|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
8.2.2017 14:10:40   
mikimimi
Hvala bas ste nas obradovali user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
9.2.2017 7:23:21   
nikiteki
Cestitam

(odgovor članu mikimimi)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
20.2.2017 8:03:19   
lenagaga
Za CortinaT kremu sam , moram da priznam, cula tek juce i smatram da bi vas proizvod trebao da bude vise reklamiran jer ja nigde nisam videla bas nikakvu reklamu (na televiziji, apoteci, mada sam iz malog mesta gde i nema bas puno apoteka ). Imam devojčicu od šest godina koja je alergijski tip ličnosti. Još u prvoj godini su počeli da joj se pojavljuju ekcemi po celom telu a i licu, najviše oko usana i očiju i pokušavala sam na sve moguće načine da nadjem neki lek a da to ne bude kortikosteroid ali nije uspevalo. Tek sa kortikosteroidom su počeli polako da se povlače ali sam svesna rizika koji ovi lekovi donose tako da ne smem da joj stalno nanosim taj preparat.Evo i posle pet godina njoj se ekcemi i dalje javljaju, ne toliko kao ranije ali ih još uvek ima, zimi posebno.Čula sam da je vaš preparat fenomenalan a sto je meni posebno bitno, da nije na bazi kortikosteroida pa bih vas molila da mi pošaljete vaš proizvod, da vidim efekat Cortinat-a na koži moje ćerkice.Unapred zahvalna!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
20.2.2017 19:49:35   
Phalcon
Pozdrav svima, šta reći - muka me naterala da napišem ovaj post jer više ne znam kako da pomognem detetu koje već 7 meseci pati od eruptivnog ekcema. Počelo je još jula prošle godine dok smo bili na moru a dok sam utrljavao detetu kremu protiv jakog sunca. Naime, ispod desne ruke (podpazušni deo), primetio sam crvenkasto tamni eritem koji se progresivno širio i s`obzirom da takvo nešto moje dete ranije nije imalo, zaprepastilo me. U prvi mah sam pomislio da su u pitanju gljivice a kako nisam imao prihvatliv antimikotik kod sebe, sačekao sam da se vratimo kući da bi ga odveo kod dermatologa. Dermatolog je tada utvrdio da se radi o atopijskom dermatitisu i preporučio mi je Triderm ali ne previše dugo, zatim Eucerin AtopiControl uljanu kupku i nešto za podizanje imuniteta tipa Omega 3 i Vit.AD3. U akutnoj fazi, dete je imalo ekceme na laktovima, ispod desnog kolena a najviše (i dan danas) ispod pazuha. Ekcem je lepo reagovao na Triderm ali ne zadugo, čim se prestalo sa mazanjem - ekcem se vraćao. Zatim, drugi put smo posetili dermatologa i rekli da Triderm više ne deluje, da bi nam lekar rekao da sad koristimo Elidel. Elidel je čas pomagao, čas nije. Nisam znao šta da više koristim dok me nije posavetovao naš pedijatar – pomenuo mi je kremu CortinaT za koju je rekao da pojačava dejstvo nakon korišćenja kortiko preparata. Nisam znao apsolutno ništa o ovoj kremi sem da je na prirodnoj bazi. Pedijatar mi je takođe savetovao da detetu dam eventualno, ukoliko se ekcem drastično pogorša, Aerius sirup. Srećom – nije toliko drastična situacija. Stoga, nema više šta nismo koristili da bismo suzbili ove ekceme, uključujući i magistralne preparate koji nisu ništa pomogli a o troškovima i da ne pričamo, tako da Vas molim da mi pošaljete jednu tubu ove kreme kako bi probali da ublažimo ili pak, da neutrališemo ekceme na koži deteta. Prethodni postovi roditelja dece koja takođe pate od ovog problema, su me baš ohrabrili, te stoga, sam odlučio da Vam napišem moje (detetovo) iskustvo…

