RE: FebRRuarski bar [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


emicaa -> RE: FebRRuarski bar [chat] (2.2.2016 11:13:16)

Ovde kiša samo što nije počela,strašno joj se radujem [sm=hudicek1.gif]
Pravim spisak za večerašnju kupovinu i kontam kad trebam dobit,trebaju li mi ulošci [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: FebRRuarski bar [chat] (2.2.2016 11:25:09)

Jaoo kod nas Diiiiivan dan, suncano tooploo kao da je stigklo prolece! A ja od jutros ko poludela skuvala rucak, ocistila akvarijum, ofarbala se, oprala kosu..ispeglala neke bebece stvari...sad tek doruckujem ..i odoh da dremnem jer planiram s devojcicama da skitam kad ih pokupim iz vrtica [sm=zz_bounce.gif]




Figaro88 -> RE: FebRRuarski bar [chat] (2.2.2016 11:36:43)

Da,i kod nas divnoo.Mi cemo sad u setnjicu,pa kod drugarice na kafu.Juce sam spremila rucak,stan sredjen,danas odmor i uzivanje [sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: FebRRuarski bar [chat] (2.2.2016 14:50:47)

Gdje ste,jeste li se sve razbježale,ja bih mogla kaficu pa mi čudno [sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: FebRRuarski bar [chat] (2.2.2016 15:24:39)

Hellooooo žene...
Ja danas idem na kafu sa drugom mm, malo da odmorim mozak. A rado bih išla kući ali kad bih mogla da odmorim.
Nekako sam sve umornija i umornija.




milicicak -> RE: FebRRuarski bar [chat] (2.2.2016 16:40:46)

Da se i ja zapljunem u februaru :)
Danas vodim mini bybu na prvi cas baleta, sva je uzbudjena sto ce ici da plese, smesna je ko crtani film [sm=smiley36.gif]
Wiv, drzi se [sm=smiley31.gif]




mamin mish -> RE: FebRRuarski bar [chat] (2.2.2016 18:49:53)

Evo i mene.
Ja samo da mahnem. Stigla mi snajka iz Krusevca pa pijemo kaficu i divanimo.
Wiv draga za tebe jedan veliki [sm=smiley31.gif].




emicaa -> RE: FebRRuarski bar [chat] (2.2.2016 19:14:06)

Jao Mili mogu mislit kako se raduje [sm=smiley36.gif]
Ja ću T upisati na ples čim još malo poraste jer ona čim čuje muziku počinje plesati i pjevati.Kaže teta iz igraonice da je baš muikalna koliko to dijete od dvije godine može biti.Iskreno ona pjevuši meni zvuči kao u hororima kad se čuju dječiji glasići [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: FebRRuarski bar [chat] (2.2.2016 20:05:54)

Jao Emice poredjenja za pevanje [sm=smiley36.gif] e sad da ste mi blize pa da je dovedes kod mene na muzicke radionice [sm=smiley1.gif] ja se upravo vratila sa tri sata pevanja ,plesanja i igranja.Imam tri grupe sa kojima radim,prva je i sa mamama.




IvanaSK RR -> RE: FebRRuarski bar [chat] (2.2.2016 20:42:18)

Hahaha, Emice, ja volim horore [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: FebRRuarski bar [chat] (2.2.2016 22:10:43)

Jao Mila pa to bi bilo divno [sm=smiley36.gif] jel gledao iko od vas onu seriju Judina žena,prije nego što se ona pojavi pa se čuje onaj dječiji glasić kako pjeva nešto la la la,e to kao da je Dora pjevala [sm=smiley36.gif]
Nego da vas nešto pitam,moja drugarica operisala nogu i sad strogo mirovanje,obožava one Kardašijanke pa sam joj htjela naći sve njihove epizode i narezati ali ne znam ni koliko ima sezona ni gdje da joj nadjem to [sm=smiley36.gif]




milicicak -> RE: FebRRuarski bar [chat] (2.2.2016 22:26:57)

Emice, ne mogu ti pomoci, ne znam sta je to :) al sigurno ima na torentu :)
Ja grickam celer i kao gledam DosijeX al nije to sto je nekad bilo [sm=smiley36.gif]
Mini buba jedva zaspala, toliko je bila odusevljena baletom. Em je svima na ulici rekla da ide na cas baleta na putu do skolice, em je sve obavestila da je bila na casu baleta, em je vec narucila dva para baletskih cipela (roze i bele) i dve baletske haljine [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: FebRRuarski bar [chat] (2.2.2016 22:43:07)

Mili ni ja nisam nikad gledala,nemam ni želju ali koliko znam to je neki rijaliti [sm=zz_banghead.gif] Msm ok,svako ima pravo da gleda šta voli.
Jao ljubičica mala još će i sanjati da je na času [sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: FebRRuarski bar [chat] (2.2.2016 22:45:58)

Mili,samo nek se ona opreemi na vreme,da ima[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Uh,meni su one smaracice nevidjene,pojma nemam kako,ovde ide na nekom kanalu.




