RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


branki* -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (30.12.2015 15:01:37)

Mila,bravo za djaka[sm=bravo.gif]zanimljiv vam je taj slatki tramping[sm=smiley36.gif]moze kafica,evo ja je upravo kuvam!




mila83 -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (30.12.2015 16:55:50)

[img]http://www4.slikomat.com/13/1230/g7j-124358.jpg[/img]
Evo kolaci koje sam ja pravila,koje nosim na razmenu kolaca, kokos kiflice i lazna pita od sira,pa se posluzite uz kaficu [sm=smiley1.gif]




Figaro88 -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (30.12.2015 17:08:46)

Neki sitni sneg,jos uvek pada,sad smo stigli iz Valjeva i tamo je pocinjao.Smrzli smo se [sm=smiley36.gif] Citala sam juce o razmeni kolaca,to je bas super ideja,a tvoji kolaci izgledaju odlicno,mm obozava ove mesecice.Sada moram do brata da pocbemo da pravimo kolace za slavu,a ne izlazi mi se opet napolje nikako [sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (30.12.2015 17:25:38)

I ne stigoh danas do vrtića. M imao temperaturu sinoć pa ga vodila kod dr.
Duša mi spava, jedva čekam neradne dane. Samo cu da spavam... Ako mi M dozvoli [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (30.12.2015 19:00:22)

Aaa mrtva sam umorna a još nisam tortu napravila.Posle posla išla!do sveki da joj napravim večeru pa smo onda i mi jeli dole.Odoh sad drmnuti jednu kolu i opet se bacam na posao.




Trcosava -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (30.12.2015 19:52:02)

Mila srećan vam ''drugi'' rođendanko [sm=smiley36.gif]

Ja evo sad sedoh za komp. A mm od jutros radi. Sutra ima da ga motkom teram u 12 da idemo u prodavnicu inače nećemo naći ništa na rafovima. Napravila sam tortu za sutra kasnije ili sutra da je ukrasim.
Inače, napravila sam onu koju sam mislila za gazdaricu mm - da probam ja to prvo, pa da onda njima dam [sm=jezicek.gif] kud da pošaljem nešto, a da neje dobro

A možda njima napravim neku drugu [sm=smiley36.gif]




Kata90 -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (30.12.2015 22:52:21)

Gde ste zenske,vidim vredne ste prave se torte i kolaci[sm=smiley1.gif]
Ja sam danas kuvala sarmu,sutra pecem ribu i prasetinu....
Kako je jadan osecaj,ne osecam ukuse uopste kad jedem,mrzim gripu[sm=hudicek1.gif]
Vi ste dobro?ili samo ja kukam[sm=smiley36.gif]




mamin mish -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 6:58:00)

Dobro jutro. Ala je jutros hladno. [sm=zz_cold.gif] Brrrrrrr
Dodje i poslednji dan u ovoj godini a ja kao po obicaju sve ostavila za zadnji momenat. Nista od kolaca nisam napravila.
Kato kod mene je isti slucaj. Izgubila sam culo ukusa i mirisa. Sad mi je sve sto probam bljaks.




vocicana -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 7:19:39)

Dobro jutro u zadnjem danu ove godine! Jedva cekam da je ispratim, napravila sta sam stigla, a veceras idem kod svekijevaca, bas mi godi paznja.
Odoh na posao, kasnije pisem. Caooooo




serpica -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 7:42:17)

Dobro jutro [sm=kava.gif]




MAMAMAJ -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 7:42:27)

Dobro jutro i od mene, da se i ja prijavim u kafani ovo 365 jutro u godini. [sm=bravo.gif]
Veselice, sinoć sam te tražila da se zagrlimo ovde, mislila sam da ću otići da se porađam, ali lažna uzbuna bila.
Evo me kod moje M, u njenom krevetu, celu noć se grlimo.
Idem da odmaram još malo, noćas je bilo... Huh... [sm=smiley1.gif]




mali_mis -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 8:02:10)

Jutro [sm=kava.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 8:08:04)