(odgovor članu lenagaga)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
21.2.2017 0:12:09   
Duškić
Da pohvalim jos jednom Cortina T krem. Meni zaista pomaze , imam suvu kozu i samim tim perutanje je neizostavno, u dodiru sa deterdzentima se toliko iritira i ispuca da je to strasno. Stvarno mi je lepsa koza i ruku i laktova redovnom upotrebom , posebno sam zadovoljna sto mozemo svi da je koristimo i sto je potpuno prirodna! Ekcemi kod bebe, crvenilo u pelenskoj regiji, cak i ogrubele pete mm user posted image . SAVRSENA ZA CELU PORODICU!user posted image

(odgovor članu Phalcon)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
21.2.2017 13:17:04   
sonjii
I mi imamo problem, samo sto nama nikako da se povuce sa obraza.Nema sta nismo pokusavali, sta nam nisu dali, a izmedju ostalog i Aerius sirup.Nista od toga vise ne koristimo. Kupila sam CorinaT prije mjesec dana, mazem je bebi kada se koza bas smiri, a od preksinoc sam, po preporuci Dr.Mirjane pocela da mu dajem i Imunno sirup od istog proizvodjaca.U petak imamo termin kod drugog dermatologa, cekam da vidim sta ce nam o reci, a ako nas i on stavi ma steroidnu terapiju, necu pristati vec se okrecem iskljucivo ovim Pharmalife proizvodima.Ludim vec od ovog na njegovom obrascicu, a kako je njemu ne mogu ni zamisliti.

(odgovor članu Phalcon)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
22.2.2017 10:45:10   
tanja tasa
Dobar dan svima ja sam jedna mlada mama,koja je zadovoljna kremom CortinaT.Moja devojcica je imala problema sa ekcemom kao mala a i sada ima nesto malo preporucila mi je zaova jel njen mali imao strsan ekcem jos od rodjenja.Probala sam i druge kreme al mi nije pomoglo tako da se zahvaljujem Kompaniji sto je napravila ovo kremu i sto nam je pomogla oko ekcema.HVALA VAM OD SRCA.user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
24.2.2017 20:17:59   
sonjii
Opet ja.Bili smo danas na zakazanom terminu kod drugog dermatologa.I ljuta sam i razocarana.Da skinem dijete da ga pregleda, kaze da to na rukici nije nista strasno, ali obraz jeste, iako obraz sada izgleda super.Cetiri dana mu dajem Imunno sirup, iz iste kolekcije odakle i CortinaT i mazem lice.Ne znam da li to ima neke veze ili ne, ali zadnja dva dana obraz nije crven i on se ne cese.Voljela bih da mi se Dr.Mirjana javi i u vezi Omega Junior kapi, da mi kaze kako i njih da ukljucim u tretman.

_____________________________

Na svijetu postoji samo jedno lijepo dijete i svaka ga majka ima..


(odgovor članu mikimimi)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
24.2.2017 20:19:26   
sonjii
Zaboravih napisati da nam je on pod terapiju stavio tri kreme(pa koju nadjemo).Cijena svake je 15€…Ja vise stvarno ne znam ko je ovdje lud.

_____________________________

Na svijetu postoji samo jedno lijepo dijete i svaka ga majka ima..


(odgovor članu sonjii)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
26.2.2017 20:39:23   
Dragce86
CortinaT kremicu bi svakako trebala isprobati i za bebu i za muza. Oboje imaju suvu kozu gornjih ocnih kapaka, koja se peruta i potom se javlja crvenilo iste regije, usled trljanja koze prstima zbog svraba :( Muz je probao razne preparate i na bazi kortikosteroida i na bazi Pantenola, ali malo bude poboljsanaj, pa onda jovo-nanovo... S obzirom da je bez kortikosteroida i da se moze primenjivati od 0 + meseci, znaci da mogu upotrebiti i za bebicu koja ima mesec i po dana. user posted image Volela bih da nas obradujete uzorkom kremice. Veliko HVALA unapred :) user posted image

(odgovor članu sonjii)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.3.2017 10:21:25   
Ringerajin doktor
IZVORNA PORUKA: sonjii

Opet ja.Bili smo danas na zakazanom terminu kod drugog dermatologa.I ljuta sam i razocarana.Da skinem dijete da ga pregleda, kaze da to na rukici nije nista strasno, ali obraz jeste, iako obraz sada izgleda super.Cetiri dana mu dajem Imunno sirup, iz iste kolekcije odakle i CortinaT i mazem lice.Ne znam da li to ima neke veze ili ne, ali zadnja dva dana obraz nije crven i on se ne cese.Voljela bih da mi se Dr.Mirjana javi i u vezi Omega Junior kapi, da mi kaze kako i njih da ukljucim u tretman.

