RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


mikimimi -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (8.2.2017 14:10:40)

Hvala bas ste nas obradovali [sm=bravo.gif]




nikiteki -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (9.2.2017 7:23:21)

Cestitam




lenagaga -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (20.2.2017 8:03:19)

Za CortinaT kremu sam , moram da priznam, cula tek juce i smatram da bi vas proizvod trebao da bude vise reklamiran jer ja nigde nisam videla bas nikakvu reklamu (na televiziji, apoteci, mada sam iz malog mesta gde i nema bas puno apoteka ). Imam devojčicu od šest godina koja je alergijski tip ličnosti. Još u prvoj godini su počeli da joj se pojavljuju ekcemi po celom telu a i licu, najviše oko usana i očiju i pokušavala sam na sve moguće načine da nadjem neki lek a da to ne bude kortikosteroid ali nije uspevalo. Tek sa kortikosteroidom su počeli polako da se povlače ali sam svesna rizika koji ovi lekovi donose tako da ne smem da joj stalno nanosim taj preparat.Evo i posle pet godina njoj se ekcemi i dalje javljaju, ne toliko kao ranije ali ih još uvek ima, zimi posebno.Čula sam da je vaš preparat fenomenalan a sto je meni posebno bitno, da nije na bazi kortikosteroida pa bih vas molila da mi pošaljete vaš proizvod, da vidim efekat Cortinat-a na koži moje ćerkice.Unapred zahvalna!




Phalcon -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (20.2.2017 19:49:35)

Pozdrav svima, šta reći - muka me naterala da napišem ovaj post jer više ne znam kako da pomognem detetu koje već 7 meseci pati od eruptivnog ekcema. Počelo je još jula prošle godine dok smo bili na moru a dok sam utrljavao detetu kremu protiv jakog sunca. Naime, ispod desne ruke (podpazušni deo), primetio sam crvenkasto tamni eritem koji se progresivno širio i s`obzirom da takvo nešto moje dete ranije nije imalo, zaprepastilo me. U prvi mah sam pomislio da su u pitanju gljivice a kako nisam imao prihvatliv antimikotik kod sebe, sačekao sam da se vratimo kući da bi ga odveo kod dermatologa. Dermatolog je tada utvrdio da se radi o atopijskom dermatitisu i preporučio mi je Triderm ali ne previše dugo, zatim Eucerin AtopiControl uljanu kupku i nešto za podizanje imuniteta tipa Omega 3 i Vit.AD3. U akutnoj fazi, dete je imalo ekceme na laktovima, ispod desnog kolena a najviše (i dan danas) ispod pazuha. Ekcem je lepo reagovao na Triderm ali ne zadugo, čim se prestalo sa mazanjem - ekcem se vraćao. Zatim, drugi put smo posetili dermatologa i rekli da Triderm više ne deluje, da bi nam lekar rekao da sad koristimo Elidel. Elidel je čas pomagao, čas nije. Nisam znao šta da više koristim dok me nije posavetovao naš pedijatar – pomenuo mi je kremu CortinaT za koju je rekao da pojačava dejstvo nakon korišćenja kortiko preparata. Nisam znao apsolutno ništa o ovoj kremi sem da je na prirodnoj bazi. Pedijatar mi je takođe savetovao da detetu dam eventualno, ukoliko se ekcem drastično pogorša, Aerius sirup. Srećom – nije toliko drastična situacija. Stoga, nema više šta nismo koristili da bismo suzbili ove ekceme, uključujući i magistralne preparate koji nisu ništa pomogli a o troškovima i da ne pričamo, tako da Vas molim da mi pošaljete jednu tubu ove kreme kako bi probali da ublažimo ili pak, da neutrališemo ekceme na koži deteta. Prethodni postovi roditelja dece koja takođe pate od ovog problema, su me baš ohrabrili, te stoga, sam odlučio da Vam napišem moje (detetovo) iskustvo…




Duškić -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (21.2.2017 0:12:09)

