladnim desertima!

Informaciju o dobitniku - najvrednijem forumašu, tj. korisniku koji u novembru bude napisao najviše postova objavićemo početkom decembra u ovoj temi. Brojanje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera. Da bi ste konkurisali za ovaj slatki, ukusni, preukusni paket, najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja (1.11. do 30.11.2015) napišete što veći broj postova na forumu. Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi u okviru koje su napisani! Svi postovi koji ne budu smisleni, tj. budu napisani samo sa ciljem dobijanja nagrade, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Takođe podrazumeva se da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Paket bombona će biti poslat dobitniku (adresa u Srbiji) o trošku sponzora. Dobitnik je dužan da svoje podatke (ime, prezime, adresa, broj telefona) pošalje na adresu info@ringeraja.rs najkasnije do 5.12.2015., u protivnom, nagrada će biti prosleđena sledećem korisniku prema broju objavljenih postova.
Tokom trajanja kampanje svaki korisnik samo jednom može osvojiti nagradu.

Do proglašenja dobitnika, birajte svoje omiljene Candy Universe slatkiše kao i do sada, u ovoj temi!



Za sve one koji vole slatkiše, svih oblika i veličina, boja i ukusa... ovo je prava tema!
A Candy Universe slatkiše ste sigurno primetili šetajući se u nekom od tržnih centara! Da, da, to su upravo one vesele, šarene bombone, katamele, čokoladne praline... od koji svaku možete da kupite po jednu, i dobijete pravu eksploziju radosti za čula...

[img]http://www.dodaj.rs/f/30/eq/4Qvs1LVm/art3096.jpg[/img]


Otkrijte zašto su Candy Universe najlepši slatkiši u Srbiji!

www.candyuniverse.rs
www.facebook.com/CandyUniverseBelgrade





Ana RR -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (31.10.2015 23:24:31)

Mmmnjam, njam [sm=bravo.gif]




zeka peka -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (1.11.2015 22:16:41)

ko ce ovaj mesec da se sladi[sm=darilo.gif]




Yellena008 -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (8.11.2015 21:23:03)

Jao kako bi bilo lepo dobiti kilogram bombonica....[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




vocicana -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (8.11.2015 21:29:52)

Veruj jako lepo, da su mi malo blize igde, da se slatko zasladim kada se jako zazelim slatkisa, ali ovde ovako jedina je sansa da se nadam da dobijem. Mnogo su lude I ukusne bombonice!!!! Svega ima




dijana1* -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (8.11.2015 21:33:30)

Voci samo pisi i budi aktivna , mozda i osvojis[sm=bravo.gif]




vonavoj -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (8.11.2015 21:35:10)

Divna nagrada! Ali tesko da mogu toliko da se aktiviram!




wivern -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (8.11.2015 21:40:41)

Nagrada je F E N O M E N A L N A , mm i ja se odvalili od bombona. Ne zna se koje su lepse [sm=bravo.gif]




MAMAMAJ -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (8.11.2015 23:46:04)

Mislim da bih sad pola kila smazala u cugu... [sm=smiley36.gif]
Ah, trudnoća... [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (20.11.2015 7:28:00)

Ja sam citala na njihovom sajtu da oni imaju slatkise bez glutena i secera.koji su to slatkisi,zna li ko?i sta koriste umesto secera?




marketing RR -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (23.11.2015 11:47:44)

Branki proverićemo pa javljamo!




Modessty -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (23.11.2015 11:59:33)

jao slatkišiiii a ja kao sve oću na dijetu al mi se ne da! [sm=smiley36.gif]




marketing RR -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (23.11.2015 12:00:21)

Birajte 10 ukusa za novembar [sm=bravo.gif]


Kiseli mini štapići u četri boje
Pomfrit
Šarene pertle
XXL Žabe
Voćni žele
Licorice Mix
Voćne žvake
Kupine i maline
Šareni Kolutići Mix
Narandžina Kora U Mlečnoj Čokoladi
Suvo Grožđe U Mlečnoj Čokoladi
Lešnik u crnoj čokoladi
Kafa u mlečnoj čokoladi
Irish cream korpice
Jagoda korpice
Rum kuglice
Karamela čokolada
Prženi, ušećereni badem
Zubi
Boe gumene zmije




Modessty -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (23.11.2015 12:09:00)