Zaboravih napisati da nam je on pod terapiju stavio tri kreme(pa koju nadjemo).Cijena svake je 15€…Ja vise stvarno ne znam ko je ovdje lud.



Draga Mama,
nastavite sa redovnom primenom Immuno sirupa.
Cortinat krem mažite i više puta dnevno,kada god primetite suvu, ljuspastu kožu. I u mirnoj fazi.

OMEGA JUNIOR kapi, dajete prema uputstvu.
Preporucuje se na plitku kašičicu da dete sve poliže.

Kapi nemaju miris, ukus, boju, konzervanse, ništa genetski modifikovano I namenjene su deci od rođenja.

Dr Mirjana Mišić

(odgovor članu sonjii)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.3.2017 11:41:34   
vocicana
Cestitam dobitnicama!!!!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
7.3.2017 0:49:56   
sonjii
Nama se ovo na obrazu lijepo smirilo, sad samo pazim da se ne cese.Sirup pijemo jednom dnevno, a CortinaT mazemo kako ste nam i rekli, po potrebi.Kapi jos nismo kupili, ali sigurno hocemo..Hvala Vam mnogo na predusretljivosti i ljubaznosti, divni ste user posted image

(odgovor članu Ringerajin doktor)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
7.3.2017 18:06:14   
Maraj
Divna krema jos divnijeg mirisauser posted image

(odgovor članu sonjii)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
10.3.2017 20:51:38   
marketing RR
Prvi dobitnik CortinaT kreme za februar je Dragce86 user posted image

IZVORNA PORUKA: Dragce86

CortinaT kremicu bi svakako trebala isprobati i za bebu i za muza. Oboje imaju suvu kozu gornjih ocnih kapaka, koja se peruta i potom se javlja crvenilo iste regije, usled trljanja koze prstima zbog svraba :( Muz je probao razne preparate i na bazi kortikosteroida i na bazi Pantenola, ali malo bude poboljsanaj, pa onda jovo-nanovo... S obzirom da je bez kortikosteroida i da se moze primenjivati od 0 + meseci, znaci da mogu upotrebiti i za bebicu koja ima mesec i po dana. user posted image Volela bih da nas obradujete uzorkom kremice. Veliko HVALA unapred :) user posted image



< Poruku je uredio marketing RR -- 10.3.2017 20:52:03 >

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
10.3.2017 20:53:23   
marketing RR
Drugi dobitnik CortinaT kreme za februar je Phalcon user posted image

