RE: Zavaljena materica (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


asmi2 -> RE: Zavaljena materica (31.1.2012 23:57:50)

nije mi dr rekla da je zavaljena,ali ja sumnjam...inače dr mi se ne svidja tako da ću poći privatno,već sam u utorak naručena za pregled[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image] možda ima neki drugi problem neznam[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image] ali nalati od hormona su mi ok.menstr. ciklus isto..za ciste nisam sigurna...ali trudim se za[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/nosecka.gif[/image]




asmi2 -> RE: Zavaljena materica (1.2.2012 0:10:57)

nikako nemogu da se prijavim na forum "čekamo dve crtice" neznam zašto[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




dijana1* -> RE: Zavaljena materica (1.2.2012 0:12:26)

Asmi odakle si? Ne mora da znaci ako je privatnik da je i dobar doktor. Nazalost ja sam se u to uverila vise puta. Nadji dobrog doktora, uradi sve pretrage i bebac ce stici [sm=smiley1.gif]
Koliko dugo pokusavas da ostanes trudna ?




hanka -> RE: Zavaljena materica (1.2.2012 0:12:33)

Kako ne mozes evo http://www.ringeraja.rs/forum/cekamo-dve-crtice---januar--2012-chat/m_980308/mpage_186/tm.htm#1007826




dijana1* -> RE: Zavaljena materica (1.2.2012 0:14:32)

Asmi mozemo da caskamo u ovoj temi da ne bi bili off [sm=smiley1.gif]




asmi2 -> RE: Zavaljena materica (1.2.2012 0:17:15)

pa duže vrijeme,nije baš da mogu svaki mjesec intenzivno radit na tome,jer nisam udata,neživimo ja i momak zajeddni ali smo dugo u vezi,skoro deset godina...ali ove godina smo odlučili malo intenzivnije poradit na [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/nosecka.gif[/image]




asmi2 -> RE: Zavaljena materica (1.2.2012 0:20:53)

a situacija mi i nije bajna[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley19.gif[/image]




asmi2 -> RE: Zavaljena materica (1.2.2012 0:23:24)

iz dubrovnika sam...




Pai Mei -> RE: Zavaljena materica (18.2.2012 13:40:34)

Pozdrav svima

I ja imam zavaljenu matericu, to mi je nekoliko ginekologa potvrdilo, uz to sam pre nekoliko godina operisala endometriozu a sada, vec godinu i nesto imam 2 mioma na materici koja ne rastu.

Ipak ginekolog mi je rekao da ako planiram decu pozurim jer sve ovo moze da utice na ostajanje u drugom stanju. Suprug i ja radimo na tome meseci, za sada se nista ne desava, ali polako pocinjem da brinem.
Ja sam uradila sve analize, briseve itd, ostalo je jos da on uradi spermogram, ali ne znam ima li potrebe za tim ili da sacekamo jos malo?

I tako, pocela sam od zavaljene materice a procesljala ceo svoj slucaj, nadam se da nije off : )




malapufika -> RE: Zavaljena materica (18.2.2012 13:47:17)

i moja je zavaljena i tri meseca nista.....[sm=smiley13.gif]




vanci -> RE: Zavaljena materica (3.4.2012 14:03:38)

da li teze dolazi do trudnoce ako mi je materica u desnu stranu?




sandrasrki -> RE: Zavaljena materica (13.7.2012 12:13:02)

Da li neko zna neke vezbe za matericu posto sam cula da postoje posebne vezbe za zavaljene materice i koliko to pomaze




pari -> RE: Zavaljena materica (15.7.2012 8:14:26)

Meni je doktorka rekla da zavaljena materica ne bi trebala da bude problem kod zatrudnjivanja, može biti problem u drugom stanju, ali se i to reši nekim hormonima...
A za vežbice ne znam, iako bi i meni dobro došle ako postoje!




sandrasrki -> RE: Zavaljena materica (16.7.2012 10:29:25)

Znam sigurno da ima ali mi nikje rekla nista vise o tome samo sam cula od prijateljica da tokom odnosa jastuk treba da bde na krstima a o vezbama niko nezna