Da pohvalim jos jednom Cortina T krem. Meni zaista pomaze , imam suvu kozu i samim tim perutanje je neizostavno, u dodiru sa deterdzentima se toliko iritira i ispuca da je to strasno. Stvarno mi je lepsa koza i ruku i laktova redovnom upotrebom , posebno sam zadovoljna sto mozemo svi da je koristimo i sto je potpuno prirodna! Ekcemi kod bebe, crvenilo u pelenskoj regiji, cak i ogrubele pete mm [sm=bravo.gif]. SAVRSENA ZA CELU PORODICU![sm=bravo.gif]




sonjii -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (21.2.2017 13:17:04)

I mi imamo problem, samo sto nama nikako da se povuce sa obraza.Nema sta nismo pokusavali, sta nam nisu dali, a izmedju ostalog i Aerius sirup.Nista od toga vise ne koristimo. Kupila sam CorinaT prije mjesec dana, mazem je bebi kada se koza bas smiri, a od preksinoc sam, po preporuci Dr.Mirjane pocela da mu dajem i Imunno sirup od istog proizvodjaca.U petak imamo termin kod drugog dermatologa, cekam da vidim sta ce nam o reci, a ako nas i on stavi ma steroidnu terapiju, necu pristati vec se okrecem iskljucivo ovim Pharmalife proizvodima.Ludim vec od ovog na njegovom obrascicu, a kako je njemu ne mogu ni zamisliti.




tanja tasa -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (22.2.2017 10:45:10)

Dobar dan svima ja sam jedna mlada mama,koja je zadovoljna kremom CortinaT.Moja devojcica je imala problema sa ekcemom kao mala a i sada ima nesto malo preporucila mi je zaova jel njen mali imao strsan ekcem jos od rodjenja.Probala sam i druge kreme al mi nije pomoglo tako da se zahvaljujem Kompaniji sto je napravila ovo kremu i sto nam je pomogla oko ekcema.HVALA VAM OD SRCA.[sm=bravo.gif] [sm=duda.gif]




sonjii -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.2.2017 20:17:59)

Opet ja.Bili smo danas na zakazanom terminu kod drugog dermatologa.I ljuta sam i razocarana.Da skinem dijete da ga pregleda, kaze da to na rukici nije nista strasno, ali obraz jeste, iako obraz sada izgleda super.Cetiri dana mu dajem Imunno sirup, iz iste kolekcije odakle i CortinaT i mazem lice.Ne znam da li to ima neke veze ili ne, ali zadnja dva dana obraz nije crven i on se ne cese.Voljela bih da mi se Dr.Mirjana javi i u vezi Omega Junior kapi, da mi kaze kako i njih da ukljucim u tretman.




sonjii -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (24.2.2017 20:19:26)

Zaboravih napisati da nam je on pod terapiju stavio tri kreme(pa koju nadjemo).Cijena svake je 15€…Ja vise stvarno ne znam ko je ovdje lud.




Dragce86 -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (26.2.2017 20:39:23)

CortinaT kremicu bi svakako trebala isprobati i za bebu i za muza. Oboje imaju suvu kozu gornjih ocnih kapaka, koja se peruta i potom se javlja crvenilo iste regije, usled trljanja koze prstima zbog svraba :( Muz je probao razne preparate i na bazi kortikosteroida i na bazi Pantenola, ali malo bude poboljsanaj, pa onda jovo-nanovo... S obzirom da je bez kortikosteroida i da se moze primenjivati od 0 + meseci, znaci da mogu upotrebiti i za bebicu koja ima mesec i po dana. [sm=bravo.gif] Volela bih da nas obradujete uzorkom kremice. Veliko HVALA unapred :) [sm=smiley1.gif]




Ringerajin doktor -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (6.3.2017 10:21:25)

IZVORNA PORUKA: sonjii

Opet ja.Bili smo danas na zakazanom terminu kod drugog dermatologa.I ljuta sam i razocarana.Da skinem dijete da ga pregleda, kaze da to na rukici nije nista strasno, ali obraz jeste, iako obraz sada izgleda super.Cetiri dana mu dajem Imunno sirup, iz iste kolekcije odakle i CortinaT i mazem lice.Ne znam da li to ima neke veze ili ne, ali zadnja dva dana obraz nije crven i on se ne cese.Voljela bih da mi se Dr.Mirjana javi i u vezi Omega Junior kapi, da mi kaze kako i njih da ukljucim u tretman.