IZVORNA PORUKA: Phalcon

Pozdrav svima, šta reći - muka me naterala da napišem ovaj post jer više ne znam kako da pomognem detetu koje već 7 meseci pati od eruptivnog ekcema. Počelo je još jula prošle godine dok smo bili na moru a dok sam utrljavao detetu kremu protiv jakog sunca. Naime, ispod desne ruke (podpazušni deo), primetio sam crvenkasto tamni eritem koji se progresivno širio i s`obzirom da takvo nešto moje dete ranije nije imalo, zaprepastilo me. U prvi mah sam pomislio da su u pitanju gljivice a kako nisam imao prihvatliv antimikotik kod sebe, sačekao sam da se vratimo kući da bi ga odveo kod dermatologa. Dermatolog je tada utvrdio da se radi o atopijskom dermatitisu i preporučio mi je Triderm ali ne previše dugo, zatim Eucerin AtopiControl uljanu kupku i nešto za podizanje imuniteta tipa Omega 3 i Vit.AD3. U akutnoj fazi, dete je imalo ekceme na laktovima, ispod desnog kolena a najviše (i dan danas) ispod pazuha. Ekcem je lepo reagovao na Triderm ali ne zadugo, čim se prestalo sa mazanjem - ekcem se vraćao. Zatim, drugi put smo posetili dermatologa i rekli da Triderm više ne deluje, da bi nam lekar rekao da sad koristimo Elidel. Elidel je čas pomagao, čas nije. Nisam znao šta da više koristim dok me nije posavetovao naš pedijatar – pomenuo mi je kremu CortinaT za koju je rekao da pojačava dejstvo nakon korišćenja kortiko preparata. Nisam znao apsolutno ništa o ovoj kremi sem da je na prirodnoj bazi. Pedijatar mi je takođe savetovao da detetu dam eventualno, ukoliko se ekcem drastično pogorša, Aerius sirup. Srećom – nije toliko drastična situacija. Stoga, nema više šta nismo koristili da bismo suzbili ove ekceme, uključujući i magistralne preparate koji nisu ništa pomogli a o troškovima i da ne pričamo, tako da Vas molim da mi pošaljete jednu tubu ove kreme kako bi probali da ublažimo ili pak, da neutrališemo ekceme na koži deteta. Prethodni postovi roditelja dece koja takođe pate od ovog problema, su me baš ohrabrili, te stoga, sam odlučio da Vam napišem moje (detetovo) iskustvo…


(odgovor članu Phalcon)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
10.3.2017 20:55:22   
marketing RR
Treći dobitnik CortinaT kreme za februar je sonjii user posted image

IZVORNA PORUKA: sonjii

I mi imamo problem, samo sto nama nikako da se povuce sa obraza.Nema sta nismo pokusavali, sta nam nisu dali, a izmedju ostalog i Aerius sirup.Nista od toga vise ne koristimo. Kupila sam CorinaT prije mjesec dana, mazem je bebi kada se koza bas smiri, a od preksinoc sam, po preporuci Dr.Mirjane pocela da mu dajem i Imunno sirup od istog proizvodjaca.U petak imamo termin kod drugog dermatologa, cekam da vidim sta ce nam o reci, a ako nas i on stavi ma steroidnu terapiju, necu pristati vec se okrecem iskljucivo ovim Pharmalife proizvodima.Ludim vec od ovog na njegovom obrascicu, a kako je njemu ne mogu ni zamisliti.


(odgovor članu sonjii)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
10.3.2017 20:56:13   
marketing RR
Dragi dobitnici, pošaljite nam nam pp podatke: ime, prezime, adresa i broj telefona.

Čestitamo na nagradi user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 10.3.2017 21:07:42 >

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
10.3.2017 20:58:20   
LauraAndrija
Čestitam user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
11.3.2017 8:23:13   
Duškić
Bravo!!!user posted image cestitkeeee dobitnici!!

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
11.3.2017 10:28:44   
sonjii
Hvalaaaaaa!!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
11.3.2017 10:57:37   
medamisko
Odličan kvalitet, učinak izuzetan , mackamo se svakog dana, po preporuci moje koleginice. Devojčica, moja mala, ima osetljivu kožu i iritacije su česte, oko usana, često i na vratu, a često i na rucicama, možemo već neko vreme Vašu a sada i Našu CoRtina T kremu i zadovoljne smo i srećne!

(odgovor članu sonjii)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
12.3.2017 20:54:25   
Phalcon
Sve pohvale Marketingu RR-ja user posted image Jedva čekam da započnemo terapiju sa CortinaT-om a prva iskustva ću odmah objaviti na Blog-u. Mnogo hvala...user posted image

(odgovor članu medamisko)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
13.3.2017 1:07:52   
Dragce86
Diivnoo, hvala puunooo user posted image

(odgovor članu Phalcon)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
14.3.2017 19:47:18   
sonjii
Imam jos jedno pitanje za Vas. Koliko dugo koristiti Imunno sirup? Moram i danas da naglasim da je nas obrascic vidno bolje i da sam presrecna.

(odgovor članu Ringerajin doktor)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here