|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2017 16:11:18   
emicaa
Ja nisam do sad pisala ovde.Jel ima doktor koji odgovara na pitanja?
Elem,David na obrazu ima ekcem,u pocetku sam cistila lice crnim cajem pa ujutru i uvece mazala nekom kremom.Posle 4 dana samo bili na kontroli,obazi su dosta bolje izgledali i dobili smo novu kremu za ujutru i uvece i losion preko dana da mazem sto cesce.Do juce je se trebalo skroz povuci ali nije.Opet sam zvala doktora i kaze da sad samo samo mzem losionom pa ako se ponovo zacrveni da opet uvedem kremu ujutru i uvece.Nije mu vadio krv niti radio bris jer kako on kaze nema potrebe za tim.Da ga odvedem koznom ne mogu jer bilo gdje da krenem treba me on uputiti.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu sonjii)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2017 16:12:59   
choopa choops
Zene ima li neko da je koristio kremu od nekog dr Visnjica iz Beograda, mislim da se ista zove vipyderm?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2017 16:16:42   
Ana RR
Choopo, poznato mi je prezime doktora ali krema nije... ne bih ti znala ništa reći.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2017 16:19:07   
Sanjica26 RR
Meni je pre neki dan koleginica pominjala Cortinat kremu. U startu nisam mogla da se setim odakle mi je poznata. Prezadovoljna je tom kremom. Beba joj ima sedam meseci.
Choopo nisam cula za tu kremu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2017 16:46:56   
choopa choops
Ana to je valjda nekakav narodni ljekar. Cula sam od dvoje ljudi da su koristili i da je krema vrh, ali ovako na netu nema nesto puno informacija, ili ako ima nisam sigurna da li da vjerujem...
L mi se lice vec danima susi, pece je ako joj bilo sta namazem osim pantenola, koji i nije od neke pomoći. Danas uzeh Mustela neku, ali bih rado ovo dopeljala iz BGa da probam...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2017 18:58:54   
sonjii
Mi smo isli privatno dermatologu, ali vjeruj da ni oni nista nece pomoci.Samo od kreme do kreme, bez ikakvih nalaza, analiza, testova.Mi se borimo sa ekcemom puna tri mjeseca.Ovaj sajt ima svoju doktoricu Mirjanu koja je divna i predusretljiva.Nas ekcem je savrseno pod kontrolom otkakp pijemo Imunno sirup po njenoj preporuci i koristimo CortinaT kremu za koju sam ovdje i cula.Evo skoro 15dana bez kortikosteroida i ja presrecna.A vjeruj da je znalo strasno da izgleda.Upaljeno, vlazno, ranice, krastice.

_____________________________

Na svijetu postoji samo jedno lijepo dijete i svaka ga majka ima..


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2017 20:14:55   
emicaa
Ovako je kod njega bilo prije neke dvije sedmice

user posted image

user posted image


kostenlos bilder hochladen

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu sonjii)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2017 20:24:10   
eca89
Joj Emice dusa mala, jos je on to i cesao sigurno, dusa malauser posted image .

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2017 20:26:26   
branki*
emice,a pantenol?neki kortiko preparat,tipa elokom,afloderm?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2017 21:10:34   
emicaa
Mazala sam ga sa bepantenom i samo je bilo gore,onda je dobio Fucicort neki kremu ali samo tri dana a posle toga Premandol.Vjerovatno cu ga u subotu odvesti na kliniku i traziti da uzmu krv kad vec nas pedijatar nece.Da bar znam zasto.
U aprilu sam planirala poceli i sa Cortinat kremom,dal smijem tek tako jer je nije doktor propisao.

< Poruku je uredio emicaa RR -- 16.3.2017 22:18:19 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2017 21:46:59   
sonjii
Ne mogu da otvorim slike.Jesi li vidjela nasu sliku stranicu, dvije unazad? Je li slicno?

_____________________________

Na svijetu postoji samo jedno lijepo dijete i svaka ga majka ima..


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2017 21:54:58   
emicaa
Svasta ja ih vidim,slicno je.Samo sto je kod vas vece coni mi se.On se cesao do krvi,najvise u snu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu sonjii)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2017 22:01:23   
degu
Joj strasno Emice :( ja sam ubedjena da bi Cortinat pomogao, za nas cuda cini. Mm je sad bas imao grozan ekcem na ruci i Cortinat mu je pomogao. E sta je to u danasnje vreme, sva deca su nam sa ekcemom?