Ana RR -> RE: FebRRuarski bar [chat] (2.2.2016 22:57:12)

Mi smo se iskidali od smeha uz ovu epizodu dosijea [sm=smiley36.gif]




milicicak -> RE: FebRRuarski bar [chat] (2.2.2016 23:03:28)

Ja sam je nesto jedva otpratila, bas mi bilo nesto tuzno... Sad jedan Black list da se povratim pa na spavanje :)




wivern -> RE: FebRRuarski bar [chat] (3.2.2016 6:44:12)

Zene ja da vam mahnem. Sinoć dosla kuci u 9, mama ljuta što sam dosla tako kasno (do 7 mi je maksu cuvala devojka sto ga cuva) i odlepila sam. Neću joj ga više ni ostavljati, zamolicu drugarice da ga pricuvaju. Ladno mi je prebacila kako sam doala kasno i kako nece moći sad da se naspava jer će leći u 12?! A maksa je danas do 2 u vrtiću i može da spava koliko hoće.
E vala ostajemo samo uskoro, raspascu se od obaveza ali barem nece niko da mi tupi.
I tako [sm=smiley36.gif]
Želim vam lep dan, da uživate u njemu




mamin mish -> RE: FebRRuarski bar [chat] (3.2.2016 6:52:36)

Jutro.
Wiv draga ne znam sta da ti kazem. Stvarno je ne zgodno. Izdrzi jos malo. Kad ostanete sami bice vam twsko u pocetku ali brzo cete uci u stos i onda ce biti lakse.




wivern -> RE: FebRRuarski bar [chat] (3.2.2016 7:16:41)

Mišu počela sam da razmišljam kako ja nisam normalna što hoću da popijem kafu sa nekim i da imam neki društveni život. Ne da izlazim uveče, samo da posedim nekad sa nekim ljudima.
Inače mi je taj drug mm našao kupca za objektiv sa kojim ja ne znam šta bih.
[sm=bravo.gif]




Trcosava -> RE: FebRRuarski bar [chat] (3.2.2016 7:31:14)


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi smo se iskidali od smeha uz ovu epizodu dosijea [sm=smiley36.gif]

I mi se iskidasmo, ali sam se malo i razočarala. Nije mi to onaj x-files. Ne znam. Nadam se da će sledeća biti normalna. Mislim, bilo je i ranije tih forica, ali valjda ovo nisam očekivala.

Wiki ja te razumem skroz na skroz!![sm=smiley31.gif]




mamin mish -> RE: FebRRuarski bar [chat] (3.2.2016 7:31:33)

Draga treba o tebi malo predaha od svega ona bi to barem trebala da razume. I treba da sednes sa nekim i popijes kafu i ispricas se. Pustis mozak na pasu barem 15 min to puno znaci.




mali_mis -> RE: FebRRuarski bar [chat] (3.2.2016 8:05:32)

Jutro [sm=kava.gif]




branki* -> RE: FebRRuarski bar [chat] (3.2.2016 8:09:01)

Wiv,i moja mama bi isto komentarisala,ali isto!umesto da te gura da izadjes i budes medju ljudima pogotovo sto ti prija..ma,pusti kraju!najteze je kad sa svojima imas posla,da covek ima novca koliko treba,pa sve da plati,to je najbolje,sto put sam rekla.
Jutro i od mene,svratih u bar[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: FebRRuarski bar [chat] (3.2.2016 8:17:35)

Dobar jutric curee

Ooo gde je ono sunce od juce... I mis him [sm=smiley13.gif]




branki* -> RE: FebRRuarski bar [chat] (3.2.2016 8:19:14)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


Ooo gde je ono sunce od juce... I mis him [sm=smiley13.gif]

Evo ga ovde kod nas[sm=smiley36.gif]
Miss,sa dva s😘




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>