RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


alex88 -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 13:58:06)

Dr koji vodi trudnocu popkici I meni vazi za dr koji ne prica pol,tako da I ne pitam




Anoniman -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 14:00:41)

Mlada mama, majeno, tek sam se sinoc setila ko si, pa ti si me tesila kada sam prokrvarila u martu, i rekla da zivis kraj Une, neka ti je laka ova druga [sm=nosecka.gif][sm=smiley31.gif]

Emice [sm=bravo.gif] za srculence!

Ostale [sm=nosecka.gif][sm=smiley31.gif]




MAMAMAJ -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 14:35:18)

Emice i Borice, bravo za rezultate! [sm=bravo.gif]
Samo da su nam beke žive i zdrave.
Dijo, šta nam uradi sinoć, čekale te do sitnih sati.
Anim, je li ti zarasta posekotina? Zvala sam opet knjigovodstvo, kaže njihova greška jer sam ja s porodiljskog otišla na trudničko, pa su nešto izgrešili, kaže može da se desi da bude pre 25,a i ne mora... Ljudi, još jedan mesec bez plate... [sm=zmeden.gif]
Oprala sam moj bade mantil za porodilište, dunjicu i posteljinice za bebu. Šta ću, polako pripreman, pa plata kad dođe.




MAMAMAJ -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 14:36:42)

Mlada mama, živiš kraj Une?! Pisaću ti pp.




sonyasha -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 14:49:26)

Emice, bravo za srculence[sm=bravo.gif] sada si mirnija!
Mladamama, dobro nam došla[sm=bravo.gif]
Stvarno ženske, najiskrenije, svaka vam čast na tako malim razlikama, prosto me sramota da kažem ali nama se keksualni život tek posle godinu dana vratio u normalu(do tada kadkad i uz surovo paženje), nisam ni razmišljala o drugom do guše u punpicama i u onim potocima mleka!
Kada vidim dečicu koja su se tako blizu rodila deluje mi divno, ali izgleda da nisam imala kapaciteta za to!




Animsaj9 -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 14:55:35)

UM kako je N? Jel uzivate? Jel U uziva sa sestricom? [sm=smiley36.gif]
Mamamaj malopre sam odvila prst da vidim masakr, dobro izgleda[sm=smiley36.gif]
Hmmm [sm=smiley13.gif] o plati ne vredi da razmišljamo mozemo samo da nagadjamo kad će leći.
Popkice, Alex pa to će biti pravi suprise [sm=bravo.gif]




MAMAMAJ -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 15:35:30)

Popkice, Alex, verujem da vam je dr stručnjak, ali ako ja želim da znam pol, što da mi ne kaže? Neke žene žele da znaju, tako da taj njegov stav zvuči malo bandoglavo. [sm=smiley36.gif]
Anim, dobro je, sipaj malo joda, biće to ok.
Žene, meni UZ i ctg zakazaše tek za 16.12. [sm=zmeden.gif]
Joj, ala ću se načekati da vidim bebu. Još ću i da se porodim do tada, hahah. Od danas sam po nedeljama u 9 mesecu. [sm=bravo.gif]
UM, zagrljaj za tebe i devojke lepotice [sm=smiley31.gif]




Animsaj9 -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 15:40:59)

Hohohoo [sm=bravo.gif] za ulazak u 9-ti. Ja idem u ponedeljak 7.og u dz tako mi je rekla dr da dodjem kad mi je davala liste, da me pregleda uz i da se dogovorimo za ctg i da mi da uput za bolnicu.




isidora88 -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 15:50:53)

Emice bravo za srculence[sm=bravo.gif]
[sm=bravo.gif] za deveti mesec
Meni je sledeci UZ krajem decembra i imam jos jedan 20.01 i to je to. Vala i dosta,mislim da sam imala oko 20 UZ u ovoj trudnoci[sm=smiley4.gif]
Ja za koji dan 8.mesec, jedva cekam moju bebanu da rodim[sm=bravo.gif]




alex88 -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 15:54:32)