Jutroo i od mene
Izvolitee....
[img]http://www4.slikomat.com/13/1231/9de-moja-o.jpg[/img]




emicaa -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 8:20:39)

Dobro jutro,moram brzo na posao pa da završavam za danas što mi je ostalo.Nikakvu euforiju ne osjećam,radujem se jedino zbog T,da joj vidim reakciju na poklone [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 8:35:25)

Dobro jujtro i od mene! Ni ja ne osecam nikakvu euforiju za docek,ali zbog dece moramo malo atmosferu da podignemo [sm=smiley1.gif] Tek sad smisljam rucak,za veceru znam sta cu,ici cemo kod jednih prijatelja od 17h do 20,21h otprilike pa cu praviti neke kiflice i nosim kolac.
Cujemo se posle,valjda i dorucak spremiti,deca vec otvorila oci [sm=smiley36.gif]
Anck Su Nmaun hvala na kafici [sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 11:24:04)

Cao,drustvo!
Da vam se javim,pre nego sto se ubacim u cetvrtu brzinu[sm=jezicek.gif]pijem drugu kaficu za sad.




Figaro88 -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 16:02:05)

Mi ceo dan pravimo kolace,kicma me ubija,nocas cu da spavam kao klada [sm=smiley36.gif]
Ako se ne cujemo srecna vam svima nova godina,da vam se ispuni ono sto najvise zelite[sm=bravo.gif]




vocicana -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 16:07:07)

Sve devojke, zelim vam sve najlepse, da ste mi zive, zdrave I vesele, da se jos dugo ovako druzimo I smejemo I zalimo, sta bi bez vas[sm=smiley31.gif]




branki* -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 16:20:20)

Aj,kad smo kod cestitanja,da i ja pozelim lep provod veceras svima,da se proveselimo i sve probleme i brige ostavimo u ovoj staroj godini[sm=bravo.gif]




Trcosava -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 16:25:56)

Kud ste bre pozurile? Nema još čestitanja[sm=smiley36.gif]
Valja neki alkohol popiti[sm=jezicek.gif] samo nemam pristup računaru. Pljedže sam napravila, sad da napravim zemicke, pa meni da spremim meso i mislim da posle mogu malo da odahnem. Tj imam i sudove da operem i naseckam šta treba. E onda mogu sednem i sve četri u vis. Mm ću da uvalim da prži/peče meso[sm=hudicek1.gif]




Dani.kv -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 16:34:04)

Ajde ja sad kao pravi padobranac da uletim i pitam da li na RR ima tema o manastiru Sv. Djordje iz Temske kod Pirota? Ili o lecenju psorijaze melemima i kremama.
Izvinite i srecni praznici




vocicana -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 16:36:55)

Jedva cekam da je ispratim! Dugo sam ove godine bila sama, tuzna sam mnogo bila, stalno neraspolozena. Znam da ce mi nova godina doneti bebu, imacu I tada razne frke, ali sam sigurna da cu se I stalno smejati, to mi je potrebno I zato mi toliko I prija




branki* -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 16:40:40)


IZVORNA PORUKA: Dani.kv

Ajde ja sad kao pravi padobranac da uletim i pitam da li na RR ima tema o manastiru Sv. Djordje iz Temske kod Pirota? Ili o lecenju psorijaze melemima i kremama.
Izvinite i srecni praznici

Sad se setih onog-mene zanima gde ovde ima da se kupi cvarci i kavurma[sm=jezicek.gif]
Seboreicni dermatitis,ima ova tema,a ima i seboreicni derma titis kod dece.




Figaro88 -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 16:40:43)

Moze alkohol,neki apple cider ili tako nesto,mozda me malo prodje ovaj uzasan bol.Veceras mi mama tu pa necu moci da sedim za kompom,a i toliko smo se izmorili da ne verujem da cemo sacekati dvanaest.




branki* -> RE: DecembaRRska zuRRka [chat] (31.12.2015 16:43:00)

Trco,moze alkohol,a mogu i te tvoje zemicke!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  45 46 47 [48] 49   Sledeća stranica >   >>