RE: MAYBE BABY (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


dunja RR -> RE: MAYBE BABY (23.1.2012 1:27:12)

malapufika dobrodošla [sm=smiley31.gif]

svakog meseca na Ringeraji delimo Baby Time test za ovulaciju (odličan je!); nije ga teško osvojiti, prijavi se ako želiš OVDE




malapufika -> RE: MAYBE BABY (23.1.2012 2:49:00)

hvala dunja puno..naravno da hocu




malapufika -> RE: MAYBE BABY (1.2.2012 19:58:02)

jel zna neko koje baterijice idu za MB ?




pink flower -> RE: MAYBE BABY (3.7.2012 13:02:12)

Pozz svima!
Kasni mi menstruacija 9 dana,ranije je maksimalno kasnila 5 dana,nismo radili na bebi,cak smo mozda prosli mesec imali odnose samo 2 puta... Na dan kada sam trebala da dobijem pojavilio mi se sluzav sekret,meni je to znak za ovulaciju... a sve simptome sam menstruacije sam upravo imalala kada je i trebalo,sada nemam vise niti bolove,niti bolne grudi....samo malo kao upalu besike i otezan pocetak mokrenja [sm=zmeden.gif] Malopre sam iz zezanja uzela MB,nanela pljuvacku i kada se osusila videla sam paprat,mnogo paprati... Nista mi nije jasno,ako vec nisam dobila i ako mi je sluz bila pre 9 dana(ovulacija) otkud sad da mi pokazuje plodni dan. I da li je neko u toku trudnoce probao MB cisto da vidi sta ce pokazati? Bas me zanima sta pokazuje kada vec nastupi trudnoca




isidora88 -> RE: MAYBE BABY (3.7.2012 13:35:57)

meni je u trudnoci pokazivao paprat tj, kao da mi je ovulaija a pre trudnoce sam ovulaciju potvrdila lh trakicama i MB mi je pokazivao tad da su mi plodni dani[sm=bravo.gif] u tom ciklusu sam zatrudnela[sm=duda.gif]




cockic -> RE: MAYBE BABY (3.7.2012 14:18:56)

meni taj MB nije delovao jer sam bila opterecena[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/nosecka.gif[/image] znaci nekih 6 meseci pre nego sto sam ostala trudna sa sinom sam ga kupila i stalno isprobavala i nisam ubola ovulaciju sa njim a sad kad bolje razmislim meni je sve definititvno bilo iz glave jer meni on nije ni trebao posto su meni ovulacije bolne i imam tad jaci sekret tih 2-3 dana i na kraju sa lenom ostado trudna po mom proracunu ovulacije i odmah prvi mesec sam ostala [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/nosecka.gif[/image]

a sa sinom mi glava nije dala tek kad sam prestala da se nerviram otisla na letovanje i vratila saznala sam da sam trudna [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

zato ne treba MB nego bez nerviranja oko [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/duda.gif[/image] i onda ce doci,stvarno je tako.




nata11 -> RE: MAYBE BABY (3.7.2012 14:37:17)

Meni ta spravica nicemu ne sluzi po njom imam paprate 3x mesecno :)




pink flower -> RE: MAYBE BABY (3.7.2012 23:40:25)

Ipak cu otici na pregled,imam cudan pritisak u donjem stomaku,i kao da je naduvan.... uzasno se nerviram i sve mi je poremetillo,a uskoro idem i na more.... [sm=smiley13.gif]




nata11 -> RE: MAYBE BABY (4.7.2012 8:50:16)

Pink flower nebih da te rastuzim svi mi ovde cekamo [sm=nosecka.gif] ali meni kada se najvise nadam budu takvi simptoni pojacani valjda od mojih ocekivanja psiha radi pa kada onda krene ciklus plakanje 2 dana. Jesi radila kucni test?




pink flower -> RE: MAYBE BABY (5.7.2012 23:56:54)

Nato,mi nismo ni radili na bebi... Imam cerkicu skoro dve godine,a volela bih jos jednu bebu,ali malo kasnije [sm=smiley1.gif]

Ja sam samo htela da procitam da li je neka zena koristila MB dok je bila trudna,samo da vidim da li joj je pokazivao paprat kao meni evo vec tri dana... Viidim ja,moracu da kupim i test i da odem na pregled,nema mi druge.




daca77 -> RE: MAYBE BABY (14.9.2012 12:37:27)