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2017 22:41:59   
choopa choops
Emice pa probaj sa CortinaT kad kazu da valja...Ja bih najprije sve probala sto nema kortikosteroide, pa onda dalje....ZAto sam i mislila L da uzmem ovu kremu od dr Visnjica, a mogla bih i CortinaT da uzmem...
Misliš li da ima veye sa nekom hranom koju jede_ Znam da je jedna cura bila na eliminacionoj dijeti i na kraju se ispostavilo da je alergicna na mlijeko user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2017 22:50:36   
emicaa
Choopo pitala sam doktora i dal je neka alergija na hranu,on kaze bilo bi po cijelom tijelu.Ne samo na par mjesta.Postavicu ujutru sliku kako sad izgleda.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
16.3.2017 23:46:15   
sonjii
I nama su rekli da nije alergija na hranu.Kod nas je samo na obrazu i nekada se pojavi hraoavo na lijevom pregibu rukice.CortinaT je dobar, ali sacekaj da se koza smiri, i da nije upaljena, pa onda utrljavaj.CortinaT je nekako vodenaste strukture i lakse prodire kroz kozu.Ja samo Dr.Mirjanu slusam, a ona mi je podvukla da moram dijete da "skidam" sa kortikosteroida.I tako se borimo bez tih krema.Mazem mu citavo lice i kozu Niveom SoS, odgovara mu, a CortinaT samo na mjesta gdje je koza izrazito suva, hrapava, i preko ekcema kada je u mirnoj fazi.I Luka je u toku noci znao da rascese da sve po carsafu budu tragovi krvi.Onda krene da vlazi, pojave se kapljice, to ga svrbi..Ma ludnica.

< Poruku je uredio sonjii -- 16.3.2017 23:47:32 >


_____________________________

Na svijetu postoji samo jedno lijepo dijete i svaka ga majka ima..


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
17.3.2017 11:02:30   
emicaa
Ovo je dobio da mu mazem preko dana sto cesce

user posted image
Ovako mu je u ponedeljak izgledao obraz,danas je opet malo crvenije od kad ne koristimo drugu kremu

user posted image

< Poruku je uredio emicaa RR -- 17.3.2017 11:04:41 >


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu sonjii)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
17.3.2017 14:35:10   
degu
Ja mislimda je ovo sad idealno za Cortinat. T je po rukicama bas suva i hrapava kožaiona to raščeše i napravi rane, kad redovno mažemo Cortinatom to prođe za par dana.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
17.3.2017 17:07:10   
sonjii
Sad vidim slike.Strasno, sunce milo..Znam odlicno kako je tebi, a kako je njima, samo oni znaju.Vidi kako ce biti sa tim sro su ti dali, a onda uzmi CortinaT.Nadam se da ce ti se D.Mirjana brzo javiti i dati ti savjete kao i meni, ja sam joj beskrajno zahvalna.NE ZNAM ubaciti sliku sa telefona, pokazala bih ti kako to kod nas izgleda zadnjih 15dana.

_____________________________

Na svijetu postoji samo jedno lijepo dijete i svaka ga majka ima..


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
17.3.2017 19:09:30   
Phalcon
choopa choops: Zene ima li neko da je koristio kremu od nekog dr Visnjica iz Beograda, mislim da se ista zove vipyderm?

Čupo, jedino ti mogu reći za Vipsogal, koga je svojevremeno proizvodila Galenika 90-tih godina prošlog veka a koga se odlično sećam. Bio je čudo od leka (masti) jer je bila miks kortikosteroida i antibiotika, što je bilo zaista avangardno. Mast je bila neverovatno uspešna a ljudi su bukvalno u redovima čekali da je kupe. Koristila se isključivo za lečenje najtežih oblika psorijaze a kasnije se Galenika preorjentisala na novu formulaciju - Vipsogal SG. Sastav Vipsogala je bio: betametazon dipropionat, fluocinonid, gentamicin sulfat, salicilna kiselina i pantenol. Za Vipyderm nisam čuo ali možete se informisati preko neta. Inače dr Peru Višnjića sam lično upoznao tada. Sjajan čovek... Izvinite na off topic-u, bilo je jače od mene... P.S. jedva čekam da nam stigne CortinaT

(odgovor članu sonjii)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
20.3.2017 15:08:54   
Ringerajin doktor

IZVORNA PORUKA: sonjii

Imam jos jedno pitanje za Vas. Koliko dugo koristiti Imunno sirup? Moram i danas da naglasim da je nas obrascic vidno bolje i da sam presrecna.