Olga75 -> RE: Zavaljena materica (16.7.2012 10:31:45)

ne znam kako bi se mogla materica vezbati [sm=zmeden.gif]
nju u tom polozaju drze ligamenti i ako se oni " olabave " , desava se posle trudnoce ona se " ispravi "




sandrasrki -> RE: Zavaljena materica (16.7.2012 14:43:43)

Neznam veruj mi znam samo da kada mi je to otkrila da mi je rekla da to nije nista strasno i da postoje vezbe za to ali mi nista vise nije rekla. Do duse nisam je ni ja nista vise pitala jel imam vecih problema od toga pa mi je to u drugom planu




Modessty -> RE: Zavaljena materica (17.7.2012 9:00:27)

ja prvi put čujem da je uopšte moguće matericu dovesti u neki položaj vežbama?! Meni to niko nikada nije pomenuo.

A što se tiče zatrudnjivanja. kažu da je najbolje ako je zavaljena materica nakon odnosa staviti jastuk ispod guze ili leći na stomak i staviti jastuk isod karlice, tako da guza ide na gore




nina26 -> RE: Zavaljena materica (17.7.2012 10:44:11)

Zene kome je zavaljena materica, batalite jastuke, nego pravite bebice odpozadi[sm=smiley9.gif][sm=smiley9.gif]

to je najbolji polozaj jer tako ce lakse dospeti spermici u matericu, a i ostanite malo u tom polozaju sa guzom na gore[sm=smiley1.gif]

a ispravljanje materice i to jos hormonima u trudnoci, mi je totalna nebuloza[sm=smiley29.gif]

srecno[sm=bravo.gif]




Modessty -> RE: Zavaljena materica (17.7.2012 10:46:43)

tako je nina[sm=smiley1.gif]
[sm=bravo.gif]




sandrasrki -> RE: Zavaljena materica (17.7.2012 12:28:43)

I ja sam cula da treba ostati u "kornjacinom" poozaju bar deset minuta.Al ko ce ga vise znati kad svi pricaju drugacije.[sm=smiley1.gif]




17 joka -> RE: Zavaljena materica (17.7.2012 12:33:06)

devojke, slazem se sa Ninom za pozu od pozadi

nisam čula za nikakve vezbe za matericu,ali provericu u nekim knjigama




nina26 -> RE: Zavaljena materica (17.7.2012 12:36:01)

I ja sam cula da treba ostati u "kornjacinom" poozaju


e ti si se jos bolje izrazila, ja nisam mogla da nadjem advekatnu rec[sm=smiley36.gif]

pa ako razmislis i logicnije je da je taj polozaj najbolji ako ti je materica zavaljena, nema tu mnogo filozofije[sm=smiley1.gif]

jeste svi drugacije pricaju, ali ti odaberi jedan nacin[sm=bravo.gif]

meni su ovo savetovale zene koje su tako zatrudnele, ja licno nisam jer sam radila vto, ali imam zavaljenu matericu, i nijedan dr mi nije spominjao njeno "ispravljenje" hormonima...to jednostavno nije moguce[sm=smiley1.gif]ih, da je meni problem bio samo zavaljena materica, mojoj sreci ne bi bilo kraja[sm=smiley36.gif]

nego zene,manje price i bacite se na posao momentalno[sm=smiley32.gif][sm=love.gif]

svima vam zelim ubrzo [sm=rozacrtici.gif] [sm=bravo.gif]




sandrasrki -> RE: Zavaljena materica (17.7.2012 15:05:00)

Doktorka mi je rekla da s to sve gluposti sto ljudi pricaju da treba da se podizu noge nakon odnosa i neznam sta sve jos, da je istina samo za jastuk i taj polozaj na stomaku




Olga75 -> RE: Zavaljena materica (17.7.2012 15:13:16)

ja imam zavaljenu matericu i bebu smo napravili " odpozadi " [sm=smiley9.gif]
probaj tako , ako nista drugo nije prepreka zatrudnjivanju eto kod mene je to provereno




Snelle -> RE: Zavaljena materica (17.7.2012 15:44:28)

Meni se materica zavalila kao posledica trudnoće. Eto ima i toga. Videćemo koliko će to da pravi prepreke pri sledećem zatrudnjivanju.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>