Zaboravih napisati da nam je on pod terapiju stavio tri kreme(pa koju nadjemo).Cijena svake je 15€…Ja vise stvarno ne znam ko je ovdje lud.



Draga Mama,
nastavite sa redovnom primenom Immuno sirupa.
Cortinat krem mažite i više puta dnevno,kada god primetite suvu, ljuspastu kožu. I u mirnoj fazi.

OMEGA JUNIOR kapi, dajete prema uputstvu.
Preporucuje se na plitku kašičicu da dete sve poliže.

Kapi nemaju miris, ukus, boju, konzervanse, ništa genetski modifikovano I namenjene su deci od rođenja.

Dr Mirjana Mišić




vocicana -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (6.3.2017 11:41:34)

Cestitam dobitnicama!!!![sm=bravo.gif]




sonjii -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (7.3.2017 0:49:56)

Nama se ovo na obrazu lijepo smirilo, sad samo pazim da se ne cese.Sirup pijemo jednom dnevno, a CortinaT mazemo kako ste nam i rekli, po potrebi.Kapi jos nismo kupili, ali sigurno hocemo..Hvala Vam mnogo na predusretljivosti i ljubaznosti, divni ste [sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (7.3.2017 18:06:14)

Divna krema jos divnijeg mirisa[sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (10.3.2017 20:51:38)

Prvi dobitnik CortinaT kreme za februar je Dragce86 [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: Dragce86

CortinaT kremicu bi svakako trebala isprobati i za bebu i za muza. Oboje imaju suvu kozu gornjih ocnih kapaka, koja se peruta i potom se javlja crvenilo iste regije, usled trljanja koze prstima zbog svraba :( Muz je probao razne preparate i na bazi kortikosteroida i na bazi Pantenola, ali malo bude poboljsanaj, pa onda jovo-nanovo... S obzirom da je bez kortikosteroida i da se moze primenjivati od 0 + meseci, znaci da mogu upotrebiti i za bebicu koja ima mesec i po dana. [sm=bravo.gif] Volela bih da nas obradujete uzorkom kremice. Veliko HVALA unapred :) [sm=smiley1.gif]





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (10.3.2017 20:53:23)

Drugi dobitnik CortinaT kreme za februar je Phalcon [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: Phalcon

