Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (3.12.2015 17:44:14)

Mame, da li znate zašto su žitarice važne u ishrani beba i male dece? Proverite znanje i konkurišite za nagradu!


Kompanija Nestlé će tokom decembra nagraditi 15 najvrednijih Ringerajinih članova poklon paketima Nestlé dečije hrane u vrednosti od 2.500 RSD!

Takmičenje traje od 3.12. do 24.12.2015. (zaključno sa 24.12.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi.!



[img]http://www4.slikomat.com/13/0506/8s2-unname.jpg[/img]


Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?

Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada!

Uz sve navedeno, morate pratiti i Nestlé sponzorsku temu u kojoj ćemo vas svakih nekoliko dana iznenaditi novim pitanjem, na koje se odgovor nalazi na sajtu sponzora www.bebe-nestle.rs
A ukoliko sa nama u ovoj temi podelite savete vezano za ishranu bebe tj. dece, i neke fotografije vaših mališana dok klopaju to donosi dodatne poene!

Tematika ovog konkursa je "Važnost žitarica u ishrani beba i male dece".

[img]http://www4.slikomat.com/13/1203/p57-web-ce.jpg[/img]

Svaki tačan odgovor donosi 100 bodova, savet koji podelite donosi 100 bodova, fotografija vašeg mališana za vreme obroka (sa žitaricama) donosi 200 bodova a svi bodovi se sabiraju sa brojem objava na forumu, s tim što se broj objava gleda samo za korisnike koji budu učestvovali u temi. Prvih 15 članova sa najvećim zbirom bodova + objava osvajaju nagrade.


Dalje, treba da budete što aktivniji na forumu, dakle pišite, pišite, pišite, što više postova, tim bolje!!! Podrazumeva se da ste ulogovani i registrovani korisnici, i da poštujete opšta pravila portala i foruma [sm=smiley1.gif]

Brojenje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.

Nagrađeno će biti 15 najaktivnijih članova, koji budu dali najveći doprinos forumu a ujedno i tačno odgovorili na Nestlé pitanja, odnosno podelili savete i/ili fotografije u takmičarskoj temi !!!





Tokom takmičenja podrazumeva se da i korisnici iz inostranstva mogu da učestvuju, a ukoliko osvoje nagradu, ista se šalje na adresu u Srbiji (rodbina, prijatelji).

Nakon takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika (poštarinu plaća sponzor).


Pročitajte više>>>


A nagrade, pa nagrade su kao i do sada više nego sjajne, paketi puni sjajnih proizvoda koje dečica jaaaako vole!!!

Učestvujte i srećno!!! I neka najaktivniji pobede [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (3.12.2015 17:57:41)

I da počnemo sa pitanjima [sm=bravo.gif]

Kada ste uveli žitarice u ishranu svog deteta?




Mariya -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (3.12.2015 18:06:59)

Bezglutenske žitarice - pirinač i kukuruz sa 5,5 meseci,to je bila prva čvrsta hrana koju smo probali,a žitarice sa glutenom sa 7,5 meseci,prvo sam im dala malo keksa,pa koricu od hleba,tako sam uvela pšenično brašno, a ostale žitarice u obliku nestle 8 cereals,sa punih 8 meseci.




bojana92 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (3.12.2015 19:00:36)

Zitarice koje smo uveli a ne sadrze gluten su pirinac i kukuruz,uveli smo ih sa 4,5 meseca,jer smo krenuli ranije da jedemo cvrstu hranu,jer nije beban sisao dugo.Zatim smo sa 7 meseci uveli zitaarice koje sadrze gluten,kao keks i ovas.




isidora88 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (3.12.2015 19:28:16)

Sa 4.meseca smo poceli da uvodimo pirincane pahuljice.




branki* -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (3.12.2015 20:02:04)

Sa 5 meseci bezglutenske,tj pirinac prvo.




emicaa -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (3.12.2015 20:12:14)

Žirarice sa glutenom sa 8 mjeseci,bez glutena sa 4




vonavoj -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (3.12.2015 20:22:15)

Da li ce biti isti paket kao prethodni? Ne bi bilo fer da opet ucestvujem.




dddaca -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (3.12.2015 21:47:14)

Mi smo zitarice uveli sa 5.5 meseci, najpre pirinac, a kasnije i kukuruz i proso. Gluten smo uveli sa 7.5 meseci , a tome je prethodilo uvodjenje ovsenih pahuljica kao namirnice bez glutena ali najcesce kontaminiranih glutenom. Posto nisam bila sigurna kako da ga uvedem dala sam joj prvi dan koricu hleba koju je malo zvakala, ali slabije gutala. Sledeceg dana sam udrobila hleb u kiselo mleko i tako smo polako krenule sa glutenom.