A zar je moguce da maybe baby pokaze paprat samo nekoliko sati? Naime, juce ujutru i popodne nista nije pokazivao, a od podneva krenuo roze sekret i ja slucajno uradim oko 22h-a ono prava paprat se pojavila. Jutros uradim, nista...i po BT O je bila juce. Ostaje da se ceka...[sm=smiley13.gif]




Anoniman -> RE: MAYBE BABY (14.9.2012 12:40:38)

Pa što se nisi keksala kada si videla paprat? 




daca77 -> RE: MAYBE BABY (14.9.2012 12:46:59)

Jesam, u roku od pola sata[sm=smiley9.gif]
Ali, malo mi je cudno da tako kratko pokazuje paprat[sm=zmeden.gif]...mada, po ostalim znacima, najverovatnije je bila O.




MASHKA -> RE: MAYBE BABY (14.9.2012 12:47:18)


IZVORNA PORUKA: Tash

Pa što se nisi keksala kada si videla paprat? 

[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: MAYBE BABY (14.9.2012 12:48:18)

IZVORNA PORUKA: daca77

Jesam, u roku od pola sata[sm=smiley9.gif]
Ali, malo mi je cudno da tako kratko pokazuje paprat[sm=zmeden.gif] ...mada, po ostalim znacima, najverovatnije je bila O.


Onda prekrsti noge i čekaj. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




daca77 -> RE: MAYBE BABY (14.9.2012 12:52:11)

Uh...bezobraznice jedna[sm=smiley7.gif]
Nego, odavno se znamo pa ti oprastam[sm=smiley31.gif]




Anoniman -> RE: MAYBE BABY (14.9.2012 12:54:13)

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]




Snelle -> RE: MAYBE BABY (14.9.2012 13:05:15)

Po tom maybe baby-ju ja sam svaki dan imala ovulaciju [sm=smiley36.gif]




daca77 -> RE: MAYBE BABY (14.9.2012 13:11:18)

Snelle, a da nemam mozda policisticne jajnike ili neki dr.hormonski poremecaj?
Tako su meni pojasnili da u tim slucajevima ovaj test ne treba koristiti.




Snelle -> RE: MAYBE BABY (14.9.2012 13:13:38)

Stvarno? Imam policistične jajnike, tj. to su mi rekli na poslednjem pregledu. Do tada je uvek bilo da su u pitanju mikrocistični jajnici. I dalje ne kapiram razliku, ali nije ni bitno, poremećaj definitivno postoji.




nata11 -> RE: MAYBE BABY (14.9.2012 21:08:28)

Daco cim vidis paprat odmah u akciju [sm=smiley36.gif]
Meni je poludeo aparat pre je bilo da imam ovulaciju 2-3 puta mesecno a sad je nemam ovaj mesec uopste.




isidora88 -> RE: MAYBE BABY (14.9.2012 21:26:49)

maybe baby se koristi ujutru cim se probudi pre jela i pica, jedino je tada merodavan




ivekpivek -> RE: MAYBE BABY (31.10.2012 20:52:19)

majbe baby sam kupila prije nego sam zatrudnila sa prvim djetetom i nisam imal pojma kako ga koristiti ni kad su mi plodni dani ,i okanila sam se te stvarcice ,sa drugim djetetom nisam ga ni pipla zaturila sam ga u ladicu i SAD,hocu da idem na trece djete imam 2 sina htjela bi curicu ,svaki dan pratim danee ujutro cim se ustanem ,kao dnevni ritual i zabiljezim plodni il neplodni allll evo 18 dan jos nema plodnih dana mada se pojavljuje vrlo malo papratii al sitno ,bice da je to pred plodne dane ,veceras idem na posaooo [sm=smiley1.gif],pise ako ima vrlo malo paprati vecinom budu zacete cure a na dan guste paprati tj na dan plodnih dana decki,ko zna al ja cu probati nastimatiiiii




magnetic -> RE: MAYBE BABY (31.10.2012 22:28:52)

Oba puta OGROMNA paprat i dobih dve curice.Eto cisto da znas[sm=smiley1.gif]




daca77 -> RE: MAYBE BABY (1.11.2012 7:55:44)

Ja koristim MB vec 2 ciklusa i pokrivam i sitnu u ogromnu paprat[sm=smiley13.gif]. 1.x nista, a sada cekam[sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>