Pomfrit
Šarene pertle
Voćni žele
Kupine i maline
Šareni Kolutići Mix
Narandžina Kora U Mlečnoj Čokoladi
Suvo Grožđe U Mlečnoj Čokoladi
Lešnik u crnoj čokoladi
Karamela čokolada
Prženi, ušećereni badem




Trcosava -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (23.11.2015 12:36:21)

Evo mojih deset ukusa

Šarene pertle
Voćni žele
Licorice Mix
Kupine i maline
Lešnik u crnoj čokoladi
Kafa u mlečnoj čokoladi
Irish cream korpice
Jagoda korpice
Rum kuglice
Karamela čokolada

Branki, kad odeš na sajt i kad otvoriš proizvod - ispod njega piše bez glutena (recimo zubi)




nikiteki -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (23.11.2015 15:48:47)

Šarene pertle
XXL Žabe
Voćni žele
Licorice Mix
Voćne žvake
Kupine i maline
Šareni Kolutići Mix
Narandžina Kora U Mlečnoj Čokoladi
Lešnik u crnoj čokoladi
Irish cream




branki* -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (23.11.2015 15:54:30)

Marketing,hvala!
Hvala i tebi,trco!
Mislim,slatkisi koji su ukusni,a da ne sadrze secer i gluten[sm=bravo.gif]to retko postoji!bas cu da istrazim sad pojedinacno proizvode.




Animsaj9 -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (24.11.2015 10:05:25)

Kupine i maline
Sareni kolutici
Suvo grožđe u mlecnoj cokoladi
Lešnik u crnoj čokoladi
Karamela čokolada
Irish cream korpice
Pomfrit
Narandzina kora u ml. cokoladi
Zubi
Licorice mix




dijana1* -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (24.11.2015 11:17:09)

Pomfrit
Šarene pertle
Žabe
Voćne zvake
Kupine i maline
Šareni Kolutići Mix
Narandžina Kora U Mlečnoj Čokoladi
Lešnik u crnoj čokoladi
Jagoda korpice
Boe gumene zmije




MAMAMAJ -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (24.11.2015 11:59:54)

Da probamo:
Kiseli mini štapići u četiri boje
Šarene pertle
Voćni žele
Kupine i maline
Lešnik u crnoj čokoladi
Irish cream korpice
Rum kuglice
Karamela čokolada
Prženi ušećereni badem
Boe gumene zmije
[sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (25.11.2015 16:39:31)


IZVORNA PORUKA: branki RR

Ja sam citala na njihovom sajtu da oni imaju slatkise bez glutena i secera.koji su to slatkisi,zna li ko?i sta koriste umesto secera?


Odgovor iz Candy Universe:

"Ovo je artikal koji imamo u ponudi. Proverićemo za gluten pa javiti.


DIJET VOĆE
Gumene bombone sa zaslađivačima za dijabetičare. Sastav: zaslađivači: maltitol sirup, steviol glikozidi, želatin, kiselina: E330, arome: ekstrakt koprive, spanaća, koncentrat zove, boje E100, E160c, biljan ulja (palmino, kokosovo), sredstvo za glaziranje: pčelinji vosak, karnauba vosak. Preterana konzumacija može imati laksativan efekat."




17 joka -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (25.11.2015 16:49:03)

moj izbor , rado bih sve pojela [sm=smiley36.gif]

Kiseli mini štapići u četri boje
Šarene pertle
Voćni žele
Kupine i maline
Narandžina Kora U Mlečnoj Čokoladi
Kafa u mlečnoj čokoladi
Irish cream korpice
Jagoda korpice
Rum kuglice
Karamela čokolada




Animsaj9 -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (25.11.2015 19:27:56)

Sve je primamljivo v[sm=bravo.gif]




vocicana -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (25.11.2015 19:36:14)

Jao sa takvim sam uzivanje gustirala sve po malo I crvice I koja kola tracice I bademe u beloj cokoladi I coko kockice, pa one kupine I maline. Ma sve sve!!! Dace Bog ne bi se bunila da dobijem jos koji paket! Najbolji ste!!!!




zeka peka -> RE: Candy Universe nagrađuje najboljeg forumaša u novembru! (25.11.2015 22:22:05)

Šarene pertle
XXL Žabe
Voćni žele
Licorice Mix
Voćne žvake
Kupine i maline
Šareni Kolutići Mix
Irish cream korpice
Jagoda korpice
Rum kuglice




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>