On je od onih staromodnih da kazem [sm=smiley36.gif],cula sam pricu da odkad pogresio jednoj zeni koja ima 7 cerki ne prica vise nikom,te greske se jednostavno desavaju nije nista strasno,al eto dr ispao kriv reko da je sedmo SIN i sad zbog jedne greske ostale su lisene da znaju pol [sm=smiley36.gif],koliko je ta prica tacna neznam ali eto da se malo nasalim.Sad je najmanji problem ako bas imas zelju da znas pol,odes negde drugde na uz [sm=smiley1.gif]




Animsaj9 -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 16:15:46)

Isi ja sam do sad imala mislim 5 uz, od toga tri su bila ekspertna u Betaniji, a ova dva obična, jedan od ta dva je bio na početku kad smo utvrdili [sm=modricrtici.gif], a drugi u 32nd, e sad u 36 idem da vidimo sta radi [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 16:17:02)

E pa evo I mene sa malim zakasnjenjem, devojke pa VI ste me odusevile.
Emicee za srculence [sm=bravo.gif], jao bas sam srecna, mamaj, usla u 9- ti mesec! Bravo! Divne ste!!!!
Borice, srecna sam sto ce biti [sm=modricrtici.gif], ja sam danas zapocela 23- cu nedelju, isla danas odnela rezultate, sve je u redu, videli smo da je deckic definitivno! Neka je ziv I zdrav I sve [sm=duda.gif] sa rr!!!
Di samo se cuvaj, sada je sve super, kako se desi! Bas sam srecna!
Popkice, za tu svadju, razumem...[sm=smiley13.gif], mm se mnogo promenio u pozitivnom smislu, bas uzivamo, drago mi je da je sve tako kako je, samo ovako neka ostane, a svaka ti je zena prava curka, zato sto da bi udovoljila svima sve moze sama, ali kada dodje ovakav trenutak onda se pukne!
Dobrodosle nove trudnice!




Anoniman -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 17:50:35)

Anim, Mamaj dobro smo hvala na pitanju. N je divna beba ,samo bi jela i spavkala, kada je ne muce grcevi, mirna je kao u stomaku, ali imamo probelm, imali smo stafilokoku u oku kada smo izasle iz porodilista, i uspesno je lecile, i u subotu vece mi se ogrebe raj oka do krvi, i sutradan joj bukne celo, pa nosic, pa kapci opet, ja msilila cisti se, i jutros je odvedem kod dermatologa ipak je stafilokoka presla preko ogrebotine , jer je prokrvarila, i tako sada se lecimo, valjda ce uskoro proci, ponekad je i zasvrbi vidim kada pocne rucicama da se cese, ali nosimo rukavice[sm=smiley13.gif] mami je zao, ali nadam se da ce uskoro biti bolje...




suzi kju -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 18:01:37)

Trudniceeeeee helloooooo, jeste mi dobre? Ko mi je tu od stare ekipe, ko se porodio a ko tek treba? Vidim Di, Mamaj, Voci su tu... Pregledah samo zadnju stranu ko je šta pisao. Grliša za sve i samo napred polako.
Nas tri smo dobrooo, curice me zezaju po malo, ne stizem ništa od njih, premorena sam baš ali sve je to slatko. Uzivam u ulozi majke, divno je biti majka!




sonyasha -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 18:04:46)

UM, kada su tako maleni šta god da im fali natera suze na oči! Nadam ve da će brzo da prođe i da ne budeš tužna! [sm=smiley31.gif]Kako je Una prihvata, jel ste prevazišli onaj problem sa spavanjem?
Suzi, evo nas u finišu, Di, Lota i ja! Jedva čekam druženje sa bebcem[sm=bravo.gif]
[sm=smiley31.gif] za tebe i tvoje ženskice




Anoniman -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 18:08:23)


IZVORNA PORUKA: sonyasha

UM, kada su tako maleni šta god da im fali natera suze na oči! Nadam ve da će brzo da prođe i da ne budeš tužna! Kako je Una prihvata, jel ste prevazišli onaj problem sa spavanjem?


Sony bas tako, a posebno sto sa U nisam imala tih problema[sm=smiley13.gif] ali dobro samo neka mi je ziva i zdrava, uskoro ce i ovo proci..
Una je super prihvatila, voli je, samo bi je gnjavila i ljubakala, ali ja sada i ne dam jer ima ovu infekciju, prevazisli smo problem, sada nece da spava sa nama da je ne budi beba...