Trcosava -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (3.12.2015 22:01:22)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

I da počnemo sa pitanjima [sm=bravo.gif]

Kada ste uveli žitarice u ishranu svog deteta?

Bezglutenske sa oko 5 meseci, glutenske sa 7.

Evo i kako izgleda kad ga taaaja hrani (palenta sa mlekom u pitnju)
[img]http://s8.postimg.org/ba9vwe2vp/2015_10_28_20_52_56.jpg[/img]
online photo storage




mila83 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (3.12.2015 22:10:16)

Pitala bih isto što i Vonavoj..pošto je isti sponzor,da li je i poklon paket isti? U prošloj nagradnoj igri smo osvojili paket, i ne bismo sada opet da se takmičimo ukoliko je ista nagrada ili ako je mimo pravila...mada vidim da ima još dobitnika od prošlog meseca koji odgovaraju na pitanja.
Lepo je da i ostali vredni članovi budu nagrađeni.

Što se tiče odgovara na pitanje...Sa 5 meseci smo uveli kukuruz,proso i pirinač, a sa 8 meseci ovas,pšenicu, raž,ječam..svaku žitaricu posebno a onda uživali u žitnim kašama,između ostalog i u Nestle žitaricama [sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (3.12.2015 22:12:01)

Trco,sad videh fotku..medenjak mali [sm=smiley27.gif]




MakiJ -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (3.12.2015 22:18:24)

Mi smo poceli sa pirincanim yitaricama sa 4 meseca [sm=smiley1.gif]




m2m2 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (4.12.2015 7:29:39)

Zitarice smo uveli sa 4 meseca. Nije bas mnogo voleo da pije mleko, pa nam je doktorka preporucila da krenemo sa pirincanim kasicama. Sa zitaricama je stvarno bilo bolje, mnogo je voleo da ih jede. [sm=bravo.gif]




Leptiric123 -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (4.12.2015 8:22:47)

Sa četiri meseca, prvo pirincanu kašu




Maraj -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (4.12.2015 9:39:35)

Pirincanu kasu smo spremili sa 6 meseci




Mala Elena -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (4.12.2015 9:42:14)

Valjda cu ovoga puta biti aktivnija [sm=smiley36.gif]

Sa 5 meseci, prvo pirinac cini mi se bas da je bio Sinlac pa onda palentu, griz...




dddaca -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (4.12.2015 9:51:23)

Mi griz jos nismo jele. Ne znam ni sama sto. Racunam da je malo bljutav bez mleka




Mariya -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (4.12.2015 10:00:39)

Pa griz na vodi i nije nešto ukusan[sm=smiley36.gif]
Probaj sa voćem.prokuvaš vodu,ubaciš voćku i kad omekša dodaš griz i ukuvas.
Ja u to onda dodam neko sveže voće i sve izblendam, i pošto moja može,dodam i med da bude ukusnije. E,to je već ukusan griz na vodi[sm=smiley1.gif]




mali_mis -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (4.12.2015 10:03:49)

Bezglutenske - pirinac sa 3,5 meseca.




amdn -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (4.12.2015 11:16:47)

Bilo je davno ali smo prvo jeli Bezglutenske žitarice - pirinač sa 5 meseci, to je bila prva čvrsta hrana koju smo probali i mnogo nam se dopala.

Inace mi smo veliki za taj paket,
ali ako dobijemo kojim slucajem nagradu prosledicemo je ili nekom dRRugaru/ dRRugarici ovde ili malenom bata Vidaku koji sad ima 4 meseca, pa ce uskoro da njupa sve to.




amdn -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (4.12.2015 11:23:15)

evo kad smo prvi put probali prvo sam bio zabrinu sta je to

[img]http://www4.slikomat.com/13/1204/ftk-PC0503.jpg[/img]




amdn -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (4.12.2015 11:24:31)

a onda sam sam grabio kasicicu :)

[img]http://www4.slikomat.com/13/1204/s3z-PC0503.jpg[/img]




amdn -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (4.12.2015 11:41:23)

Dijana mi smo nagradu dobili na leto ili prolece ne secam se i bila je bas dobra, ako sad daju istu odlicno je,
Tad nismo znali da je sve za bebane pa smo mi uzeli bilo je mleko u prahu dve velike kutije, dve kutije kasica i deserti,
mlekoi kase smo poklonili a deserte je J pojeo,
al i ja bih drage volje pojela i kasice i dezerte :)




muzicarka -> RE: Novogodišnji Nestle nagradni konkurs za najvrednije forumaše!!! (4.12.2015 11:56:44)

Bezglutenske sa 6 a sa glutenom oko 8 meseca...




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>