Ako je dečak, udaj se za mene! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Anoniman -> Ako je dečak, udaj se za mene! (28.10.2009 10:40:55)

Neudate buduće majke kojima je lekar potvrdio da će roditi sina lakše će se udati za očeve svojih bebanego one koje nose devojčicu!Ta nepravda naučno je dokazana po istraživanjima obavljenim na Vašingtonskom univerzitetu u Sjedinjenim Državama.
Naučnici nemaju pravo objašnjenje ali misle da mnogi muškarci veruju da će dečaku koji raste bez oca biti mnogo teže, a neki, opet, u njemu vide svoju „sliku i priliku” i šansu da poprave ono gde su njegovi roditelji grešili u vaspitanju, a on im nije oprostio.
U istraživanjima koja su objavljena u reviji „Demography” dokazano je da očevi sinova troše više novca za svoju porodicu i da su vredniji nego tate devojčica.
Izvor: politika.rs




NadaR -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (28.10.2009 10:47:32)

bas bezveze![sm=smiley13.gif]




Trcosava -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (28.10.2009 10:50:07)

ja ne smem se oglasim na ovu temu...svašta ću kažem.... i što treba i što ne treba [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

samo mislim da je to možda u SAD, jer sve više čujem tate kako bi devojčice




LillyT -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (28.10.2009 10:56:45)

Uh, pre par dana smo divanile o imenima, pa sam iznela pricu jedne poznanice o tome kako je njen otac plakao od tuge kada se ona rodila. Uvek sam ove sindrome vezivala za ovo podnevlje i neobrazovane zajednice, ali eto, ima svega svuda. Necu komentarisati takve stavove (21. vek je, sloboda misljenja), ali mi je drago sto se nikako ne uklapam u takva istrazivanja i statistike.




magnetic -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (28.10.2009 11:09:22)

Uzas.Mislim da muskarac takav stav ponese od kuce,gde su njega stavljali iznad sestre(ako su ih imali).




Modessty -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (28.10.2009 11:31:10)

IZVORNA PORUKA: Trcosava

ja ne smem se oglasim na ovu temu...svašta ću kažem.... i što treba i što ne treba [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

samo mislim da je to možda u SAD, jer sve više čujem tate kako bi devojčice



Slažem se!!! I ja sve češće čujem buduće tate da priželjkuju devojčice! I mislim da se očevi mnogo više brinu za ćerke nego za sinove.




Brisani korisnik -> [Obrisana poruka] (28.10.2009 11:37:52)

[Sadržaj poruke je obrisan]




sladjaaaa -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (28.10.2009 11:39:16)

Muškarci su (ponekad i poneki) pravi idioti!!!!




buhla -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (28.10.2009 11:57:40)

Kakva glupost! Mada koliko god oni hteli sinove, ja mislim da bolji odnos uspostavljaju sa cerkama i njih vise vole (mozda bolje receno vise brinu). A sin im je tu da bi nastavio lozu!




viking -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (28.10.2009 18:22:34)

Ja znam par (lekar i ekonomista) koji su kad su saznali da je ona trudna zakazali svadbu, onda je ona imala spontani pa su otkazali svadbu pa je nakon mesec-dva ona ponovo zatrudnela pa su ponovo zakazali svadbu. Dakle, princip je bio: nema bebe - nema svadbe. Budalaština!




dunja RR -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (28.10.2009 20:23:50)

IZVORNA PORUKA: viking

Dakle, princip je bio: nema bebe - nema svadbe. Budalaština!


jao draga, i ja sam cula za takve slucajeve, isto mislim kao ti, budalastina.




sephora -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (28.10.2009 22:17:55)

muškarci koji prave razliku između muške i ženske dece su ništa drugo nego PRIMITIVCI...
fuj, baš su mi takvi "očevi" grozni...




NadaR -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (29.10.2009 8:41:13)


IZVORNA PORUKA: viking

Ja znam par (lekar i ekonomista) koji su kad su saznali da je ona trudna zakazali svadbu, onda je ona imala spontani pa su otkazali svadbu pa je nakon mesec-dva ona ponovo zatrudnela pa su ponovo zakazali svadbu. Dakle, princip je bio: nema bebe - nema svadbe. Budalaština!


Aaaaaaaaaaaa ... idiot !
Ja znam isto za jedan slucaj kod mm u familiji : Djevojka je imala spontani u 6.mjesecu, dan prije svadbe ,jedva i ona prezivjela[sm=smiley19.gif] ... Gospodin ju onda ostavio > Kaze nema potrebe da se zeni kad nema bebe pa ako ona hoce da nastavi da se neobavezno vidjaju..[sm=hudicek1.gif]

Naravno,nije htjela,poslala ga do djavola ! Sad ima bebu od 10 mjeseci sa drugim covjekom koji je zaista voli!

Ima nas bas svakavih![sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (19.5.2017 9:56:08)

Ovo je odvratno. Toliko ne volim price o tome i podele. Dete je dete,(da ga volite i razumete) :)




choopa choops -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (19.5.2017 17:25:20)

Slazem se Ivana!





eca89 -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (19.5.2017 17:38:00)

Isto, najvaznije je da su zdrava i normalna!
Pa, kad cemo jednom izaci iz primitivizma?




Dora89 -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (23.2.2018 20:13:40)

A, polako, nije još vreme. [sm=hudicek1.gif] Trenutno smo kod prenatalnih testova i poručenih amniocenteza, ne radi otkrivanja genetskih anomalija, nego rasi utvrđivanja pola, kako bi se na vreme mogao izvršiti abortus u slučaju nepostojanja Y hromozoma!




mama Jo -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (23.2.2018 20:29:10)

Jaoj gospode boze 😔




Srecko47E -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (23.2.2018 20:31:08)

Reci nemam.Bolje sama.sa bebom nego sa takvim olosem




Mala Elena -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (23.2.2018 20:36:55)

O majko , sto mrzim primitivce!




Sarav -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (23.2.2018 20:39:52)

Dora, to je na žalost tačno. Gde će im duša..




Srecko47E -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (23.2.2018 20:40:05)

Takvih je sve vise!




vocicana -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (23.2.2018 21:13:52)

Ja ne verujem sta si napisala Dora. Znaci ne verujem!
Mm ima cerku pa mu je bilo neobicno sto ce dobiti sina. Da li je moguce da postoji iko ko tako razmislja u doba kada je trudnoca privilegija, gde zene provode godine u agoniji.
Ne verujem!!!




mama Jo -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (23.2.2018 21:28:37)

Uzas... nadam se iskreno da je Dora to napisala iz osudjivackog stava prema takvima a ne zato sto podrzava




Sarav -> RE: Ako je dečak, udaj se za mene! (23.2.2018 21:34:21)

Ma ne podržava, nego je skoro bio neki članak o tome kako Crnogorci dolaze u Bg na testove pre isteka zakonskog roka za abortus i eliminišu ženske plodove. Gadno, da gadnjie ne može biti.




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>