Vi jos malo, navijam[sm=bravo.gif]




vocicana -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 18:13:25)

Um suziiiii [sm=smiley31.gif] cuvajte se samo. Sve ce biti suuuupeeeeer!
Uh, pojeli I pilav I supicu sa knedlama I neku vesalicu, sta cu sutra za rucak, nemam pojma! Pih
Um daj neku ideju




Anoniman -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 18:18:48)

Voci[sm=smiley31.gif]
Um nema ideju, znam da ce vecras kod mene biti pizza[sm=smiley36.gif] ruckovi su prepusteni sveki, i mm koji donese nesto iz grada, jede mi se sarma, moram traziti tati da mi donese kiseo kupus, posto nas nije stigao da napravim jednu, ja svakako jedem samo ono unutra[sm=smiley36.gif] a sada zbog grceva i biram sta jedem...




vocicana -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 18:23:54)

Jao daaa....[sm=smiley13.gif] mora se zbog bebice voditi racuna sta se rucka. Jao molim te da ih izljubis, punoooooo!!!! Bebu narocito! Dusa mala dobra, videla sam slicice I na fb, ma nemam reci.




madre -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 18:59:23)

cao, drugari[sm=smiley1.gif] evo i mene pospane i gladne, sama sam sa bogijem, cekam mm da dodje s posla da popijemo kafu da se otreznim!
nesto bih mesila, ali ne znam sta, nesto brzo i jednostavno [sm=jezicek.gif] i mora biti slano... neke pogacice[sm=zmeden.gif]




popkica bebic -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 19:33:01)

UM, grlisa za vas 3!
Kod nas se za veceru vec ispekla pita sa sampinjonima. Divno mirise, ali jos uvek niko nije gladan jer smo kasno rucali. Ja na UZ idem u subotu, jedva cekam. Sada sam bas pospana, a kako mi je tu svekar, sve mi se oko V poremetilo, sumnjam da ce na vreme da legne da spava. Sad kad je deda tu, zivela sloboda, sve se moze! Uh! Koliko god ti je neko dobar, ciji god roditelji bili, sve sto danima i mesecima gradis, u stanju su da uniste za jedan dan...




vocicana -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 19:41:41)

Ja nas rucak ne mogu da provarim, ovo je strasno, stomak ce mi puci, ali onako bas cu mi puci.
Gde ste [sm=nosecka.gif], nigde nikoga nema.




mladamama76 -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 19:48:04)

Um, jeste, dobro si se sjetila, ja sam ta majeno što ti je govorila da će sve biti u redu kad si prokrvarila, i ja živim pored Une...
veliki pozdrav za tebe, Unu i Noru!
ostale, samo da vam brzo mahnem, eno tata ne uspijeva uspavati bebanu pa moram ja ići a baš sam mislila razbaciti priču i odmoriti malo
mamamaj, piši pp




borica -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 21:07:28)

Dobro vece. Malopre dosli sa folklora, uff bas sam se danas izmorila. Hvala vam drage moje[sm=nosecka.gif]. na cestitkama. Danas me je glava bas bolela pa je nekako prosla posle rucka.




dijana1* -> RE: Trudnice (1-42 nedelja) 12/15 [chat] (2.12.2015 21:55:07)

Dobro vece stomacici.
Emice bravo za mevicu malu[sm=bravo.gif] samo da je sve uredu i da te brzo popuste mucnine.
Borice to su sjajne vesti sada mozes da se opustis a cestitam ti za deckonju.
U prosloj ekipi su sve bile devojcice a u ovoj skoro sve decaci[sm=smiley36.gif] bas smo se podelile na mame decaka i devojcica hihihihi.
Kod mene ctg uredan, beba dobro, glavicom je ipak dole, posteljica II na III i grlic i dalje isti. Zeza me doktorica da cu jos i preneti kako sam krenula. U ponedeljak ponovo idem na ctg. Imam sjajnu doktoricu i bas vodi racuna o svemu, mnogo mi to znaci[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>