Pozdrav svima, šta reći - muka me naterala da napišem ovaj post jer više ne znam kako da pomognem detetu koje već 7 meseci pati od eruptivnog ekcema. Počelo je još jula prošle godine dok smo bili na moru a dok sam utrljavao detetu kremu protiv jakog sunca. Naime, ispod desne ruke (podpazušni deo), primetio sam crvenkasto tamni eritem koji se progresivno širio i s`obzirom da takvo nešto moje dete ranije nije imalo, zaprepastilo me. U prvi mah sam pomislio da su u pitanju gljivice a kako nisam imao prihvatliv antimikotik kod sebe, sačekao sam da se vratimo kući da bi ga odveo kod dermatologa. Dermatolog je tada utvrdio da se radi o atopijskom dermatitisu i preporučio mi je Triderm ali ne previše dugo, zatim Eucerin AtopiControl uljanu kupku i nešto za podizanje imuniteta tipa Omega 3 i Vit.AD3. U akutnoj fazi, dete je imalo ekceme na laktovima, ispod desnog kolena a najviše (i dan danas) ispod pazuha. Ekcem je lepo reagovao na Triderm ali ne zadugo, čim se prestalo sa mazanjem - ekcem se vraćao. Zatim, drugi put smo posetili dermatologa i rekli da Triderm više ne deluje, da bi nam lekar rekao da sad koristimo Elidel. Elidel je čas pomagao, čas nije. Nisam znao šta da više koristim dok me nije posavetovao naš pedijatar – pomenuo mi je kremu CortinaT za koju je rekao da pojačava dejstvo nakon korišćenja kortiko preparata. Nisam znao apsolutno ništa o ovoj kremi sem da je na prirodnoj bazi. Pedijatar mi je takođe savetovao da detetu dam eventualno, ukoliko se ekcem drastično pogorša, Aerius sirup. Srećom – nije toliko drastična situacija. Stoga, nema više šta nismo koristili da bismo suzbili ove ekceme, uključujući i magistralne preparate koji nisu ništa pomogli a o troškovima i da ne pričamo, tako da Vas molim da mi pošaljete jednu tubu ove kreme kako bi probali da ublažimo ili pak, da neutrališemo ekceme na koži deteta. Prethodni postovi roditelja dece koja takođe pate od ovog problema, su me baš ohrabrili, te stoga, sam odlučio da Vam napišem moje (detetovo) iskustvo…





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (10.3.2017 20:55:22)

Treći dobitnik CortinaT kreme za februar je sonjii [sm=bravo.gif]

IZVORNA PORUKA: sonjii

I mi imamo problem, samo sto nama nikako da se povuce sa obraza.Nema sta nismo pokusavali, sta nam nisu dali, a izmedju ostalog i Aerius sirup.Nista od toga vise ne koristimo. Kupila sam CorinaT prije mjesec dana, mazem je bebi kada se koza bas smiri, a od preksinoc sam, po preporuci Dr.Mirjane pocela da mu dajem i Imunno sirup od istog proizvodjaca.U petak imamo termin kod drugog dermatologa, cekam da vidim sta ce nam o reci, a ako nas i on stavi ma steroidnu terapiju, necu pristati vec se okrecem iskljucivo ovim Pharmalife proizvodima.Ludim vec od ovog na njegovom obrascicu, a kako je njemu ne mogu ni zamisliti.





marketing RR -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (10.3.2017 20:56:13)

Dragi dobitnici, pošaljite nam nam pp podatke: ime, prezime, adresa i broj telefona.

Čestitamo na nagradi [sm=bravo.gif]




LauraAndrija -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (10.3.2017 20:58:20)

Čestitam [sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (11.3.2017 8:23:13)

Bravo!!![sm=bravo.gif] cestitkeeee dobitnici!!




sonjii -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (11.3.2017 10:28:44)

Hvalaaaaaa!!!!!! [sm=smiley27.gif][sm=duda.gif][sm=bravo.gif][sm=darilo.gif]




medamisko -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (11.3.2017 10:57:37)

Odličan kvalitet, učinak izuzetan , mackamo se svakog dana, po preporuci moje koleginice. Devojčica, moja mala, ima osetljivu kožu i iritacije su česte, oko usana, često i na vratu, a često i na rucicama, možemo već neko vreme Vašu a sada i Našu CoRtina T kremu i zadovoljne smo i srećne!




Phalcon -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (12.3.2017 20:54:25)

Sve pohvale Marketingu RR-ja [sm=smiley1.gif] Jedva čekam da započnemo terapiju sa CortinaT-om a prva iskustva ću odmah objaviti na Blog-u. Mnogo hvala...[sm=bravo.gif]




Dragce86 -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (13.3.2017 1:07:52)

Diivnoo, hvala puunooo [sm=bravo.gif]




sonjii -> RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na tvoju adresu! (14.3.2017 19:47:18)

Imam jos jedno pitanje za Vas. Koliko dugo koristiti Imunno sirup? Moram i danas da naglasim da je nas obrascic vidno bolje i da sam presrecna.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>