Draga Mama, IMMUNO sirup , Pharamalife Italija, bi bilo dobro da dajete detetu duže obzirom na razlog upotrebe.
IMMUNO sirup, se daje u slucajevima kao sto je slučaj Vašeg deteta, 3 meseca pa mesec dana pauza pa opet 3 meseca i tako u kontinuitetu.
Cilj je da se maximalno poboljša stanje kože, produži remisija, ublaži klinička slika i smanji potreba za aplikovanjem mleka u ovako ranom uzrastu.

Dr Mirjana Mišić

(odgovor članu sonjii)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
20.3.2017 15:45:58   
Ringerajin doktor
IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Mazala sam ga sa bepantenom i samo je bilo gore,onda je dobio Fucicort neki kremu ali samo tri dana a posle toga Premandol.Vjerovatno cu ga u subotu odvesti na kliniku i traziti da uzmu krv kad vec nas pedijatar nece.Da bar znam zasto.
U aprilu sam planirala poceli i sa Cortinat kremom,dal smijem tek tako jer je nije doktor propisao.


Draga Mama,
CORTINAT krema nije lek I slobodno se kupuje u apotekama I drogerijama.

Za preporuku ima :

1. Suva ljuspasta, iritrirana koža,
2. EKCEMI - kontaktni, atopijski
3. Eritemi, solarni, solarne alergije, ujedi insekata

CORTINAT krema se koristi na bebama od rodjenja, I kod odraslih, I na licu, I na licu bebe, na pregibima, velikim površinama, više puta dnavno I duže u kontinuitetu. Samostalno ili u kombinaciji sa lekom.


Dr Mirjana Mišić

< Poruku je uredio Ringerajin doktor -- 20.3.2017 15:47:23 >

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
24.3.2017 13:46:58   
Khaleesi
Ja sada sta god da izadje mazem Cortina T kremicu...
Pre nekoliko dana dovedem bebu iz vrtica, a ono puna pelena... Kada sam je oprala a ono krv crveno i naduto, i to skroz guza i napred... Uzasno bas joj se nadula koza kao koprivnjaca i to za eto to jednom sto se ukakala...
Ja sam je odvela kod lekara jer je koza bila vrucea na dodir, dr je rekla da su neke gljivice iz kake nagrizle kozu i da nije prvi put da vidi tako burnu reakciju, narocito sto sam joj rekla da se samo to jednom ukakala. Dr je dala triderm ali samo 2 dana da joj mazem i to samo 2 puta zboj jacine te kreme. Ja sam joj izmedju ta dva puta stavljala Cortinu a posle ta dva dana samo sam Cortinu mazala. Posle 5 ukupno dana sve se povuklo kao da nicega nije ni bilo. Sreca da sam se setila Cortine, inace ko zna kako bi joj kozica na guzi bila, jer mislila sam da ce se to sve oljustiti kao kod ojeda ali nije srecom. Crvenilo je nestalo i ta naduta kozica se povukla pa je sada guza kao pre. Sve preporuke za kremu i ako niste sigurni da li moze, moze. Cortina uvek moze da se maze, sigurnouser posted image

(odgovor članu Ringerajin doktor)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
31.3.2017 23:04:00   
lesica
Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savete, deliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju CortinaT krema, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa CortinaT-om.

Želimo da čujemo vaše utiske, šta je to što vam se dopada kod CortinaT-a, na koji način je pomogao vama i/ili članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da CortinaT pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.


Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za Cortinat krem (mesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog meseca, žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt.

Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila verodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic.




Šta je ekcem?

Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj obolelih kod nas i u svetu. Taj porast je posledica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dečiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se leči uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rešenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)

Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, proizvela je prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem, koja brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno neguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.


Za decu od rođenja ( 0 meseci ) i za odrasle.


PROČITAJTE VIŠE ...



Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom delovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

user posted image


Radujemo se unapred vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.4.2017 1:25:34   
dunja RR
Pišite iskustva user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here